Nagacz Zdzisław Zakład Instalacji Sanitarnych

Luborzyca

Opinie o Nagacz Zdzisław Zakład Instalacji Sanitarnych

JasKrak

Totalne zdzierstwo. Cennik mają chyba z kosmosu.

anonimowo

pan naciągacz a nie nagacz.... sytuacja w gminie jest skandaliczna - facet sam odbiera swoje roboty i wszyscy o tym wiedzą. poza tym wyciąga od ludzi pieniądze za fikcyjne odbiory wodociągowe przy poszczególnych etapach inwestycji a gmina nic z tym nie robi. NIE POLECAM. nie popierajcie tej praktyki - lepiej wziąć konkurencję choć Pan (usunięte przez administratora)robi im problemy z odbiorem - ale dla zasady trzeba łamać takie zachowanie

W gminie Kocmyrzów-Luborzyca firma jak i jej właściciel nie mają zbyt dobrej opinii. Są drodzy, sami wykonują pracę i zajmują się jej odbiorem. Jeżeli prace zostaną wykonane przez inną tańszą firmę pan N. nie chce tego odebrać. Mimo, że prace wykonane są bdb. Trzeba samemu odpowiedzieć sobie na pytanie czy dobrze jest pracować w takiej firmie.

szkoda słów...

Zostaw opinię o Nagacz Zdzisław Zakład Instalacji Sanitarnych - Luborzyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nagacz Zdzisław Zakład Instalacji Sanitarnych