Opinie o Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych w Dąbrowa Tarnowska

2 345 363 5 1
@ Nowy wpis

Jak wygląda płaca? Firma dając ogłoszenie np. 18 zł na godzinę daje na umowie 15zł i premie 500 zł. Jeżeli niedajboże jesteś chory , premii nie zobaczysz dopóki nie spłacisz chorobowego. Oprócz tego z tej premii jak już ktoś pisał jakieś mandaciki zabierają itp. A na kwitku tak mieszają żeby tylko się pracownik nie mógł doliczyć. Nadgodziny są ale nie na wszystkich działach.

Tak9Nie
@@@ Nowy wpis
@@

Firma zatrzymała się w latach 70-80 . Donoszenie na pracownika , mandaty , dojenie pracownika ile się da za minimum . Kto w tych czasach daje umowę godzinową?? Przecież to jest śmieszne. Jak widzę opinie że jest w firmie dobrze to wiem że piszę to znajom (y-a) szefa. Nie polecam ludziom którzy cenią sobie spokój . Chcesz chaosu śmiało zatrudnij się , będziesz śmiał się z swojej żałosnej wypłaty jaka dosstaniesz. Dodam że będzie inna niż się umawiałeś-aś. Pani z okienka i tak zrobi szachermacher.

Tak8Nie
Nowa
Nazwa działu: Produkcja

Firma -chaos. Marnotrawstwo czasu i zachodu. Sami nie wiedzą czego chcą. Niepotrzebnie się fatygowałam. Omijać szerokim łukiem

Ricki Ricki
@Nowa

Bez przesady, nie jest tak znowu źle. Wypłata terminowo, nadgodziny, możliwość wyjścia wcześniej, gdy jest taka potrzeba. Wszystko do dogadania. Zawsze ZBUD idzie na rękę pracownikowi.

TakNie13
Nick
@Ricki Ricki

A taka Pani w okienku na pewno się zatroszczy by ci zamiast godziny wsiąść więcej z wypłaty niż ta "godzinę ". Mandaciki na Malarni po 100 zł to normalnka. Nadgodziny ??? Pfff jakiś żart.... Andersena za dużo czytacie :p a z kładowcem rozmowa to jak z gołębiem gra w szachy , poprzewraca wszystkie pionki narobi na sam środek szachownicy i stwierdzi że wygrał . Tyleee , czas na wypke.

Tak22Nie2
Zuzanna Nowy wpis
@Ricki Ricki

Super, że akurat nie masz większych zastrzeżeń co do tego pracodawcy. Nadmieniłeś o terminowych wypłatach, nadgodzinach, itp. A mnie jeszcze ciekawi, czy pracując w Zbud można liczyć na jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe? Powiesz mi coś na ten temat?

TakNie6
Zuzanna Nowy wpis
@Zuzanna

Dodatki płacowe??, tego w słowniku tej firmy nie ma.

Wolfik
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Bardzo dobry kontakt z działem marketingu. Szybkie i konkretne odpowiedzi.

Tak3Nie9
Chudy byk

Co sądzicie o nowej Pani ochroniarz?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Alejaja

Ludzie wypowiedzenia skladaja, coś się kończy widzę - będą musieli szykować złote klatki.

Tak40Nie

Twoi ludzie :)

Tak16Nie
Ahha
@Rajmund

Chyba obu informatyków prawda ??

Tak12Nie

@Chudy byk

MASNO NI

Tak18Nie
Jarek

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Spoko firma tylko potrzebne są chęci do pracy!!

Tak3Nie50
Starzystka

Stwierdzam że Ksero w zakładzie działa bez zarzutu...

Tak30Nie

Tak67Nie2
ZŁOTY WPIS

No złoto

Tak54Nie1
obecna

(usunięte przez administratora)my też nie tęsknimy za tobą ;)

Tak3Nie66
706f6473c582756368
@obecna

I to jest właśnie typowa odpowiedź pracownika firmy Z-B-U-D.

Tak51Nie3
Spawacz

Ktoś napisał prawdę w końcu, szkoda że tak łagodnie to opisał.

Tak32Nie
KTO WIDZIAŁ TEN WIE
@Spawacz

No i jak zwykle prawda został szybko usunięta :)

Tak32Nie
Basssiek ńka
@obecna

ZBUDZIANKA

Tak25Nie
Jo

Znowu derektorki i reszta zielonej mafii wykreciła mu jakiś wałek bo przyją do pracy kobiete zeby mu dobytku pilnowała

Tak29Nie
MA.ML

(usunięte przez administratora)pracując w Zakładach Mechanicznych w Tarnowie (usunięte przez administratora)miał super warunki na biznes,(biorę materiał z zakładu, obrabiam w garażu i biorę 500 za sztukę, cena z sufitu, tak było za komuny) w bagażniku fiata 125 p jest 300 części x 500 zł.i jest OK

Tak34Nie
MA.ML
@MA.ML

To co mam y teraz, czyli ZBUD, TANKPOL, i inne firmy to pozostałość PRL

Tak27Nie
Y

Chciałem się zapytać o co chodzi z tym że dyrektor czy menager chodzi i mówi brygadzistom żeby(usunięte przez administratora) się na wzajem i to niewiem z czego... I po co bo przecież z tego co wiem wszyscy robią dla jednego szefa. I żeby wprowadzał politykę zastraszania, no tym napewno nie zmobilizuja do wydajniejsze pracy napewno oze mi ktoś to wytlumaczyc?

Tak21Nie
Haha
@Y

Nie dyrektor nie manager tylko (usunięte przez administratora) , szuka chłopak oszczędności bo dom wykańcza:p

Tak15Nie
Robol

Straszna lipa ten zakład pracy.

Tak29Nie
Xyzboczekxyz

Ciekawe czy i tą opinię usuaną. Zakład pracy - kołchoz zwany ZDUPEM. Wybierając ten zakład dokonałem jednego z najgorszych możliwych wyborów w swoim życiu. Już po pierwszym tygodniu zastanawiałem się co ja tu robię i tak przez kilka lat, człowiek się łudził że będzie coś lepiej . Wielkie rozczarowanie, zero socialu, stawka godzinowa jak na kostce brukowej, wybierając ten "Zakład" bardzo szybko zdasz sobie sprawe że jesteś na straconej pozycji. Że dadzą jeslinjie jesteś rodziną prezesa to nic nie znaczysz. Brygadzisci ?? Biedny Kazek który chyba jedyny jest uczciwy i nie donosi na kolegów, nie wspominajac o Boczku który sam na siebie by doniósł byle by zapunktować, no i nie odstaje od niego kolega Krystianek. Wszystkie wyroby przerysowane z innych firm , nie wiem czy jest coś autorskiego. Biedni Konstruktorzy którzy mają tylko Meyer do pomiaru i swoją wyobraźnię, często ułańską. Ogólnie nie polecam, a szczególnie starzystom bo nauczą się tylko jak ksero działa. Uciekać uciekać ze zbudu jak najszybciej . Pozdrawiam

Tak43Nie

Pracuje w tej firmie prawie dwa lata. Bardzo ciekawa praca można się wiele nauczyć i rozwijać. Dyrektorzy fajni choć wymagający, jak się pracuje uczciwie i się wykazuje jakąś inicjatywą potrafi to Prezes docenić. Wynagrodzenie jest jak na ten rejon dobre i co najważniejsze wypłacane bez opóźnień w sumie narzekać nie ma podstaw. Brakuje mi dodatków na święta jakieś bony czy pieniądze dodatkowe ale myślę że Prezes jak i dyrektorzy o tym myślą i się doczekamy czegoś takiego. Ludziom którzy zastanawiają się nad przyjściem do pracy w tej firmie mogę z czystym sumieniem polecić tą pracę w jakimkolwiek charakterze. Bo każde stanowisko tutaj jest ciekawe. Pozdrawiam zarząd jak i współpracowników.

Tak1Nie29
ANtyBoczek
@pracownik

To się doczekaliśmy

Mach

Może pora na jakąś pozytywną i merytoryczną opinie, bo widzę, że większość to pozbawione konkretów żale bylych pracowników. W ciągu ostatniego roku wynagrodzenia poszły zdecydowanie w górę (nie wiem czy we wszystkich działach, może ktoś się jeszcze do tego odniesie), nie mówię, że jest idealnie bo jak powszechnie wiadomo, zawsze chcę się więcej. Dodatkowo w ostatnim czasie sporo osób miało i ma możliwość zrobienia uprawnień na operatora suwnic, docenić należy też starania o podniesienie bezpieczeństwa na poszczegolnych stanowiskach, choć niektórzy twierdzą, że Pani od BHP się czepia i jest kapusiem, a wykonuje tylko swoją pracę. Reasumując jest lepiej, aczkolwiek nie idealnie. Dobrze by było, gdyby te działania kontynuować, organizować kursy i szkolenia bo to zawsze dobra inwestycja w pracownika, poprawić organizację no i oczywiscie doceniać dobrych pracowników.

Tak4Nie17
nikt
@Mach

Mach o czym ty pieprzysz.Chcąc pracować każdy musi posługiwać się suwnicą ,czyli uprawnienia musieli by posiadać wszyscy.Na temat pani od bhp nawet nie chcę się wypowiadać.

Tak24Nie

Mach
@nikt

Otóż to, więc jeśli te uprawnienia robią, to może zdali sobie z tego sprawę.

Tak5Nie
Youtobe
@Mach

Dobre Po ta sa te szkolenia żeby bylo wszystko ok w papierach bo to najbardziej ważne reszta sie nie liczy . Podwyżki sa po to zeby zamknąć geby osobom ktore sa dobre i pracuja dłużej i mają pojęcie o pracy którą sie wykonuję ( poza boczkiem (usunięte przez administratora) do potęgi n i tyle ) . (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Były

Powodzenia w tym cyrku

daj

ile dają 10 zł brutto po tygodniu roboty za free to jest jakieś 7netto przy 160 godzinach miesięcznie nie wychodzi nawet najniższa więc powodzenia zgłoś sie do józka on ci powie co i jak a możesz się zabezpieczyć i wydrzeć kasę ognich i przy okazji zakończysz zły proceder wyzysku a kobiety tez tam pracują

Tak16Nie

JOL
@daj

tak jest praca dla kobiet ale odradzam !!!!!!!!!!!!!! pracowalam to wiem

lol
@JOL

hej

@lol

Twój wpis nie wnosi niczego do dyskusji. Możesz powiedzieć, czy jesteś lub byłeś pracownikiem firmy? Od ostatnich komentarzy minęło już sporo czasu - może coś znacząco się zmieniło? Czy wzrosła wysokość wynagrodzenia, albo odbyło się jakieś szkolenie dla pracowników?

TakNie6

loll
@Zuzanna

twoje wpisy też nic nie wnoszą

WZE

Solidnie i fachowo wykonana usługa demontażu starej naprawy torowiska i montaż nowej 10t suwnicy. Polecam.

Tak6Nie3
Zuzanna

@anonymous, tak jestem moderatorem tego forum i dbam a aktywność na wątku oraz zachęcam pracowników do wypowiedzi. @Robol, nie wiem co masz na myśli pisząc że w jakikolwiek sposób bronię firmy - w żadnym miejscu nie podważyłam ani nie zaprzeczyłam jakiejkolwiek opinii. Nie znam tej firmy i nie mogę się wypowiadać na jej temat - jedynie zachęcam osoby zamieszczające ogólne, pozbawione konkretów komentarze do wypowiedzi bądź proszę o rozwinięcie raz poruszonego tematu, tak żeby osoby które odwiedzają ten wątek i chcą dowiedzieć się czegoś o Zbud miały możliwość poznać konkretne, merytoryczne opinie.

Tak1Nie3

Byly robol

Oj tyle jest teraz pracy na rynku.ale ZBUD trza omijac z daleka.pracowalem tam i moge z czystym symieniem to pisac

Tak15Nie

Robo

Chłopaki jak tam nowa kapowniczka na zakładzie ? Podobno strasznie szuka i foty wali ??

Zuzanna

@Ja Każdy z nas ma możliwość dzielenia się swoimi opiniami na tym forum, ale róbmy to w sposób merytoryczny. Nawet jeśli atmosfera i warunki pracy w danej firmie są dalekie od idealnych, to nie znaczy, żeby wypisywać krótkie i krzywdzące komentarze na temat innych. Ta strona ma pomóc ludziom w ocenie firmy Zbud, ale Twoja wypowiedź niczego konstruktywnego nie wniesie.

Tak2Nie1

joe
@Zuzanna

Zuzanna,właśnie takie krótkie komentarze wiele mówią o firmie,szczególnie że sama zauważyłaś nie najlepszą atmosferę i warunki pracy.

Tak11Nie

Robol

Nie broń ich

Tak1Nie1

Karol

Idealnych firm nie ma. Może warto poprawiać to co nie tak działa?

Tak2Nie

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Tak11Nie

robol
@Administrator

A kto by chciał się tam zatrudnić.

Tak12Nie

Zuzanna

@były robol byłeś zatrudniony w ramach umowy o pracę czy zlecenie? Zarobki nie były najlepsze jak powiadasz, a czy porównywałeś je z konkurencją, że tak uważasz? Zarobki to dość indywidualna kwestia i dla każdego inna kwota może być satysfakcjonująca. Podzielcie się swoimi opiniami na temat pracy w Zbud, pamiętając o przestrzeganiu regulaminu tego forum https://www.gowork.pl/regulamin . Każdy komentarz będzie cenny.

TakNie

anonymous

Jestes moderatorem?

Tak1Nie

anonymousanonymous
@anonymous

@anonymous ty to bystrzak jesteś

Tak1Nie

były robol

Pracowałem w zbudzie i odszedłem z niego sam. Odszedłem z tego zakładu z dwóch powodów zarobków jakie się tam otrzymuje w zamian za odpowiedzialną i skomplikowaną pracę i z powodu atmosfery jak panuje wśród pracowników czyli powiem w skrócie kapuś kapuśa kapusiem pogania. Jedyne plusy tego zakładu to to że jesteś zatrudniony legalnie, masz opłacone ubezpieczenie i składki. Jeśli ktoś jest solidnym spawaczem, monterem konstrukcji stalowych, operatorem maszyn CNC , elektromonterem czy jakimś innym solidnym rzemieślnikiem to nie polecam, bo będziecie wykonywać bardzo odpowiedzialne obowiązki za niepoważną stawkę.

Tak27Nie

Ja

Dwóch m.m.jeden nic nie umie i drugi nic nie umie mają sie za bardzo ważnych ale chyba tylko dla siebie bo zaden z nich nie jest szanowany przez nikogooo. Poza zbudem totalne zera.

Tak20Nie

Ja

Boczek ???? zdegradowanyyyy. Zwykly robol prawie...... ???? ktorys lepiej opanowal konfidentowanie. Wielki m.m.padl drugi ???? m.m zabral wszystko. Ale patologia tam jest. Nigdzie niema dobrze ale tam.... To jest szambo totalne...

Tak13Nie

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych - Dąbrowa Tarnowska

Chcę opublikować:

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych
2/5 Na podstawie 345 ocen.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie