ZBUD Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZBUD Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność gościć ekipę z kanału Fabryki w Polsce, która zrealizowała w naszym zakładzie materiał na temat suwnic. Film jest krótkim zbiorem najważniejszych informacji o tych maszynach oraz tego jak wygląda ich produkcja w ZBUDZIE. Sprawdźcie sami! 
dr inż. Tomasz Wiatr
Inne

Dzień dobry. Jako inżynier budownictwa, pracownik naukowy-dydaktyczny Politechniki Poznańskiej jestem zafascynowany firmą ZBUD. To, że po 30 latach mamy znowu żuraw polskiej produkcji, a do tego tak świetny, jak REX-25 jest powodem mej ekscytacji, poza tym podnośnik REACH160. Do tego świetny kontakt z kilkoma osobami w firmie i otwartość. Co pół roku nowość, a do tego chęć doskonalenia. Oby więcej takich firm w Polsce!!! Pozdrawiam dr inż. Tomasz Wiatr

Pracodawca

@dr inż. Tomasz Wiatr

Dzień dobry. Panie Tomaszu bardzo dziękujemy za Pana opinię, każdy potrzebuje docenienia i miło nam, że docenił Pan naszą pracę. Utrzymuje nas to w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku. Pozdrawiamy

Ania
Były pracownik

Pracując jako stażystka w biurze ZBUD-u spotkałam bardzo pomocnych ludzi, którzy nie widzieli najmniejszego problemu w tłumaczeniu mi moich zadań i starali się doradzać, gdy nie wiedziałam jak podejść do niektórych zagadnień. Atmosfera w biurze była dość spokojna, każdy skupiał się na swojej pracy, przy czym nie czuć było presji ze strony „góry”.

Vi
Były pracownik
@Ania

Potwierdzam

WZE

Solidnie i fachowo wykonana usługa demontażu starej naprawy torowiska i montaż nowej 10t suwnicy. Polecam.

Pracodawca
Pracodawca
@WZE

Dziękujemy za informację zwrotną! Miło nam czytać pochlebne komentarze na temat naszej pracy, Pozdrawiamy.

Przemek% Nowy wpis
Były pracownik

Pamiętam jak pierwszy raz po kilku latach pracy chciałem iść na 3 dni chorobowego( nigdy wcześniej nie byłem na chorobowym). Ex kierownik M.M z szyderczym uśmiechem powiedział że chyba oszalałem i że tutaj się nie choruje. Przyznam że wiele się w tym zakładzie nauczyłem, zrobiłem uprawnienia, zdobyłem doświadczenie. Nigdy nie powiedziałem że czegoś nie dam rady zrobić bo jest za ciężkie czy zbyt trudne. Robiłem wszystkie zlecone uprawnienia. Gdy brygadzista mówił że jest dużo pracy robiłem nadgodziny, Przychodziłem w sobotę i zaniedbywałem prywatne życie. Starałem się wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafiłem i błędy zdarzały mi się sporadycznie. Jednak najważniejszą rzeczą jakiej nauczyłem w ZBUDzie jest to że nie warto się poświęcać dla pracodawcy. Nigdy. Po zmianie pracodawcy dostałem dużo lepsze warunki pracy i wynagrodzenie ( już na samym początku), dużo mniej stresu.

Przemek% Nowy wpis
Były pracownik
@Przemek%

Komentarze na tej stronie jakoś dziwnie się "przemieszczają". Nie są chronologicznie ułożone i te pozytywne jakoś dziwne są na samej górze. Niektóre komentarze znikają. Dlatego zrobiłem sobie zrzut ekranu mojego zamieszczonego komentarza, tak na wszelko wypadek;)

NIE POLECAM
Pracownik

(usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Ludzi mają za nic a młodym nie dają szansy rozwoju. Wielokrotnie byłem świadkiem poniżania pracowników a chamstwo i brak kultury jest na porządku dziennym. Radze uciekać każdemu kto się zastanawia nad aplikacją tutaj. (usunięte przez administratora)

montana
Były pracownik
@NIE POLECAM

zgadzam się, pracowałem tam jedynie miesiąc bo dłużej nie wytrzymałbym psychicznie. nikt nie zasługuje na takie traktowanie

Nowy wpis

Pracodawca

@NIE POLECAM

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Bardzo nam przykro, że masz takie doświadczenia związane z naszą firmą. Chcielibyśmy zaznaczyć, że kierownictwo firmy nie otrzymało żadnych sygnałów o nieprawidłowych zachowaniach, o których wspominasz. Posiadamy różne kanały komunikacji, w tym także anonimowe, aby każdy mógł bez obaw zgłaszać wszelkie uwagi i problemy. Chcielibyśmy również podkreślić, że bardzo cenimy młodych, zaangażowanych pracowników i oferujemy im liczne ścieżki rozwoju. Prowadzimy różnorodne programy szkoleniowe i rozwojowe, aby wspierać ich w rozwoju zawodowym. Twoje oskarżenia są poważne, jednak na ten moment wydają się być bezpodstawne. Niemniej, bardzo chętnie przyjrzymy się tej sprawie bliżej. Prosimy o bezpośredni kontakt na sygnalista@zbud.com.pl, abyśmy mogli omówić Twoje doświadczenia i znaleźć rozwiązanie.

mjm18 Nowy wpis
Były pracownik

nie polecam dla osób które chciałyby nabyć tutaj doświadczenie w pracy, przyuczyć się zawodu. Traktowanie młodych chętnych do pracy osób jest tutaj poniżej krytyki

anonim
Inne

Padają tu pytania o zarobki, szkoda ze nikt z was nie odpowiada. Rozumiem, ze czasem człowiek nie chce rzucać konkretnymi kwotami, ale zdradzicie chociaż na jakim poziomie one są:) Rynkowe czy konkurencyjne? Mam tu na myśli głównie stanowisko elektryka. Tak przy okazji, to jak często szukają ludzi na to stanowisko, warto czaić się na jakiś wakat, bo teraz coś pusto pod względem ofert.

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, wykwalifikowani elektrycy zawsze znajdą u nas pracę. Zapraszamy na rozmowę, kwestia zarobków jest dyskutowana i ustalana indywidualnie i zależy od wielu czynników. Wyślij CV na rekrutacja@zbud.com.pl. Zapraszamy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZBUD Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
AZEER
Były pracownik
 Pytanie

Mam pytanie do Zarządu ZBUD. Jakie ma uprawnienia ta pani z pomarańczowej budki do zatrzymywania i kontrolowania samochodów na drodze gminnej przy wyjeździe ze ZBUDu?

Pracodawca

@AZEER

Dzień dobry. Zarząd firmy ZBUD Sp. z o.o. powołał na funkcję szefa ochrony osobę kompetentną, wykwalifikowaną, posiadającą uprawnienia do pełnienia tej funkcji. Działając na mocy tych uprawnień pracownik ochrony ma prawo - wynikające z Ustawy o ochronie osób i mienia Dz.U.2021.0.1995 - do przeprowadzenia kontroli każdego pojazdu wjeżdżającego lub opuszczającego teren Zakładu wliczając w to ciągi komunikacyjne - w tym przypadku drogę wewnętrzną.

Pracownik
Były pracownik

Jak ktoś chce widzieć coś o zbudzie niech sobie wyroki sądów poczyta albo zadzwoni do inspekcji pracy w Tarnowie. Takich bzdur jak tu wpisują o braku presji szacunku przyłożonych do pracowników i rzetelności firmy nigdzie nie przeczytałem a co dopiero doświadczyłem. Omijać firmę z daleka

Ida
Inne
@Pracownik

Może opowiesz coś z własnego doświadczenia jak to wyglądało? Chociaż tak w skrócie, bo nie mogę znaleźć żadnych dokumentów, o których piszesz, a mój mąż chciałby tutaj zaaplikować... Z czym bywały tutaj problemy? Atmosfera? Zarobki? Wyjaśnij, proszę. Bo tak to nic nie wskazuje na to, że jest tu jakiś problem...

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ZBUD Sp. z o.o.?

@pytanie
Inne
 Pytanie

Witam na jakie można liczyć wynagrodzenie doświadczony lakiernik?

Pracodawca

@@pytanie

Dzień dobry, proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja@zbud.com.pl. Skontaktujemy się celem umówienia terminu spotkania, na którym zostaną przedstawione warunki zatrudnienia.

rafał
Kandydat
 Pytanie

Witam. Na jakie wynagrodzienie może liczyć w zbudzie spawacz z 10 letnim doświadczeniem?( Uprawnienia 135,136,138).

Pracodawca

@rafał

Dzień dobry, zapraszam Pana na spotkanie w siedzibie firmy, proszę o przesłanie propozycji terminu na adres rekrutacja@zbud.com.pl lub zapisanie się przez telefon pod numerem 503 428 114. Kwestia wynagrodzenie oraz pozostałych warunków pracy zostanie przedstawiona indywidualnie.

anonim
Inne
@ZBUD Sp. z o.o.

Każdy zainteresowany może liczyć na spotkanie? Wystarczy się odezwać? Jakie minimalne doświadczenie jako spawacz trzeba mieć żeby się starać o zatrudnienie?

Kobieta
Kandydat
 Pytanie

Witam na jakie stanowisko może trafić do państwa kobieta ?

Pracodawca

@Kobieta

Dzień dobry. Jak w każdym przypadku stanowisko zależy od kwalifikacji. Jeżeli nie posiadasz żadnego doświadczenia ani konkretnego wykształcenia możesz wykonywać pracę typu: montaż skrzynek elektrycznych, podłączanie urządzeń elektrycznych, przygotowanie wiązek kablowych, czy poprawki malarskie.

Mietek
Inne
@ZBUD Sp. z o.o.

Na początku jest jakieś przyuczenie jak się nie ma kwalifikacji? Wysyłacie na szkolenia żeby zrobić uprawnienia do wykonywania bardziej wymagających prac? Firma to finansuje?

Pracodawca

@Mietek

Dzień dobry, jeżeli trafisz do nas bez kwalifikacji to będziesz przeszkolony. Jeżeli będziesz chciał rozwijać z nami swoje kwalifikacje to organizujemy szkolenia specjalistyczne na koszt firmy.

anonim
Kandydat
@ZBUD Sp. z o.o.

O to świetnie. Czyli można się tu nauczyć zawodu i przyjmujecie nawet bez kwalifikacji ale z chęcią do nauki? Czy za takie specjalistyczne szkolenie opłacone przez firmę trzeba podpisać umowę lojalnościową?

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie ZBUD Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Elektryk, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Fgh
Były pracownik

Ok

Ruda
Kandydat

Firma często wrzuca tu swojego maila odnośnie rekrutacji, czy ktoś wysłał na niego swoje cv i dostał odpowiedź? Jeśli tak, to po jakim czasie się odezwali? Mąż chce aplikować na montera, i zastanawiamy się, czy jest co liczyć na feedback ze strony firmy:) Tak ogólnie możecie napisać słówko o tym stanowisku? Jak stawka? Można z czasem coś więcej negocjować? Oferują jakieś benefity dla pracownika ciekawe?

Nik
Pracownik
 Pytanie

Pytam po co filmuje stróż auta pracowników na zakładzie może na policję trzeba to zgłosić,o co to chodzi czy ktoś mu to kazał czy tak sam ?

Pracodawca

@Nik

Dzień dobry. Za zgodą Zarządu pracownik ochrony ma prawo dokumentować dane pojazdów poruszających się po terenie zakładu wliczając w to ciągi komunikacyjne, w tym wewnętrzną drogę dojazdową, jeżeli uzna takie działanie za konieczne.

Ignaś
Inne
@ZBUD Sp. z o.o.

A jeśli chodzi o prace na zakładzie? Też są kamery? pracownicy są poinformowani w których miejscach tak żeby nie czuli się zbyt inwigilowani?

Pracodawca

@Ignaś

Dzień dobry, tak są, to typowy monitoring przemysłowy. Lokalizacja kamer jest znana.

@
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy w zakładzie jest wypłacany dodatek za godziny nocne i 100% za nadgodziny w nocy czy tylko 50% więcej ? Od której godziny pracodawca ustalił godziny nocne? Pozdrawiam.

Tofik
Pracownik

Chciałabym sardecznie podziękować za znaczącą podwyżkę którą otrzymałem wysokości 1zł jesteście wspaniali dziękuję zbud

Zuzanna
Inne
@Tofik

To tak na serio? Może po prostu jakaś pomyłka w księgowości, tylko u Ciebie jest taka sytuacja? I właściwie jak często są podwyżki w firmie?

Rurarz
Kandydat
 Pytanie

Na jaką stawkę/zarobki mogę liczyć w ZBUD jako samodzielny rurarz z kilkuletnim doświadczeniem w gięciu rur, znajomości systemu walform/EO form, praca samodzielna na podstawie schematów?

Pracodawca

@Rurarz

Dzień dobry. Pracując u nas na wspomnianym stanowisku może Pan liczyć na 4000 PLN netto przy standardowym wymiarze czasu pracy - beż nadgodzin. Jeżeli jest Pan zainteresowany podjęciem pracy u nas proszę wysłać swoje CV na adres rekrutacja@zbud.com.pl, umówimy się na rozmowę.

Dorota
Inne
@ZBUD Sp. z o.o.

Czyli w firmie jest możliwość wyrobienia nadgodzin? Jest ich dużo, czy to zależy od miesiąca? Jak są rozliczane? Po normalnej stawce godzinowej?

Pracodawca

@Dorota

Dzień dobry. Tak jest możliwość pracy w nadgodzinach, ale wynika to z bieżącego obciążenia produkcji, nie da się określić ile ich może być w miesiącu. Nadgodziny są płatne w wysokości 150% stawki podstawowej.

Ja
Kandydat

Ile zarabia monter w zbudzone i czy są przyjęcia

Pracodawca

@Ja

Zarobki są zależne od posiadanych kwalifikacji. Jeżeli jest Pan zainteresowany podjęciem pracy u nas proszę wysłać swoje CV na adres rekrutacja@zbud.com.pl, umówimy się na rozmowę.

Pracownik sarkaztyczny
Pracownik

Super Firma super stawka wszystko na czas i pieniądze i podwyżki brygadzisci pomocni z miła pani z ochrony na czele nic tylko pracować kamery sprawdzające pracowników wszystko jest zapięte na ostatni guzik a kierownictwo No kurde zawsze pomocne pogada przyjdzie na hale doradzi dopilnuje wszystkiego na produkcji nigdy nie uciekają od problemów najnowsze technologie są wdrażane stopniowo przez pana Waldemara materiał napewno nie zostanie zmarnowany...

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do ZBUD Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Piotrunio
Kandydat
@Pytanie

Tak, rozmowa odbywa się w siedzibie firmy i osoba odpowiedzialna za rekrutację spóźniła sie dobre 40 minut w moim przypadku, co już daje wiele do myślenia. Sam byłem na rozmowie, praca podobno była od zaraz, omówiliśmy wszystkie kwestie związane z pracą i zarobkami jak na każdej rozmowie kwalifikacyjnej. Mieli się ze mną kontaktować w ciągu max tygodnia. Człowiek był cały w skowronkach że uda się pracować w rozwijającej się firmie a tu lipa. Od blisko roku zero kontaktu, a poza tym od znajomych wiem że są tam wieczne rotacje pracowników bo robota jest i nagle jej nie ma, to najlepiej zwolnić pracowników. Szkoda zdrowia w tej firmie. Dobrze że udało mi się znaleźć inną pracę bo czekać na kontakt z ich strony się pewnie nigdy nie doczekam.

Pracodawca

@Piotrunio

Dzień dobry. Bardzo mi przykro, że musiałeś czekać. Normalnie spotkania są umawiane na konkretną godzinę i udaje się je rozpoczynać planowo. Wiadomo zawsze mogą wystąpić wyjątkowe okoliczności i tak musiało być w twoim przypadku... jeszcze raz przepraszam. Piszesz, że było to już rok temu i nikt się do ciebie nie odezwał, sytuacja nadzwyczajna, nigdy nie pozostawiamy kwestii rekrutacji nie zamkniętych niezależnie od decyzji.

Zostaw merytoryczną opinię o ZBUD Sp. z o.o. - Dąbrowa Tarnowska

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w ZBUD Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy ZBUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w ZBUD Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZBUD Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii