Opinie o Contact Center One w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Contact Center One. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Contact Center One na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contact Center One w Częstochowa

zniechęcony

elastyczne godziny pracy to jedna wielka bujda, nie chcesz siedzieć od 9-17? I tak Cie tak wpiszemy bo mamy za mało osób na tą godzinę! Pomoc dla nowych pracowników żadna, po niecałym dniu szkolenia posadzono mnie samego do pracy z klientem, a na następnych zebraniach zbierałaem nagany za to co zrobilem zle, a teamleader zdziwiony pytał JAK TO NIKT CIE NIE POINFORMOWAŁ, NIE PRZESZKOLIŁ. TO MUSI BYĆ PRZEOCZENIE. Przeoczenie i po premii. No cóż- najgorszy czas w życiu. Zmęczenie psychiczne po pracy w tym miejscu było ogromne.

Zainteresowana
@zniechęcony

Jak długo pracowałeś? Na jakim projekcie? Z tego co wiem to w CCONE pracują do 16.00...

Zgadzam siw

Potwierdzam

Katarzyna
@zniechęcony

Zmęczenie psychicznie w tej firmie. ...każdy były pracownik to powie który sam się zwolnił(99%)chociaz wszystkim dookola jak zwykle mówi się że został zwolniony.Firma 10 osobowa w tym 5 osób "rządzących pseudo menago"A z elastycznymi godz pracy ta firma nie ma nic wspoknego.NIE POLECAM!

@Katarzyna

Nie pomyliście CC? Właśnie pracuje, na sali 16 osób a zdalnych ok 50 :) Może czas wziąć się do pracy i nie narzekać :)

Katarzyna
@pracownik

Hahahaha ????może szefostwo by się wzięło do roboty a nie komentarze pod innymi loginami pisze.Jest 15...jeszcze bo jak zwykle po kolei zaczna uciekać zresztą widać po zdjęciach na fc jaka jest rotacja????

Dział HR CCONE
@zniechęcony

Cześć, Nazywam się Stella Gaj i jestem HR w CCONE, więc najlepiej wiem ile osób aktualnie jest zatrudnionych w CCO. Nie jest prawdą, że zatrudniamy 15 osób i radziłabym wstrzymać się od pomówień, ponieważ takie działania na szkodę firmy są karane polskim prawem, ale przecież osoba która to pisze doskonale o tym ,,wie’’, prawda? Tak jak ,,doskonale wie, ile cco zatrudnia aktualnie pracowników” :)haha….. Przytoczone zdjęcia na FB właśnie dokładnie pokazują, jaka jest skala zatrudnionych, chyba, że ktoś ma problemy ze wzrokiem lub celowo pisze takie komentarze by działać na szkodę firmy. ZNIECHĘCONY i KATARZYNA pomówienia i oszczerstwa są karalne, a w Internecie nikt nie jest anonimowy. Oczekuję sprostowania i przeprosin (bo pracujemy do 16.00, nikt nie pracuje na siłę w godzinach, które mu nie pasują) w ciągu 24 godzin. W innym wypadku, sprawa trafia do prawnika, który rozpocznie procedurę, w której będziemy wnioskować o odszkodowanie w wysokości minimum 20 000 tysięcy złotych i publiczne przeprosiny. Namierzenie osób piszących takie komentarze, nie jest trudne, ponieważ na polecenie sądu serwis gowork udostępnia numery IP komputerów z których zostały napisane oszczercze i nieprawdziwe komentarze. Dwa postępowania wobec hejterów już się toczą, a niebawem zapadną wyroki na podstawie screenów i kłamliwych komentarzy, napisanych w serwisie. Dane osób, które dopuściły się złamania prawa, zostaną upublicznione na forum. Przykład w linku https://www.youtube.com/watch?v=HwXHokADYBQ Jeśli macie ochotę wstydzić się publicznie i finansować nasze działania marketingowe, to polecam takie działania

as
@zniechęcony

07.02.2018 22:52 - dokładnie wtedy taki sam komentarz jak Twój z tym samym nickiem, pojawił się na forum Tellbridge - czyżby konkurencja próbowała zniszczyć dobrą opinię o firmie? Samemu nie ma się co zaproponować, więc trzeba działać tymi metodami? Żenujące to jest.

Ewku

Witam !Dziś idę na szkolenie ,chciałam się dowiedzieć jak ono wygląda i ile trwa .Pierwsze wrażenie jak dla mnie super.

młody

pracuje w ccone 3 tydzień i nie zamierzam zmieniać, bo widzę, że mają jeden prosty produkt do sprzedaży, abonament internetu nielimitowanego, gdzie klient nie placi za niego przez 12 miesiecy, idzie jak woda :D za jedna umowe ponoc placą 45zł, a robi się 2 dziennie, jestem ciekaw pierwszej wypłaty, póki co cycuś glancuś jest

Olii

Pracuje tam od 3 miesięcy. Teraz sprzedają tmobile i za jedną umowę mam 30 zł prowizji a podpisać 2 umowy dziennie nie jest problem. Dniowa mi wychodzi 60 zł z premii i 80zl z godzin j mam 140 na dzień. No i traktują po ludzku, choć zapiernicxac trzeba xD

Konsultant Telefoniczny

Sympatycznie i rzeczowo.

Przebiegla normalnie, pytano mnie o to jakie są moje mocne strony, co wiem o firmie, dlaczego maja mnie zatrudnić, co firma zyska jak mnie zatrudnia. Pani sympatyczna pytała na ile szukam pracy, ile bym chciała zarabiać i czy mam doświadczenie.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Była123

Pracowałam w CCone kilka miesięcy. Świetna atmosfera, dużo pomocy ze strony trenerów no i dużo się dzieje. Stawki i premie są jasno wyjaśniane już na rozmowie rekrutacyjnej, Stelka codziennie rano, przy kawie przed pracą, zaraża optymizmem, nikt nie zabiera premii z powodu pierdół. Są najlepsi w Częstochowie

Agata

@byly piszesz o tym, że w firmy pracownicy odchodzą. Co jest tego głównym powodem? Jak duża jest skala odejść? Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak oceniasz tego pracodawcę oraz jaka jest obecnie sytuacja w firmie? Dodatkowe informacje będą istotne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Ja23

W końcu nie wiem czy iść tam. Jedni mówią że jest spoko i kasa dużo lepsza niż w CC*g , drudzy że fatalnie tam jest i teraz nie wiem co robić

ana
@Ja23

Przyjdź i sprawdź sama :) Ja pracowałam we wszystkich call center w Czestochowie i dla mnie to co te osoby powyzej pisza to zwykle klamstwa, bo nigdy nie spotkalam sie w ccone z takimi rzeczami. Ludziom zal (usunięte przez administratora) sciska, bo zawsze lepiej krytykowac niz zrobic cos lepiej. ja pracuje i sobie chwale, polecam

Agne7
@ana

Ja też pracowałam tam przed ponad rok i tyle ile dostalam pomocy i wsparcia to nigdzie. Płacili zawsze na czas i zarabialam między 1800 a 2200 i nigdy mnie nikt nie oszukal. Nie wiem co ludzie mają w głowach ze piszą takie rzeczy xD sprawdź inne firmy potem się wypowiadaj

Basia

Całkowicie się zgadzam z poprzedniczka. Szukasz dobrej pracy?? W CCO Jej nie znajdziesz

Domena
@Basia

Oooo widzicie Byłam we wtorek na rozmowie kwalifikacyjnej na specjaliste do spr Hr i administracji gdybyscie wcześniej wstawily te opinie nie straciłabym tyle czasu. Trzy godziny rozmowy rekrutacyjnej. Hehe pies tez byl ???????????? Gościu z tego co wiem Karol kompletnie nie zainteresowany trwająca rekrutacja. Na siłę próbuje udawać inteligentnego. Panie Karolu wszystkie 5 stwierdzilysmy po zakończeniu rozmów ze Panu nie wychodzi. Pozdrawiam

byly
@Domena

zgadzam sie oj zgadam. Hipokryzja, manipulacja, debilizm. Ludzie się zwalniają a nie są zwalniani a to różnica. Nie polecam!

Ja23

No właśnie wypowiedz się bo z tego co słyszę to każdy chwali ccone

Ja23

W CC*g atmosfera jest spoko , ale te premie to masakra i dlatego myślę iść do ccone .

@Ja23

W ccone zmienili system premiowy ostatnio i teraz możesz zarobić np za sprzedanie abonamentu za 35zł na 36 miesięcy ponad 88złotych

@124a

Hash a w CC*g liczą niecałe 4 zł do swungo ( potem są mnożniki jak wykonasz cel ale to i tak jest słabo ) taką umową o ile jest z terminalem bo jak nie to marne grosze są , i bardzo duże jest ciśnienie na sprzedaż akcesoriów które są bardzo drogie a z nich 1% od wartości

@Ja23

no to faktycznie smiech. tu masz jeszcze stazowe po wyzej 6 miesiecy +50groszy do kazdej godziny, po roku 1zł, a po 1,5 roku - 1,5 zł do kazdej godziny, wiec jest spoko. no i slyszalem ze jak ktos wraca, kto kiedys pracowal, to mu sumuja tamten przepracowany okres, wiec moze od razu wskoczy na stawke 12,5 netto na lape

@124a

A jako nowy pracownik ccone ile dostanę na godzinę no i co ważne jakie premie są ? Jak atmosfera w pracy ? Jak z przerwami w czasie pracy ile minut ?

@Ja23

masz 10zl na godzine jak nie jestes studentem i 10,50 jako student. premie masz od 5-10zł do nawet 150zł za jedna umowe. do tego masz to stazowe. przerwy sa normalnie co 2h chyba, ale jak musisz isc siku to prostu idziesz :) teraz maja duzo nowych projektow, wiem ze pracuja z BMW, maja projekty niesprzedazowe, umawiaja spotkania, sprzedaja energie i orange

Ja23

Polecacie prace w ccone ? Jak zarobki ?

aga11
@Ja23

Ja polecam, pracowałam tam przez ponad 13 miesięcy i zwolniłam się tylko dlatego, że wyprowadziliśmy się z mężem do Katowic. Zarabiałam pomiędzy 2100 a 3300. Największą wypłatę miałam gdy przepracowałam niecałe 160h, wyszło mi ponad 20zł na godzinę. Płacą bardzo dobrze, o wiele lepiej niż konkurencja no i atmosfera jest zupelnie inna, bo nikt na ciebie nie krzyczy, mozesz sie dogadac z menadzerką. Ja polecam bardzo mocno.

Agata

@a67qdziękuję za odpowiedź. Twoją informacje o trwającej rekrutacji potwierdza wpis @Dział HR CCOne. @doświadczony konsultant rozumiem, że Twój komentarz nie dotyczy Contact Center One. Ważne, by to podkreślić, gdyż osoby szukają na tym wątku opinii właśnie o tej firmie. Zachęcam do zostawiania opinii o innych firmach na odpowiednich wątkach. To umożliwi zainteresowanym na łatwiejsze znalezienie informacji. Czy pracowałaś również w Contact Center One? Jak oceniasz tego pracodawcę na tle innych miejsc w jakich miałaś okazję pracować?

@a67q
@Agata

Ludzie idzcie do CC*g albo gdzie indziej do cc, zobaczcie jak tam was beda traktowac, a potem przyjdzie do ccone i zobaczcie roznice. Bez krzyku, chamstwa, wulgaryzmow. Oczywiscie, ze cisna i pracowac musisz, ale robisz to za ok 30-35% większa kase niz u konkurencji. Wybor jest prosty :)

Aaron

Witam, chciałbym zapytać jak warunki i atmosfera we Włocławku? Ccone otworzyło tam nowy punkt podobno.

Dział HR CCOne

Aktualnie zaczynamy rekrutację do nowych projektów, które rozpoczną się w połowie sierpnia oraz na początku września. Zachęcamy do aplikowania!

a67q

Wiem, że mają szkolenia wstępne, przygotowujące do pracy, a potem jak już pracujesz to też są szkolenia, ale takie bardziej rozwojowe, bo oni stawiają mocno na rozwój pracowników. Wiem od znajomych, że mieli szkolenie z zarządzania finansami, modulacji głosu, wystąpień publicznych i chyba ze stylistką spotkanie, tak że tyle wiem. Poza tym mają karty rabatowe do restauracji, pełne ubezpieczenie i stażowe dla pracowników, którzy powrócili do pracy, ale nie znam szczegółów. Na ich stronie widziałem, że szukają pracowników teraz, zadzwoń to ci powiedzą co i jak :)

Agata

@a67qrozumiem, że polecasz innym pracę w Contact Center One. Co oprócz wynagrodzenia, o którym wspominasz, zapewnia pracodawca? Czy można liczyć również na dodatkowe szkolenia, czy też benefity?

Qqqy788

Oni tam teraz mocno pozmieniali, kiedys faktycznie był taki menago Michał, który zabierał krzesełka, kazał biegać po dworze, ogólnie było spoko ale nie każdemu to mogło odpowiadać :p teraz z tego co wiem to mają doświadczona menadzerke która wymaga ale i pomaga, więc jak chcesz sprzedawać to ci e nauczy, no i też słyszałam że płacą najwięcej w Częstochowie, ale nie wiem czy to prawda. Mam znajomą która tam pracuje no i ona mówi że wyciąga 3200-3300 ale sprzedaje tak dwie umowy dziennie, to chyba nie dużo bo mówi że można nawet 39 umów sprzedać jednemu klientowi i masz CEL na cały miesiąc z głowy xD

a67q

W Częstochowie nie ma miejsca, w którym można zarobić więcej niż w Cccone. Tutaj zarobki na poziomie 2500-4000 zł naprawdę nie są żadnym wyjątkiem, sam znam przynajmniej kilkanaście osób, które tyle zarabiały lub zarabiają. U konkurencji nie masz nawet szans do tej kwoty się zblizyc, bo albo ci ucinaja cala premie (liber*y), albo masz masakrycznie niskie stawki premii (cc*g) albo dra na ciebie morde i traktuja jak go*wno (telbridz).

dk

najlepisi! inne call center bez porównania. super przyjazni ludzie i kadra. zarobki tez ok. jak sie starasz to spokojnie 3000 wyciagniesz z tego niecale 2000 to sama podstawa za godziny pracy. polecam serdecznie.

Blondi

Hej pracuje teraz w Liberty i zastanawiam się nad przejściem bo non stop ucinają mi premie, w CCONE podobno nigdy nie obcinają, zawsze jakaś jest. Czy ktoś przechodził do Ccone, faktycznie tak dobrze płacą? A może ktoś z obecny powiem mi uczciwie jak jest i czy warto zmieniać?

m
@Blondi

odeszlam ostanio z ccone nie dlatego ze bylo zle tylko najzwyczajniej w swiecie nie nadaje sie do takiej pracy.w porowaniu z innymi jestem za malo pewna siebie co slychac w rozmowie z klientem. zachecily mnie warunki jakie dostalam na rekrutacji, pozniej atmosfera a od tego roku jeszcze lepiej placa. mala firma ale ludzkie podejscie nie tak jak w innych call center. tutaj naprawde mozna zarobic. podziwiam osoby ktore tam pracuja.

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Center One - Częstochowa

• Jak się pracuje w Contact Center One?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Center One tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Center One?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 35 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contact Center One?

Kandydaci do pracy w Contact Center One napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contact Center One