TOALETY.PL Sp. z o.o.

Opinie o TOALETY.PL Sp. z o.o.

Ewela Nowy wpis

Witam, mój małżonek chciałby się tu przyjąć jako kierowca. Czytam w komentarzach, że na sam początek obowiązuje umowa na okres próbny. Ile w takim razie on trwa? I w takim razie dajcie znać, co później? Jaką umowę się otrzymuje? ;) Na jak długo?

Czy w TOALETY.PL Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Kierowca b?

Toalety.pl sp. z o.o. Nowy wpis

Nie, nie jest możliwa. Na każdym stanowisku pierwszą umową jest umowa na okres próbny.

Jaki jest okres rozliczeniowy w TOALETY.PL Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Nowy wpis

Witam, wynagrodzenie jest wypłacane do 10-tego dnia miesiąca.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do TOALETY.PL Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Dzień dobry. Tak. Rozmowa odbywa się w Krakowie przy ulicy Wąwozowej 32F. Pozdrawiamy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOALETY.PL Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca kat.B lub C - Serwisant eko-toalet - Kraków? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Szymon

Pytanie klucz ile jest na umówię o pracę ? ktoś powie ... :?

były
@Szymon

Wszystko

Damian

Dzień dobry, czy do oddziału w Krakowie jako kierowca-serwisant są przyjęcia? Posiadam doświadczenie w branży.

kornel

Czy do oddziału w tychach są obecnie przyjęcia? gdzie się zglosić?

@kornel

Witam. Nie poszukujemy pracowników do oddziału w Tychach. Pozdrawiam.

Nowy 3689436

Czy ktoś pracuje jako serwisant ? Z opowieści pana z rekrutacji wynika, że dają (usunięte przez administratora) + premia od serwisu. Według Pana serwisant/ Kierowca wychodzi od (usunięte przez administratora)w górę. Czy ktoś może przedstawić swoją opinię? Najlepiej pracujący.

@Nowy 3689436

Kierowcy u nas bardzo dobrze zarabiają Jeżeli tylko ktoś chce to moze zarobić od 3 do 5 tys. na rękę.

Lukas
@anonymous

Jak można bardzo dobrze zarobić to dlaczego ciągle szukają pracowników?!

toalety.pl
@Lukas

Szanowny Panie/Pani, Postawiona teza nie wyklucza się wzajemnie. Pragnę przypomnieć, iż istniejemy na rynku już 23 lata i cały czas wspólną pracą całego zespołu staramy się powiększać obszar naszego działania i ilość klientów. Sukcesywnie zwiększamy też liczebność zatrudnienia. Jednocześnie fluktuacja kadr jest u nas na niezwykle niskim poziomie. Niniejszy portal nie jest dobrym źródłem informacji. Zamieszczane tu wpisy są anonimowe więc nie brakuje hejterów głoszących kłamliwe opinie. Zachęcamy do kontaktu osobistego i zapoznania się z prawdziwymi opiniami naszych pracowników.

Były handlowiec
@toalety.pl

Fakt, że firma istnieje na rynku przez 23 lata nie wyklucza tezy adwersarza i nie jest miarodajną. Ale prawdą jest, że praca zespołu: handlowców, kierowców - serwisantów buduje zasoby finansowe (nie pracowników). Rotacja jest ogromna!!! Fluktuacja kadr wcale nie jest przypadkowa, ani losowa. Opinie na portalu gowork SĄ KWINTESENCJĄ PRAWDY!!!

norbi
@Lukas

dlaczego szukają a to dlatego ze jest to gówniana robota i nie kazdy jest ją w stanie wykonywać uskaczesz sie i nawet pochlapiesz a w gajerku ciężko pracować i pachniec chcielibyscie zarabiać dużo a prawie nic nie robic co poniektórzy

Kierowca

Witam ktos moze cos powiedziec o pracy kierowcy kat c w tej firmie jakie zarobki ile godzin miesiecznie itp

Wata
@Kierowca

Witam, na rozmowie mimo ładnie wyglądającego ogłoszenia zaproponowano oczywiście najniższa krajowa plus stałe stawki od punktu uzależnione od gabarytów pojazdu jakim będziemy pozwolić. Przykładowa trasa zawierała kilkadziesiąt punktów fakt co fakt w dość bliskiej odległości.

Kamila
@Wata

Wysokość pensji to raczej kwestia indywidualna - jednym takie będzie pasowało, a innym już kolei niekoniecznie. Mnie z kolei ciekawi to, czy nowy pracownik może liczyć ze strony TOALETY.PL na jakieś konkretne przeszkolenie przed podjęciem właściwych obowiązków?

@Kamila

Witam, nasza firma zapewnia kompleksowe szkolenie wstępne dla każdego nowego pracownika.

@TOALETY.PL Sp. z o.o.

Witam szukaja Panstwo jeszcze kierowcy kat b/c?

@Kierowca

Proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 535 372 700

@Wata

Czyli norma w ogloszeniu zlote gory a potem najnizsza...

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w TOALETY.PL Sp. z o.o.? Interesuje mnie praca jako Kierowca Ciężarówki, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na GoWork.pl 12 listopada.

Kierowca

Podpinam sie pod pytanie ogloszenia wygladaja interesujaco ale opinie dosc slabo.

ASD

Firma jest super

Krystyna
@ASD

To świetnie, że jesteś zadowolony z pracy w TOALETY.PL Sp. z o.o. Szkoda, że nie dzielisz się żadnymi szczegółami. Na jakim stanowisku pracujesz?

KP

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kierownika działu technicznego. Pytania bardzo ogólnikowe na które, bez znajomości filozofii działania, wewnętrznych procedur firmy, czy katalogu praw i obowiązków na tym stanowisku, bardzo trudno znaleźć satysfakcjonującą o ile w ogóle można znaleźć taką odpowiedź. Zastanawiałem się dlaczego firma tak długo rekrutuje na to stanowisko, dziś dostałem odpowiedź. Wróżbita im potrzebny.

Janoopc
@KP

Jakie zaproponowali wynagrodzenie?

zom
@KP

nie prawda

alezeocochodzi

"Pracowałem rok w Tychach jako kierowca." - wow i po roku się zorientowałeś - ale bystrzacha z Ciebie. I kilka pytań do Ciebie - jak Ty wytrzymałeś ten "horror"? - jak udało Ci się przetrwać? - jak udało Ci się uciec? - czy jesteś spokrewniony z Syzyfem?

Beka

Ale jesteś(usunięte przez administratora)

Amen
@alezeocochodzi

:))))

Toalety.PL

Szanowny Panie Mariuszu, Rozumiemy Pana żal i smutek związany z utratą pracy. Warunki były atrakcyjne m.in. z powodu korzyści płynących dla Pana z kradzieży paliwa. Mimo braku jakichkolwiek konsekwencji z naszej strony w końcu uznał Pan, że proceder nabrał takiego rozmachu, że bezpieczniej było się już zwolnić. Bo jak inaczej można nazwać tankowanie 97 litrów paliwa do zbiornika o pojemności 80 litrów? A także spalanie auta na poziomie 30 ltr/100km, gdy norma ustalona przez samego siebie wynosi 18,14 ltr/100km. Nasi pracownicy oglądali na monitoringu stacji Orlen jak tankował Pan paliwo do swoich plastikowych zbiorników. Być może pisząc: "Prezes granatem oderwany od rzeczywistości" miał Pan na myśli, że przez 4 miesiące udawało się Panu oszukiwać? A jest to niemała kwota bo ponad 6000 zł. Kradzież ścigana jest z urzędu, a konsekwencje dotkliwe. Nie chcieliśmy robić Panu kłopotu i rozstaliśmy się polubownie bez żadnych konsekwencji z zachowaniem okresu wypowiedzenia i rozliczeniem urlopu za który dostał Pan wynagrodzenie. Tym bardziej jesteśmy zdziwieni Pana postawą i komentarzem. A co do stanu technicznego pojazdów, pragniemy przypomnieć, że rok temu gdy zaczynał Pan pracę, nie było uwag na temat powierzonego Panu auta. Jeśli obecnie nadaje się ono na złom, świadczy to tyko o Pana dbałości o powierzony sprzęt. Mamy nadzieję, że w nowej pracy znajdzie Pan lepsze warunki, choć przyszłemu pracodawcy również odradzamy.

andrzej
@Toalety.PL

Dlaczego Pan nie skomentował wynagrodzenia? Przypadek?!

Amoze

Santi, a może firma posługuje się "waszymi" nazwiskami jako przykład braku kompetencji, zaangażowania i chęci do pracy...? Gdybyście byli wartościowymi pracownikami to pracodawca by się was nie pozbył. I może brak podania przyczyny był przejawem dobrodusznosci pracodawcy, żeby "Wam" nie budzić w papierach...? Może warto docenić, że brak komunikacji nie został ukarany dyscyplinarka? Zastanów się Jakubie, Adrianna i Marcinie... Gdzie byście wtedy znalazli pracę...

Ams
@Amoze

Poćwicz pisanie człowieku albo nie pij, kiedy piszesz.

santi
@Amoze

Brak kompetencji i zaangażowania? Hahah dobre. Ale dzięki za radę bo właśnie mam zamiar wymienić meble i jak bedę sprzedawał stare to nie omieszkam napisać, ze robili je ludzie niekompetentni. Na pewno ułatwi mi to sprawę :D Firma i jej organizacja pozostawiają, jak się domyślam, wciąż wiele do życzenia skoro króluje tego typu podejście jak "wszystko zepsułem i kazałem wymyślać rozwiązania". Gdy już powie się cokolwiek o jej problemach to jak widzimy lecą inwektywy. Ja się jednak nie obrażam bo za krótcy jesteście i za wąscy dla mnie. Ciężko jest wymyślić rozwiązania w firmie, w której nie przyjmowało się do świadomości prostych faktów. Ja powodu zwolnienia się domyślam i nie ma on nic wspólnego z tezą postawioną przez ciebie Amoze. PS Fajnie, że nasze nazwiska przestały firmować wasz interes ale nie podziękuję za to bo to był wasz obowiązek by tak się stało.

Ale ale

Santi donosiciel

Wtf

Kabel - santi

santi

Firma rządzona dekretami. Gdy coś jest nie tak oczywiście obarcza się winą pracownika. Do dziś nie usunęli nazwisk byłych pracowników ze strony internetowej. Dodam, że minął już rok i 2 miesiące od ustania stosunku pracy pomiędzy zwolnionymi bez podania powodu pracownikami w liczbie 4 osób na raz a firmą Toalety.pl Sp. z o.o. Wygląda na to, że nie byliśmy jednak tacy najgorsi skoro firma wciąż posługuje się naszymi nazwiskami. Nie wiem tylko dlaczego robi to nadal skoro straciła prawo do przetwarzania i udostępniania naszych danych.

Mateusz

Moje doświadczenie z tą firmą miało następujący przebieg. Rozmowa wstępna z panem prezesem ,jak to zwykle na początku miło i bajerancko czyli klasyka. Po moim początkowym zainteresowaniu pracą dodam,że chodziło o stanowisko kierowcy serwisanta umówiłem się na dzień próbny w terenie z jednym z kierowców.Cały wstępny proces zatrudnienia wyzwolił we mnie chęć podjęcia pracy w tej firmie....warunki były do zaakceptowania. Po zrobieniu badań i wypełnieniu papierologii kolejnego dnia miałem podpisać umowę w obecności pana prezesika który dzień wcześniej witał mnie już w swojej drużynie.I tu dochodzimy do finału mojej przygody z tym wynalazkiem i żenadą jaką odstawił ów prezesunio.Na 15 min przed podpisaniem umowy odbieram telefon od dyspozytora z wiadomością iż zaistniały nowe okoliczności i firma nie podpisze że mną stosunku pracy bez podania nawet jakiejś ściemy.Panie prezesie brakło panu odwagi na przyzwoite zachowanie,jest pan amatorem nieszanującym ludzi i siebie samego.....dramat. Nie pozdrawiam Mateusz

@Mateusz

Straszny żal. Stracili takiego fachowca. Specjalistę ds. sprzątania kibli. Pewnie po przeczytaniu tego odetchnęli z ulgą.

Kierowca

Żenujący jest ten wpis, pokazuje za to jak duży jest poziom frustracji piszacego. Możemy się tylko domyślać autora tego "komentarza"

alezeocochodzi

:)))))))))))))))))))) Z-a-j-e-b-i-s-t-e

były handlowiec

a jak jest w Tychach?

Leoon
@były handlowiec

Wielkie (usunięte przez administratora) w toalecie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła a serwisanci to gówniarze którzy maja (usunięte przez administratora) na czystość w toalecie korzystam z toalet na terenie Śląska to jest porażka pracowalem i zostałem oszukany za csly miesiac serwisow prezes firmy właściciel okradł mnie nie dostałem kasy

były handlowiec

kasa wypłaca na "1" ale jeśli to wypadało w sobotę to szef płacił oczywiście dopiero w poniedziałek szef czasem się wtrącał,ale generalnie wolna ręka a przy okazji abusrdalna sytuacja Kraków - wspólny teren minusem auta pozostawiające wiele do życzenia

Zostaw merytoryczną opinię o TOALETY.PL Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TOALETY.PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOALETY.PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TOALETY.PL Sp. z o.o.