Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych

Dąbrowa Tarnowska

Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych

Opinie o Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuzanna

@były robol byłeś zatrudniony w ramach umowy o pracę czy zlecenie? Zarobki nie były najlepsze jak powiadasz, a czy porównywałeś je z konkurencją, że tak uważasz? Zarobki to dość indywidualna kwestia i dla każdego inna kwota może być satysfakcjonująca. Podzielcie się swoimi opiniami na temat pracy w Zbud, pamiętając o przestrzeganiu regulaminu tego forum https://www.gowork.pl/regulamin . Każdy komentarz będzie cenny.

anonymousanonymous
@anonymous 22.04.2018 13:07

@anonymous ty to bystrzak jesteś

były robol

Pracowałem w zbudzie i odszedłem z niego sam. Odszedłem z tego zakładu z dwóch powodów zarobków jakie się tam otrzymuje w zamian za odpowiedzialną i skomplikowaną pracę i z powodu atmosfery jak panuje wśród pracowników czyli powiem w skrócie kapuś kapuśa kapusiem pogania. Jedyne plusy tego zakładu to to że jesteś zatrudniony legalnie, masz opłacone ubezpieczenie i składki. Jeśli ktoś jest solidnym spawaczem, monterem konstrukcji stalowych, operatorem maszyn CNC , elektromonterem czy jakimś innym solidnym rzemieślnikiem to nie polecam, bo będziecie wykonywać bardzo odpowiedzialne obowiązki za niepoważną stawkę.

Zuzanna

@Ja Każdy z nas ma możliwość dzielenia się swoimi opiniami na tym forum, ale róbmy to w sposób merytoryczny. Nawet jeśli atmosfera i warunki pracy w danej firmie są dalekie od idealnych, to nie znaczy, żeby wypisywać krótkie i krzywdzące komentarze na temat innych. Ta strona ma pomóc ludziom w ocenie firmy Zbud, ale Twoja wypowiedź niczego konstruktywnego nie wniesie.

joe
@Zuzanna 27.03.2018 18:46

Zuzanna,właśnie takie krótkie komentarze wiele mówią o firmie,szczególnie że sama zauważyłaś nie najlepszą atmosferę i warunki pracy.

Ja

Dwóch m.m.jeden nic nie umie i drugi nic nie umie mają sie za bardzo ważnych ale chyba tylko dla siebie bo zaden z nich nie jest szanowany przez nikogooo. Poza zbudem totalne zera.

Ja

Boczek ???? zdegradowanyyyy. Zwykly robol prawie...... ???? ktorys lepiej opanowal konfidentowanie. Wielki m.m.padl drugi ???? m.m zabral wszystko. Ale patologia tam jest. Nigdzie niema dobrze ale tam.... To jest szambo totalne...

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

Oleksy

Ideałów nie ma, może warto szefowi wskazać na błędy jakie popełniają o ile prawdą jest co piszecie.?

Hannibal
@Oleksy 12.01.2018 10:21

Prawda to co piszemy tylko jak przekazac ? Wpier przejdzie przez rece lizosow potem menagera i szef dostanie jedno zdanie ze 100 Pozdrawiam

Ma.Ml

Dawno dawno temu kiedy ZBUD zaczynal sie rozkrecac ja tez tam pracowalem. Potem pojechalem do Hiszpanii ale w 2008 zacza sie tam kryzys, wiec trzeba bylo wracac. Po powrocie jak zobaczylem co tu sie dziekje, pojechalem do Anglii i pracuje w malej rodzinnej firmie. Zaczynalem od 7.5 funta a na dzisiaj mam 12.5 f. Kazdego dnia boss wita sie z kazdym i po pracy zegna i dziekuje mu za prace..Jesli cos ktos sp..... nikt go za to nie op........ tylko wzbudza wybuch smiechu. Czytajac opinie na na temat warunkow pracy w ZBUD musze stwierdzic - to nie jest miejce dla facetow z jajami. Kto je ma poradzi sobie zawsze i wszedzie.

B

A I do P...., po co obiecywać jak się słowa nie dotrzymuje?

B

o firmie , to że dzięki niej rozwinąłem się na bardzo wysoki poziom, i wiem że ta firma ma tak samo ludzi na wysokim poziomie których po prostu nie docenia, . yyh (chyba że są chwilowo potrzebni ), a jak już są nie potrzebni to można zwolnić , bo po co ? Na szczęście nie należałem do osób które zwolnili. Mimo wszystko polecam zmienić pracę bo jak przetrzymaliście ZBUD to w innych firmach już nic was nie zaskoczy, wiem to sam po sobie, Teraz znowu wypracowałem sobie stanowisko w Innej firmie i wiem że część ludzi z otwartymi ramionami bym przyjął do siebie. Pozdrawiam :) PS. Dziękuje firmie ZBUD że się tak rozwinąłem .

Ptak

Piszcie po rosyjsku poniewaz Polakow pracujacych coraz mniej

gumiś

Witam wszystkich zainteresowanych . Pracownicy jeżeli jesteście zainteresowani możliwością zapisania się do Związków Zawodowych to proszę na dole kliknać w rączkę .

joł
@gumiś 08.10.2017 11:07

heeeee

Zosia m

@zuzanna Wyslalas link do rozmowy z Panem Ptak to odpisal Ci kolega ze to co on tam opowiada to jest uzgodnione z Prezesem albo lizustwo ( chodzi o zeglarstwo ) albo totalna bzdura . Jako Firma to po pierwsze zaslugi należą sie wszystkim ponieważ kazdy ma jakis wklad . Po drugie firma nie dzialala by bez tych najnizszych czyli slusarzy spawaczy monterow a nawet magazynierow wszystko to jednosc , kazdy chocby obijal sie to tez ma wklad poniewaz jest zatrudniony Po trzecie moim zdaniem w czasie kryzysu ktory byl osoby odpowiadajace za sprzedaż produktow to nie powinny siedzieć na cieplym stoleczku i pic kawke tylko szef takim osobom powinien zaplacic podstawe ( najnizsza ) i prowizje od sprzedazy wtedy nie bylo by kryzysu . TAK JEST W INNYCH FIRMACH TYLKO NIE W ZBUD .

Kominek

@zuzanna Co napisze to samo co inni totalne dno !kupa pod.....laczy i lizusow może z 10% normalnych ludzi .

Tomek

@ptak Wszyscy co chcą sie podlizac interesuja sie żeglarstwem bo Prezes to kocha ( żeglarstwo ) . Co do szkoły spawania to Prezes to wymyślił i to jest jego zasługa ( upór w dążeniu do celu ) , takto by szkoła nie istniała . Jesli jest to nieprawdą to proszę usunąć post . Pozdrawiam

Kominek

@roboll Który MM ? Jest ich dwóch ! Jeden moczy morda a drugi fotograf ?

Boczek

@zuzanna Proszę tylko nie ten lizus ! Niech wraca do niemiec pracować .

Zuzanna

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z wywiadem z Dyrektorem ds. Marketingu Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych, który znajdziecie na stroniehttp://www.gowork.pl/opinie_czytaj,862679,wywiad-marcin-ptak @joe czy powiesz coś o pracy w firmie Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych? Jak długo pracowałeś w firmie?

joe

Też pracowałem w zbudzie jak najlepiej potrafiłem.Pech że trafiłem na knage psychopatę.

@joe 30.09.2017 20:56

Taka branża i takie szambo bo inaczej tego nazwać nie można

Zuzanna

@Kominek jeśli jakiś wpis został usunięty, to znaczy, że naruszył on regulamin forum, dlatego polecam zapoznać się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin @B co powiesz o pracy w firmie Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych?

Kominek

Te forum jest dla pracownikow dlaczego kasuja wpisy ?

Grzela

@zuzanna Pracowalem najlepiej jak umialem , czasami mialem wpadki a i tak zostalem zwolniony . Jakbym byl najlepszym pracownikiem nic nie psul to i tak pupilki MM sa najlepsi , dlatego mnie zwolnili Pozdrawiam

B

@zuzanna Wypisz sie z tego forum

Krótko i na temat brawo

Grzela

Jak nóż na gardle ? Co tam sie dzieje opiszcie Panowie ! Jestem ciekaw . Byly robol zastopiony mlodsza i tańsza osoba . Pozdrawiam

B

Szkoda że z szefem nie zawsze a nawet wcale niema możliwość pogadać może dowiedziałby się paru nowych ciekawych rzeczy na tematy różne...

Newer

Przyjmiemy bylych doswiadczonych pracownikow ktorzy zostali wczesniej zwolnieni.oferujemy godziwe zarobki zapewniamy dobra atmosfere w zalogach i miedzy brygadzistami zapraszamy z powrotem ......bo nóż na gardle .....

Kominek

Zwalniamy roboli , są niepotrzebni . Zatrudnimy kadrę to będzie ich jeb...

He

@miś Masz rację . Miał " kominek " wypowiedzenie w rece wczesniej to Prezes cofnął . Co mu musiał obiecać że to Pan Prezes zrobił .

Miś

Gdyby Kominka pozbyć się wcześniej myślę że wciąż pracowałoby tam wielu dobrych fachowców i sprawiedliwych ludzi , no ale niestety , ludzie jak są nie do ruszenia. Mały ,przebiegły i podstępny :)

Zostaw opinię o Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych - Dąbrowa Tarnowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych