TOALETY.PL Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
TOALETY.PL Sp. z o.o.
counter
2 94 88 5 1

Opinie o TOALETY.PL Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w TOALETY.PL Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Damian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, czy do oddziału w Krakowie jako kierowca-serwisant są przyjęcia? Posiadam doświadczenie w branży.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
kornel Nowy wpis
 Pytanie

Czy do oddziału w tychach są obecnie przyjęcia? gdzie się zglosić?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

@kornel

Witam. Nie poszukujemy pracowników do oddziału w Tychach. Pozdrawiam.

Pomocna?
TakNie
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 107 dni.
 Pytanie

Czy pracownicy w TOALETY.PL Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy 3689436

Czy ktoś pracuje jako serwisant ? Z opowieści pana z rekrutacji wynika, że dają (usunięte przez administratora) + premia od serwisu. Według Pana serwisant/ Kierowca wychodzi od (usunięte przez administratora)w górę. Czy ktoś może przedstawić swoją opinię? Najlepiej pracujący.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonymous
@Nowy 3689436

Kierowcy u nas bardzo dobrze zarabiają Jeżeli tylko ktoś chce to moze zarobić od 3 do 5 tys. na rękę.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Lukas
@anonymous

Jak można bardzo dobrze zarobić to dlaczego ciągle szukają pracowników?!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
toalety.pl
@Lukas

Szanowny Panie/Pani, Postawiona teza nie wyklucza się wzajemnie. Pragnę przypomnieć, iż istniejemy na rynku już 23 lata i cały czas wspólną pracą całego zespołu staramy się powiększać obszar naszego działania i ilość klientów. Sukcesywnie zwiększamy też liczebność zatrudnienia. Jednocześnie fluktuacja kadr jest u nas na niezwykle niskim poziomie. Niniejszy portal nie jest dobrym źródłem informacji. Zamieszczane tu wpisy są anonimowe więc nie brakuje hejterów głoszących kłamliwe opinie. Zachęcamy do kontaktu osobistego i zapoznania się z prawdziwymi opiniami naszych pracowników.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były handlowiec
@toalety.pl

Fakt, że firma istnieje na rynku przez 23 lata nie wyklucza tezy adwersarza i nie jest miarodajną. Ale prawdą jest, że praca zespołu: handlowców, kierowców - serwisantów buduje zasoby finansowe (nie pracowników). Rotacja jest ogromna!!! Fluktuacja kadr wcale nie jest przypadkowa, ani losowa. Opinie na portalu gowork SĄ KWINTESENCJĄ PRAWDY!!!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
norbi
@Lukas

dlaczego szukają a to dlatego ze jest to gówniana robota i nie kazdy jest ją w stanie wykonywać uskaczesz sie i nawet pochlapiesz a w gajerku ciężko pracować i pachniec chcielibyscie zarabiać dużo a prawie nic nie robic co poniektórzy

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Kierowca

Witam ktos moze cos powiedziec o pracy kierowcy kat c w tej firmie jakie zarobki ile godzin miesiecznie itp

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
Wata
@Kierowca

Witam, na rozmowie mimo ładnie wyglądającego ogłoszenia zaproponowano oczywiście najniższa krajowa plus stałe stawki od punktu uzależnione od gabarytów pojazdu jakim będziemy pozwolić. Przykładowa trasa zawierała kilkadziesiąt punktów fakt co fakt w dość bliskiej odległości.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kamila
@Wata

Wysokość pensji to raczej kwestia indywidualna - jednym takie będzie pasowało, a innym już kolei niekoniecznie. Mnie z kolei ciekawi to, czy nowy pracownik może liczyć ze strony TOALETY.PL na jakieś konkretne przeszkolenie przed podjęciem właściwych obowiązków?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Kamila

Witam, nasza firma zapewnia kompleksowe szkolenie wstępne dla każdego nowego pracownika.

Pomocna?
Tak1Nie1
Kierowca
@TOALETY.PL Sp. z o.o.

Witam szukaja Panstwo jeszcze kierowcy kat b/c?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Kierowca

Proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 535 372 700

Pomocna?
TakNie
Kierowca
@Wata

Czyli norma w ogloszeniu zlote gory a potem najnizsza...

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w TOALETY.PL Sp. z o.o.? Interesuje mnie praca jako Kierowca Ciężarówki, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na http://GoWork.pl 12 listopada.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kierowca
@Pytanie

Podpinam sie pod pytanie ogloszenia wygladaja interesujaco ale opinie dosc slabo.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ASD

Firma jest super

Pomocna?
Tak1Nie15
Zgłoś20
Krystyna
@ASD

To świetnie, że jesteś zadowolony z pracy w TOALETY.PL Sp. z o.o. Szkoda, że nie dzielisz się żadnymi szczegółami. Na jakim stanowisku pracujesz?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
KP

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kierownika działu technicznego. Pytania bardzo ogólnikowe na które, bez znajomości filozofii działania, wewnętrznych procedur firmy, czy katalogu praw i obowiązków na tym stanowisku, bardzo trudno znaleźć satysfakcjonującą o ile w ogóle można znaleźć taką odpowiedź. Zastanawiałem się dlaczego firma tak długo rekrutuje na to stanowisko, dziś dostałem odpowiedź. Wróżbita im potrzebny.

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś2
Janoopc
@KP

Jakie zaproponowali wynagrodzenie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
zom
@KP

nie prawda

Pomocna?
Tak2Nie7
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

alezeocochodzi

"Pracowałem rok w Tychach jako kierowca." - wow i po roku się zorientowałeś - ale bystrzacha z Ciebie. I kilka pytań do Ciebie - jak Ty wytrzymałeś ten "horror"? - jak udało Ci się przetrwać? - jak udało Ci się uciec? - czy jesteś spokrewniony z Syzyfem?

Pomocna?
Tak15Nie1
Zgłoś
Beka

Ale jesteś(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś1
Amen
@alezeocochodzi

:))))

Pomocna?
Tak4Nie3
Zgłoś
Toalety.PL

Szanowny Panie Mariuszu, Rozumiemy Pana żal i smutek związany z utratą pracy. Warunki były atrakcyjne m.in. z powodu korzyści płynących dla Pana z kradzieży paliwa. Mimo braku jakichkolwiek konsekwencji z naszej strony w końcu uznał Pan, że proceder nabrał takiego rozmachu, że bezpieczniej było się już zwolnić. Bo jak inaczej można nazwać tankowanie 97 litrów paliwa do zbiornika o pojemności 80 litrów? A także spalanie auta na poziomie 30 ltr/100km, gdy norma ustalona przez samego siebie wynosi 18,14 ltr/100km. Nasi pracownicy oglądali na monitoringu stacji Orlen jak tankował Pan paliwo do swoich plastikowych zbiorników. Być może pisząc: "Prezes granatem oderwany od rzeczywistości" miał Pan na myśli, że przez 4 miesiące udawało się Panu oszukiwać? A jest to niemała kwota bo ponad 6000 zł. Kradzież ścigana jest z urzędu, a konsekwencje dotkliwe. Nie chcieliśmy robić Panu kłopotu i rozstaliśmy się polubownie bez żadnych konsekwencji z zachowaniem okresu wypowiedzenia i rozliczeniem urlopu za który dostał Pan wynagrodzenie. Tym bardziej jesteśmy zdziwieni Pana postawą i komentarzem. A co do stanu technicznego pojazdów, pragniemy przypomnieć, że rok temu gdy zaczynał Pan pracę, nie było uwag na temat powierzonego Panu auta. Jeśli obecnie nadaje się ono na złom, świadczy to tyko o Pana dbałości o powierzony sprzęt. Mamy nadzieję, że w nowej pracy znajdzie Pan lepsze warunki, choć przyszłemu pracodawcy również odradzamy.

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
andrzej
@Toalety.PL

Dlaczego Pan nie skomentował wynagrodzenia? Przypadek?!

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Amoze

Santi, a może firma posługuje się "waszymi" nazwiskami jako przykład braku kompetencji, zaangażowania i chęci do pracy...? Gdybyście byli wartościowymi pracownikami to pracodawca by się was nie pozbył. I może brak podania przyczyny był przejawem dobrodusznosci pracodawcy, żeby "Wam" nie budzić w papierach...? Może warto docenić, że brak komunikacji nie został ukarany dyscyplinarka? Zastanów się Jakubie, Adrianna i Marcinie... Gdzie byście wtedy znalazli pracę...

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ams
@Amoze

Poćwicz pisanie człowieku albo nie pij, kiedy piszesz.

Pomocna?
Tak26Nie1
Zgłoś
santi
@Amoze

Brak kompetencji i zaangażowania? Hahah dobre. Ale dzięki za radę bo właśnie mam zamiar wymienić meble i jak bedę sprzedawał stare to nie omieszkam napisać, ze robili je ludzie niekompetentni. Na pewno ułatwi mi to sprawę :D Firma i jej organizacja pozostawiają, jak się domyślam, wciąż wiele do życzenia skoro króluje tego typu podejście jak "wszystko zepsułem i kazałem wymyślać rozwiązania". Gdy już powie się cokolwiek o jej problemach to jak widzimy lecą inwektywy. Ja się jednak nie obrażam bo za krótcy jesteście i za wąscy dla mnie. Ciężko jest wymyślić rozwiązania w firmie, w której nie przyjmowało się do świadomości prostych faktów. Ja powodu zwolnienia się domyślam i nie ma on nic wspólnego z tezą postawioną przez ciebie Amoze. PS Fajnie, że nasze nazwiska przestały firmować wasz interes ale nie podziękuję za to bo to był wasz obowiązek by tak się stało.

Pomocna?
Tak21Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ale ale

Santi donosiciel

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wtf

Kabel - santi

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
santi

Firma rządzona dekretami. Gdy coś jest nie tak oczywiście obarcza się winą pracownika. Do dziś nie usunęli nazwisk byłych pracowników ze strony internetowej. Dodam, że minął już rok i 2 miesiące od ustania stosunku pracy pomiędzy zwolnionymi bez podania powodu pracownikami w liczbie 4 osób na raz a firmą Toalety.pl Sp. z o.o. Wygląda na to, że nie byliśmy jednak tacy najgorsi skoro firma wciąż posługuje się naszymi nazwiskami. Nie wiem tylko dlaczego robi to nadal skoro straciła prawo do przetwarzania i udostępniania naszych danych.

Pomocna?
Tak24Nie1
Zgłoś1
Mateusz

Moje doświadczenie z tą firmą miało następujący przebieg. Rozmowa wstępna z panem prezesem ,jak to zwykle na początku miło i bajerancko czyli klasyka. Po moim początkowym zainteresowaniu pracą dodam,że chodziło o stanowisko kierowcy serwisanta umówiłem się na dzień próbny w terenie z jednym z kierowców.Cały wstępny proces zatrudnienia wyzwolił we mnie chęć podjęcia pracy w tej firmie....warunki były do zaakceptowania. Po zrobieniu badań i wypełnieniu papierologii kolejnego dnia miałem podpisać umowę w obecności pana prezesika który dzień wcześniej witał mnie już w swojej drużynie.I tu dochodzimy do finału mojej przygody z tym wynalazkiem i żenadą jaką odstawił ów prezesunio.Na 15 min przed podpisaniem umowy odbieram telefon od dyspozytora z wiadomością iż zaistniały nowe okoliczności i firma nie podpisze że mną stosunku pracy bez podania nawet jakiejś ściemy.Panie prezesie brakło panu odwagi na przyzwoite zachowanie,jest pan amatorem nieszanującym ludzi i siebie samego.....dramat. Nie pozdrawiam Mateusz

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś
Nick
@Mateusz

Straszny żal. Stracili takiego fachowca. Specjalistę ds. sprzątania kibli. Pewnie po przeczytaniu tego odetchnęli z ulgą.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Kierowca
@Nick

Żenujący jest ten wpis, pokazuje za to jak duży jest poziom frustracji piszacego. Możemy się tylko domyślać autora tego "komentarza"

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
alezeocochodzi
@Nick

:)))))))))))))))))))) Z-a-j-e-b-i-s-t-e

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś
były handlowiec

a jak jest w Tychach?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Leoon
@były handlowiec

Wielkie (usunięte przez administratora) w toalecie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła a serwisanci to gówniarze którzy maja (usunięte przez administratora) na czystość w toalecie korzystam z toalet na terenie Śląska to jest porażka pracowalem i zostałem oszukany za csly miesiac serwisow prezes firmy właściciel okradł mnie nie dostałem kasy

Pomocna?
Tak19Nie1
Zgłoś1
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
były handlowiec

kasa wypłaca na "1" ale jeśli to wypadało w sobotę to szef płacił oczywiście dopiero w poniedziałek szef czasem się wtrącał,ale generalnie wolna ręka a przy okazji abusrdalna sytuacja Kraków - wspólny teren minusem auta pozostawiające wiele do życzenia

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adam

Pewnie strata pracy jest powodem tego wpisu?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr
@Adam

Raczej zyskanie nowej pracy, z perspektywy której można wreszcie zauważyć w jakim gównie (dosłownie i w przenośni) siedziało się po uszy.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr
@Adam

Raczej zyskanie nowej pracy, z perspektywy której można wreszcie zauważyć w jakim gównie (dosłownie i w przenośni) siedziało się po uszy.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Wiesz jak wyglądają zarobki w Toalety.pl - Wynajem Toalet? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Igor

Tesli kros nie jest zadowolony z pracy w firmie to przecież siłą nie trzymają. To jest firma z opinia bardzo dobrego pracodawcy!!!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o TOALETY.PL Sp. z o.o. - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

TOALETY.PL Sp. z o.o.