Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

Sabina

Kolastyna również pieła się na wyżyny a upadła z wielkim hukiem więc zweryfikuj droga Kasiu swoją wiedzę na temat rzekomego rozwoju Biogenedu...Najmniejsze pieski najgłośniej szczekają!

carlo

Czy przyjeto kogos na stanowisko Business Development – Licensing Manager?

Ela

Heniek, skoro od 5 lat nie widziałeś w firmie żadnego lekarza to znaczy, że potrzebujesz okularów ;)

pierwsza zasadnicza sprawa nie krytykujcie Panstwo Pan ktore po wpisach widac ze pracuja w Biogened w PR bo to jest ich praca:)

Kaśka

To prawda, Biogened nie jest wielkim koncernem i nigdy nim nie będzie. To polska firma, której obroty wzrastają i jest to powód do zadowolenia. Biogened nie chce być korporacją, bo tam implementuje się cudze pomysły zza oceanu, nie tworzy się niczego nowego, wszystką jest kopią zachodnich marek. Biogened idzie dalej, szuka nowych rozwiązań na naszym podwórku. Prawdą jest, że nie ma takich budżetów, jak Vichy i Loreal, ale to nie znaczy, że nie może działać na swoją skalę i budować małymi krokami swojego sukcesu. Nikt nie tworzy żadnej otoczki, firma coraz lepiej prosperuje i robi swoje. Jeśli komuś się marzy praca w stolicy - polecam, ale to właśnie bardziej tam, niż w Biogenedzie przydaje się, cytuję: dupa ze stali i mocne nerwy. Jeśli ktoś chce rozwinąć skrzydła - zapraszamy.

Adela

xxxx ma rację nie ma co się brzytwy chwytać...

XXXXX

Duże koncerny farmaceutyczne współpracują z tysiącami dermatologów z całej Polski organizując kongresy dla lekarzy w kraju i za granica na bardzo wysokim poziomie... Lekarze ci wykładają później na róznego rodzajach sympozjach uwzgledniając produkty firmy na szeroką skalę promujac tym samym ideologie firmy.Żeby mierzyć wysoko trzeba liczyć siły na zamiary w przypadku Biogenedu takowych akcji nie ma ponieważ firma nie dysponuje takim budżetem więc nie stwarzajmy otoczki tam gdzie jej nie ma i nigdy nie bedzie!!! Firma jest bardzo słaba , niskich lotów i w tej kategorii graczy niech pozostanie.A ciekawym świata o mocnych nerwach i dupy ze stali zyczmy pracy w Biogenedzie sami się przekonają i dołacza do grona przeciwników stwierdzajac fakty o sile miernoty Biogened :-)

Biogened współpracuje z dermatologami i to kilkoma profesorami z tej dziedziny, nie będę przytaczać nazwisk, jeśli jesteście zainteresowani, kto podpisuje się pod naszymi kosmetykami, to zapraszam do firmy :) Ich nazwiska widnieją na materiałach promocyjnych marki. Dermokosmetyki są na tyle dobre i bezpieczne, że fachowcy od dermatologii chcą je rekomendować swoim pacjentom. Dermatolodzy to bardzo ekskluzywna grupa specjalistów i trudno do niej dotrzeć, a jeszcze trudniej przekonać do produktów. Jednak się udało.

zomza

Szukający - 2012-12-17 11:28:17 Bry... tak trochę zboczę... Nie wiecie czy będzie rekrutacja na PM na Łódź???Będzie......... to tylko kwestia czasu :)

zomza

heniek - 2012-12-14 00:12:57 a z jakimi to dermatologami współpracuje Biogened :) ....nie widziałem nikogo takiego w firmie od 5 latto zależy co się ma na myśli, jeśli chodzi o polecanie to obecnie chyba z żadnym, jeśli chodzi o firmę to z tego co słyszałam kiedyś było kilku ale współpraca szybko się skończyła (domyśl się sam dlaczego), pośrednio chyba współpracują z prof. Bućko z Kliniki Dermatologi AM w Łodzi, to ona chyba czasami sprawdza na zajęciach ze studentami preparaty. Czasami też firma korzystała z jej rad w kwestii nowinek (składników).

Szukający

Bry... tak trochę zboczę... Nie wiecie czy będzie rekrutacja na PM na Łódź???

lolita lempicki

niech to padnie , może nauczą się szanować ludzi. a propo kosmetyków , dostałam uczulenie od Hydrainu, może za długo stosowałam a może skład został zmieniony :)

XXXXX

Poszukują kandydatów na regiony: świętokrzyskie,zachodniopomorskie i dolnoslaskie :-) Powodzenia wszystkim hardkorowcą bo z ta firma tylko jazda bez trzymanki :-))) z tego co wiem po nowym roku bedą kolejne zatrudnienia hahahha...

hey

życzę powodzenia Paniom z PR - tym które wybielają to bagno ! - jest tak samo jak w Kolastynie (ciekawe dlaczego tamta firma padła)

rozbawiony

Z ciekawości na jakie tym razem województwa?? Znaczy się ile kolejnych osób nie wytrzymało pracy w tym miejscu?? Pewnie warszawka znów zmiana

Iza P.

Dokładnie jaki dermatolog poleca Dermedica buhaahaha! Uwaga Biogened ponownie rekrutuje zresztą jak co 3 miesiace na 3 województwa więc powodzenia :-) Macie okazje sami się przekonać o jakości prepeartów oraz o świetnej współpracy z dermatologami jak i atmosferze w firmie ktora ciagle pnie sie w górę od dołu z którego nie może wyjść od dłuższego czasu hahahhahaa.No to Pani z biura ds. wizerunku firmy znowu będzie miała pełne ręce roboty wypisujac pozytywy na forum w obronie firmy krzak.Pozdrowienia dla wszystkich i zycze miłego dnia kochani!

heniek

Do Karola

Karolu, niestety, jako osoba, która ma w rodzinie atopika nie mogę się z Tobą zgodzić. Linia Emolient linum jest przeznaczona do skóry suchej i atopowej. Taka skóra jest bardzo, bardzo wrażliwa i niemal każdy kosmetyk ją uczula i podrażnia. Założeniem tej linii jest prosta receptura bazująca na pozytywnym działaniu oleju lnianego, im mniej składników, tym lepiej, każdy dodatkowy to ryzyko podrażnienia, a wierz mi, że zmiany atopowe przysparzają wielu cierpień... Minimum detergentów, minimum konserwantów, tylko i wyłącznie niezbędne składniki aktywne, dopasowane do potrzeb skóry z AZS. Taka jest rekomendacja dermatologów, z którymi Biogened współpracuje i którzy wspierają tę linię i polecają ją swoim pacjentom. Przy ciężkich stanach, tak jak wspominasz, emolienty mają działanie wspomagające leczenie sterydami, łagodzą zmiany, niwelują świąd, głęboko nawilżają. Piszesz, że dermokosmetyk spływa po ciele "niczym woda" - fantastycznie! Gdybyś naprawdę miał problem z suchą skóra lub atopią wiedziałbyś, że emolienty mają lekkie konsystencje, prawie jak woda i idealnie, aby skóra je piła, to są najczęściej emulsje typu woda w oleju lub olej w wodzie. Skóra z nadżerkami czy przeczosami nie powinna być podrażniania wcieraniem gęstego, tłustego mleczka, taki kosmetyk musi być szybko wchłanialny i niezwykle delikatny. Poczytaj opinie w internecie o Emolient linum. Taka ilość osób nie może się mylić, a ja jestem wielką fanką tej linii, bo poznałam jej skuteczność, że się tak wyrażę, na własnej skórze.

Karol

Jakość kosmetyków Dermedic pozostawia wiele do życzenia...Oprócz 2-3 serii które szału nie dają nie ma czego polecać.Podam przykład priorytetowa linia Emolient Linum do skóry atopowej a dokładniej mleczko jest tak rzadkie i wodniste,ze spływa po ciele niczym woda pomijam skład który rzekomo ma zdziałac cuda jednak ma sie to nijak do rzeczywistości...Nie wiem kto pracuje nad recepturami ale z atopia skóry te produkty nie maja nic wspólnego a na pewno nie sa w stanie dopomóc przy silnych terapiach i ciężkich stanach wysuszenia,zrogowacenia czy świądu skóry ale zaraz pewnie usłyszę,ze konkurencja wylewa pomyje na wspaniała,rozijająca sie firme Biogened więc luz polecam wyprobowac na własnej skórze i przekonac sie co do jakości tych produktów bo samo opakowanie to nie sztuka :-))))

Biogened

Do Biogened - 2012-12-10 17:00:11 Pracuję z dwiema osobami na samozatrudnieniu i żadna z nich nie narzeka na terminowość wypłat.Czyli coś się zmieniło, lub te faktury są traktowane inaczej (tak jak wypłata). Jeszcze niedawno zapłata za np. fakturę marketingową była problemem. Ale niech te osoby zbytnio się nie cieszą, wypłata z umowy o pracę jest ustawowym obowiązkiem w określonym umową czasie, opłacenie faktury już niekoniecznie, więc wszystko może się zdarzyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.