Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

!

Ile zarabia w Koamie młynkowy?

nowy pracownik

witam panstwa przestawcie obiektywnom informacje jak sie robi w tej pracy jakie warunki pracy jacy ludzie i jak ogó;lnie atmosfera... ja mam isc narazie na młynek ale pozniej na metrajałowca albo na narzedziowca tak mi w kadarch powiedziali ...prosze was o szególowe informacje jak sie pracuje w tej firmie z góry dziekuje i pozdrawiam

z.z

Wie ktoś czy jest tam jakaś praca w logistyce ? Widze czesto oferty ,moze ktos wyjasnic jak jest ,kierownictwo itp ?

koam

Liderka zmiany d to prostaczka co tylko ponirza ludzi

sara

Mastek dziekuje za odpowiedz , a czy firma stosuje w systemie wynagradzania premie ? Czy mozna dorobic nadgodzinami ? Obowiazuje jakis Socjal ? Dzieki za odpowiedz, zaklad wlasnie poszukuje pracownikow i zastanawiam sie.

Mastek
@sara

Tak, jest premia do 100 zł. Czyli najlepszy 100 zł brutto można dostać coś pomiędzy 20 - 100 zł.jest socjalny 150 zł brutto na święta lub tzw wczasy pod gruszą, jest 100 zł za frekwencję. i można dorobić nadgodzinami. jest dodatek nocny!

sara

Witam, ile można zarobić na produkcji , na rekę ?

Mastek
@sara

Proste! Najniższą krajową! I raczej nie wierz w 3,7 czy 8 tysięcy!

office

Nie jest zle ,dostaje taki fajny krem prosto z korei i nic nie boli

koamek

7-8tys (usunięte przez administratora) nikt tam tyle nie zarabia

office

ja się chce to się da zarobic . pracowałam na hali ,teraz pracuje w biurze i zarabiam około 7-8tyś miesięcznie ,praca od pon do piątku co piątek impreza z koreańczykami (na ich koszt ) Pozdrawiam Produkcje :*

drako

przedłumaczenie ruska Zaniżone wynagrodzenie pracownika, pracownik nie jest motywowany! Weź sobie do serca, jeśli można oczekiwać poprawy. A kilka niewiedzy !!!

n.n.

A najlepsze są ploty co, z kim i gdzie. Robota idzie na dalszy plan. Każdy robi zdjęcia opierdalaczy chwaląc sie, pójdą na fejsa. Jakos nie widziałem żadnego. Ciekawe czemu??? Ale bysmy zobaczyli galerie!!!

n.n.

Od jakiegos czasu czytam wasze opinie o koam i traktuje je jako niezly kabaret a nie opinie o firmie. Pracuje tam ponad rok i nie narzekam. Ale bardzo mnie (usunięte przez administratora) anonimowe pisanie na necie. Tyczy sie to przedewszystkim produkcji. Co jakis czas maja zebranie z Kryszakiem (po godzinach pracy) Siedząc na palarni każda operatorka sie nie chwali jak mu to nie wygarnie co mysli o systemie pracy. Po zebraniu slysze , że każda siedziala jak mysz pod miotłą. Nastepny temat magazynierów. Jak to ktos ujał we wczesniejszym komentarzu że panie z lini nie widzą co my robimy poza odwożenieniem boksów. My sie im tracimy z oczu i walimy w ciula. Chciałbym na 1 dzien wziąźc taką panią zeby tylko przeszła tyle kilometrów co ja nie mówiąc o wrzucaniu na rolki czy innych obowiązkach. Zgodze sie z opininią o Agnieszce bo ta kobieta łamie wszelkie reguły . Martwemu nie dałaby spokoju. Czepia sie magazynierów,procukcji i seterów. Awans? Według to tylko zmiana uposażenia. Czepiacie sie źe ktoś awansował a ile ludzi próbowało i wrócili z powrotem na linie bo nie dali rady? Nikt was tam na siłe nie trzyma. Polska to taki bogaty kraj ,pracy wszedzie pełno . Na jedno stanowisko jest podobno 10 chętnych. Ale anomimo

sdf23

Jakim prawem jedna osoba w dodatku taka która wyszczekała sobie stołek terroryzuje pracowników? Nie pracuję w KOAMIE ale czytam Wasze wpisy i zastanawia mnie - jak to jest, że jaka (usunięte przez administratora) robi taki (usunięte przez administratora) i nikt (usunięte przez administratora) nie zrobi z nią porządku?

qwerty

Zebrać się i na taczce gnojówki ją wywieźć.

bb

nie opowiadajcie bzdur to liderzy chca jak najwiecej zrobic i cykle oni karza ustawiac seterom a nie pomysla operatrkach a ty masz pojecie co operatorzy w cieple przy zamknietych drzwiach czuja chyba nie bo na zmianie d to nawet dzrzwi sa pozamykane aga nie pozwala otwierac tylko czekac az ludzie popadaja jak muchy w smole

drako

Nie czepiajcie sie Agnieszki to nie ona ustawia czas cyklu tylko seterzy jak maja seterow do d.... to czyja to wina jest w planie taki czas cyklu to taki powinien byc ustawiny Ludzie piszecie o czyms co wogole nie macie pojecia

Longoria

A taka sytuacja?!Na przykład czas cyklu 90 a na zmianie d na maszynie jest 80 albo i mniej operatorki gonią resztką sił, nie mają czasu na nic są zasypane, my następna zmiana dopiero mamy prawidłowy cykl! Zmiana D to się nazywa wyzysk!

bb

tak to prawda con pisza o agnieszce liderce zmiany d ona jak by mogla to kryszakowi do d ....py weszla a ludzi traktuje jak jej sie podoba a asystentka szczegolnie pani ania to tylko za swoim kochasiem zaglada na nic czasu niema jak co chcesz to trzeba godzine albo dluzej czekac bo ona niema nigdy czasu

ryt

Byłam na innych zmianach na nadgodzinach i spokój, tylko u nas taki chaos robi Aga

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.