Drabiny Drabest (Drabest Sp. Z O.O.)

3.8 Dodaj merytoryczną opinię
O nas

Porządna drabina na wyciągnięcie ręki ? Tylko w Drabest

 

Stawiając na produkty Drabest otrzymujesz najwyższej jakości sprzęty do pracy na wysokości, w tym, m.in. rusztowania czy drabiny. Masz przed sobą portfolio jednej z czołowych, polskich firm w tej branży. Szeroki wachlarz produktów od Drabest doskonale sprawdza się zarówno do szeroko pojętych prac budowlanych, monterskich czy remontowych, jak i do użytku domowego. Znajdziesz tutaj drabiny stalowe, aluminiowe, magazynowe, ogrodowe czy domowe, a do tego – w różnych odsłonach.

Portfolio Drabest to nie tylko drabiny

Sklep Drabest dostarcza również wysokiej jakości stojaki na rowery, metalowe meble warsztatowe, regały magazynowe, bagażniki samochodowe, winda dekarska a nawet schody przeciwpożarowe, spełniające niezbędne wymogi bezpieczeństwa. Sklep prowadzi również wypożyczalnię tymczasowych ogrodzeń budowlanych oraz rusztowań, której oferta jest imponująco szeroka.

W Drabest otaczamy się profesjonalistami

Pełni pasji, odpowiednio wykwalifikowani i gotowi do pomocy pracownicy Drabest, wykonają również indywidualne, dopasowane do potrzeb Klienta zamówienia oraz prace konserwacyjne. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów i stale podnosimy kwalifikacje, aby dostarczać naszym Klientom profesjonalne i w 100% zgodne z wymogami bezpieczeństwa wyroby. Chętnie pomagamy w dopasowaniu odpowiednich konstrukcji budowlanych do konkretnego zastosowania, warunków czy sytuacji i szybkiej oraz korzystnej metody transportu. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, odpowiednio badając jego potrzeby i dobierając najlepsze rozwiązania. Od lat wyróżniają nas atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Krótka historia Drabest, czyli jak to się zaczęło

Firma Drabest jest firmą Rodzinną, została założona 15 grudnia 1990 roku w Krakowie przez Piotra Palucha. Od tamtego czasu realizuje swoją misję, która brzmi „Dostarczać ludziom produkty najwyższej jakości, zapewniające bezpieczeństwo w pracach na wysokościach za niewygórowaną cenę”. Na przestrzeni 30 lat firma rozwijała się dynamicznie na rynku krajowym oraz zdobywała kolejne rynki zagraniczne. Sukcesywne powiększanie asortymentu oferowanego naszym klientom oraz wieloletnie doświadczenie, pozwala nam zaspokajać potrzeby każdego użytkownika. Obecnie produkujemy różne rodzaje aluminiowych oraz stalowych konstrukcji dla przemysłu oraz użytku domowego. Naszym flagowym produktem są domowe drabiny aluminiowe oraz stalowe. Drabest jest pierwszą firmą w Polsce, która zastosowała stal w produkcji drabin. Dziś nasza firma jest jedynym producentem drabin stalowych w Polsce. Mimo licznych sukcesów oraz wyróżnień na przestrzeni lat, Zarząd oraz właściciele dążą do ciągłego rozwoju, któremu przyświeca wspólna wizja firmy Drabest „Staniemy się uznanym liderem w produkcji drabin oraz regałów na rynku Europejskim, skupionym na nieustannym pogłębianiu relacji z naszymi klientami oraz ich satysfakcji”.

Kalendarium. To, co musisz wiedzieć o Drabest w kilku punktach

 • 1990 - Założenie Drabest. Rozpoczęcie produkcji stalowych drabin domowych, szafek BHP, okien przemysłowych oraz skręcanych drabin ewakuacyjnych.
 • 1995 - Rozpoczęcie produkcji z aluminium: drabiny domowe, drabiny dwustronne, drabiny przemysłowe spawane wielofunkcyjne oraz silniki dla kolejnictwa. Wprowadzenie usługi zamówień indywidualnych. Każdy produkt spełnia najwyższe standardy i normy bezpieczeństwa oraz jest objęty 2-letnią gwarancją.
 • 1996 - Ukończenie budowy nowej hali produkcyjnej w Mnikowie, w której uruchomiono automatyczną lakiernię proszkową.
 • 1997 - Rozpoczęcie produkcji rusztowań.
 • 2000 - Od tego momentu dynamicznie i efektywnie rozwija się współpraca z odbiorcami z Niemiec, Czech, Rumunii, Litwy, Słowacji, Austrii oraz Szwajcarii.
 • 2001 - Rozpoczęcie sprzedaży drabin ewakuacyjnych i schodów metalowych. Produkty te cechuje niezawodność i bezpieczeństwo.
 • 2002 - Wyprodukowaliśmy pierwszą partię metalowych kobyłek.
 • 2003 - Poszerzenie asortymentu o akcesoria do drabin, min. uchwyty do mocowania drabin na bagażnikach samochodowych.
 • 2010 - Nowa kategoria produktów - MEBLE WARSZTATOWE. Metalowe półki i szafki wyróżniają się ciekawym wzornictwem, mają kontrastowe kolory i doskonałe parametry użytkowe.
 • 2015 - Powstanie drugiej marki własnej DrabestUK, która od września 2015 roku jest sprzedawana w brytyjskim centrum dystrybucyjnym Wolverhampton (West Midlands). W tym roku również powstała nowa linia produkcyjna regałów skręcanych MDF.
 • 2017 - Ukończenie budowy nowoczesnej siedziby firmy o łącznej powierzchni budynku 10 000 m2 w którym zaprojektowano pomieszczenia na potrzeby produkcji, biura oraz magazynu wysokiego składowania wyrobów gotowych wraz z dokami załadunkowymi.
 • 2018 - Udział w międzynarodowych targach wystawienniczych: Budma (Polska), Finn Build (Finlandia), The Big 5 (Zjednoczone Emiraty Arabskie).
 • 2019 - Udział w międzynarodowych targach wystawienniczych: Budma (Polska), Project Lebanon (Liban), KazBuil (Kazachstan), Bygg Reis Deg (Norwegia), Batimat (Francja), The Big 5 (Zjednoczone Emiraty Arabskie).
 • 2020 - Wprowadzenie nowej linii drabin przemysłowych PRO! Inwestycja w nowoczesny system paneli fotowoltaicznych. Udział z międzynarodowych targach: Budma (Polska), Bautec (Berlin).

Drabest to firma z tradycją i doświadczeniem

Jak widać, historia i renoma sklepu Drabest to 30 lat doświadczenia w branży. Sprzęt do pracy na wysokościach w naszym sklepie produkowany jest ze sprawdzonych, atestowanych materiałów. Stawiamy na technologię tłoczenia oraz spawania, które pozwalają na uzyskanie najwyższej trwałości i odporności. Dopracowane konstrukcje zapewniają stabilność i wsparcie podczas różnego rodzaju prac. Produkty Drabest to 100% jakościowe konstrukcje, które spełniają wyśrubowane europejskie standardy Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, w tym normę EN-131. Na ich potwierdzenie posiadamy kluczowe certyfikaty i świadectwa ochronne. Mówiąc wprost – drabiny i rusztowania Drabest to gwarancja bezpiecznych prac na wysokości.

Produkty Drabest – dla kogo?

Nasze produkty dostarczamy do szerokiej gamy klientów – nie tylko indywidualnych, ale i biznesowych. Wśród zadowolonych Klientów możemy wymienić liczne supermarkety, hurtownie, sklepy i przedsiębiorstwa z całej Polski.

Co więcej, produkty Drabest znane są również poza granicami Polski. Z naszych usług korzystają także Klienci z Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Litwy, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Ukrainy czy Rumunii. Stale powiększamy grono naszych partnerów sprzedaży. Wszystko dzięki temu, że zamówione w Drabest drabiny, rusztowania i inne sprzęty dostarczamy terminowo, a także zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Dla wygody Klientów prowadzimy stale powiększający swoją ofertę sklep internetowy, w którym można łatwo zamówić nasze produkty, a te przydadzą się zarówno do domu, jak i profesjonalnego zastosowania.

Jakość i jeszcze raz jakość. Odznaczenia i nagrody Drabest

 • 2016 rok - Firma DRABEST Sp. z o.o. została zgłoszona do weryfikacji przez Kontrahenta i otrzymała POZYTYWNĄ opinię oraz została uprawniona do odbioru Ogólnopolskiego Certyfikatu Uczciwy Przedsiębiorca 2016.
 • Decyzją Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców firma DRABEST Sp. z o.o. została nominowana do uzyskania nagrody "Diament Polskiej Jakości". Nominacja jest wynikiem sukcesu połączonego z zasadami uczciwości i rzetelności biznesowej.
 • Firma DRABEST Sp. z o.o. została zaproszona do honorowego udziału w programie identyfikującym polskie firmy pod godłem: „Dobre, bo polskie”
 • W jedenastej edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 Instytut Europejski przyznał firmie DRABEST Sp. z o.o. tytuły Geparda Biznesu 2016.
 • Firma DRABEST Sp. z o.o. została nominowana do uzyskania nagrody "Laur Eksperta". "Laur Eksperta" to jeden z najbardziej znanych ogólnopolskich konkursów i programów doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku.
 • 6-9 czerwca 2017 roku firma DRABEST uczestniczyła w Targach ITM Polska/salon METALFORUM w ramach projektu „Małopolska na targach innowacji” realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (RPO WM 2014-2020).
 • W 2018 roku otrzymaliśmy nagrodę Office Superstar w kategorii „Najlepsze Biuro w Magazynach” za projekt nowej siedziby firmy Drabest. Nagroda została przyznana za dbałość o detal i nietuzinkowość całej aranżacji, która wyróżnia się wśród innych biur w przestrzeniach magazynowych. Wręczenie statuetek odbyło się 3 października 2018 roku, podczas gali Talks & Awards OFFICE SUPERSTAR https://officesuperstar.pl/single-office/drabest
 • 20 września 2018 roku, przyznano firmie Drabest Sp. z o.o. wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes w kategorii FORUM FIRM RODZINNYCH 2018
 • 19 listopada 2019 roku, po raz kolejny mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Forum Firm Rodzinnych, zorganizowanym przez miesięcznik Forbes. Podczas gali, firma Drabest została wyróżniona w kategorii firm rodzinnych o przychodach do 100 mln PLN w województwie małopolskim.

 

 

Zobacz więcej →

 
Drabest Sp. z o.o.