ZBUD Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZBUD Sp. z o.o.

Zosia m

Nie daj sie frezeru z h0 . To sprawa tadka , plebana , gumisia , itd pod....da.aczy . Kominek popatrz na poprzednia firme w ktorej robiles byly same dobre wspomnienia .ludzie pamientaja

Kominek

Faktycznie jakby popatrzyl na rodzine to wyszly by wieksze afery . Chodzi o kierowce , magazyn , h12 . Zreszta w biurach sa nie lepsi tez rodzina

Dzień kobiet

Panowie ludzie sami nie odchodzą i nie będą bo każdy mysli gdzie pójdzie ! Te patalachy bez wiedzy to jeden na quadzie drugi z chliwka trzeci z kominków czwarty z terenów scucina reszta to ok moim zdaniem . Tych z biur to nie znam ale tam to raczej nie sa orły

Zbud

Szanowni Pracownicy !!! Proszę zastanowic się co piszecie ! ! ! ZBUD Daję Wam pracę , możliwość awansu . Wypłaty są terminowe . Czego można wiecej chcieć ? Pracodawca musi wymagac dyscypliny ! Jeśli nie będzie takich ludzi jak kierownicy , to firmę będziecie okradać tak jak paru których już zostalo zlapanych . Pozdrawiam

Wqar
@Zbud

Szanowny zbudzie.......dyscyplinyyyy! Tyrani chyba i to przez kogo !?ludzie bez wiedzy szacunku do drugiego .wy ich batem a ludzie wtedy w bambuko walą.jakbyście ludzi szanowali to by sami nie odchodzili.

@Zbud

Dyscyplina tak ale poniewieranie już Nie! Awans tak ale kto i za jakie zasługi to wiemy. Wypłaty terminowe tak ale na stanowisku fachowca z kilkunastoletnim doświadczeniem takie jak w przeciętnym spżywczaku to już chyba za mało.

Ło
@Zbud

Ci złapani to pupilki szefa to ciekawe jak co okrada jego własną rodzina

Ulomny
@Zbud

Po pierwsze to wy okradacie pracowników a nie oni was. A zlodzieji to poszukaj w rodzinie (usunięte przez administratora)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZBUD Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Ten

Nieatety jestem swiadkiem tej nieudacznosci tych ludzi jak boczek wlasnie ten kierowca tego klada i jeszcze paru innych co oklamuja szefa i mydla mu oczy donosza nieprawde..ludzie bez chonoru.

Arka
@Ten

W Szczecinie drą łacha ze ZBUDU i tej patologi ja pierdziele.Ludzie ogar.jak wy se w lustro patrzycie co rano?

Ale co tam sie dzieje to przez nieudolnosc boczka czy tego na tym smiesznym kladzie?no i komara chyba wszystko sie posypalo .

Radosny

Cenzura . Komus nie podobaja sie wpisy ? Czyżby góra byla nie zadowolona że pracownicy pisza szczera prawde ? To nie kłamstwa ! Prawda kole w oczy !!!

Radosny

koli2d

zakład patologia masakra. ludzie pracy jest pełno po co wy jeszcze tam pracujecie za marne grosze wystarczy sie ruszyć a pracy jest pełno i to za godne pieniądze a nie za 2 tyś.a przede wszystkim nie trzeba patrzyć na te mordy paskudne typu boczysław boczyjełop boczek i jemu podobni jełopy

Hala 1

A co powiecie na temat następcy Kazia M. człowiek bez wiedzy i umiejętności zastępuje fachowca, bez wstydu i honoru idzie na halę 0 i jak gdyby nigdy nic śmieje się od ucha do ucha (afera sms-owa z T.J.), kto tym wszystkim kieruje i jaki jest w tym cel?

Tuman
@Hala 1

Salceson i władza całkowita nad produkcją.

Hala 1

Kaziu M nie chcial sie ponizyc do poziomu innych niby brygadzistow i kominka . Cos kominek chodzi nie w sosie czyzby i na niego przyszla kreska . Nie bardzo bo juz raz cofniete zostalo wypowiedzenie a szkoda bo duzo ludzi bardzo dobrych jeszcze by pracowalo

były robol

krajówka zawsze była kolcem w oczach wiadomo wszystkim komu bo dzięki niej ten zakład jeszcze powiedzmy istnieje a teraz być może trzeba odciąć kilka solidnych korzeni postawić na te miejsca sprzedawczyków zawalić kilka zleceń skłócić ludzi i po problemie pozdrawiam :-)

Newer

No ten kto Kazka Micka zwolnil to juz zero szacunku do ludzi ktorzy pomagali od poczatku te firme budowac.szmaciarstwo totalne.boczek taki osioł jest a czlowiek z taka wiedza !?!?!?a mariusz.P.też potezna wiedza i inteligencja i jest odsuwany a matolow daja na stanowiska

Tom m

Komu zależy najbardziej żeby firma padla ? Chyba Panom Z ? Norwedzy kupią po niższej cenie . A Panowie Z beda rządzić !!!!!! Panie Prezesie pora sie obudzić !!!!! Jeśli Pan wcześnie zareagujesz to .... zresztą Pan masz już wszystko , wnuki też .......

Marcin m

Panie Szefie prosze bliżej przygladnac sie pracy nowemu Dyrektorowi . Oby nie zrobil Pana tak samo jak poprzednią firme w WOJNICZU

Woody Allen

Ulomny jeszcze nie jestem w domu . Po drugie wystarczy chcieć i rozglądać sie to pracy jest w brud . Po trzecie jak bedziesz pracowal w stresie caly czas czy cie zwolnia czy nie to zobaczymy jak dlugo bedziesz pracowal ha ha ha

Woody Allen

Panowie piszcie wszystkie najlepsze strony zakladu bo nikt nie wie ze takie sa typu zabieranie premi za chorobowe i oddawanie nawet rok w nadgodzinach chociaż teraz nie ma nadgodzin ( tylko nie liczne grupy ). Ide sie zwolnic z tej firmy bo wkurza mnie lizostwo . Zostanie sama rodzina ( jest liczna ) oraz podpier.....cze tez grupa liczna . I oczywiscie reszta okolo 10% ułomni ktorzy nie umia poradzic sobie w życiu bez zakładu owego

Ulomny
@Woody Allen

Frajerze nie każdy ma taką sielanke w domu jak Ty. Nie obrażaj ludzi których życie zmusza do siedzenia w tym syfie bo niestety w naszym po....ym kraju gdziekolwiek zapytasz o prace to wszędzie dostaniesz najniższą krajową na start. A jak się zwolnisz to się przekonasz że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

H-9

Ziomek jak ktoś się h.... urodzi to nigdy lakiernikiem nie będzie

Kominek

Cdn prosze oddac pieniadze ktore sie ludziom należą czyli : Pieniadze za wczasy pod grusza - wypisujemy 2tygodnie uropu srednio 900zl na osobe Gdzie sa sociale Kolejna sprawa dlaczego potracane sa pieniadze jak ktos przyniesie chorobowe czy o tym wiedza odpowiednie instytucje Dlaczego jak dasz chorobowe to potem masz nie zaplacone tyle nadgodzin aby oddac cale wyplacone chorobowe przez zaklad Nadgodziny -pierwsza wedlug ustawy jest platna 50%wiecej kolejna 100% po 23 juz sa godziny nocne Diety powinny byc placone normalnie a nie 1/100 tego co sie nalezy To sa pieniadze nasze czyli pracowników . Pan jako prezes zarzadu zarabia ma wypłatę

Panie Prezesie Zdrowych Pogodnych Świąt Szczesliwego Nowego Roku . Cdn

Zostaw merytoryczną opinię o ZBUD Sp. z o.o. - Dąbrowa Tarnowska

• Jak się pracuje w ZBUD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZBUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZBUD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZBUD Sp. z o.o.