ZBUD Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZBUD Sp. z o.o.

dr inż. Tomasz Wiatr

Dzień dobry. Jako inżynier budownictwa, pracownik naukowy-dydaktyczny Politechniki Poznańskiej jestem zafascynowany firmą ZBUD. To, że po 30 latach mamy znowu żuraw polskiej produkcji, a do tego tak świetny, jak REX-25 jest powodem mej ekscytacji, poza tym podnośnik REACH160. Do tego świetny kontakt z kilkoma osobami w firmie i otwartość. Co pół roku nowość, a do tego chęć doskonalenia. Oby więcej takich firm w Polsce!!! Pozdrawiam dr inż. Tomasz Wiatr

@dr inż. Tomasz Wiatr

Dzień dobry. Panie Tomaszu bardzo dziękujemy za Pana opinię, każdy potrzebuje docenienia i miło nam, że docenił Pan naszą pracę. Utrzymuje nas to w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku. Pozdrawiamy

No nareszcie miły gest że strony pracodawcy na święta w postaci finansowej zawsze to jakaś motywacja. Spokojnych swiat

JAKIŚTAM

Chyba jesteś wybrany

Pracując jako stażystka w biurze ZBUD-u spotkałam bardzo pomocnych ludzi, którzy nie widzieli najmniejszego problemu w tłumaczeniu mi moich zadań i starali się doradzać, gdy nie wiedziałam jak podejść do niektórych zagadnień. Atmosfera w biurze była dość spokojna, każdy skupiał się na swojej pracy, przy czym nie czuć było presji ze strony „góry”.

@Ania

Witaj Ania! Dziękujemy za Twój komentarz i cieszymy się z pozytywnego odbioru naszej współpracy. Pozdrawiamy:)

Vi
@Ania

Potwierdzam

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych?

Droga kariery jaką obierzesz w firmie ZBUD zależy od Twojego stanowiska pracy. Jeżeli wykażesz zainteresowanie i zaangażowanie droga awansu jest otwarta, oprócz awansu "pionowego" możesz w trakcie pracy zdecydować o zmianie swojej specjalizacji i firma Ci w tym pomoże.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZBUD Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Cukiernik

Nie wierzcie w to ściemnianie w zbud, ie albo jesteś parobkiem albo sługusem bo na niczym się nie znasz i wolisz na kolanach przed Panem klękać albo jeśli znasz swoją watros to albo za nędzne grosze robisz tytanową robotę albo po prostu odchodzisz tak że kto myśli o pracy w tej firmie niech wybierze dla siebie kim tam chce być mnie dobrze ze juz tam długo nie ma po prostu byłem z tych co szanują siebie i jeszcze mają jakieś priorytety

@Cukiernik

Witaj "Cukierniku" jest to twoja subiektywna opinia, do której oczywiście masz prawo. Szkoda, że nie odnalazłeś się w naszym zespole, życzymy powodzenia w nowej pracy może tam się zrealizujesz zawodowo.

Opanujcie sie

W zakładzie może i panuje rygor a to po to żeby każdy zajoł się swoją robotą zamiast patrzeć na ręce innych i wymyślać teorie spiskowe

Czy firma zatrudnia młodych pracowników do biura bez większego doświadczenia ?

Dzień dobry, jest to uzależnione od wykształcenia osoby ubiegającej się o stanowisko. Prosimy o kontakt z pracownikami kadr.

NN

Pracowałem tu troche lat i wiem że przewinęło sie przez zbud dużo ludzi jedni bardziej solidarni inni mniej ale w zakładzie trzeba pracować a nie narzekać że każą to i tamto i patrzeć komu na ręce. dla mnie to miejsce pracy godne polecenia jak ktoś nie boi się roboty

Jacek

Ile zbud teraz zatrudnia pracowników?

@Jacek

Jacku, obecnie zatrudniamy około 450 pracowników.

Kto pracował ten wie.

Nikt tam pracy nie poleca. Dobre opinie to opinie z biura. Ludzie nie wierzcie w ten cyrk i ,że szukają ludzi bo na urzędzie pracy była tylko oferta na dozorcę. Szukajcie czegoś innego.

Polecam zakład. Zlecenie wykonane solidnie i w terminie.

@Marek

Dziękujemy! Opinie zadowolonych klientów są dla nas bardzo budujące :).

Jaka umowa obowiązuje w Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych podczas okresu próbnego?

Witaj! Umowa o pracę na okres próbny w naszej firmie jest zawierana na okres maksymalnie 3 miesięcy. Oczywiście, składka ZUS odprowadzana jest od pełnej kwoty zawartej w umowie.

kruszyna
@ZBUD Sp. z o.o.

serio podniecasz się tym że spełniasz obowiązek który na pracodawcy ciąży z tym zusem? czasy średniowiecza panie się dawno skończyły! ogarnij się

kruszyn
@kruszyna

kto się podnieca, to jest zwykła informacja

cieć
@kruszyn

zwykla informacją by było że płaca jest na godziny, ile wyjdzie tyle wyjdzie choc tutaj panie z kadr pilnuja mocno zeby wyszlo jak najmniej odbijanie na czytnikach wyjdziesz o 15:2 masz potracone z wyplaty ... ale jak zostaniesz 15 min dluzej to nie ma kto dac za to nie zapomnijmy ze nie ma zadnych bonusow typu wczasy pod grusza, paczek na swieta .... tak trzymać

Pan infomatol

Dzień dobry Sprzątamy (usunięte przez administratora) Kto to sprawdzi . W programie też da się korektę zrobić Maszyny już się ich trochę mniej zrobiło ale jak się nie ruszy to po co tyle osób koszty Lakiernicy tu też dało by radę bez dwóch przynajmniej . Skończyła by się kawka od 7.00-7.20 i drugą koło 12.00 Ta kobieta na bramie to by sama wystarczyła . Do pieca załaduje posprząta , zatrzyma na bramie pooglądać w kamerach filmiki Konstruktorzy co mają robić jak dział marketingu nie daje pracy ???? Puki suwnice idą to rysunki edytujemy w programie i tyle Ręczniki za dużo zamówień nie ma ... Co za tym idzie ? Dwóch stażystów a jednego robola mniej Hala 0 co tam jeszcze robi najmądrzejszy Paweł by sobie poradził Kj też się platany bez potrzeby niby sprawdzanie a nie ma wyników Dział kompletacji ciągle się mylą . Dwie trzy stałe reszta stażyści Dział zaopatrzenia też jeden mniej zamienić na stażystkę (usunięte przez administratora) Dział mechaników plątanie się po placu nic więcej , a naprawić maszyny to nie ma kto . Magazyn za dużo ludzi przynajmniej jedna osoba . Reszta powinna sobie poradzić z palcem w d...IE . Elektrycy tam to się zawsze coś dzieje Jest dużo osób które już są na emeryturach nie ma za bardzo korzyści , wiek swoje robi . Może warto trochę przetasować . Przeszkolić tych co są już na tapecie do zwolnienia a są dobrzy fachowcy Przy takiej ilości zmniejszenia zasobów ludzkich parę tysięcy zostaje w kieszeni . Panie MM proszę popatrzeć na swoich pupilków oni niczego się nie boją a jakby ich trochę postraszyć ? Dużo więcej było by zrobione . Moim zdaniem byłem pomocny . Proszę o komentarze

@Pan infomatol

Dziękujemy za wpis, przyjrzymy się poruszonym przez Ciebie tematom.

WZE

Solidnie i fachowo wykonana usługa demontażu starej naprawy torowiska i montaż nowej 10t suwnicy. Polecam.

@WZE

Dziękujemy za informację zwrotną! Miło nam czytać pochlebne komentarze na temat naszej pracy, Pozdrawiamy.

Snake

Na skutek pandemii "Famur-Famak" zlikwidował biuro projektowe w Zabrzu, czego skutkiem jest/będzie koniec produkcji dźwignic. Moje spostrzeżenia z końca lutego niestety się sprawdzają. W tym roku "padły" trzy polskie uznane firmy dźwignicowe: GZUT, Nores a teraz Famak. Kto następny??? Jak widać na wiecach wyborczych można bredzić o "popieraniu polskich przedsiębiorstw" a rzeczywistość jest brutalna. Wykończymy się skutecznie sami, jak zresztą pisałem w lutym... Mam nadzieję, że ZBUD będzie wyjątkiem i przetrwa ten trudny czas, czego Wam gorąco życzę.

@Snake

Dziękujemy za Twój komentarz i wiarę w dalszy rozwój naszej firmy! Jesteśmy przekonani, że pomimo trudnej sytuacji nie przestaniemy poszerzać horyzontów i świadczyć usług na najwyższym poziomie.

Yolo

Co sądzicie o 12i ludziach tam pracujących I o nowych stazystach?

Orest

Czy wie ktoś czy będą Przedluzac umowy jak się komuś kończy

Piter

I co tam w zbudzie słychać ? zwalniajo ?

Korona wirus

Witam serdecznie Jak się macie ? Pracowałem tam u WAS parę lat i co mam GARBA . (usunięte przez administratora) dają popalić ale są też dobre strony NIE MA TEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO Pozdrawiam

Czy zdarzają się nadgodziny w Zbud Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych?

@

Już nie. Teraz jest etap zwolnień.

Zostaw merytoryczną opinię o ZBUD Sp. z o.o. - Dąbrowa Tarnowska

• Jak się pracuje w ZBUD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZBUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZBUD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZBUD Sp. z o.o.