Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

heniek

Jak pracujesz siódmy rok , to powinieneś wiedzieć że zanim aktualny prezes nie zabrał się za rządzenie to Biogened nie miał kłopotów finansowych , powinieneś też wiedzieć co stało się z Kolastyną i ludźmi którzy tam pracowali. Sama firma nie jest zła ale idzie na dno , po prostu szkoda. Idzie na dno nie dlatego że produkty są słabe ale dlatego że jest żle zarządzana.

Heniek

bezwarunkowa kasa zapomogowa ...tak nazywasz umowę o pracę ? To są obustronne zobowiązania , pracownika że będzie poświęcał czas 8-16 5 dni w tygodniu na wykonywanie pracy a pracodawca że będzie płacił za ten czas.

Cousin

Biogened to nie jest wypożyczalnia samochodów na weekend, telefonów do darmowych pogaduszek i bezwarunkowa kasa zapomogowa. W mojej ocenie to firma która walczy o pozycję na rynku a co za tym idzie o pracę dla ludzi. Ja w dziale sprzedaży pracuję siódmy rok. W tym czasie mam drugiego prezesa, trzeciego dyrektora i kolejnych product manager\'ów. Mój pomysł: rób uczciwie swoje, nie kopiuj nierobów i malkontentów i szanuj starania innych.

Zdystansowana

Również pozostaję anonimowa, ale skoro wiadomo, kim jestem, to zapraszam, z chęcią wymienię poglądy :) Ja piszę z własnego doświadczenia, po prostu dobrze mi się tu pracuje, nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie, a weszłam tu z ciekawości, bo słyszałam, że jest dużo negatywnych wpisów. Miało być szczerze, więc jest szczerze, czy to źle, że mam własne, inne zdanie? To mój drugi wpis w tym wątku, a nie piętnasty. Są dwie strony medalu. Jakby mi było w Biogenedzie źle - na pewno dam znać, będziecie wiedzieć pierwsi ;) Póki co jest ok.

heniek

do zdystansowanej Co ty mozesz wiedziec o aktuanym prezesie i wlascicielu zarazem , jestes nowa osoba zatrudnianą do PR Smieszy mnie twój wpis , znam podobne akcje wybielajace gdzie jedna i ta sama osoba przedstaiwa sie raz jako cieć, ktory dzięki firmie zrobił maturę bo miał czas po nocach się uczyć a innym razem jako spawacz ktory pracował ciężko a firma zrobiła z niego handlowca dała samochód komórke , za którą nie musiał płacić, i ogólnie dużo zarabia teraz i ma czas na siłównię etc. etc.. jeżeli zaraz pojawią się tu takie historie o ludziach którym Biogened zmieniłn życie to możecie mi wierzyć że to znany schemat poprawy wizerunku i nie prawdziwy. ZASADA JEST TAKA : JEZELI O JAKIEJKOLWIEK FIRMIE NIE MA WPISÓW TO FIRMA JEST OK. Nikt kto jest zadowolony raczej tych wpisów nie umieszcza natomiast na 100% umieszczą je pracownicy niezadowoleni, czym więcej niezadowolonych wpisów tym większe prawdopodobieństwo że zatrudniając się w tej firmie trafisz do niezadowolonych , że zostaniesz potraktowany jak większość niezadowolonych pracowników

realista

Do osoby o nicku \\\'a\\\' zgadzam sie z 3 postami w kilkanascie minut. Pozdrawiam i ciagle czekam ...... Buźka dla znerwicowanych .....

Pepe

Ja dzięki braku kompetencji masakrycznej [usunięte przez moderatora] zostałem zwolniony i cieszę się, że jej już też nie ma, niech sobie poszuka pracy i zobaczy czy jest tak łatwo. Z innymi szło się dogadać.

a

Ludzie trochę wyobraźni - jak już robicie akcję wybielania wizerunku firmy poprzez opinie \\\\\\\"bumelantów\\\\\\\", którzy nie robili planów i za to zostali zasłużenie zwolnieni ale teraz tęsknią za firmą to nie wpisujcie trzech postów w kilkanaście minut. W ciemno mogę powiedzieć czyja to zorganizowana akcja :) Pomysłodawców pozdrawiam.

xx

Szczerze realisto nie spodziewaj się wpisów..... Ha ha dla broniących firmy bijmy brawo a w szczególności jednej Pani która zapewne tutaj te wpisy realizuje:) Pomysłowość nie zna granic. Była pracownica. Wierna ideałom: rodzina i zdrowie najważniejsze. żadna praca czy kariera nie jest warta tego a na pewno praca w tej firmie nie była warta.

realista

To tak. Widze że nie odpisała mi jeszcze \\\'zdystansowana\\\' ale poczekam. Do kolegi \\\'Nick\\\' skora załujesz to wracaj bo non stop ktoś siedzi na l4 lub odchodzi więc są rekrutacje co 3 miesiace, niedlugo znow bedzie Warszawa na rekrutacji - czekam na pojawiajace sie ogloszenie ktory potwierdzi moje przypuszczenia, Co do innej osoby i zaliczek w 3 tygodnie oddawanych - tu akurat znów mamy nieścislości gdyż zaliczki maja proces najpierw weryfikacji u przełożonego co trwa czasami dwa tygodnie pozniej idą do podpisów w firmie kolejne dwa tygodnie i dopiero przelew czyli jeszcze tydzien w sumie daje nam to 5 tygodni realnych i zarówno Ty jak i ja wiesz że tak jest. Widze duzo pozytywnych wpisów dziś o firmie biogened więc tak, jako iż Ja o tej firmie mam złe opinie pozostane anonimowy, mam ogromne prośbe do osób ktorym tam sie świetnie pracuje lub pracowało w ciagu ostatniego roku o wpisy. Będę wdzięczny za szczerość.

miły

nie ma opli corsa tylko Astra; wypłata na czas zaliczki różnie ale maks 3 tyg do m-ca byl raz poslizg; premia też jest wypłacana jak się plan zrobi; blokady kart paliwowych nie ma; pracy i stresu jest dużo, ale są obrotne osoby, które dają radę.

Klar

Macie rację w Biogenedzie dwie Panie - [usunięte przez moderatora], zwalniały bez pojęcia i empatii. Na szczęście to samo je spotkało i już mamy spokój. Teraz atmosfera jest znacznie lepsza a ludzie zaczęli robić plany.

Trochę pracowałem w Biogenedzie i było ok. Potem trochę mi się w domu sytuacja popsuła więc nie miałem głowy do sprzedawania i mnie zwolnili, ale bez jakichś strasznych scen. Kilkukrotny brak planu i cię nie ma. Takie są realia. Teraz pracuję w innej firmie i dopiero doceniam co straciłem. Tankowanie za własną kasę gdy zaraz ci ją oddają to nie problem. Tutaj jest wzajemne szczucie ludzi i brak fajnej atmosfery to zdecydowanie większy problem. Nawet tęsknię za Biogenedem.

realista

hej 'zdystansowana", czytam że jestes super zadowolona z firmy i swojego obecnego pracodawcy jakim jest Biogened s.a. z tej racji przedstaw się oraz stanowisko na jakim pracujesz, żeby wpisujący sie niezadowoleni pracownicy mogli zweryfikować Twoje Super Pozytywne Nastawienie oraz wszystkie inne sprawy które tylko w Twoim przypadku się zgadzają w firmie. Pozwól NAM się zdystansować do firmy biogened bo czuje że i tak sie nie przedstawisz:) Buźka dla 'odważnej' i zapewne do końca anonimowej osoby. ps. Jak nic nie napiszesz to i tak każdy będzie mógł się domyśleć Kto był tą tajemnicza optymistką

Eryk

A ja ci powiem, że jak był stary prezes to mogłem się nieźle obijać, teraz nowy wprowadził tempo i trochę mi się nie chciało gonić. Inni jednak robili plany i są zadowoleni. Karty paliwowe blokuje BP jak przekroczy firma jakiś limit, tankowałem za swoje i zawsze mi oddawali. Kurcze dajcie znać gdzie można się zaczepićby się nie narobić. Ze mną Biogened się rozstał elegancko, ale mam teraz problem ze znalezieniem roboty :(

Zdystansowana

Czytam te wszystkie opinie i tak się zastanawiam, jaka jest ich wartość merytoryczna. Zatrudniłam się kiedyś w firmie, która miała jeszcze gorsze opinie, niż Biogened (miały być nadgodziny, a Szef miał być \\\"tyranem i debilem\\\") okazało się jednak, że to była najlepsza praca, jaką kiedykolwiek miałam. Bardzo się pomyliłam i cieszę się, że z przymrużeniem oka traktowałam wpisy o niej. Co do Biogenedu to nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie. Pensja mnie satysfakcjonuje i to nie są wcale marne grosze, wypłata jest NA CZAS, jakiekolwiek koszty poniesione przeze mnie są natychmiast zwracane. Atmosfera w pracy jest ok, ludzie pomocni i naprawdę lubią to, co robią a robią fajne i ciekawe rzeczy. Prezes zna się na swojej branży i nie można powiedzieć, że jest niekompetentny, poza tym, wydaje się być sympatyczny i idzie się z nim dogadać. W ogóle warto być szczerym w pracy i rozmawiać, negocjować, mi to zawsze wychodziło na plus. Nie narzekam, wręcz przeciwnie - dobrze mi się tu pracuje. Ja się dystansuję do GoWorka, ale czasem czytam, żeby zobaczyć, jak różnie ludzie odbierają tę samą rzeczywistość. Byłoby super, gdyby chociaż ludzie pisali tutaj całą prawdę, a niestety połowa wpisów to złośliwe działanie konkurencji albo sfrustrowanych byłych pracowników, którzy nie potrafią sobie zorganizować czasu wolnego. Radzę dzielić powyższe opinie na pół lub jeszcze więcej. Dla mnie Biogened to dobry pracodawca i nie zanosi się, żeby to miało się wkrótce zmienić.

X - men

nowa - 2012-09-10 19:27:51 Witam mam zaproszenie na rozmowę do tej firmy napiszcie mi coś czy warto zawracać sobie głowę na PM napiszcie o zarobkach premiach i samochodziepoczytaj wcześniejsze wpisy i sama sobie odpowiedz :), zarobki.......bez szału, premia (a raczej nagroda - bo tak to chyba obecnie się nazywa :) jak zrobisz plan i firma będzie miała kasę ;), samochody - kiedyś były fordy Fousion i część chyba jeszcze jeździ oraz ople Corsa, z tego co wiem po zwolnieniu FFM [usunięte przez moderatora] i awansie [usunięte przez moderatora] zmieniły się trochę relacje personalne, ale niestety to już nie ta firma co kilka lat wstecz, nie ci ludzie i nie ta atmosfera :(, szkoda.

nowa

realista

Nie dość że nie czyści z danych personalnych to jeszcze zostawia wszystkie ustawienia poprzednika/poprzedniczki. Loginy i hasła oraz wgląd do jego maili:) Firma dno

heniek

:) znam tą firmę bardzo dobrze macie powtórkę z kolasi , może ktoś to kupi jak pan prezes nie będzie chciał za dużo , może będzie jak dawniej ale niestety trzon tej firmy jest już poza firmą :) Czyżby informatyk nie czyścił laptopów z danych personalnych ? Tym co zostali życzę wiary i nadziei

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.