TOALETY.PL Sp. z o.o.

Opinie o TOALETY.PL Sp. z o.o.

Pewnie strata pracy jest powodem tego wpisu?

@Adam

Raczej zyskanie nowej pracy, z perspektywy której można wreszcie zauważyć w jakim gównie (dosłownie i w przenośni) siedziało się po uszy.

@Adam

Igor

Tesli kros nie jest zadowolony z pracy w firmie to przecież siłą nie trzymają. To jest firma z opinia bardzo dobrego pracodawcy!!!

toalety.pl

Szanowny Panie/Pani, Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie bez przyczyny rzadko sprawdza się praktykowana dotychczas wśród handlowców naturalna droga kariery jaką jest awans na stanowisko kierownicze. Osoby takie szybko dostrzegały barierę pomiędzy mentalnością handlowca o minimalnej inicjatywie i wysokich oczekiwaniach, a ambitnym kierownikiem. Wyłączność w rejonie swojego działania i akceptacja zleceń pozyskanych bez jakiegokolwiek wkładu handlowca, stanowią na tyle atrakcyjne i komfortowe warunki, że niektórzy przy minimalnym zaangażowaniu mogą otrzymywać zadowalające wynagrodzenie. Mimo wszystko w spółce nigdy nie wprowadzono korporacyjnego sposobu pozyskiwania klientów. Przede wszystkim dlatego, że Prezes pracuje tu od wielu lat i ceni dobre wzajemne relacje. Stwierdzenie: "premia od zleceń tylko przez okres 3 miesięcy od kontaktu, później można zapomnieć" świadczy o oczekiwaniach długotrwałej gratyfikacji za raz przyjęte zlecenie, bez konieczności ponownego kontaktu z klientem. Być może 3 miesiące to zbyt krótko, ale w dłuższym okresie czasu prowizja mogłaby przewyższyć wartość usługi. Aby nadal cieszyć się prowizją wystarczy w ciągu tych 3 miesięcy ponownie skontaktować się z klientem i rozszerzyć zamówienie. Niektórzy wolą jednak zapomnieć. Prezes podczas rozmów rekrutacyjnych nie obiecuje kolosalnych zarobków, bo już od dawna nie uczestniczy w takich rozmowach. Jeśli handlowiec oczekuje premii za przyjęcie zlecenie za które klient nie zapłacił, to powinien raczej oczekiwać kary niż nagrody, bo firma ponosi koszty realizacji takiego zlecenia. Niemniej jednak w takich przypadkach nigdy nikt nie ponosił żadnych konsekwencji. A z tego co wiem ten handlowiec w tym czasie dostał wysoką prowizję za podobne zlecenia. Więc Prezes na pewno się nie "wypiął". Trudno mi odnieść się do wszystkiego, bo nie wiem np jaką kawę pije Prezes. Natomiast zawieranie umowy o zachowaniu poufności jest już powszechne w każdej firmie. Umowa ta jest wypowiadana po zakończeniu umowy o pracę tylko w stosunku do osób które nie powzięły ważnych informacji w trakcie zatrudnienia, a ich wiedza nie stanowi zagrożenia dla interesów spółki. Błędem jest oczekiwanie stałego miesięcznego przychodu z tego tytułu po zakończeniu zatrudnienia, choć w wielu przypadkach spółka utrzymywała te umowy w mocy i wypłacała ekwiwalent. Nie mniej jednak prawdą jest, że umowy te są po to by „ludzie nie sprzedawali tajemnic handlowych firmy”. To oczywiste dla tych którzy nie zamierzają tego robić. Dla pozostałych to ograniczenie możliwości uzyskania dodatkowych korzyści. Co do telefonów i samochodów służbowych przyznajemy, że nie zawsze jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania, zwłaszcza jeśli wymagania dotyczą klasy premium. Jednakże jeśli handlowcy pracowaliby wydajniej, spółkę byłoby stać na więcej. Żałujemy również, że paczki świąteczne wręczane corocznie pracownikom wraz z życzeniami, są dla niektórych okazją do osiągnięcia dodatkowych korzyści. Dla większości to miły upominek i okazja do złożenia sobie wzajemnych życzeń. Wiele z prezentowanych tu opinii jest pisana pod wpływem niezadowolenia wywołanego rozwiązaniem umowy o pracę. Jednakże należy mieć świadomość, że stosunek pracy nie jest stanem wiecznym i zawsze kiedyś się kończy. Jeśli praca nie spełnia oczekiwań pracownika, może on w każdej chwili ją zmienić. Paradoksalnie największy żal mają osoby, którym było najlepiej. Prosimy nie wierzyć w stronnicze opinie prezentowane na tym portalu i zapraszamy do osobistego zapoznania się z naszą spółką.

Wróblica

Dostałam zaproszenie na rozmowę ale po przeczytaniu tych wpisów zwyczajnie wolę nie ryzykować!!!

toalety.pl
@Wróblica

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. My też wolelibyśmy nie ryzykować rozmowy z osobami czerpiącymi wiedzę z brukowców takich jak ten portal. Niemniej podtrzymujemy nasze zaproszenie i zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą z pominięciem stronniczych opinii anonimowych osób.

aaa
@toalety.pl

Co w tym niezwykłego? Jestem zainteresowana podjęciem u was pracy, to naturalną sprawą że chce z niezależnego źródła dowiedzieć się co w trawie piszczy. Ktoś jednak z jakiegoś powodu o was pisze.

goszka
@aaa

@toalety.pl hahahha, czyli jednak nic się u was nie zmieniło, dalej chamstwo i poniżanie wszystkich dookoła.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOALETY.PL Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca kat.B lub C - Serwisant eko-toalet - Kraków? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Dominika

Otrzymałeś te informacje od rekrutera więc na pewno są one prawdziwe @Nowy 3689436, a czy dowiedziałeś się czegoś na temat rzeczy, które dają poza umową, typu ubezpieczenie czy socjal? Takie rzeczy też są bardzo znaczące dla innych poszukujących w Toalety.pl - Wynajem Toalet, pracy.

Raf
@Dominika

Socjal w tej firmie nie istnieje. Nie ma ub. grupowego, nie ma dofinansowania do wczasow, zadnych paczek, bonow. NIC.

Dominika

@frad udało się wziąć udział w rekrutacji? Czy ktoś opowie, jak wygląda system motywowania pracowników w Toalety.pl - Wynajem Toalet? Czy funkcjonuje, a jeśli tak - na czym się opiera?

frad

Przyjmują na kraków?

frad

Przyjmują na kraków?

ewa

Wiesz @siłacz pisze tutaj każdy bo do końca ludzie nie wiedzą, że to jest forum dla ludzi pracujących bo nie ma ostatnio żadnych ofert pracy więc w sumie dobrze, że cokolwiek ktoś pisze masz jakiekolwiek informacje

anges

Cześć, nie słyszłam wcześniej o toaletach.pl, dowiedziałam się teraz chcąć wynająć właśnie toalety przenośne na (usunięte przez administratora) bo takie mamy wymagania zeby móc postawi (usunięte przez administratora) czas pamiętnych latryn minął nieodwracalnie. Zaważyłam że toalety.pl z krakowa mają naprawdę konkurencyjne ceny w porównaniu do bardziej znanych, i nie ukrywam że mi to odpowiada bo budżet mam ograniczony. Ale czy mimo przystępnych cen, obsługa jest na poziomie

tomek

słuchajcie, tak bez śmiechu - chce aplikować do tej firmy. Jedyne co mnie martwi to wysokośc zaorbków, miałem juz do czynienie a z podobna firmą no i niestety dużo nie płaciła. Z tego co piszecie też wnioskuję, że można wszystko inaczej załatwić, że można się dogadać z szefem, ale moge liczyć na średnią krajową?

Ryszard

Hej, tak się zastanawiam ile mozna orientacyjnie zarobić w Toalety.pl jeśli chodzi o obsługę tych toalet? Bo wiadomo, branża taka, że mało kto chyba chce pracować przy wiadomo czym, zapach pewnie czasem uciążliwy, prawda? To ile oni proponują, chyba nie jest to najniższa krajowa, tylko bliżej średniej, prawda?

gepetto

o i mam nadzieję, że w Toalety.pl wynagrodzenie nie jest takie jaka wydaje się być sama praca czyli...wiadomo

bolo

Cześć, wtrace swoje trzy grosze,jeśli chodzi o zarobki, nigdy nie narzekałem na pensje myśle że inni również, ludzie nie piszcie bzdur,( atmosfery, atmosfery) wiecie że głównymi powodami odejścia z firmy był agent XXXL.

EX

Atmosferą rodziny nie nakarmisz:D

POMOCNA OPINIA
@EX

trzeba przyznać ,ze duże zmiany nastąpiły jak przyszedł do firmy nowy kierownik działu technicznego wprowadził dużo pozytywnych zmian

romek

Witam. Ja też słyszałem że teraz powiewa świeżością. Masz rację Zośka, szkoda że dopiero teraz! Szacunek p. (usunięte przez administratora), nic do p. nie miałem, wszyscy wiedzą kto był przyczyną smrodów w firmie. Szacun Szefie!

zośka

Cześć, ja tez słyszałam że jest teraz dużo lepiej i fajna atmosfera.Szkoda że dopiero teraz:-))

gość

Witam, ciekawe co jest przyczyną tych zmian na lepsze? Może brak Pani (usunięte przez administratora)

Aga

Cześć. Samochody firmowe mają, Ople Corsy, kilka sztuk, trochę w Krakowie, trochę w Tychach, jeżdżą głównie handlowcy ale inni też dyspozytor, mechanik no i kierownicy, w trakcie pracy możesz jeździć gdzie chcesz, nie czepiają się, przebiegi bez limitów, ważne żebyś nie miał przepałów. Do domu, fryzjera i kina zostaje ci rower. Nie jest źle. Ostatnio dużo się pozmieniało, na lepsze!

szukam pracy

Cześć. Mam pytanie odnośnie tej firmy toalety, ponieważ szukają handlowca.Czy ktoś może napisać kilka aktualnych informacji o tej firmie? Z góry dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o TOALETY.PL Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TOALETY.PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOALETY.PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TOALETY.PL Sp. z o.o.