INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Cezary

Świetna firma to pewnie dobrze się pracuje?

Pati

Regularnie Co 3-4 m-ce pojawiaja się ogłoszenia o pracy na te same stanowiska.. większość komentarzy pozytywnych jest pisana pod zamówienie..a te szczere po prostu znikają...hmmm..uwaga!

Ciekawy
@Pati

Z tego co pisze na ich stronie w tym roku zwiększyli zatrudnienie o 45 osób, to chyba normalne że firma potrzebuje coraz więcej osób na te same stanowiska.

Ewelina

Jeśli ktoś uważa, że pisanie negatywnych komentarzy jest właściwe to widać jakie one są obiektywne!!!

Patrycja

@Chętny do pracy Czy udało Ci się znaleźć interesującą ofertę pracy w INELO? Być może złożyłeś już aplikacje? Byłeś na rozmowie? Zachęcam do podzielenia się wszelkimi wrażeniami. Z pewnością pomoże to innym użytkownikom.

Pracownik Biurowy

moje odczucia na dzien dzisiejszy są pozytywne, rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, troche stresu wiadomo bylo, ale mam spore doswiadczenie wiec decyzja byla podjęta dosyć szybko. Stawka jest nawet zadowalająca

standard bez zaskoczeń

Chętny do pracy

INELO to firma z opinią super pracodawca. Czy potrzebuje pracowników?

@Chętny do pracy

Aktualne oferty pracy firmy Inelo są wystawiane na portalu aplikuj.pl oraz pracuj.pl, z tego co widzę obecnie mają otwarte rekrutacje.

Ona

Jak wygląda rekrutacja na PH?

Uśmiechnieta

Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę w inelo. Takiej pozytywnej rozmowy o pracę jeszcze nie miałam. Miła atmosfera, sympatyczna pani rekruter, komplet informacji, szczegóły dotyczące zatrudnienia. Jasno i rzeczowo. Aż chciałoby się tam zacząć pracować od już :)

Ona
@Uśmiechnieta

Na jakie stanowisko apikowałaś?

Patrycja

@Robert, w Twoim odczuciu INELO nie zapewniła Ci rozwoju zawodowego. Czy masz konkretnie na myśli możliwość awansu czy udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje? Jak poza tym oceniłbyś warunki zatrudnienia proponowane przez tego pracodawcę?

Robert

Jeśli będzie to praca dla młodych osób,chcących nabyć doświadczenie zawodowe,być może będzie to dobry pomysł. Jednak dla osób poszukujących stabilnej pracy z możliwością rozwoju - szczerze odradzam...

Patrycja

@Uśmiechnieta, rozmowa kwalifikacyjna jest pierwszym kontaktem pracodawcy z przyszłym pracownikiem i na odwrót. Jest to czas wzajemnej prezentacji. Widać, że INELO zrobił na Tobie dobre wrażenie. Czy już jesteś pracownikiem tej firmy?

Patrycja

@Zainteresowany, chętnie odpowiedziałabym na to pytanie, gdybym współpracowała z INELO Sp. z o.o. Sp.k. Rozumiem, że chciałbyś podjąć pracę w tej firmie na stanowisku asystenta działu sprzedaży. Co bezpośrednio skłania Cię do bliższego zainteresowania się tą firmą?

@Patrycja

Rodzaj pracy ( z klientem) oraz dobre opinie.

Patrycja

@bob, zostałeś zaproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym w INELO Sp. z o.o. Sp.k.? Czekasz na rozmowę kwalifikacyjną? Jeżeli tak, to mógłbyś opisać jak do tej pory przebiegła rekrutacja na wybrane przez Ciebie stanowisko? Jak długo czekałeś na pierwszy kontakt z pracodawcą od momentu aplikowania do firmy?

@Patrycja

Czym sie zajmuje asystent działu sprzedaży. Ostatnio pojawiło się u nich takie ogłoszenie i zastanawiam się czy nie wysłać aplikacji.

bob

Czy trudno jest przejść rozmowę kwalifikacyjną i zacząc pracę jako programista PHP?

Patrycja

@Testerka, z ilu etapów składa się rekrutacja?Czy po pierwszym etapie wiadomo jest kto przeszedł? Jaki czas czeka się na odpowiedź? Jeszcze mam pytanie czy warunki finansowe podlegają negocjacjom?

Testerka

Jakiś czas temu miałam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko tester oprogramowania. Wchodząc do Firmy Inelo od razu, na pierwszy rzut oka widać że jest porządna. Trochę mnie zmartwiło podejście osoby rekrutującej. Mam spore doświadczenie w tej branży, a Pan zamiast wypytywać się mnie o rzeczy oczywiste jakimi zajmuje się w obecnej pracy, przedstawił mi test na inteligencję ,w którym było zapytanie o podwajanie kwiatków w stawie, ważenie samolotu z załadowaniem gdy nie miałabym wagi.... Uważam że rekrutacja ma za wysoki poziom do zarobków jakie proponują. Testy na inteligencję są ważne - owszem w Naszej branży ale one nie powinny w żaden sposób prowadzić do eliminacji bądź wyeliminowania przyszłego pracownika do pracy. Tego typu testu nie są miarodajne do tego co może pokazać przyszły pracownik. Takim sposobem Firma może "skreślić" wielu ludzi z potencjałem. Dodatkowo Pan na rozmowie bardzo formalny, zero uśmiechu.... Dziwnie się czułam. Byłam na wielu rozmowach ale ta była szczególna...

W Inelo pracowałam ponad 2 lata, odeszłam z powodów zupełnie nie związanych z firmą. Od początku mojej kariery, aż do dnia dzisiejszego Inelo zajmuje pierwsze miejsce na liście moich pracodawców. Bardzo dobra atmosfera w pracy, cele które są realne do zrealizowania, pracownik jest motywowany na każdym kroku, fajna kadra zarządzająca, firma się rozwija z wielkim rozmachem, co widać po ofertach pracy (w dalszym ciągu utrzymuję kontakt z ludźmi którzy tam pracują) nikt się nie zwalnia, co najwyżej odchodzi na macierzyńskie, żeby później z niego z powrotem wrócić do firmy. Zarobki jak na Bielskie warunki też nie najgorsze, realne podwyżki jak się człowiek sprawdzi. Generalnie nie jestem w stanie wymienić ani jednej wady, o zaletach mogłabym dalej pisać. Generalnie, jeśli ktoś chce się rozwijać (dużo szkoleń:) ) i potrafi pracować, a nie tylko udawać polecam w 100%

oi

Umiejętność w zakresie sprzedaży i negocjacji nie jest dużym wymogiem do spełnienia, zwłaszcza, że umowa jest respektowana.

Morgan

Witam, Ja sobie firmę chwalę. Wypłata jest na czas (a nawet przed czasem), wymagania i obowiązki jasne. Każdy z nas jest z nich rozliczany. Jeśli masz z czymś problem zawsze możesz prosić o pomoc. Nie spotkałem tu osoby, która powiedziała "nie, nie stary. Nie mam czasu radź sobie". Co do pracowników, wiadomo pracujemy z różnymi ludźmi. Jednych się lubi innych nie. Po 8 godzinach wracasz do domu i nie musisz ich oglądać. Do szkoły kiedyś też chodziliśmy. Jednych z klasy tolerowaliśmy, a innych nie - proste. Od początku roku nie byłem świadkiem żadnej awantury. Wydaje mi się, że toksyczne osoby zostały już odsunięte, a świadectwem tego jest "cyrk" na tym forum. Pracę w firmie Inelo polecam. Wypłata jest OK. Mamy super zaplecze tj. w kuchni mamy herbatę owocową zwykłą, mięte, melisę. Do tego kawy rozpuszczalne, ekspres itp.

ramram

Witam, Czy możecie przybliżyć jak wygląda praca na stanowisku RMS? Czy jest to tylko nazwa, a praca jak zwykłego przedstawiciela? Ile spotkań, jakie zarobki, czy auto na użytek prywatny? Jest obecnie wakat na to stanowisko i zastanawiam się czy aplikować.

ikon
@ramram

bez wzgledu na nazewnictwo robisz to co robi PH. spotkań dziennie 2,3, auto focus mozesz jezdzić prv ile chcesz bez koniecznosci rozliczania sie z pracodawcą. jako pracodawce polecam. 3500 na rękę lekko plus prowizja (drugie tyle)

Dobry RMS

Jak tylko masz wyniki, a wszyscy dobrzy je maja to jest super. I kasa i atmosfera i sie nie czepiają głupot. Ja polecam

Zostaw merytoryczną opinię o INELO Sp. z o.o. Sp.k. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy INELO Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 25 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w INELO Sp. z o.o. Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INELO Sp. z o.o. Sp.k.