Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

Biogened

Dziewczyna - 2012-12-11 23:18:32 A czy ktoś używał tych dermokosmetyków, co są tutaj produkowane? Jest się czym chwalić? Widziałam je w Super-pharmie, wyglądają całkiem, całkiem, rozumiem, że Biogened w całości za nie odpowiada, od koncepcji po produkcję? Czyli pracownicy marketingu odpowiadają w całości za produkty, nie ma żadnej agencji kreatywnej, która wymyśla strategię marki? Jak to wygląda?Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz :))

Dziewczyna

Do Biogened

Pracuję z dwiema osobami na samozatrudnieniu i żadna z nich nie narzeka na terminowość wypłat.

Biogened

konsternacja - 2012-12-08 23:16:30 Witam, a jakie są widełki w dziale Marketingu, bo jak znowu miałabym zaczynać od 2.500 to dziękuję :)Dostaniesz tyle za ile się sprzedasz (tyle ile sobie wynegocjujesz) ale nie liczyłbym na zbyt wiele, najlepiej są opłacani przedstawiciele (oczywiście poza zarządem firmy) :))

Biogened

hania - 2012-12-09 08:24:26 a jaką formę umowy wybrać? - umowę o pracę, czy samozatrudnienie na fakturę. O pracę może OK, ale zawsze mniej kasy.a przy samozatrudnieniu kasy może nie być wcale (tzn. z dużym opóźnieniem), duże poślizgi w płaceniu faktur to standard

carlo

Czy przyjeto kogos na stanowisko Business Development – Licensing Manager?

hania

konsternacja

mata

oczywiscie ze jest spadek zatrudnienia , pozwalniani ludzie z produkcji i z biura. oczywista oczywistość kilka lat temu było więcej osób. Ludzie nie mieścili się na salce konferencyjnej , teraz wszyscy się zmieszczą :)

Komentator

Małe sprostowanie dla zainteresowanych. Biogened nigdy nie zatrudniał więcej niż 120 osób. Obecne zatrudnienie jest podobne do tego, które było w latach poprzednich, więc absolutnie nie jest prawdziwy taki spadek zatrudnienia, o którym ktoś pisał. Dawniej więcej osób liczył dział Rx, nie było tak prężnie działającego zespołu marketingu i sprzedaży. 200 osób w Biogenedzie? Wow, może kiedyś się uda :)

Do Karoliny

Co możesz wiedzieć o życiu pszczół jak nigdy w Tym ulu nie byłaś, Stare przysłowie pszczół mówi: uczmy się na błędach, najlepiej na cudzych, ale widzę, że Ty wolisz na własnych :), życzę powodzenia.......... w życiu ;)

gość

marketing - 2012-11-29 20:24:45 ktoś usuwa posty :) Pracowników było ze 200 zostało mniej niż 100 dla mnie około 80Dokładnie 231 osób, dwa działy sprzedaży (Rx i OTC) po około dwadzieścia kilka osób każdy (przedstawiciele, KR), reszta firma (produkcja, logistyka, księgowość itp)

znam takie dziennikarki, dobre samarytanki ;) ale zgodzę się, że to nieliczne towarzystwo. Na mój gust płatnikiem będzie Biogened, skor daje ogłoszenie, tak mi logika podpowiada, ale dla mnie to nie ma większego znaczenia.

Zainteresowana

Karolino, pomijając fakt, że nic się nie robi bez kosztów, a już na pewno nie PR. No chyba, że znasz dziennikarki, które za piękny uśmiech będą promowały daną markę; to wracając do dyskusji na temat płatności faktur, to dotyczyła ona jaka firma będzie płatnikiem Biogened czy Phenome. Czyli czytamy teksty ze zrozumieniem. pozdrawiam :-)

nie, nie pracuję, wysłałam swoje CV tam, a czemu zszokowana??

Zainteresowana

Karolina - 2012-12-05 22:02:20 Ale PR chyba robi się bezkosztowo? Nie wiem, czy na tym stanowisku byłby jakikolwiek związek z fakturami? Bo tu chyba chodzi o to, żeby dziennikarz napisał o Phenome, żeby sam był przekonany, że to jest fajne...Karolino czy Ty pracujesz w firmie Biogened? Bo jestem lekko zszokowana tekstem, którym napisałaś...;-))))

Zainteresowana

Ponieważ padły tu informacje o rzetelności w płaceniu faktur, to jest jeszcze jedna kwestia do wyjaśnienia. Poczytałam opinie na temat Phenome i tam nie wygląda to ciekawie. Zatem jeżeli płatnikiem byłoby Phenome to chyba z terminowością byłby problem. Chyba, że opinie tam wpisane są również szkalowaniem dobrego imienia firmy tak jak to się tu zarzuca jeżeli chodzi o Biogened. Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć, kto będzie płatnikiem w przypadku zatrudnienia się w Biogenedzie, ale na stanowisku PR dla Phenome?

Jaka laurka? Mam umowę o pracę i dostaję pensję w terminie, nie widzę w tym nic zaskakującego, a mój kredyt nie świadczy o solidności firmy, tylko o tym, że chcę kupić mieszkanie ;) Nie widzę związku. Po prostu zawsze pracowałam na taką umowę i taka jest potrzebna do wzięcia kredytu, ręce opadają, co by człowiek nie napisał tutaj, to źle, przepraszam - za dobrze! :) Eh... ;-)

mata

Marta - 2012-12-03 22:54:07 Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie spotkałam się z tym, żeby nie było płacone w terminie, ja dostaję co miesiąc regularnie, ani dnia spóźnienia. Są u nas osoby, które mają inne umowy, niż o pracę, nie tylko zlecenie, ale też np. o dzieło, nie słyszałam o żadnych problemach, ja mam umowę o pracę, bo to dla mnie bardzo ważne (myślę o kredycie).a ja słyszałam o wielu problemach ..pracujemy zatem w innej firmie. Chyba od niedawna pracujesz ... kolejna laurka :) pieniądze są wypłacene regularnie i myślę o kredycie :) hehe .....to te myśli twoje o kredycie rozumiem że dodałaś extra żeby wrażenie wzmocnić o solidności firmy. Więc są u nas osoby która mają inne umowy niż o pracę i nie dostają regularnie pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.