ZBUD Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZBUD Sp. z o.o.

Ziomek

Futer byłeś lakiernikiem potem zostałeś h.... i znów jestes lakiernikiem . Ten czas co byłeś h.... nikt Ci nie wybaczy PAMIĘTAJ

Zosia m

Gdy spadną liście będzie (usunięte przez administratora)

Buli

Teraz juz nawet z Prezesem nie wolno sie przywitac . Tylko tyraj tyraj tyraj . Mało pieniędzy wciąż mało .

Gumis

Ty mały kurduplu z hali 0 patrz dobrze na swoich podwładnych tych co kabluja nic nie robią ! " przepraszam czy nie przeszkadzam " powinien juz dawno iść na emeryturę . " pleban " daj spokój nikt ci pieniedzy nie weźmie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZBUD Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Menadżer

Salceson pora wsiąść sie do roboty a nie zdawac to co jest nie prawda a przede wszystkim nie ty jestes winny tylko wszyscy wokół .

kogo obchodzą te bzdury kto szuka i załatwia przetargi na zagranice kto umie pracować to ma prace ten zakład to dziurawa łajba

Woody Allen

Ciekaw jestem kiedy zwolnienia obejmą biurowych ? Pracy na halach nie ma to co oni robią ?

Kominek

Jak tam infomatol ? Dalej sciaga i oglada gry i filmiki a innych pod......la ze nie robią ? Sprawdzic mu komputer wtedy wyjdzie szydlo z worka

Boczek

Panie Prezesie teraz zaczynamy czystki od hali 12 i 11 . W pierwszej kolejnosci sierżant i Twoj chrzesnik . Proszę sie spytac obojetnie kogo z tych hal czy zwolnionych czy pracujacych ze sa filmiki jak Marcin oddala sie z firmy do domu w celu prawdopodobnie konsupcji obiadu ( godzina od 14'20 do 15'10 ) jeszcze jak nie bylo kamery na brame w kierunku wyjscia na parking pks_u i powraca kolo godziny 15'10autem juz na firme i nadgodziny byly płacone oraz jak Pan sierżant odbijal kartę wyjsciowa bo Marcinka juz nie bylo ?

No to ja.

Co tam zniwu boczek.co jest? Kominek znowu ci podpadl? Podkablawac dziada za byle co.

Boczek

Kurczę jaki ten Pan kominek inteligetny wrażliwy nie to co stary . Kominek na prezesa startuj masz moje poparcie .

obecny

u nas nie ma roboty .pewnie przed nowym rokiem na wypiepsza hala swieci pustkami lepiej bie bedzie juz chyba ....

slota

Baasen musze zrobic basen . Basen basen basen

nowy

M.M.to jest jedna przyczyna takiej sytuacji a druga najwazniesza to menagerrr Z.tu lezy problem panowie oni to gnoja.tylko pytanie ...kto ma w tym interes???

biuro
@nowy

tak to prawda .ludzie ktorzy sie nie znaja na robocie tylko na konfidenctwie maja tam stanowiska brygadzistow prawda M.M smiech w chlewku...

"ZBUD" można powiedzieć że parę lat temu zakład dobrze prosperował i można było tam dobrze zarobić, ale ostatni rok pokazał że zakład źle prosperuje, duża rotacja ludzi, wzajemne donoszenie na siebie i jedna wielka nerwówka. Raz wielkie przyjęcia, później wielkie zwolnienia, jeden ruski (usunięte przez administratora) A co do kierownictwa to panowie kierownicy zastanówcie się co robicie z ludźmi i miejcie do nich trochę szacunku i wyrozumiałości, jeszcze jedno tekst " na twoje miejsce jest stu innych " jest chyba nie aktualny !!! Panie prezesie brawo rób pan tak dalej a niedługo ogłosi pan upadłość . Panie prezesie idź pan zapytaj ludzi w Dąbrowie na rynku co sądzą o " ZBUDZIE" to jak panu odpowiedzą to tak się pan poczujesz jakbyś pan w mordę dostał !!!

nowy

chcialbym sie przyjac do zbudu.polecacie ? podobno u salcesona czy jak mu muwia na jakas wiepszowina.jest dobrze.

Podwyzki bedą dla tych ktorzy najglebiej siedza w tylkach kierownikow.

@

Ma się dobrze? Od kiedy? Coś mi chyba umknęło bo nie zauważyłem zmian na lepsze tylko na gorsze

pracownik69

Zabierano premii za chorobowe to normalne w Zbudzie, sam doświadczyłem tego także potwierdzam.

heja

Nie wierzysz to spróbuj na własnej skórze, nawet jak chorobowe w szpitalu spędzisz to nie ma zmiłuj i 3 miesiące robisz za minimum. Ten zakład jest nastawiony jedynie na zysk, pracownik nie jest tam w żaden sposób doceniany, no chyba że jak ktoś wcześniej wspomniał - jak podpierd.... kogoś do dyrektora to wtedy dostaniesz bonus.

Zostaw merytoryczną opinię o ZBUD Sp. z o.o. - Dąbrowa Tarnowska

• Jak się pracuje w ZBUD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZBUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZBUD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZBUD Sp. z o.o.