EKOŚRODOWISKO

Bytom

Opinie o EKOŚRODOWISKO

Postronny

3000 po odtrąceniu podatków (dla pracownika) to oznacza 4210 zł brutto, a razem ze wszystkimi składkami łączny koszt pracodawcy to 5078 zł. Jak na pracę przy "grabieniu, zamiataniu, odśnieżaniu" to niezłe wymagania.

origami

Każdy człowiek chce zarabiać więcej @zinok co się dziwić..no ale przyznam rację, że 2000 tysiące to jednak mało ;/

adekm

wiem że to już kolejne pytanie bez odpowiezi na tej stronie, no ale pierwsze moje, więc liczę że ktoś mi jednak coś pomoże no nie. Właście ciekaw jestem po jakich kierunkach studiów ma się szanse na zatrudnienie w Ekośrodowisko co? są jakieś konkretne czy po większości biologicznych można się starać?

Szukasz pracy?

radoslawn

jaka jest ta praca porzadna bo nie wiem co robic wedlug opini to nie bardzo to co

kierownik

zgadzam sie z tym ze nie ma komu tam pilnowac pracy ani ludzi bo młodzi kierownicy patrza tylko na swoja kieszen nie dbaja o pracownikow a ich nikt nie sprawdza i robia co chca to jest glupota jezeli pracownik ktory zna sie na pracy pracuje przez 5 lat nie jest doceniony a jedna osoba przyjdzie i( usunięte przez administratora ) HE HE SMIESZNE NIE ALE IT AK ZA NIE DŁUGO PĘKNA BO I TAK OBAJ SIE ZNAJA NA D,,,,,

pipi

bo napewno byles przyjety normalnie ja tam pracowalem pol roku to w zime nawet spodni nie dostalem po powiedziano mi ze mi sie nie naleza i to ma byc pozadna firma smieszysz mnie koles

Johny

Witam czy moge otrzymac jakies informacje na temat nowego kierownika produkcji w eko?

Jan

Podobno w ekosrodowisko jest nowy kierownik produkcji czy mozecie cos napisac na jego temat?

Sam

mam doświadczenie w prowadzeniu śmieciarki, szukam pracy w tym zawodzie w Bytomiu, jak tam się pracuje?

rururu1

w sumie kierownictwo zawsze będzie upierdliwe nie ma znacznia czy to eko czy inna firma, taka już ich rola. Gdyby firma była w polskich rękach pewnie nie doszło by do tego co obserwujemy. Szkoda bo wobec rosnącej konkurencji może się to dla firmy eko źle skończyć

lesny

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie, ale teraz po przeczytaniu tych komentarzy chyba się nie zdecyduję... Już na wstępie rozmów wyszły niejasności z zarobkami i obowiązkami więc nie będę ryzykował.

huzar

powalilo cie co ty wypisujesz wrucil bys do eko

Malinowski

Od każdej zasady zawsze się znajdzie jakiś wyjątek. Zasadą jest, że ludzie mają złą opinię o tej firmie, wyjątek stanowią wpisy broniące i chwalące to co tam się dzieje. Ja zwolniłem się sam, pracowałem ciężko płacili słabo dlatego zatrudniłem się u konkurencji. Pracuję nadal ciężko ale warunki finansowe są lepsze no i zaplecze socjalne ludzkie, a nie jak chlew dla świń. ODRADZAM!

Jak wszyscy wiemy to jeszcze chyba nikt nie chwalił swojej roboty bo jak komuś sie robota podoba nie ma czasu żeby takimi perdołami się zajmować i chodzić po internecie. Jedynie piszą ci co zostali zwolnieni i sie rozpisują. A bzdury takie piszą że głowa boli.Wiadomo jak w każdej robocie zawsze jest coś nie tak, czy ktoś ma idealną robotę? ja tu pracuje i jakoś mam ubranie i zimowe i letnie. A tu tacy fachowcy się rozpisują że hej! nikt nikogo na siłę nie trzyma, można robotę wybierać.Będziecie robić gdzie indziej a pisac będziecie to samo :-) Zresztą o innych firmach również można poczytać .A poza tym piszcie po imieniu to odrazu będzie wiadomo o co chodzi :-)

Pamiętam ( usunięte przez administratora )o wporządku gość naprawdę nie wiem po co męczy się w tej firmie. Wszędzie indziej byłby doceniony przez pracowników i zarząd bo angażuje się z poświęceniem. Pamitam jak pracowałem oprócz niego był jeszcze młody bhp-owiec nie pamiętam imienia( usunięte przez administratora )ale potrafił NORMALnie rozmawiać z ludźmi, rozwiązywał problemy, szanował innych reprezentował coś sobą. Zarząd chyba woli osoby pokroju ( usunięte przez administratora )ale ludzie to nie bydło trzeba umieć z nimi rozmawiać, współpracować, budować dobre relacje. Szkoda że brakuje takiego kierownictwa. Odradzam pracę w tej firmie.

do don con\'don

No tak taką osobistość z całą pewnośćią trudno zadowolić - w domu pewnie złote klamki, w łazience płytki Versace hhmmmm... to sie nie dziwie ze nie odpowiada ci siedziba ;)) Ale mam dla Ciebie propozycje - pod koniec tego roku pojawi sie kilka nowych miejsc pracy w siedzibie, ktora na pewno bedzie Ci odpowiadac. Zawsze czysto, zawsze schludnie, przepychu co nie miara - wystarczy tylko ze przestaniesz anonimowo pluc na innych i wystartujesz w wyborach parlamentarnych ;))))) hehehehe i wtedy bedziesz pluc na innych otwarcie..... no tak ale ty pewnie nawet nie wiesz gdzie jest warszawa ;) pozdrawiam Wielbiciel ;)

exx
@do don con\'don 08.04.2011 16:14

Ktoś tu pisze o kwalifikacjach :D więc pytam jakie kwalifikacje potrzebne są do grabienia liści, zamiatania ,odsniezania chodników, wiem na czym praca w zieleni polega,bo pracowałem u Was dość długo. A tak szczerze,jak by wynagrodzenie było odpowiednie( na dzień dzisiejszy 3000 zł po odtraceniu. podatków) to bym wrócił.

O co chodzi

Heheheheh no niezle wszyscy wyrzuceni z Eko teraz się pastwią nad firmą w internecie, anonimowo - jeśli uważacie wszyscy że to siedlisko zła to czemu nie idziecie do sądu pracy lub gdzie indziej??? Przecież jeśli wasze opinie są prawdziwe to sprawę wygracie ;) Chyba że tak sobie tu gadacie bo nikt was nie rozpozna - a w rzeczywistośći boicie się że zarobki wynikają z waszych niskich kwalifikacji, a krótki czas waszego pobytu w firmie z waszego lenistwa. Ciekawy jestem O CO CHODZI tak na prawde ????:):):):):):):):):)

don con

WYSTARCZY JECHAĆ DO SIEDZIBY FIRMY I ZOBACZYĆ TĄ RUINĘ BY WNIOSKI NASUNĘŁY SIĘ SAME. DNO!!!

anonim - 2010-12-27 14:15:05 Tydzień pracowałeś, to masz pojęcie o firmie !!!!!! Ja tam pracowałem 2 lata, zwolniłem się, a teraz chętnie bym wrócił. Mam teraz porównanie z pracą u konkurencji. A w Ekośrodowisko płacą w terminie, za wszystkie przepracowane godziny płacą, dają ciuchy, nawet buty... Stary nie chrzań, że ci było źle, a może źle pracowałeś ? wiesz co jak trafiłeś gdzieś gdzie jest jeszcze gorzej to gratuluje, bo to naprawdę sztuka znaleźć coś gorszego niż Ekośrodowisko Bytom

rurek

( usunięte przez administratora ) to krętacz jakich mało. Najchętniej zatrudniłby specjalistę za darmo! On dziwi się, że osoba która przyjmuje się do firmy za takie psie pieniądze nie daje z siebie maxa. No Sorry ale najpierw niech firma coś zaoferuje ze swojej strony. Nie dziwie się, że rotacja spora. Każdy kto ukończył studia i ma już za sobą jakieś doświadczenie zawodowe spokojnie znajdzie sobie zatrudnienie z lepszym wynagrodzeniem niż oferta Ekośrodowiska. Wiem bo sam pracowałem tam jakiś czas i szczerze nie polecam.

Firma po( usunięte przez administratora )est FIRMA ARMO ( usunięte przez administratora )ZA DARMO! Ludzie którzy maja umowe o dzieło są traktowani jak scierwa ubrańna na zime zero bo im sie nie nalezy ale wymogi kurewne poprostu jeden wielki BURDEL! NIECH SZLAK TA FIRME STRZELI ( usunięte przez administratora )NIE ZNIOSE!!!

EKO BURDEL

NAJGORSZA FIRMA LUDZIE TAM ROBIA ZA FREE A DO TEGO Z UMOWĄ O DZIEŁO NO JUŻ NIE MÓWIĄC O TYCH (usunięte przez moderatora)BRYGADZISTACH TAM CAŁE KIEROWNICTWO NIECH IDZIE DO PRZEDSZKOLA LEPIEJ SAME MŁODE (usunięte przez moderatora)POZDRO!!!

zgadzam sie na 100 proc wreszcie ktos poruszyl o tym temat

pracownica

witam mam dosc firmy eko naprawde na umowe o dzielo nie dadza nic o wszystko trzeba sie prosic a skad oni maja takie przepisy jak np. na kary pieniezne AHA JESZCZE COS TERAZ MAMY PRACOWAC ZA 0,11 GROSZY ZA METR KWADRATOWY ZAAAAAAAALLLLLLLL OD TEGO PODATEK ODJAC , NIBY KARY I CZLOWIEK WYCHODZI GOZEJ NIZ OSTATNIO FIRMA MZOE OKI ALE PRZEPISY I BRYGADZISTOW NIEKTORYCH DO(usunięte przez moderatora)......

stroker

anonim - 2011-02-22 06:29:09 Pracowałeś w tej Spółce? Ja właśnie finalizuję warunki zatrudnienia na stanowisko administracyjne i sam nie wiem co mam myśleć na ten temat. Możesz coś więcej napisać? Witaj, nie mogę tego ujawnić. Nie wiem na jakim etapie rekrutacji jesteś i z kim rozmawiasz, jeśli z panem JRP DE MRT potwierdzaj wszystkie warunki zatrudnienia na piśmie, najlepiej poproś o umowę i podpisz ją ZANIM rozwiążesz umowę z obecnym pracodawcą, no chyba że jesteś bez pracy. Ja osobiście nisko oceniam standardy zawodowe tej osoby i nie jestem osamotniony/a w tej opinii, było kilka przypadków dziwnych "nieporozumień" na tle finansowym. Jeśli masz jeszcze jakiś wybór dobrze się zastanów. Więcej pomóc nie mogę.

stroker

dla tych którzy mają zamiar zatrudnić się w tej firmie (a widzę że rekrutują obecnie na stanowisko administracyjne) mam jedną radę - dopóki nie podpiszecie umowy z warunkami finansowymi jakie wynegocjowaliście w trakcie rekrutacji nie składajcie wypowiedzenia u swojego pracodawcy! Nie wierzcie w żadne słowne zapewnienia i obietnice, z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć że nie zostaną spełnione.

Tolo

Zgadzam się. Ja tam pracuje na umowe o dzieło i nie narzekam. Od poczatku wiedziałem za ile robie bo mam to na umowie.Dokladnie mam tyle wyplacone ile przerobilem.Tylko lewusy narzekaja.Pozdro..

roman - 2010-11-17 09:55:15 w firmie brak osób pilnujących spraw pracowników począwszy od dodatków socjalnych na podstawowych wymogach bhp skonczywszy. Pamietam jeszcze rok temu byla osoba odpowiedzialna za bhp i mozna bylo przez nia chocby glupie rekawice zalatwic bo kierwnik na to czasu nie mial ale widocznie nie byla wygodna dla firmy szkoda bo porządku nie ma kto pilnowac. brak bo też się zwolniły

Ja wytrzymalam tam 2 miesiace i nie wyobrazam sobie wiekszego (usunięte przez moderatora) nie bylo kiedy zjescc sniadania, praktycznie zawsze trzeba bylo zostawac po godzinach, za co nie placono i czego nie wolno bylo wpisac w karcuie, pieniadze smieszne i caly czas poganianie!! jak tylko sie ktos zwolnil to zamiast zatrudnic nowa osobe to obowiazki przerzucalo sie na innych, tam sie robi tak duzo az czlowiek juz fizycznie nie wyrabia!! (usunięte przez moderatora)

roman

rocky

Powiam tak... odradzam każdemu pracy w tym hmmmm bagnie ... 4.80 za godzine pracy i traktuja cie jak smiecia

Wezyr

Firma ogolnie tragiczna wykorzystuja ludzi.Caly zarzad z Portugalii mysla ze sa bogami i traktuja Polakow jak scierwo i zlo konieczne. Jest to frima grupy mota engil. LUDZIE NIE LADUJCIE SIE W TO BAGNO!!!

Zostaw opinię o EKOŚRODOWISKO - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOŚRODOWISKO