Drabiny Drabest (Drabest Sp. Z O.O.)

Opinie o Drabest Sp. z o.o.

klaun

Polecam tą robotę wszystkim którzy lubią dobrą zabawę, takiego cyrku nigdzie indziej nie zostaniecie, bo w jakim normalny zakładzie pracy prezes chodzi z kamerą i nagrywa pracowników jak robią, w jakim normalnym zakładzie buduje się hale na hali i w jakim normalnym zakładzie nie ma takiego poszanowania prawa. Gorąco polecam dla osób pragnących przeżyć przygodę zycia

lolek

no nic nowego po wypłacie w lutym tzn po jałmużnie bo jak w dzisiejszych czasach można zarobić 1500 za ponad 200h a codziennie wysyłki, chyba tylko mechanicy z ur zarabiają dobrze bo maja blisko 2000, ale nie polecam nikomu tego stanowiska zmuszają do pracy w niedziele a jak nie przyjdziesz to Cie zwolnią jak Krzyśka i Mirka, brygadzista Józek dwulicowy drań na "nowych" maszynach się nie poznaje bo zbyt nowoczesne i elektronika więc ucieka bo ma "ważniejsze" roboty,

nick

tam zawsz mozna było cos wyniesc ,przynajmniej bylo na piwo

austryjak

zlodzieje

Magazynier

negatywne opinie są natychmiast usuwane przez administratora. SKANDAL !!!!

Raz na rok zarobią 13 zł i już się cieszą, bo nie pamiętają ze przez poprzednie 11 miesięcy zdychali z głodu. Te 13 zł to było niedopatrzenie prezesów. W przyszłym miesiącu odbiją.

beka

ciebie to powinni dawno wyrzucic ,bo nic nie robiles a pensje brałes duza w stosunku do fizycznych ktorzy naprawde pracuja,najlepiej załoz swoja firme i sproboj sam wypracowac swoja kase,bedziesz szczesliwy i nie bedziesz narzekał na innych

Pawel395

Witam Pracowałem w tej firmie w dziale "technicznym" jako mechanik oczywiscie jak to mozna wogóle nazwać jakimkolwiek działem a cała firmę jakomkolwiek firma . Chyba niemcy za czasów wojny lepiej traktowali ludzi w obozach pracy .Zastanawia mnie tylko jedno kiedy jakas instytucja państwowa przygladnie sie poczynania pseudo zarządu i zasada panujacym w tej firmie .Zero przestyrzegania jakichkolwiek przepisów przychodzisz do pracy i na drugi dzień masz juz badania lekarskie załatwione ( zastanawia mnie co to za lekarza maja w swoich szeregach ).Zero zasad BHP chyba nie znają tego skrutu .Wysłac tam jakąkolwiek komisje czy PIP czy inspektora pracy oczywiscie nie skąrupowanych przez nich i zakład w sekundzie zamkniety .Ze już nie wspomnę o pieknych wizjach jakie przed nowuym pracowenikiem roztaczają .A jak sie tylko zatrudnisz to mija piekny sen ktory po zobaczeniu realjów firmy wogóle nie powinien sie rozpocząc . I najchetniej załóz pan swoja działalność a bedziemy płaciccccc hahahahaha . Az nie dowiary ze państwo polskie pozwala na takie żeczy . Pozdrawiam i ze szczerego serca odradzam ( chyba ze mieszkasz pare metrów od nich masz w szystko w d...pie nie zalezy ci na niczym jestes alkoholikiem bo tam można wszystko )

mega

Ja nie zarobiłem tyle ale też dużo więcej niż w poprzednich miesiącach. Do tej pory kręciliśmy się, tzn brygada, w około 8 złotych. Teraz przekroczyliśmy jedenaście złotych. I Walczymy o więcej. Aby roboty było dużo to będzie dobrze.

pecio

ja tez zarobiłem tyle ,ciesze sie ze nie odszedłem z tej firmy ,a chcialem,widze teraz ze da sie tutaj zarobic,czy ktos zarobił jeszcze tyle samo.?????????????

Lewy

Sukces jednak jest. Drabest w pierwszej lidze. Zarobki są coraz lepiej. Zarobiłem za grudzień ponad 13 złotych na godzinę i wypłata jest na koncie. Liczę na jeszcze lepiej w styczniu, jest szansa. Inni też się mobilizują i pewnie osiągną sukces. BRAWO DRABEST jeszcze nowa inwestycja też będzie sukcesem. PREZES pilnuj tego a sukces gwarantowany. LEWY

lewy

Jak widać z robotą u Ciebie "tytanic" jest pewnie tak samo jak z matematyką 11 na dwie ręce do by było po 5,50 a nie po 6,50. A ja wiem ile zarobiłem ja i brygada bo wiem jak pracuję i liczyć umiem.

tytanic
@lewy

Ja to mam dwie prawe ręce a nie lewe , tak więc u mnie by wyszło po 6,50 , a na lewe ręce wychodzi po 5,50 Panie LEWY. A to ile zarobiłeś to jedno , a ile Ci wypłacą to drugie.A co to za brygada co wypracowuje po 11 zł,-? , a może to do podziału na całą brygadę te 11 zł,-?

lewy

Ja tam za listopad zarobiłem blisko 11 złotych na rękę i dostałem małą ale ekstra premię Jak do tego doliczysz podatek i złodziejski zus to wyjdzie ponad 20 złotych za godzinę Ale jak jesteś lewy do roboty to "Łysy" wyjedzie z tobą po tygodniu i wówczas dostaniesz może 8 złotych za godzinę. Robota jest i wypłata też a płaca zawsze może być wyższa A co ważne płacą a nie jak gdzie indziej obiecują a potem na pare stówek czekasz miesiącami.

tytanic
@lewy

Panie lewy ! Skąd Pan wie że zarobił 11 zł,-na rękę? a może to jest na dwie ręce i wyjdzie po 6,50 zł,- bo wypłaty za listopad to dopiero ok.10-tego grudnia !!!No chyba że lewym płacą do 5-tego ? To że mówią że są prognozy po ok.10 zł,-/h to tylko po to żeby załoga się nie buntowała a jak dostaniesz przelew to już po ptokach bo reklamacje nie są uznawane i tak jest co miesiąc , obiecanki cacanki a głupiemu radość.

beka

omijajcie ta firme z daleka , pr(usunięte przez administratora) jest stosowany mobing , i wyzysk ludzi, obiecuja 14 zl a dostajesz 6-8 zl na godzine

missakis

pracuje w tym zakładzie bo taki wybrałem.pracy w kraju jest pelno nie musicie pracowac w drabescie pasuje mnie ta firma jest luz mila atmosfera robota jak robota kasa co miesiąc jest na kącie (mogła być wieksza) komu nie pasuje to droga wolna ja zostaje:).

torpeda

ja tam pracuje zarobki żadna rewwlacja jak praca taka płaca;) zjesz zapalisz wypijesz pofiglujesz a jest z kim .zakład totalnie wyluzowany pozory dyscypliny.wpisy na temat zakładu robią ludzie co nie maja pojecia o pracy w molchach .zycze im podjecia pracy w gellwe

JAKO TAKO

Płace ??? Ja tam nie wiem czy są małe czy duże Zawsze jest mało Ja zarabiam powiem przyzwoicie Ale zawsze mógłbym lepiej i nie mieszkam w Mnikowie Tylko jadę z Krakowa Jak ktoś mieszka w Mnikowie lub okolicy to ma super bo nie tarci dwie godziny na dojazd.

podpowiadacz

Jedyne co ludzi trzyma to niewielki dojazd (wiekszość pracowników miejscowych) oraz niestety brak innej pracy, a wiadomo jak ktoś ma rodzinę na utrzymaniu to niestety pieniądze musi zarabiać i niestety na takich ludziach bazuje Drabest, na ludziach którzy nie mają wyboru. A jak ktoś ma tylko szanse odejć to ją wykorzystuje.

felek

Dawaj składaj swoje cv.i tak tego nikt nie czyta , łykają wszystkich bo nie ma kim pracować , tylko że na lakierni zarobisz 8 zeta na godz.i będziesz jak trzeba rypał na nocki i w soboty.Są momenty że lakiernia stoi a jak jest zamówienie to zapierniczają 3 doby na okrągło.Powodzenia. Radzę Ci zostań lepiej przy autach przynajmniej jak wylakierujesz element to masz dniówkę a tutaj na dniówkę trzeba czasnąć kilka tysięcy elementów.

Charlie

Niewolnicy życzą ci sukcesu! Ave wodzu! Ja p i e r d o l ę! Mam gorączkę.

prawda cię wyzwoli

PP jest jak proszek do malowania. Wszędzie go pełno i nie wiadomo co z nim zrobić. Magazynować? Czy wypie...ić!

Zostaw merytoryczną opinię o Drabest Sp. z o.o. - Mników

• Jak się pracuje w Drabest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drabest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabest Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drabest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Drabest Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drabest Sp. z o.o.