ZBUD Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZBUD Sp. z o.o.

Starzystka

Stwierdzam że Ksero w zakładzie działa bez zarzutu...

ZŁOTY WPIS

No złoto

obecna

(usunięte przez administratora)my też nie tęsknimy za tobą ;)

706f6473c582756368
@obecna

I to jest właśnie typowa odpowiedź pracownika firmy Z-B-U-D.

Spawacz

Ktoś napisał prawdę w końcu, szkoda że tak łagodnie to opisał.

KTO WIDZIAŁ TEN WIE
@Spawacz

No i jak zwykle prawda został szybko usunięta :)

Basssiek ńka
@obecna

ZBUDZIANKA

MA.ML

(usunięte przez administratora)pracując w Zakładach Mechanicznych w Tarnowie (usunięte przez administratora)miał super warunki na biznes,(biorę materiał z zakładu, obrabiam w garażu i biorę 500 za sztukę, cena z sufitu, tak było za komuny) w bagażniku fiata 125 p jest 300 części x 500 zł.i jest OK

MA.ML
@MA.ML

To co mam y teraz, czyli ZBUD, TANKPOL, i inne firmy to pozostałość PRL

Y

Chciałem się zapytać o co chodzi z tym że dyrektor czy menager chodzi i mówi brygadzistom żeby(usunięte przez administratora) się na wzajem i to niewiem z czego... I po co bo przecież z tego co wiem wszyscy robią dla jednego szefa. I żeby wprowadzał politykę zastraszania, no tym napewno nie zmobilizuja do wydajniejsze pracy napewno oze mi ktoś to wytlumaczyc?

Haha
@Y

Nie dyrektor nie manager tylko (usunięte przez administratora) , szuka chłopak oszczędności bo dom wykańcza:p

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZBUD Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Robol

Straszna lipa ten zakład pracy.

Xyzboczekxyz

Ciekawe czy i tą opinię usuaną. Zakład pracy - kołchoz zwany ZDUPEM. Wybierając ten zakład dokonałem jednego z najgorszych możliwych wyborów w swoim życiu. Już po pierwszym tygodniu zastanawiałem się co ja tu robię i tak przez kilka lat, człowiek się łudził że będzie coś lepiej . Wielkie rozczarowanie, zero socialu, stawka godzinowa jak na kostce brukowej, wybierając ten "Zakład" bardzo szybko zdasz sobie sprawe że jesteś na straconej pozycji. Że dadzą jeslinjie jesteś rodziną prezesa to nic nie znaczysz. Brygadzisci ?? Biedny Kazek który chyba jedyny jest uczciwy i nie donosi na kolegów, nie wspominajac o Boczku który sam na siebie by doniósł byle by zapunktować, no i nie odstaje od niego kolega Krystianek. Wszystkie wyroby przerysowane z innych firm , nie wiem czy jest coś autorskiego. Biedni Konstruktorzy którzy mają tylko Meyer do pomiaru i swoją wyobraźnię, często ułańską. Ogólnie nie polecam, a szczególnie starzystom bo nauczą się tylko jak ksero działa. Uciekać uciekać ze zbudu jak najszybciej . Pozdrawiam

Pracuje w tej firmie prawie dwa lata. Bardzo ciekawa praca można się wiele nauczyć i rozwijać. Dyrektorzy fajni choć wymagający, jak się pracuje uczciwie i się wykazuje jakąś inicjatywą potrafi to Prezes docenić. Wynagrodzenie jest jak na ten rejon dobre i co najważniejsze wypłacane bez opóźnień w sumie narzekać nie ma podstaw. Brakuje mi dodatków na święta jakieś bony czy pieniądze dodatkowe ale myślę że Prezes jak i dyrektorzy o tym myślą i się doczekamy czegoś takiego. Ludziom którzy zastanawiają się nad przyjściem do pracy w tej firmie mogę z czystym sumieniem polecić tą pracę w jakimkolwiek charakterze. Bo każde stanowisko tutaj jest ciekawe. Pozdrawiam zarząd jak i współpracowników.

ANtyBoczek
@pracownik

To się doczekaliśmy

Mach

Może pora na jakąś pozytywną i merytoryczną opinie, bo widzę, że większość to pozbawione konkretów żale bylych pracowników. W ciągu ostatniego roku wynagrodzenia poszły zdecydowanie w górę (nie wiem czy we wszystkich działach, może ktoś się jeszcze do tego odniesie), nie mówię, że jest idealnie bo jak powszechnie wiadomo, zawsze chcę się więcej. Dodatkowo w ostatnim czasie sporo osób miało i ma możliwość zrobienia uprawnień na operatora suwnic, docenić należy też starania o podniesienie bezpieczeństwa na poszczegolnych stanowiskach, choć niektórzy twierdzą, że Pani od BHP się czepia i jest kapusiem, a wykonuje tylko swoją pracę. Reasumując jest lepiej, aczkolwiek nie idealnie. Dobrze by było, gdyby te działania kontynuować, organizować kursy i szkolenia bo to zawsze dobra inwestycja w pracownika, poprawić organizację no i oczywiscie doceniać dobrych pracowników.

nikt
@Mach

Mach o czym ty pieprzysz.Chcąc pracować każdy musi posługiwać się suwnicą ,czyli uprawnienia musieli by posiadać wszyscy.Na temat pani od bhp nawet nie chcę się wypowiadać.

Mach
@nikt

Otóż to, więc jeśli te uprawnienia robią, to może zdali sobie z tego sprawę.

Youtobe
@Mach

Dobre Po ta sa te szkolenia żeby bylo wszystko ok w papierach bo to najbardziej ważne reszta sie nie liczy . Podwyżki sa po to zeby zamknąć geby osobom ktore sa dobre i pracuja dłużej i mają pojęcie o pracy którą sie wykonuję ( poza boczkiem (usunięte przez administratora) do potęgi n i tyle ) . (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Były

Powodzenia w tym cyrku

daj

ile dają 10 zł brutto po tygodniu roboty za free to jest jakieś 7netto przy 160 godzinach miesięcznie nie wychodzi nawet najniższa więc powodzenia zgłoś sie do józka on ci powie co i jak a możesz się zabezpieczyć i wydrzeć kasę ognich i przy okazji zakończysz zły proceder wyzysku a kobiety tez tam pracują

JOL
@daj

tak jest praca dla kobiet ale odradzam !!!!!!!!!!!!!! pracowalam to wiem

lol
@JOL

hej

@lol

Twój wpis nie wnosi niczego do dyskusji. Możesz powiedzieć, czy jesteś lub byłeś pracownikiem firmy? Od ostatnich komentarzy minęło już sporo czasu - może coś znacząco się zmieniło? Czy wzrosła wysokość wynagrodzenia, albo odbyło się jakieś szkolenie dla pracowników?

loll
@Zuzanna

twoje wpisy też nic nie wnoszą

Byly robol

Oj tyle jest teraz pracy na rynku.ale ZBUD trza omijac z daleka.pracowalem tam i moge z czystym symieniem to pisac

Robo

Chłopaki jak tam nowa kapowniczka na zakładzie ? Podobno strasznie szuka i foty wali ??

Czarek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Fałszywymi wpisami można bardzo kogoś skrzywdzić!!

Zuzanna

@Ja Każdy z nas ma możliwość dzielenia się swoimi opiniami na tym forum, ale róbmy to w sposób merytoryczny. Nawet jeśli atmosfera i warunki pracy w danej firmie są dalekie od idealnych, to nie znaczy, żeby wypisywać krótkie i krzywdzące komentarze na temat innych. Ta strona ma pomóc ludziom w ocenie firmy Zbud, ale Twoja wypowiedź niczego konstruktywnego nie wniesie.

joe
@Zuzanna

Zuzanna,właśnie takie krótkie komentarze wiele mówią o firmie,szczególnie że sama zauważyłaś nie najlepszą atmosferę i warunki pracy.

Robol

Nie broń ich

Karol

Idealnych firm nie ma. Może warto poprawiać to co nie tak działa?

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

robol

A kto by chciał się tam zatrudnić.

Zuzanna

@były robol byłeś zatrudniony w ramach umowy o pracę czy zlecenie? Zarobki nie były najlepsze jak powiadasz, a czy porównywałeś je z konkurencją, że tak uważasz? Zarobki to dość indywidualna kwestia i dla każdego inna kwota może być satysfakcjonująca. Podzielcie się swoimi opiniami na temat pracy w Zbud, pamiętając o przestrzeganiu regulaminu tego forum https://www.gowork.pl/regulamin . Każdy komentarz będzie cenny.

Jestes moderatorem?

anonymousanonymous
@anonymous

@anonymous ty to bystrzak jesteś

były robol

Pracowałem w zbudzie i odszedłem z niego sam. Odszedłem z tego zakładu z dwóch powodów zarobków jakie się tam otrzymuje w zamian za odpowiedzialną i skomplikowaną pracę i z powodu atmosfery jak panuje wśród pracowników czyli powiem w skrócie kapuś kapuśa kapusiem pogania. Jedyne plusy tego zakładu to to że jesteś zatrudniony legalnie, masz opłacone ubezpieczenie i składki. Jeśli ktoś jest solidnym spawaczem, monterem konstrukcji stalowych, operatorem maszyn CNC , elektromonterem czy jakimś innym solidnym rzemieślnikiem to nie polecam, bo będziecie wykonywać bardzo odpowiedzialne obowiązki za niepoważną stawkę.

Dwóch m.m.jeden nic nie umie i drugi nic nie umie mają sie za bardzo ważnych ale chyba tylko dla siebie bo zaden z nich nie jest szanowany przez nikogooo. Poza zbudem totalne zera.

Oleksy

Ideałów nie ma, może warto szefowi wskazać na błędy jakie popełniają o ile prawdą jest co piszecie.?

Hannibal
@Oleksy

Prawda to co piszemy tylko jak przekazac ? Wpier przejdzie przez rece lizosow potem menagera i szef dostanie jedno zdanie ze 100 Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o ZBUD Sp. z o.o. - Dąbrowa Tarnowska

• Jak się pracuje w ZBUD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZBUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZBUD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZBUD Sp. z o.o.