ICom Sp. z o.o.

Lublin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 18 ocen.

ICom Sp. z o.o.
3 18 6 1

Opinie o ICom Sp. z o.o.

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w ICom Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

barko

Domena, czyli strona internetowa ICom Sp. z o.o. z Lublina jest na sprzedaz, to najwyraźniej firma zakończyła działalność.

klient

Racja. Pani obsługująca z serwisu sprawia wrażenie obrażonej, że musi rozmawiać z kimś kto kupił taki szmelc i domaga się żeby on działał. Albo krewna właścicieli, albo kierownictwo nie wie, co się dzieje w firmie. Co do serwisu - laptopy, notebooki z serii prestige- jednorazowe. Jeśli padnie (w opinii serwisu) płyta głowna z lapa za 3.500 zł cena 2008r. to kicha. Po gwarancji nie naprawią i nie wymienią. Po 6 tygodniach "serwisowania" oddają z wyjaśnieniem że producent płyty głownej padł i nic nie da się zrobić. W rozmowach telefonicznych z pracownikiem serwisu odnosi się wrażenie, że wstydzi się za swoją firmę. tEŻ BYM SIĘ WSTYDZIŁ, chociaż laptop jak działał był b. dobry. (w okresie gwarancyjnym była jużjedna naprawa płyty głownej - 7 tygodni, po naprawie trzeba było upominać się o sterowniki i samemu ustawiać system. Ogólnie- NIGDY WIECEJ.

były pracownik

Niskie zarobki w granicach 1300zł netto, słabe premie lub raczej prawie w ogóle, które niby miały motywować pracownika do pracy...słaba współpraca pomiędzy działami PM a działem handlowym i innymi działami. Była mowa o rozwoju w tej pracy, natomiast mój rozwój zatrzymał się na etapie 3 miesiąca pracy w firmie...0 możliwości awansu. Dwulicowi ludzie. Jeżeli ktoś będzie chciał tam iść do pracy -NIE POLECAM! jest stosowana taktyka, jeżeli nie podobają się zarobki to wypad i na zwolnienie. Od paru lat jest duża rotacja pracowników..słabo słabo, słabo

nickt

Z tego co zdążyłem się zorientować to poziom płac w tej firmie jest mizerny - ledwie ponad najniższą krajową, a system pseudo "motywacyjny" spowodował, że uciekła większość handlowców i dlatego szukają teraz nowych.

pracownik

Niskie zarobki,zero szans na rozwój!

komputerowiec

Słowa kojarzące się z ICom Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): dynamiczna, niepewność zatrudnienia, stabilna finansowo Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są : jedni w porządku, inni dwulicowi Od jakiej stawki można negocjować pensję? nieco ponad minimum krajowe, ale nadrabiają bonusami i zniżkami Najbardziej podobało mi się w ICom Sp. z o.o.: dość luźna atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w ICom Sp. z o.o.: duża rotacja pracowników

Zostaw opinię o ICom Sp. z o.o. - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICom Sp. z o.o.