ZBUD Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZBUD Sp. z o.o.

Tofik

Witam mam pytanie kiedy w końcu zaczniecie ogrzewać szatnie bo niektórzy pracownicy muszą się przebierać w takiej zimnocie

Teresa
@Tofik

I jak rozwiązała się sprawa z ogrzewaniem, macie w końcu ciepło? To było jednorazowe potknięcie czy tam zawsze tak zimno?

@Tofik

Dzień dobry. Nikt nie zgłaszał podobnego problemu. O takiej sytuacji należy powiadomić brygadzistę lub inspektora BHP, którzy przekażą informację dalej.

Ciepły
@Teresa

Jedź kolego Tofik w delegacjie.!to się dowiesz czy masz zimno na hali..!później będzie Ci tylko goraca nawet w nieogrzewanej szatni.!

Aktualność
Xxxx

Czy w tej firmie pracują również kobiety? Jeśli tak to na jakim stanowisku bez żadnego doświadczenia?

@Xxxx

Dzień dobry. Tak w firmie ZBUD pracują również kobiety. Stanowisko jak w każdym przypadku zależy od kwalifikacji. Jeżeli nie posiadasz żadnego doświadczenia możesz wykonywać pracę typu: montaż skrzynek elektrycznych, podłączanie urządzeń elektrycznych, przygotowanie wiązek kablowych, czy poprawki malarskie.

Czy nowo zatrudnione osoby w ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, nowo zatrudnione osoby otrzymują umowę o pracę już od pierwszych dni.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZBUD Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Aktualność
Nowy podnośnik koszowy przegubowo-teleskopowy Reach160 już gotowy! A ty gotowy by sięgać wyżej?

Wiecie może, czy w ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych szukają chętnych na staż?

Chętnie przyjmujemy stażystów, jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a CV należy przesłać na adres: rekrutacja@zbud.com.pl

Tofik

Witam wszystkich pracujących w firmie zbud. Wszystko takie drogie paliwo jedzenie ogólnie życie a my w firmie zero podwyżek a roboty coraz więcej jak myślicie będą jakieś podwyżki

Wafel
@Tofik

Nie jest ta źle 2600 na rękę za 8 godzin???? 160 godzin w miesiącu a jeszcze są soboty płatne 50%????żyć nie umierać

@Tofik

Ciekawe czemu wszystko takie drogie :)

Regulacje płac w ZBUD to 1 zł na godzinę. I to cała podwyżka na którą możesz liczyć pracując kilka lat

@Ania

Witaj, jak już wcześniej pisaliśmy staramy się regularnie analizować stawki, jeżeli czujesz się pokrzywdzony skontaktuj się ze swoim przełożonym.

arnii
@Ania

nie wiem z czym masz problem, 1 zł dodane do każdej godziny (średnio 168 zł) miesięcznie a to już jest całkiem ciekawy pieniądz. czytający ludzie myślą zapewne że 1 zł do całej wypłaty a to jest wprowadzanie w błąd. każdy chciałby więcej ale według mnie jak dają podwyżki do 1h na poziomie 1zł to jest to OK - oczywiście mogli by częściej to robić ;)

Wolfik
@arnii

Skoro owe 168zł miesiecznie brutto uważasz za "ciekawy pieniądz" w dobie realnej inflacjji na poziomie 12-15% to gratuluję. Napisz jeszcze list pochwalny do premiara.

Trututu aaauuuu
@arnii

1 PLN dodany do godziny razy średnio 160 godzin w miesiącu minus podatek to jakieś 112 PLN miesięcznie. Bardzo ciekawy pieniądz. Gratuluję. Mamy nowego ministra finansów. Ciekawy pieniądz to tam zarabiają jakieś hieny i (usunięte przez administratora).

Jaka umowa obowiązuje w ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę na okres próbny w naszej firmie jest zawierana na okres maksymalnie 3 miesięcy.

Dzien dobry obecnie pracuje w niemczech ale chce wrucic do polski pracowac i myslalem nad firma zbud zeby isc sie zapytac o orace w charakterze spawacza spawałem już metoda MAG. Tylko ze z 5 lat temu ostatni raz wczesniej w firmie Stal bud. I chetnie bym wrucil do spawania ta metoda tylko kwestia przypomnienia sobie. Ale o co mi chodzo jak wygladaja zarobki?? Praca a to naj wazniejsze czy ludzie sa pomocni zeby wprowadzić czlowieka w nowe srodowisko pracy bo nie ukrywam pracuje w niemczech 9 lat prawie i ludzie nie sa sobie za bardzo przychylni spawam metoda TIG teraz i no nie kiedy jest zle ponoewaz zero pomocy a wiadomo samemu ciezko jest trzymac drut w jednej rece a pakiet w drugiej a jeszcze ustawiac np kolano.

@Marcin

Witaj Marcin! Jeśli jesteś zainteresowany pracą w ZBUD Sp. z.o.o. chętnie Cię poznamy i udzielimy odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli chciałbyś aplikować na stanowisko spawacza, skontaktuj się z nami poprzez e-mail zbud@zbud.com.pl lub marketing@zbud.com.pl, czekamy na Twoją wiadomość i przesyłamy pozdrowienia!

Ja pracóje juz 9 lat za granicami i myśle wrócic do polaki pracować spawałem metoda MAG wczesniej w firmie Stal Bud ale to bylo troszku czasu temu mysle ze pare chwil i zlapał bym spowrotem wprawe bo teeraz spawam metoda tig rury czarne tylko mam pytanie moze ktos wie jak tam z zarobkami w firmie zbud atmoswera jaka bo na tym mi naj bardziej zalezy zeby ludzie byli ok wprowadzili jakoś czlowieka do firmy panujacych tam obyczajow a nie jak za granica prawie zawsze jakiś wróg sie znajdzie ???

bombardier

Zarobki na CNC tragicznie niskie jak na tą branżę. Kierownik nie zna się na obróbce, nie potrafi zadbać o konieczne wyposażenie maszyn typu odpowiednie narzędzia i klucze. Władzom polecam zainteresować się i wprowadzić normy i procedury jak w innych firmach zajmujących się obróbką a wydajność skoczy minimum 50%, jak i zadowolenie pracowników. Operator jest tam również programistą, ustawiaczem i narzędziowcem ci nie jest złe zwłaszcza dla kogoś po szkole bo szybko nabierze doświadczenie ale nie dla kogoś ze stażem przy takich zarobkach.

@bombardier

Witaj, problem jest nam znany i cały czas pracujemy nad jego rozwiązaniem. Monitorujemy stan narzędzi i kluczy i na bieżąco uzupełniamy. Dzięki za konstruktywną opinię. Pozdrawiamy.

hophophop
@bombardier

@bombardier O jakich procedurach i normach wspominasz? Z chęcią bym chciał takie poznać które podniosą wydajność o 50%?

Czy pracownicy ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Witaj! Wiemy że wszelkie formy integracji pracowników są mile widziane, natomiast z racji obecnej sytuacji pandemicznej nie organizujemy tego typu wydarzeń. Mamy nadzieję że w przyszłości ta sytuacja się zmieni!:)

Wojtek

I to były podwyżki śmieszne naprawdę jest klasa pogadamy sobie panie M

@Wojtek

Witaj Wojtek. Rzeczywiście ostatnio były podwyżki, staramy się regularnie analizować stawki i sukcesywnie je aktualizować w zależności od stanowiska. Jeżeli czujesz się pokrzywdzony, skontaktuj się ze swoim przełożonym.

janosik

pracowałem tam bardzo długo, generalnie firma bardzo ciekawa z możliwością rozwoju, świetny Prezes z którym można porozmawiać i rozumie człowieka. kadra zarządzająca to różnie bywa :) no ale tak jest wszędzie. zarobki bardzo przyzwoite. bardzo duże możliwości na rozwój od CNC, laser, hydraulika siłowa, aż do zarzadzania. park maszynowy na bardzo wysoki poziomie, Sinumerik, Heidenhain, Fanuc. Z czystym sumieniem polecam każdemu na każdym szczeblu zawodowym. pracowników pozdrawiam

@janosik

Dziękujemy za Twój komentarz :)

Elżbieta
@janosik

Czy mogę dowiedzieć się jak można się rozwijać pracując w Zbudzie? :) To jednak dość ważna kwestia. Czy są szkolenia? Czy można zapracować sobie na awans?

D.

Chwalę sobie tam pracę. Pierwszego dnia byłam zielona ale nie zostałam z niczym sama za co dziękuję koleżankom i kolegom.

Elżbieta
@D.

O, mogłabyś opisać jak wyglądały Twoje pierwsze dni pracy w ZBUDzie i na jakim stanowisku pracujesz? Po jakim czasie udało Ci się wszystko załapać? Czy praca jest ciężka do ogarnięcia na początku? Jak wygląda wdrożenie w obowiązki i szkolenie wstępne? :)

Ile jest zmian w ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych?

Witaj! Ilość zmian w firmie ZBUD jest uzależniona od stanowiska pracy, prosimy o sprecyzowanie o jakie stanowisko chodzi.

Patryk

Czy może są przyjęcia na operatorów Cnc ?

@Patryk

Witaj, tak obecnie poszukujemy operatorów maszyn CNC. Jeżeli jest Pan zainteresowany CV należy przesłać na adres: rekrutacja@zbud.com.pl

Wynagrodzenie w zakładzie przyzwoite o ile ma się chęć do pracy, nie (usunięte przez administratora) i nie cwaniakuje

Witam

Bardzo rzeczowy i sprawny kontakt z pracownikiem działu marketingu, duży plus ode mnie.

@Witam

Dziękujemy za pozytywną opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o ZBUD Sp. z o.o. - Dąbrowa Tarnowska

• Jak się pracuje w ZBUD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZBUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZBUD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZBUD Sp. z o.o.