2 Dodaj opinię
2 94 74 5 1

Opinie o TOALETY.PL Sp. z o.o.

ASD Nowy wpis

Firma jest super

Tak1Nie15
Krystyna Nowy wpis
@ASD

To świetnie, że jesteś zadowolony z pracy w TOALETY.PL Sp. z o.o. Szkoda, że nie dzielisz się żadnymi szczegółami. Na jakim stanowisku pracujesz?

KP

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kierownika działu technicznego. Pytania bardzo ogólnikowe na które, bez znajomości filozofii działania, wewnętrznych procedur firmy, czy katalogu praw i obowiązków na tym stanowisku, bardzo trudno znaleźć satysfakcjonującą o ile w ogóle można znaleźć taką odpowiedź. Zastanawiałem się dlaczego firma tak długo rekrutuje na to stanowisko, dziś dostałem odpowiedź. Wróżbita im potrzebny.

Tak15Nie

nie prawda

Tak1Nie7
Kierowca
Nazwa działu: Produkcja

Witam ktos moze cos powiedziec o pracy kierowcy kat c w tej firmie jakie zarobki ile godzin miesiecznie itp

Tak2Nie2

alezeocochodzi

"Pracowałem rok w Tychach jako kierowca." - wow i po roku się zorientowałeś - ale bystrzacha z Ciebie. I kilka pytań do Ciebie - jak Ty wytrzymałeś ten "horror"? - jak udało Ci się przetrwać? - jak udało Ci się uciec? - czy jesteś spokrewniony z Syzyfem?

Tak14Nie1
Beka

Ale jesteś(usunięte przez administratora)

Tak3Nie1
Amen
@alezeocochodzi

:))))

Tak4Nie3
Toalety.PL

Szanowny Panie Mariuszu, Rozumiemy Pana żal i smutek związany z utratą pracy. Warunki były atrakcyjne m.in. z powodu korzyści płynących dla Pana z kradzieży paliwa. Mimo braku jakichkolwiek konsekwencji z naszej strony w końcu uznał Pan, że proceder nabrał takiego rozmachu, że bezpieczniej było się już zwolnić. Bo jak inaczej można nazwać tankowanie 97 litrów paliwa do zbiornika o pojemności 80 litrów? A także spalanie auta na poziomie 30 ltr/100km, gdy norma ustalona przez samego siebie wynosi 18,14 ltr/100km. Nasi pracownicy oglądali na monitoringu stacji Orlen jak tankował Pan paliwo do swoich plastikowych zbiorników. Być może pisząc: "Prezes granatem oderwany od rzeczywistości" miał Pan na myśli, że przez 4 miesiące udawało się Panu oszukiwać? A jest to niemała kwota bo ponad 6000 zł. Kradzież ścigana jest z urzędu, a konsekwencje dotkliwe. Nie chcieliśmy robić Panu kłopotu i rozstaliśmy się polubownie bez żadnych konsekwencji z zachowaniem okresu wypowiedzenia i rozliczeniem urlopu za który dostał Pan wynagrodzenie. Tym bardziej jesteśmy zdziwieni Pana postawą i komentarzem. A co do stanu technicznego pojazdów, pragniemy przypomnieć, że rok temu gdy zaczynał Pan pracę, nie było uwag na temat powierzonego Panu auta. Jeśli obecnie nadaje się ono na złom, świadczy to tyko o Pana dbałości o powierzony sprzęt. Mamy nadzieję, że w nowej pracy znajdzie Pan lepsze warunki, choć przyszłemu pracodawcy również odradzamy.

Tak5Nie1
andrzej
@Toalety.PL

Dlaczego Pan nie skomentował wynagrodzenia? Przypadek?!

Tak6Nie1

Amoze

Santi, a może firma posługuje się "waszymi" nazwiskami jako przykład braku kompetencji, zaangażowania i chęci do pracy...? Gdybyście byli wartościowymi pracownikami to pracodawca by się was nie pozbył. I może brak podania przyczyny był przejawem dobrodusznosci pracodawcy, żeby "Wam" nie budzić w papierach...? Może warto docenić, że brak komunikacji nie został ukarany dyscyplinarka? Zastanów się Jakubie, Adrianna i Marcinie... Gdzie byście wtedy znalazli pracę...

Tak11Nie

Ams
@Amoze

Poćwicz pisanie człowieku albo nie pij, kiedy piszesz.

Tak26Nie1
santi
@Amoze

Brak kompetencji i zaangażowania? Hahah dobre. Ale dzięki za radę bo właśnie mam zamiar wymienić meble i jak bedę sprzedawał stare to nie omieszkam napisać, ze robili je ludzie niekompetentni. Na pewno ułatwi mi to sprawę :D Firma i jej organizacja pozostawiają, jak się domyślam, wciąż wiele do życzenia skoro króluje tego typu podejście jak "wszystko zepsułem i kazałem wymyślać rozwiązania". Gdy już powie się cokolwiek o jej problemach to jak widzimy lecą inwektywy. Ja się jednak nie obrażam bo za krótcy jesteście i za wąscy dla mnie. Ciężko jest wymyślić rozwiązania w firmie, w której nie przyjmowało się do świadomości prostych faktów. Ja powodu zwolnienia się domyślam i nie ma on nic wspólnego z tezą postawioną przez ciebie Amoze. PS Fajnie, że nasze nazwiska przestały firmować wasz interes ale nie podziękuję za to bo to był wasz obowiązek by tak się stało.

Tak19Nie1

Ale ale

Santi donosiciel

Tak5Nie

Wtf

Kabel - santi

santi

Zweryfikowany użytkownik

Firma rządzona dekretami. Gdy coś jest nie tak oczywiście obarcza się winą pracownika. Do dziś nie usunęli nazwisk byłych pracowników ze strony internetowej. Dodam, że minął już rok i 2 miesiące od ustania stosunku pracy pomiędzy zwolnionymi bez podania powodu pracownikami w liczbie 4 osób na raz a firmą Toalety.pl Sp. z o.o. Wygląda na to, że nie byliśmy jednak tacy najgorsi skoro firma wciąż posługuje się naszymi nazwiskami. Nie wiem tylko dlaczego robi to nadal skoro straciła prawo do przetwarzania i udostępniania naszych danych.

Tak21Nie1

Mateusz

Moje doświadczenie z tą firmą miało następujący przebieg. Rozmowa wstępna z panem prezesem ,jak to zwykle na początku miło i bajerancko czyli klasyka. Po moim początkowym zainteresowaniu pracą dodam,że chodziło o stanowisko kierowcy serwisanta umówiłem się na dzień próbny w terenie z jednym z kierowców.Cały wstępny proces zatrudnienia wyzwolił we mnie chęć podjęcia pracy w tej firmie....warunki były do zaakceptowania. Po zrobieniu badań i wypełnieniu papierologii kolejnego dnia miałem podpisać umowę w obecności pana prezesika który dzień wcześniej witał mnie już w swojej drużynie.I tu dochodzimy do finału mojej przygody z tym wynalazkiem i żenadą jaką odstawił ów prezesunio.Na 15 min przed podpisaniem umowy odbieram telefon od dyspozytora z wiadomością iż zaistniały nowe okoliczności i firma nie podpisze że mną stosunku pracy bez podania nawet jakiejś ściemy.Panie prezesie brakło panu odwagi na przyzwoite zachowanie,jest pan amatorem nieszanującym ludzi i siebie samego.....dramat. Nie pozdrawiam Mateusz

Tak16Nie
Nick
@Mateusz

Straszny żal. Stracili takiego fachowca. Specjalistę ds. sprzątania kibli. Pewnie po przeczytaniu tego odetchnęli z ulgą.

Tak7Nie
Kierowca
@Nick

Żenujący jest ten wpis, pokazuje za to jak duży jest poziom frustracji piszacego. Możemy się tylko domyślać autora tego "komentarza"

alezeocochodzi

były handlowiec

a jak jest w Tychach?

Leoon
@były handlowiec

Wielkie (usunięte przez administratora) w toalecie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła a serwisanci to gówniarze którzy maja (usunięte przez administratora) na czystość w toalecie korzystam z toalet na terenie Śląska to jest porażka pracowalem i zostałem oszukany za csly miesiac serwisow prezes firmy właściciel okradł mnie nie dostałem kasy

Tak19Nie1

były handlowiec

kasa wypłaca na "1" ale jeśli to wypadało w sobotę to szef płacił oczywiście dopiero w poniedziałek szef czasem się wtrącał,ale generalnie wolna ręka a przy okazji abusrdalna sytuacja Kraków - wspólny teren minusem auta pozostawiające wiele do życzenia

Adam

Pewnie strata pracy jest powodem tego wpisu?

Piotr
@Adam

Raczej zyskanie nowej pracy, z perspektywy której można wreszcie zauważyć w jakim gównie (dosłownie i w przenośni) siedziało się po uszy.

Tak7Nie

Piotr
@Adam

Tak13Nie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Toalety.pl - Wynajem Toalet? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Igor

Tesli kros nie jest zadowolony z pracy w firmie to przecież siłą nie trzymają. To jest firma z opinia bardzo dobrego pracodawcy!!!

Tak19Nie
toalety.pl

Szanowny Panie/Pani, Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie bez przyczyny rzadko sprawdza się praktykowana dotychczas wśród handlowców naturalna droga kariery jaką jest awans na stanowisko kierownicze. Osoby takie szybko dostrzegały barierę pomiędzy mentalnością handlowca o minimalnej inicjatywie i wysokich oczekiwaniach, a ambitnym kierownikiem. Wyłączność w rejonie swojego działania i akceptacja zleceń pozyskanych bez jakiegokolwiek wkładu handlowca, stanowią na tyle atrakcyjne i komfortowe warunki, że niektórzy przy minimalnym zaangażowaniu mogą otrzymywać zadowalające wynagrodzenie. Mimo wszystko w spółce nigdy nie wprowadzono korporacyjnego sposobu pozyskiwania klientów. Przede wszystkim dlatego, że Prezes pracuje tu od wielu lat i ceni dobre wzajemne relacje. Stwierdzenie: "premia od zleceń tylko przez okres 3 miesięcy od kontaktu, później można zapomnieć" świadczy o oczekiwaniach długotrwałej gratyfikacji za raz przyjęte zlecenie, bez konieczności ponownego kontaktu z klientem. Być może 3 miesiące to zbyt krótko, ale w dłuższym okresie czasu prowizja mogłaby przewyższyć wartość usługi. Aby nadal cieszyć się prowizją wystarczy w ciągu tych 3 miesięcy ponownie skontaktować się z klientem i rozszerzyć zamówienie. Niektórzy wolą jednak zapomnieć. Prezes podczas rozmów rekrutacyjnych nie obiecuje kolosalnych zarobków, bo już od dawna nie uczestniczy w takich rozmowach. Jeśli handlowiec oczekuje premii za przyjęcie zlecenie za które klient nie zapłacił, to powinien raczej oczekiwać kary niż nagrody, bo firma ponosi koszty realizacji takiego zlecenia. Niemniej jednak w takich przypadkach nigdy nikt nie ponosił żadnych konsekwencji. A z tego co wiem ten handlowiec w tym czasie dostał wysoką prowizję za podobne zlecenia. Więc Prezes na pewno się nie "wypiął". Trudno mi odnieść się do wszystkiego, bo nie wiem np jaką kawę pije Prezes. Natomiast zawieranie umowy o zachowaniu poufności jest już powszechne w każdej firmie. Umowa ta jest wypowiadana po zakończeniu umowy o pracę tylko w stosunku do osób które nie powzięły ważnych informacji w trakcie zatrudnienia, a ich wiedza nie stanowi zagrożenia dla interesów spółki. Błędem jest oczekiwanie stałego miesięcznego przychodu z tego tytułu po zakończeniu zatrudnienia, choć w wielu przypadkach spółka utrzymywała te umowy w mocy i wypłacała ekwiwalent. Nie mniej jednak prawdą jest, że umowy te są po to by „ludzie nie sprzedawali tajemnic handlowych firmy”. To oczywiste dla tych którzy nie zamierzają tego robić. Dla pozostałych to ograniczenie możliwości uzyskania dodatkowych korzyści. Co do telefonów i samochodów służbowych przyznajemy, że nie zawsze jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania, zwłaszcza jeśli wymagania dotyczą klasy premium. Jednakże jeśli handlowcy pracowaliby wydajniej, spółkę byłoby stać na więcej. Żałujemy również, że paczki świąteczne wręczane corocznie pracownikom wraz z życzeniami, są dla niektórych okazją do osiągnięcia dodatkowych korzyści. Dla większości to miły upominek i okazja do złożenia sobie wzajemnych życzeń. Wiele z prezentowanych tu opinii jest pisana pod wpływem niezadowolenia wywołanego rozwiązaniem umowy o pracę. Jednakże należy mieć świadomość, że stosunek pracy nie jest stanem wiecznym i zawsze kiedyś się kończy. Jeśli praca nie spełnia oczekiwań pracownika, może on w każdej chwili ją zmienić. Paradoksalnie największy żal mają osoby, którym było najlepiej. Prosimy nie wierzyć w stronnicze opinie prezentowane na tym portalu i zapraszamy do osobistego zapoznania się z naszą spółką.

Nowy 3689436

Czy ktoś pracuje jako serwisant ? Z opowieści pana z rekrutacji wynika, że dają (usunięte przez administratora) + premia od serwisu. Według Pana serwisant/ Kierowca wychodzi od (usunięte przez administratora)w górę. Czy ktoś może przedstawić swoją opinię? Najlepiej pracujący.

anonymous
@Nowy 3689436

Kierowcy u nas bardzo dobrze zarabiają Jeżeli tylko ktoś chce to moze zarobić od 3 do 5 tys. na rękę.

Lukas
@anonymous

Jak można bardzo dobrze zarobić to dlaczego ciągle szukają pracowników?!

@Lukas

Szanowny Panie/Pani, Postawiona teza nie wyklucza się wzajemnie. Pragnę przypomnieć, iż istniejemy na rynku już 23 lata i cały czas wspólną pracą całego zespołu staramy się powiększać obszar naszego działania i ilość klientów. Sukcesywnie zwiększamy też liczebność zatrudnienia. Jednocześnie fluktuacja kadr jest u nas na niezwykle niskim poziomie. Niniejszy portal nie jest dobrym źródłem informacji. Zamieszczane tu wpisy są anonimowe więc nie brakuje hejterów głoszących kłamliwe opinie. Zachęcamy do kontaktu osobistego i zapoznania się z prawdziwymi opiniami naszych pracowników.

Były handlowiec
@toalety.pl

Fakt, że firma istnieje na rynku przez 23 lata nie wyklucza tezy adwersarza i nie jest miarodajną. Ale prawdą jest, że praca zespołu: handlowców, kierowców - serwisantów buduje zasoby finansowe (nie pracowników). Rotacja jest ogromna!!! Fluktuacja kadr wcale nie jest przypadkowa, ani losowa. Opinie na portalu gowork SĄ KWINTESENCJĄ PRAWDY!!!

Wróblica

Dostałam zaproszenie na rozmowę ale po przeczytaniu tych wpisów zwyczajnie wolę nie ryzykować!!!

@Wróblica

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. My też wolelibyśmy nie ryzykować rozmowy z osobami czerpiącymi wiedzę z brukowców takich jak ten portal. Niemniej podtrzymujemy nasze zaproszenie i zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą z pominięciem stronniczych opinii anonimowych osób.

aaa
@toalety.pl

Co w tym niezwykłego? Jestem zainteresowana podjęciem u was pracy, to naturalną sprawą że chce z niezależnego źródła dowiedzieć się co w trawie piszczy. Ktoś jednak z jakiegoś powodu o was pisze.

Tak4Nie

goszka
@aaa

@toalety.pl hahahha, czyli jednak nic się u was nie zmieniło, dalej chamstwo i poniżanie wszystkich dookoła.

Tak10Nie

Dominika

Otrzymałeś te informacje od rekrutera więc na pewno są one prawdziwe @Nowy 3689436, a czy dowiedziałeś się czegoś na temat rzeczy, które dają poza umową, typu ubezpieczenie czy socjal? Takie rzeczy też są bardzo znaczące dla innych poszukujących w Toalety.pl - Wynajem Toalet, pracy.

Tak5Nie

Raf
@Dominika

Socjal w tej firmie nie istnieje. Nie ma ub. grupowego, nie ma dofinansowania do wczasow, zadnych paczek, bonow. NIC.

Tak6Nie

Dominika

@frad udało się wziąć udział w rekrutacji? Czy ktoś opowie, jak wygląda system motywowania pracowników w Toalety.pl - Wynajem Toalet? Czy funkcjonuje, a jeśli tak - na czym się opiera?

frad

Przyjmują na kraków?

frad

Przyjmują na kraków?

ewa

Wiesz @siłacz pisze tutaj każdy bo do końca ludzie nie wiedzą, że to jest forum dla ludzi pracujących bo nie ma ostatnio żadnych ofert pracy więc w sumie dobrze, że cokolwiek ktoś pisze masz jakiekolwiek informacje

anges

Cześć, nie słyszłam wcześniej o toaletach.pl, dowiedziałam się teraz chcąć wynająć właśnie toalety przenośne na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo takie mamy wymagania zeby móc postawi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czas pamiętnych latryn minął nieodwracalnie. Zaważyłam że toalety.pl z krakowa mają naprawdę konkurencyjne ceny w porównaniu do bardziej znanych, i nie ukrywam że mi to odpowiada bo budżet mam ograniczony. Ale czy mimo przystępnych cen, obsługa jest na poziomie

tomek

słuchajcie, tak bez śmiechu - chce aplikować do tej firmy. Jedyne co mnie martwi to wysokośc zaorbków, miałem juz do czynienie a z podobna firmą no i niestety dużo nie płaciła. Z tego co piszecie też wnioskuję, że można wszystko inaczej załatwić, że można się dogadać z szefem, ale moge liczyć na średnią krajową?

Ryszard

Hej, tak się zastanawiam ile mozna orientacyjnie zarobić w Toalety.pl jeśli chodzi o obsługę tych toalet? Bo wiadomo, branża taka, że mało kto chyba chce pracować przy wiadomo czym, zapach pewnie czasem uciążliwy, prawda? To ile oni proponują, chyba nie jest to najniższa krajowa, tylko bliżej średniej, prawda?

gepetto

o i mam nadzieję, że w Toalety.pl wynagrodzenie nie jest takie jaka wydaje się być sama praca czyli...wiadomo

bolo

Cześć, wtrace swoje trzy grosze,jeśli chodzi o zarobki, nigdy nie narzekałem na pensje myśle że inni również, ludzie nie piszcie bzdur,( atmosfery, atmosfery) wiecie że głównymi powodami odejścia z firmy był agent XXXL.

EX

Atmosferą rodziny nie nakarmisz:D

Tak6Nie1

POMOCNA OPINIA
@EX

trzeba przyznać ,ze duże zmiany nastąpiły jak przyszedł do firmy nowy kierownik działu technicznego wprowadził dużo pozytywnych zmian

romek

Witam. Ja też słyszałem że teraz powiewa świeżością. Masz rację Zośka, szkoda że dopiero teraz! Szacunek p. (usunięte przez administratora), nic do p. nie miałem, wszyscy wiedzą kto był przyczyną smrodów w firmie. Szacun Szefie!

zośka

Cześć, ja tez słyszałam że jest teraz dużo lepiej i fajna atmosfera.Szkoda że dopiero teraz:-))

TakNie

Zostaw opinię o TOALETY.PL Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie