Lastra

Opinie o Lastra

Ulka

Idealnie nie jest nigdzie!!!!

Mirek

Bardzo dobry pracodawca i myślę, że to wy macie problem z pracą!!!!

PracownikM

Witam, pracuję w firmie Lastra już od około roku i nie mam powodów do narzekań wręcz przeciwnie, jeżeli ktoś jest wporządku dla szefostwa to i szefostwo jest bardzo wporządku dla kierowcy ;) Właściciel firmy również dawniej jeździł i jak może to wsiada za kółko do dnia dzisiejszego przez co wie czym pachnie praca kierowcy i wie jak go odpowiednio docenić, jazda 2/0,5 lub 3/1, auta nowe, max 2 lata mastery kurnik lub łóżko za siedzeniami. Płaca o ile sie dobrze orientuje jedna z wyższych w tej branży ale i żeby to zarobić nie ukrywam że trzeba zrobić spooooro kilometrów, ale nigdzie nie ma nic za darmo ;) spedycja własna, bardzo miła i wesoła atmosfera, pomocna 24h/dobe w każdej sytuacji, co do mandatów podobno kiedyś zgarnąłem z fotoradaru ale opłaciła firma. ogólnie Polecam z czystym sercem :D jak wszędzie jesteś wporzadku to i inni są dla Ciebie wporządku ;)))

Marti
@PracownikM

Opisy osob chwalacych zostawiam bez komentarza... Nie masz na prawde juz innego wyjscia? Jest bardzo duzo innych firm. Zastanow sie zanim zdecydujesz. Powaznie !

Byly pracownik

Jedyne co mam na złe do nich to po odejsciu od nich dwa razy odmowili mi wspolpracy w innych firmach bo pan Grzegorz nagadał głupot na mój temat.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Lastra? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
box

kiedyś pracowałem, z początku wszystko wygląda wspaniale, potem już gorzej. Nie polecam !

nicknick

Robią całą Unie czy jak, kiedyś coś słyszałem o samej Szwecji...?

Rudy, mógłbyś podrzucić jakieś konkretnejsze info o pracy kierowcy w tej firmie? Będę zobowiązany. Jak długie wyjazdy/wolne w domu? Jaka i na jakiej podstawie naliczana płaca? Jakie kierunki?

rudy

kiedyś pracowałem, z początku wszystko wygląda wspaniale, potem bywa różnie ale ogólnie ok. tylko uważajcie na mandaty bo podobno są płacone ale jak odszedłem z firmy to mandaty przychodzą do domu także uważajcie.

sonal

Podpisuję się obiema rękami pod opinią siwego. Dodać mogę od siebie tyle, że jak się rozstaniesz z tą firmą to i tak nie szybko o niej zapomnisz bo będą mieć do Ciebie niedorzeczne pretensje... Nie polecam.

Darekf30
@sonal

piszecie o firmie z brzeska Lastra spedycja transport? bo wystawili oferte na renault master w ekspresach hmm i szukam opini na ich temat hmmm

kiero

Ja pracuje od dwoch lat i nie narzekam, pieniadze w terminie. Osobiscie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lastra - Brzesko

• Jak się pracuje w Lastra?

Zobacz opinie na temat firmy Lastra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lastra?

Lastra