ZBUD Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZBUD Sp. z o.o.

Zuzanna

@grzela nie jestem w zarządzie. Nie jestem w żaden sposób związana z firmą Zbud. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w Waszej firmie. Dlatego właśnie dopytuje o pewne niejasne kwestie. Tak by osoby, które na wątek ten trafiają szukając informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy mogły znaleźć odpowiedź na interesujące ich pytania.

grzela

@ zuzanna Proszę spytać się zarządu albo odpowiedz sobie sama ! ( w końcu jesteś w zarządzie )

Zuzanna

@Grzela dobrze rozumiem Twoją wypowiedź? Piszesz, że w firmie szykują się zwolnienia grupowe? Co jest ich powodem?

Grzela

100 do zwolnienia czyli zaczyna sie . Ludziska pracujacy jeszcze z dobrym fachem bez nałogu i nie rodzina uciekajcie póki jest czas jeszcze i oferty sa dobre bo jak przyjdzie zima to wam zostanie bezrobocie o ile dostaniecie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZBUD Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Duda

Przydała by się zmiana . Ktoś niech popatrzy na ręce paru ludzi . Szefie obudź sie bo nie bedzie nic z firmy a wnuki rosną . Pozdrawiam

Kubica

Co ZBUD sie kończy ? Niemożliwe ? A jednak !

Boczek

@zuzanna jeszcze dwie osoby do zwolnienia " przepraszam czy nie przeszkadzam " i drugi po szefie wiceprezes kominek

Doda

@zuzanna Nikt o zrowych zmyslach nie napisze nic na tych pajacow

Doda

@zuzanna . Po prostu zwolnic boczka , kk , mm i bedzie swiety spokój , tylko prezes tego nie zrobi !!!!!

Zuzanna

@Doda bardzo możliwe, że prezes Zbud również zagląda na ten wątek, jest on w końcu dostępny dla każdej osoby, która szuka opinii na temat firmy. Co w takim razie chcielibyście, żeby się dowiedział? Co według Ciebie warto w firmie zmienić? Jeśli jest to możliwe to podaj również w jakim wydziale firmy pracujesz.

Woody Allen

@zuzanna komu zglosic ? Kadry ? Gdzie ? Kierownicy ? Przeciez oni sami to robia ! Komu ? Nie ma komu ! Jak sie odezwiesz i przykladowo dojdzie do szefa choc w to wątpię to tak jakby strzelic sobie w stopę ! Szef spyta sie takiego " boczka " wielkiego Pana i on wie automatycznie kto to powiedzial . Potem nastepuje to co ma nastapictyranie takim pracownikiem do tego momentu az sie sam zwolni lub taki kierownik bedzie tak opowiadal bajki przyklad " kominek " az szef sam w to uwierzy . Przyslowie brzmi klamstwo stokroć powtorzone staje sie prawda . Pozdrawiam Takich ludzi bo dzieki nim wiekszosc ludzi tam juz nie pracuje dobrych fachowców

@Woody Allen

To prawda co napisales przeciesz prezes nikogo nieslucha tylko boczka i knagi wystarczylo tylko zeby prezes raz w miesiacu porozmawial ze zwyklymi pracownikami z danych hal i bardzo duzo by sie dowiedzial na temt tych pseldo fachowcow jak ludzi traktuja i wogule wlos by mu sie zjezyl ciekawe czy u knagi ta gastronomia jeszcze dziala tak wlasnie pracuja tego nikt niewidzi

Zuzanna

@Znawca jakie sytuacje masz na myśli? Czy jeśli takie zachowania występują zgłaszaliście to do działu personalnego firmy, czy też do kierowników?

Boczek

@smutne fakty . Czlowieku jakie co miesieczne pewne pieniadze chyba ze mowisz o podstawie czyli najnizszej poniewaz jak masz premie to zawsze znajda jakiegos haka zeby ci ja wziasc

@Boczek

Tak chodziło mi o podstawę, premie to raczej sprawa której nikt w tej firmie nie ogarnia.

Zuzanna

@SMUTNE FAKTYco według Ciebie sprawia, że Zbud jest dobrym miejscem na podjęcie pierwszej pracy? Czego może się spodziewać osoba, która wejście na rynek pracy zaczyna właśnie od tej firmy?

@Zuzanna

1. Pewne wynagrodzenie otrzymywane co miesiąc. 2. Zdobycia podstawowego doświadczenia w różnych dziedzinach. Chyba na tym bym skończył

Znawca
@SMUTNE FAKTY

No jeszcze szczucie obrażanie hamskie podejscie od tzw.brygadzistow poniżanie itp.itd.

Głodny Johny

@Doda Ale kebaba tam zje ?? Czy trzeba do Amira dzwonić ?

SMUTNE FAKTY

Zakład jest dobrym miejscem na rozpoczęcie swojej przygody z pracą, jeżeli ktoś ma większe ambicje to raczej opuszcza zakład bądź dochodzi do wniosku że się nie opłaca i obniża swoje ambicje. W zakładzie zostają zazwyczaj ludzie, którym pasuje taka praca bądź nie mają po prostu innego wyjścia.

POLSKA CEBULA

@Boczek Oj ale od prywatnych spraw ludzi moglibyście si (usunięte przez administratora) jeżeli macie z tymi osobami faktycznie problem to po prostu się zbierzcie grupą i zgłoście to grupowo. @infomatol coraz częściej słychać o tym hotelu, myślałem że to jakaś ściema

Infomatol

Budujemy hotel dla Ukraińców będą robic za darmo nie tak jak my za najniższą !!!

Doda

To niejest zaklad pracy tylko obuz zwlaszcza na hali 15 tam sluguz. Komara bez mydla wlazi tepak

@Doda

Slugus z hali 15 boi sie zeby nie stracic pracy bo alimenty musi płacić . Zona juz wczesniej dowiedziala sie co to za typ . Corka juz go na oczy nie chce widziec .

GŁODNY JONY

@DODA Co serwują w tej małej gastronomi, jak wyglądają sprawy związane z inspekcją sanitarną , a czy jakieś MENU jest na zakładzie abym mógł sobie sprawdzić czy jest tam coś dobrego ? Proponuję rozwinąć ofertę o specjalność szefa kuchni, taka oferta wprowadzała by każdego dnia jakiś innowacyjny posiłek. A widzieliście super hit POKA SOWE na (usunięte przez administratora)

@GŁODNY JONY

Czeba do szefa kuchni sie udac to tepak kk

Zostaw merytoryczną opinię o ZBUD Sp. z o.o. - Dąbrowa Tarnowska

• Jak się pracuje w ZBUD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZBUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZBUD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZBUD Sp. z o.o.