Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

Maryśka

Czytam te wpisy na gowork i widzę, że ciągle odgrzewane są stare kotlety. Chcę tu aplikować i akurat nie na przedstawiciela, a wszedzie tylko wpisy o przedstawicielach, jak tu źle i niedobrze... Już sama nie wiem. Czegoś nowego bym się dowiedziała o tym biogenedzie, przeciez tu ludzie pracują chyba jacyś??? Czy tylko w firmie są dwie osoby, prezes i ta pani ania, kimkolwiek ona jest??? jakaś nagonka na te firme straszna, dzielę przez dwa to wszystko. jak sie nie przekonam sama, to chyba mi nikt nie pomoże. Ryzyk-fizyk się mówi.

Doświadczony

marta - 2012-11-21 15:17:23 czy właściciele to te same osoby co kiedyś w Kolastynie? jeśli tak to sobie daruję aplikowanie do tej firmyTak, to te same, zwłaszcza właściciel. Najpierw była Kolastyna (obecnie po zmianie właściciela i zarządu pomału wychodzi na prostą), teraz Phenome na którym prawdopodobnie już \'siedzi\' Komornik. Pozostaje Biogened który biorąc pod uwagę brak doświadczenia oraz brak szacunku dla doświadczenia i lojalności pracowników i logiczną ciągłość zdarzeń też może podzielić ten los. Z tego co widziałem na ostatnich wpisach to pomimo zmiany kierowników w relacjach nie za wiele się zmieniło, ale czego można się spodziewać jeżeli takie stanowiska są obsadzane przez \'zielonych\' nie potrafiących odróżnić Hydrain 2 od AgeVital, jak oni mogą szkolić PM jak sami niczego nie umieją, a stanąć z \'batem\' i tabelką Exela to każdy potrafi.

Doświadczony

Robert - 2012-11-13 11:17:22 Rozwój firmy?! A gdzie Ty ten rozwój widziałeś człowieku jesli masz na myśli nową markę Fenome która preżnie uderza w stolice i na zachód ok ale jesli mówimy o pożal się boże pseudo suplementach diety i dermokosmetykach które schodzą ale z pułek aptek bo farmaceuci nie chca tego shitu to o czym mowa...Pokaż mi choć jedną reklamę w TV waszych preparatów marzycielu no ale cóż jak sie dorwało do koryta z małej wiochy bez doświadczenia to idealizowanie tak słabej firmy świadczy tylko o twoim braku rozeznania rynku i konkurencji!!! To się usmiałem.Co prawda pisze się Phenome, ale to nie ma większego znaczenia bo prawdopodobnie już się nią zainteresował Komornik a wierzyciele odbijają się od ściany.

razz

Ten sam prezes i Ania M. odkąd się zabrali za Biogedend , równo idzie w dół.

marta

Mamy podobną jednakże lepszą firmę w Lodzi. poniżej fragment artykułu: \" Biura pabianickiego Aflofarmu przypominają bardziej agencję reklamową niż fabrykę leków. Oprócz farmakologów, techników i pracowników produkcyjnych Aflofarm zatrudnia reżyserów, grafików i sam przeprowadza castingi do reklam. Jest jednym z większych producentów spotów w kraju: (...) Wśród firm farmaceutycznych wskoczył na pozycję lidera. Jednak w branży reklamowej i mediowej o Aflofarmie nie mają dobrego zdania. Nie daje im zarobić.\" pozdrawiam

Robert

Widzisz Zenonie sformułowanie jest jak najbardziej adekwatne do osób pracujacych w firmie Biogened... Nie tyczy się oczywiście wszystkich gdyż nie śmiem uwłaczać kazdej tam pracującej istocie bo zdarzają sie wyjątki.Jednak poziom kultury osobistej,profesjonalizmu i wiedzy jest w tej firmie zatrważający. Podam kilka przykładów: 1.Dermokonsultantki w tej firmie są nagminnie ignorowane a ich prawa pracownicze chociażby do terminowych wypłat nie istnieją.Dziewczyny czekają na swoje ciężko zarobione pieniądze od 1 do 2 miesięcy po terminie zdarzają się przykłady z opóźnieniem do 6 miesiecy ale to jak zawsze wina PM który nie tak rozliczył dokumenty. 2. L4 w tej firmie nie istnieje za to dostępość PM 24h a i owszem 3.Pomyłki przy wydawaniu gratisów dla aptek to już norma ponieważ nie ma żadnych gratisów a plan na \"dobra bajeczke \" trzeba wykonać 4.Regionalni bez doświadczenia z \"wielkimi plecami\" którzy uprawiają na swoim regionie wolną amerykankę kopiąc doły nawet pod swoimi ludźmi to już norma 5. Wynagrodzenia PM które różnią się od siebie o 2000,3000 a nawet 4000pln to chyba lekka komedia.W żadnej szanujacej się firmie nie ma takich różnic zdarzają się osoby z wyższym stażem ,wiekszym doswiadczeniem ale takich przepaści w wynagrodzeniach nie ma nigdzie i zaznaczam nie jest to kwestia wynegocjowania sobie kwoty... Minusów w tej firmie jest znacznie więcej szkoda czasu,wysiłku i utraty nerwów na takiego pracodawcę. Pozdrawiam!

Zenon

Robercie, jeśli jest zaświadczenie, to nie mam pytań i żadnych uwag, ale sformułowanie \"dorwać się do koryta z małej wiochy\" to już nie dysleksja, a jakiś rodzaj kultury słowa. Mnie interesują konkrety, fakty dotyczące firmy. I bez zbędnych emocji!!! Spokojnie! Po co się tak denerwować? To tylko GoWork! :)

Zenon

Pseudosuplementy? To jakaś nowa kategoria produktów??? :) Radzę korzystać ze słownika ortograficznego przed publikacją postów, będzie przyjemniej dla czytelników.

Dominique

To wszystko zakrywa o kryminał - tacy właściciele, zarząd, księgowość w normalnym kraju powinni już siedzieć za to złodziejstwo i takie postępowanie - powtórka z rozrywki - pytanie od kogo jeszcze da się wyłudzić kasę .... - zaczynając od Kolastyny kończąc na Biogenedzie - te same metody postępowania ... brak pokory i chamstwo ....!

Robert

Doświadczony

Delfinek - 2012-11-08 15:45:37 Fatalny stan rzeczy? Hmmm... Rzeczywistość wygląda inaczej! Duże inwestycje, również w nowych, zmotywowanych ludzi, kampanie mediowe, nowe dermokosmetyki, chyba nie dzieje się aż tak źle? to są fakty i tego moi drodzy nie da się przeinaczyć. Każdej firmie zdarzają się potknięcia, tak, jak i ludziom, ale grunt, by iść do przodu, a wtedy wszyscy będą zadowoleni, i Szefostwo, i pracownicy, i kontrahenci, bo będą mieli z kim robić fajny biznes. Firma rośnie w oczach i już niedługo ci, którzy skończyli swoją przygodę z Biogenedem będą żałować, że tu już nie pracują. Amen.Masz rację kolego, jeśli się pakuje w firmę około 10 mln to powinno być lepiej pod warunkiem że kasa idzie na rozwój a nie na spłatę długów i oby Twoje AMEN nie było prorocze, czasami pozory mylą.

Delfinek

Misiek

100 NEGATYWNYCH OPINI CHYBA WYSTAWIA ŚWIADECTWO FIRMIE...Złota zasada jesli jest dobrze bądź w miare dobrze nikt nie pisze negatywów jesli jest źle,pasudnie wyraza sie to poprzez negatywna opinię! Coż niektórzy widac maja problem z zaakceptowaniem fatalnego stanu rzeczy i zamiast energe ładować w polepszenie warunków i standardów pracy wola wybielac firmę której nie da się już wybielić.

frik

Ciekawi mnie kto pisze te durne komentarze/posty etc? Co do korekt...wszystko jest jak trzeba, co do pensji tak samo. Najpierw trzeba spojrzeć na siebie...czy aby ci wszyscy tzw pokrzywdzeni są tacy w porządku?? wiem,że sa osoby które wysyłają zwrot bez kwitków itp...to jakim cudem dział logistyki ma zrobić korektę do tego?? domyślać się ?Są tereny,gdzie porządek jest...ale są i takie gdzie jest burdel.ale to już zasługa osób tam pracujących:)

AlaMaKota

Widać osoba z biura poczuła się urażona... Tak mi przykro! Kto pracuje w tej firmie ten wie jak prosperuje biuro w Łodzi brak kontaktu jest na porzadku dziennym,spychologia również odsyłanie od pokoju do pokoju a i tak nikt nic nie wie nikt nie ponosi za nic odpowiedzialności oraz częste pomyłki przy wypłacaniu wynagrodzeń to już chyba standard. Poza tym nierozliczone faktury wzgledem klientów czy korekty również nie są czarnym koniem tej \\\"firemki\\\" a przeciez tak buduje się autorytet firmy i jej dobra opinię... Naprawdę współczuję ludzią tam pracującym i współczuję tym wszystkim którzy sa na tyle bezcelni aby wybielać takie bagno! Przeciez firmę tworza ludzie a tu ewidentnie tworzą ją chorzy ludzie skoro wciąż twierdza ,że jest super fajnie kolorowo!!!

Profesorek

Pracownicy administracyjni pewnie się obrażą na te słowa... Co to znaczy nieudacznicy??? Konkrety! Nie oceniaj innych w taki sposób, to nie fair!!! Każdy pracuje tak, jak może. Jakie oszustwa? Na jakim stanowisku pracowałaś? Twoje stanowisko było lepsze, niż pracowników w głównej siedzibie? Nie krytykuj innych, bo kiedyś i Tobie się oberwie.

AlaMaKota

Potwierdzam w 100% banda złodziejii i oszustów! Okradaja pracowników oszukują na premiach i zaliczkach.Ludzie w siedzibie firmy w łodzi to jacyś nieudacznicy którzy prócz picia kawki i paplania jezorem nie sa w stanie dopilnować niczego!!! Żal ,że coś takiego istnieje a gro byłych pracowników przez tak nierzetelnego pracodawce musi sie szlajac po sądach zeby odzyskac swoje pieniądze!!!!

złodzieje z Łodzi

Ta firma to jakaś farsa,szczyt nieprofesjonalizmu,oszukują ludzi.Radzę omijać szerokim łukiem!!!

Ubawiona

Zgadzam się z wpisem, że jeżeli w firmie dobrze się dzieje, to nikt nie bawi się w informowanie o tym wszem i wobec. Po prostu pracują i są z tego zadowoleni. W przypadku negatywnych wpisów, może niektóre bywają wyolbrzymione, ale na pewno przedstawiają jakieś fakty. Jak poczytałam cała historię wpisów, to nie ma tu wulgaryzmów czy szkalowania dobrego imienia firmy. Tu raczej mniej lub bardziej przedstawione są fakty, które niestety o tej firmie dobrze nie świadczą. Oczywiście mają prawo być wpisy pozytywne.Przecież w każdej, nawet najgorszej firmie znajdą się zadowoleni pracownicy. Natomiast wpis \"Nicka\", który sam bije się w piersi, że bumelował i dlatego został zwolniony, jest wręcz kuriozum i ewidentnie świadczy o tym, że tekst został wpisany, aby poprawić reputację firmy. Jeżeli są to działania PR, to chyba potrzebują bardziej inteligentnej osoby na tym stanowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.