IQFM Sp. z o.o.

Opinie o IQFM Sp. z o.o.

Czy IQFM ACKERMANN ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kacper

Nie. W moim przypadku, pracuje tak jak mi pasuje lub dostosowuje do natężenia ruchu jako promotor

Sławomir
@Kacper

To znaczy ile godzin dziennie pracujesz? Pytam bo teraz też szukają promotora sprzedaży i widziałem że dają zlecenie albo B2B. Ty na jakiej umowie jesteś?

M
@Sławomir

8 godzin dziennie, mogę też 10 aby wyrobić godziny które są ustalane. Umowa zlecenie.

byly

Ja też czekam na wypłatę, a firma jaja sobie z ludzi robi...

Lidia
@byly

Ale to z jednego miesiąca wypłaty nie masz? Czy to już dłużej trwa?

Zdenerwowany pracownik

Nie wiem skąd pozytywne opinie o tym miejscu pracy. XDDD Trzeba czekać na wypłatę do 20 następnego miesiąca, ale chwila. Od 4 dni czekam łaskawie by mi wysłali mój hajs. Już nawet nie odbierają odemnie telefonów i nie odpisują. Praca to też jakiś żart, oferty pracy są tylko na jeden dzień. Musiałem się DOMAGAĆ o karte pracy by mieć dowody, że pracowałem. Rekruter miły, ale tłumaczy się, że ma tyle na głowie, że aż zapomina. Wgl nie polecam by myśleć, żeby się tam zatrudniać. Więcej czasu spędzisz na drukowaniu dokumentów aniżeli na pracy. Ja chociażby jak do jutra nie dostane pieniędzy to idę do UOKIK, bo to jakiś cyrk na kółkach.

Praca z koordynatorką na Podkarpaciu masakryczna….

Aleksandra
@Michał

Oj, czemu co się dzieje? Jakbyś mogła więcej o tej pracy to byłoby naprawdę super poczytać!

Iam student in vistula university

Nie polecam pracy w Rzeszowie pod nowymi koordynatorami…. Chamstwo i brak kompetencji. Co się dzieje z Marcinem ? Jedyna kompetentna osoba na to stanowisko !!

Ex

Niestety jak zatrudnili nowych co przeszli z Godan serwis, Iqfm zwolniło dużo starych koordynatorów. Nowi centralnie świnie podkładali starym KR , aby tylko utrzymać pracę.

@Ex

Dziękujemy bardzo za informację, czy możemy prosić o więcej szczegółów oraz jakiej lokalizacji dotyczy opisana sytuacja?

Eliiii

Zgadzam się, pracowałam z nim jeszcze w poprzedniej agencji, świetna osoba i dobry człowiek. Bez niego nie polecam :/

IQFM Ackermann

Dzień dobry, zweryfikowaliśmy powyższą sytuację i z naszych informacji wynika, że współpraca z nowo zatrudnionym koordynatorem w regionie podkarpackim przebiega sprawnie i bez zarzutów. Wiemy jak bardzo kompetentna osoba powinna być na tym stanowisku i cieszymy się, że udało nam się zatrudnić profesjonalnego i solidnego pracownika. Stale dbamy o feedback na temat pracy koordynatorów w terenie i jest on bardzo pozytywny.

Bożena
@IQFM Ackermann

w jaki sposób przeprowadzono tę weryfikację?

Aga

Tez zrezygnowałam z pracy na Podkarpaciu odkąd nie ma ma chłopaka, których był na początku…. Teraz koordynacja słaba i NIE POLECAM!!!!

Renata
@Aga

A co konkretnie jest w niej Twoim zdaniem nie tak skoro piszesz, że jest słaba?

@Aga

KIEROWNIK MARKETU

Szanowni Państwo, ja nigdy nie wypowiadałam się na tego typu forach, ale tym razem zrobię wyjątek. Jestem kierownikiem marketu dużej sieci w mieście na Podkarpaciu i jestem zażenowana polityką firmy. Z Panem Marcinem współpracowałam jeszcze kiedy pracował w innej agencji i wiem, że to osoba kompetentna, odpowiedzialna i potrafiąca zarządzać ludźmi, dlatego dziwi mnie polityka kadrowa firmy IQFM.... Bo osoba, która jest teraz to pozostawia wiele do życzenia i myślę, że odbije się to na całej firmie.... No cóż... mam nadzieję, że właściciele lub zarząd lub ktokolwiek decyzyjny się opamięta i Pan Marcin wróci. Pozdrawiam, Magdalena

@KIEROWNIK MARKETU

Ktosiek

Sama firma jest w porządku mili ludzie płacą swoim pracownikom na czas. Jedyny minus jest taki że nie szanują i nie wypłacają pieniędzy na czas pracownikom którzy są zatrudniani przy przeprowadzce marketu którzy są zatrudniani np na 2,3 dni.

@Ktosiek

Dzień dobry, uprzejma prośba o kontakt z naszym działem kadr w celu wyjaśnienia sytuacji.

Nie polecam, umowa pisana na kolanie, niby jest praca na serwisie a w sumie to niby nie ma.

Mirosław
@Tomek

Jest i nie ma jednocześnie? O czym ty mówisz? Wytłumaczysz?

@Mirosław

Przyjeżdża na rozmowę koordynator , mówi wstępnie, że będzie ok.10h na tydzień do wypracowania. Podpisujesz umowę i godzin nie ma , brak kontaktu z pracownikiem firmy.

@Tomek

Dzień dobry Panie Tomku, poprosimy o informację kiedy i w jakiej lokalizacji miała miejsce taka sytuacja?

Majkel

Szkoda czasu na nich ... Przelewy miały być na 10ego następnego miesiąca, tymczasem część przychodziła 11 a części w ogóle nie było. Oszukują na wypłatach!!! Trzeba się non stop upominać o pieniądze a i tak w większości przypadków się ich nie odzyska. Praca na umowę-zlecenie czyli śmieciówka. STANOWCZO ODRADZAM!!!

...
@Majkel

Wiesz co ja też nie dostaję 10 wypłaty tylko 13 przeważnie każdego miesiąca, ale za to dostaje co miesiąc zawsze! a dwa czy trzy dni różnicy nie robią mi problemu;p

@Majkel

To jest prawda , trzeba było non stop upominać się o pieniądze. To było chore.

@...

@... Znasz jego sytuacje rodzinną, życiową? Może jemu akurat robi to różnicę. poza tym umowa, to umowa, jeżeli on swoje przepracował, to znaczy, że się wywiązał, druga strona też ma się wywiązać.

radzio

Dziwna firma, obiecują cuda na kiju a budzisz się z ręką w nocniku...

Mirosław
@radzio

Co takiego ci obiecali i z czego konkretnie się nie wywiązali? Jakieś szczegóły możesz podać?

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko regionalnego koordynatora ds merchandisingu Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe?

Kr
@Paweł

Tez jestem ciekaw

panna

firma nie wywiazuje sie ze swoich zadani .. a pracownicy wydzwaniaja do ludzi jak przyjdzie dac umowe to nagle nie maja danych ..pracownicy nie potrafia wykonywac swojej pracy ..

Pracowalam dla nich wiele lat temu ale jedno zapamiętałam - opóźnienie 2-3 dni o którym tu osoby piszą to byłoby niebo. Płacili z ogromnym opóźnieniem, zawsze trzeba było wywierać presję by chociaż dali pieniądze w gotówce. Pracowała u nich wówczas taka wysoka blondynka - manager która mówiła że ona w danym dniu już idzie wpłacić pieniądze a ich ciągle nie było... Tak było cały czas ....

okresowy zleceniobiorca

jest OK- w kwestii wymagań czy formy umowy po prostu się zgadzasz albo nie na warunki IQFM. Płacą na czas i zawsze uczciwie- najważniejsze.

Jfds
@okresowy zleceniobiorca

Płacą uczciwie ? Nie rozbrajaj mnie, musiałem się prosić i im udowadniać ile mam w umówię a ile mi przelewali na konto. A pani z księgowości co chwilę z tą samą gadką przysłała mi jakieś śmieszne" paski" których normalny człowiek nie zajmujący się tym na co dzień nie zrozumie za żadne skarby, że o wiarygodności już nie wspomnę. Nie polecam podjęcia pracy w tej firmie.

Czytając komentarze zauważam, że nie wszyscy mogą rozumieć strukturę firmy - są pracownicy w biurze w centrali, są stali pracownicy terenowi odpowiadający za projekt na poziomie lokalnym (od rekrutacji do rozliczeń), są też pracownicy w terenie - siły sprzedaży, merch, marketingowe. Czytam opinie i ja wiedząc na czym ta firma polega potrafię zrozumieć, że czasem wypowie się MERCHANDISER a czasami PRACOWNIK BIURA. Ale dla nowych szukających pracy wrzucone jest wszystko do jednego worka. Dlatego apeluję - dopytujcie piszących opinię o którym piętrze on pisze :D W biurze było i jest fantastycznie (wiem, bo mam nadal kontakt z ludźmi), terenowi od projektów są stali od wieeeelu lat i wiedzą jak dbać o ludzi bo firma opiera się głównie na zewnętrznych zespołach ludzi. ALE czasami jest gorszy projekt (ciężki klient, nie akceptuje rozliczeń na czas, nie płaci FV na czas) który przekłada się na piętra niżej. Czasami nie "sparujesz" się z regionalnym charakterologicznie (przecież to ludzie tylko). Czasami jest ciężej i regionalni i Ci w biurze nie wyrabiają terminowo ze wszystkim. Czasami traficie na okres jak firma rozpoczyna jakiś totalnie nowy obszar działań i jest zamieszanie (nie nowy klient, tylko nowa usługa - przeżyłem to kilka razy). Generalnie 3 prace później dalej wspominam PB, AW, RW i gdyby nie migracja to dalej pewnie bym tam pracował. Ludzie pracują tam lata i czasami jest gorzej, ale generalnie jak na Warszawę to jest grubo powyżej średniej. Trzymajcie się!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w IQFM ACKERMANN?

IQFM Ackermann

Całe wynagrodzenie wpływa na konto

Ignaś

Może ktoś podpowie jak atmosfera w firmie i na jakie zarobki można liczyć bo jest oferta pracy więc może warto spróbować?

IQFM to porazka

Nie polecam firmy, wypłaty nieterminowe i słabe

Bartosz

Firma uzbierała już spore doświadczenie w branży działając od 2004 roku. A tak w ogóle to wypracowali sobie dobrą opinię jako pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o IQFM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IQFM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IQFM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IQFM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IQFM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IQFM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IQFM Sp. z o.o.