Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

MARZENA

Skoro uważasz że jestem taka głupia to miej odwagę się podpisać albo powiedz mi to prosto w oczy.

Witam, co do głupiej i głupszej to cała prawda, jedną qc wykończyły a za 2 się biorą bo już skarżą swojej tl. Qualitki zacznijcie w końcu wspólpracować! Setter Kamilek nie lepszy, pracujemy razem po 12h a nawet cześć nie powie, wielmożny pan,idealny duet z Patrysią!Co do produkcji, zmiana D jest w porządku, przynajmniej trzymacie się razem i na siebie nie donosicie.

sensei

dzięki, czy to 18,5 zł to jest brutto czy netto na ręke?

wp

18,50 na godzine

sensei

Witam, na jaką kase u was może liczyć dobry ustawiacz?

D

Zmiana D wcale nie jest taka zła jak ją tutaj malują. Są plusy i minusy jak w każdej pracy, ale to jest normalne.

B

Co do zmiany B to się grubo mylisz!!!!!

M&M's

Czytając ostatnie opinie dochodzę do wniosku że B i D zmiana to kompletny syf... Jest aż tak źle? A co powiecie o pozostałych zmianach?

mksh

Chodzi o Patrycję i Marzenę? Trafne określenie, one zawsze tworzą taki duet nie tylko wczoraj.

nn

Wow

koala

Anonim - zgadzam się z Tobą w 200% co do tej nowej qualitki, szkoda mi jej, była bardzo w porządku i bardzo fajna. Za to te dwie/wszyscy wiemy o kogo chodzi/ goniły dzisiaj jak wściekłe osy. Przypominały mi film pt. Głupia i głupsza.

Beata

Nie muszę dedukować bo swoje wiem. Takimi wpisami mogą Ci inni pracownicy tylko podziękować.

widze ze zamiana D to jedna wielka szczesliwa rodzina.... całe szczescie ze tam nie robie

Witam jeśli chodzi o produkcję to jest całkiem ok ... ale nie życzę nikomu trafić na zmianę D jako qualitka ... dziewczyny qualitki ze stażem wykończą nawet sumienna i pracowitą osobę ... pracowała u nas bardzo fajna qualitka pracowita i nie przedłużyli jej umowy ponieważ nasze ''koleżanki '' qualitki biegały i skarżyły ,że sobie nie daje rady co było kompletną nie prawdą poprostu się im nie spodobała ponieważ nie biegała z byle pier... do Liderki i nie szukała zamętu jak nasze qualitki ... a prawda taka ,że One czasami nawet nie popatrzą do boksu i podbijają etykiety już nie mówię jak na nockach czesto odwiedzają palarnie a potem żeby się wyrobić podchodzą we trzy do boksu i podbijają na szybko ... totalna porażka ...pozdrawiam zmianę D

Siedzimy na palarni, hmmm bardzo ciekawe. Co ty wiesz skoro ciągle siedzisz na 16.

mksh

błędna odpowiedź '16',a która qualitka ze zm. D chodzi palić na palarnie wszyscy wiemy. Myśl i dedukuj kto mógł to napisać bo jest nas na zm.D prawie 50 i ponad 30 maszyn. Powodzenia. Pozdrawiam zmianę D.

Magazyn

Nabór będzie i to za niedługo. Co do zarobków to masz spore wymagania i Koam Ci ich nie spełni. Przez ok 3 lata najniższa krajowa + premie i dodatki. Miesięcznie wychodzi ok 1500 na rękę. Można naciągnąć na nadgodzinach, ale taka możliwość jest ograniczona. Pozdrawiam Krzysiek :-) PS. O podwyżkach narazie cisza.

zuzia

Krzysiu,szacun dla Ciebie,lepiej nie można by było,tego podsumować.....-Do koala,nie myl lisusostwa z szacunkiem.

Magazyn

koala - 2015-01-09 19:29:44 odczepcie od zmiany D jest dobra a agnieszka wiadomo musi żadzic nie jest żle tylko kualitki niektore przesadzaja szczegulnie patrycja i ewa co z kazda gupata laci do agi a ewunia dostala awans .Patrycja tylkougania sie za kamilkiem patrzy zeby tylko za maszyne i lizac sie a robota wyglada na odpieprz pozdrawiam ze zmiany 'D' Masz rozdwojenie jaźni czy co?? Może nie dostałaś urlopu i stąd taka spina?? Proponuję wziąć coś na uspokojenie, jakieś ziołka czy coś. No chyba, że Twoje zainteresowanie życiem innych wynika z braku własnego, wtedy zamiast wypisywać głupoty na goworku zapisz się na edarling czy czymś podobnym. Pozdrawiam Krzysiek :)

zuzia

Koala,obrażasz nie tylko Agnieszkę,ale i ludzi ze zmiany D,pisząc o nas głupie baby.Widać że nie znasz Agi.To odpowiedni człowiek na tym stanowisku.Bardzo sumienna,odpowiedzialna,ale również ciepła i wrażliwa kobieta.Każdemu kto szuka pracy,polecam zmianę D.

koala

liderka zmiany d to prawdziwy dupolizekn kryszaka czysta (usunięte przez administratora) ludzi traktoje jak smieci poniewiera ,popniża mysli ze jest miss koamu .a gupie baby zamiast isc gdzie trzeba napisac pismo i wszystki sie podpiac to nie trzesa gaciami na gebach mare

gostek

ile se namieli tyle zarobi ,(usunięte przez administratora)na akord wiec ma uklad z seterami zeby robili duzl brakow i odpala im %

!
@gostek

A jakieś premie też ma?

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.