ZBUD Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZBUD Sp. z o.o.

@

Premie zabierają żeby odebrać sobie pieniadze jakie musieli ci zapłacić jak na chorobowym byłeś . Tu się nie choruje. Jesteś na chorobowym to tak jak byś był na bezpłatnym urlopie. Pozdrawiam.

hejho

Premia tam jest liczona jako podstawowa płaca. A łatwiej ją stracić niżli dostać większą, np idź na 2 dni na chorobowe to przez 3 miesiące zarobisz minimum bo ci premię obetną.

Bodzio

Pracownik z kilkunastoletnim stażem-Szefie bo dawniej nim byłeś a teraz tylko Prezesie niewiem jak mam pisać żeby Pana nie urazić ale jeżeli Pan to te opinie czasem czyta to Pamiętam jak Pan obiecywał że po skończeniu inwestycji wymaganej w firmie będziemy zarabiali 3 albo 4 średnie Krajowe już nie pamiętam ale ja bym chciał zarabiać chociaż tylko 1 średnią Krajową za 8 godzin Pracy.W tej chwili zarabianie troszkę ponad 20000 i jest to bardzo PONIŻAJĄCE.

Bodzio

Ok

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZBUD Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
aj

A co tam słychać. Jak tam wielki mały człowiek z hali 0. Dalej lubi osoby które łaskawie informują, a jak tam wielce szanowny pan TJ dalej typuje osoby do zwolnienia z hali 0.

Jeśli ktoś zarobi na tych realizacjach to na pewno nie pracownicy. Nie wierzysz to spróbuj, popracujesz tydzień za darmo, jak się sprawdzisz to dostaniesz zawrotne 10-12 na godzinę i będziesz poganiany i poniżany przez najgorszych kierowników i brygadzistów jakich można znaleźć z kominkiem i m&m na czele. A jak już się opamiętasz i odejdziesz będziesz przeklinał dzień w którym zachciało Ci się tego bagna.

Tam w czasach świetności żeby zarobić 2000 trzeba było codziennie nadgodziny robić a ty o 3 piszesz haha:)

cobra

Tak można zarobić 3000 ale za dwa miesiące!!!Albo we dwoje!W ZBUD to tylko garba można się dorobić,bo tyrają ludzmi jak wołami pseudo kierownicy co pojęcia nie mają o robocie a w szczególności M.M!!!

fala

Kolejna fala pracowników samowolnie zbliża się do opuszczenia tego Titanica

ali baba

żal mi was poloniści z matmy jesteście zerami powodzenia w ZBUDzie

Nawet jak masz doświadczenie i wiedzę to i wtedy znajdzie się ktoś w rodzinie albo znajomy kogoś wyżej kto Cię zastąpi, tak to już w ZBUDzie jest. Jak ktoś piszę że tam jest dobra atmosfera to albo tam nie pracował albo to zakładowa propaganda, tak chorej atmosfery niema nigdzie, pracowałem w kilku innych miejscach i nie ma porównania. Zarobki są delikatnie mówiąc marne,radze dobrze poszukać a można znaleźć prac gdzie zarobki netto są nawet i większe niż w zbudzie brutto.

ali baba

ja nie mam problemu i nie chce pracować w ZBUD bo tam uczciwie pracójącego gnoją to jest odpowieć dla niepewnego i nie pisze że tam są tacy wszyscy jest ich kilku

JA
@ali baba

Kolego, nie ma się co dziwić, że ludzie tacy jak Ty kariery nie robią. Skoro masz problem z poprawnym napisaniem słów "pracującego" lub "odpowiedź". Wróć do szkoły a potem dopiero rób karierę.

ali baba

dobrych w swoim fachu było kilku ale teraz musisz byc mistrzem w opowiadaniu bajek o innych odpowiedniej osobie i masz mundurek zarobek czyste rece i nawet w lusterku przegladac sie bendziesz

doda

a kiedy wypłacą odprawy dla zwolnionych

mol

a co dalej ze zwolnieniami będą ?

gniot

Ludziska idą święta pewnie prezes rzuci na stół jakieś ochłapy.Smacznego.

hehe

Prowadzi,i to na nowym stanowisku

Amigo

Czy kierownik MM prowadzi w dalszym ciągu zakład ku upadkowi ?:)

Prac.
@Amigo

MM.jemu to już całkiem bije w dekiel .sam już nie wie co mówi .w hlewku już nikt z nim nie chce pić nawet bo się to słuchać nie chce.

1600-2000 jako technolog można zarobić. Ale jest wiele stanowisk nawet w biurach gdzie minimum nie wychodzi. Jak ktoś pisze że tam można godnie zarobić to albo nie ma pojęcia o zarobkach w zbudzie albo to propaganda zakładowa żeby znaleźć kolejnego leszcza do roboty. I niech mi nikt nie zarzuca że jestem złośliwy, pomimo ogromnej niechęci do zbudu sam nakierowałem tam trochę roboty z mojego obecnego miejsca pracy (gdzie prezes zbud za lat młodzieńczych pił wino w godzinach pracy!! tak tak to prawda starsi pracownicy jeszcze pamiętają). Po prostu uważam że nikt nie powinien pracować w takich warunkach za tak marne pieniądze. Sam pracowałem tam jakiś czas, trochę doświadczenia zdobyłem... i nigdy więcej, patrząc z perspektywy czasu to praca tam to był czas stracony. Szkolenia w zbudzie kończą się na szkoleniu bhp, uprawnienich spawacza, i obsługi suwnic, na większości stanowisk nie ma żadnej możliwości rozwoju. Polityka motywacyjna polega na premiowaniu kablowania, i lizusostwa, spróbujesz pokazać że coś więcej wiesz to zrównają Cię z ziemią, bo po co ma być ktoś mądrzejszy. Trochę mi się wylało, ale mam nadzieje że w da to obu stronom do myślenia.

gniot

1600-2000 netto przy stawce 10,5 brutto bez nadgodzin nijak nie wyjdzie.Dopiero 40 nadgodzin oczywiście nigdzie nie ujawniane pozwalają osiągnąć w granicach 2000.A co mają powiedzieć ci co mieli stawkę 9 zł brutto.I nie były to jakieś wyjątki nic nie robiące.

Jeśli wg Was zarobki rzędu 1600-2000 netto(bez nadgodzin) to dobre zarobki to śmiało, pracowałem tam kilka lat i wiem że na początku każdemu rysują wspaniałą karierę a potem dyrektor Z. unika jak tylko może rozmowy o karierze. Zresztą nawet jakby nawet 5000 dawali to bym się nie wrócił do tego dziadostwa. Jedyna słuszna droga kariery wg rządzących w Zbud to kablowanie na innych, a w końcu itak dadzą kogoś z rodziny na lepsze stanowisko. Lepiej szukajcie pracy w innych miejscach, wszędzie lepiej niż w zbudzie.

Zostaw merytoryczną opinię o ZBUD Sp. z o.o. - Dąbrowa Tarnowska

• Jak się pracuje w ZBUD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZBUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZBUD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZBUD Sp. z o.o.