Grupa CP Trade

Opinie o Grupa CP Trade

Kinia Nowy wpis

Hej. pokazała mi się oferta dla młodszego specjalisty ds. obsługi klienta. wstępnie już znam się na automatyce przemysłowej, będzie to raczej na plus przy samej rozmowie? piszą, że rekrutacja ma formę zdalną, opiszecie ją? Jakie pytania mogą się pojawić?

filip Nowy wpis

witam, jak wygląda praca na magazynie w Krakowie? opłaca się tam pracować? dają jakieś premie albo podwyżki?

Alicja

Hej, znalazłam ofertę w CP Trade jako sales represantive, czy ktoś może pracował na tym stanowisku lub podobnym? Opinie są dosyć stare więc chciałabym się dowiedzieć jak tam się pracuje w firmie na ten moment no i może wiecie na jakie widełki płacowe mogę liczyć?

czombe
@Alicja

2600 na reke

Karolina Nowy wpis
@czombe

Witam, podana kwota jest wynagrodzeniem na start tak? i dlatego widełki nie zostały podane bo na starcie się nie negocjuje? a można dopytać o perspektywę na dalszą podwyżkę? o ile średnio tutaj zarobki mogą się podnieść?

hehehhe

czytam to to ile moga dac na łapę na stanowisku młodszy specjalista ds. logistyki i zakupów. 2600-3000 tys na łape to chyba spokojnie czy nie ma szans. jest ogloszenie o prace

Mocny 234
@hehehhe

Część mógłbyś opisać czy jesteś dalej w tej firmie ? Jak praca itp ?

Masz to na co się odważysz ;)
@hehehhe

Najniższa krajowa plus premia, na więcej bym nie liczył :D zanam to z autopsji

Bartek Nowy wpis
@Masz to na co się odważysz ;)

pierdzile jak takie lipne zarobki, to sie nie przyjmuje. Ale tam zarzad i administracja wieksza ilościowo od tych, którzy pracuja na firme ! Jak w FSO za (usunięte przez administratora) jak to przed samym wylotem z roboty oznajmił nie kto inny, jak tow. Jasiński

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grupa CP Trade.
Gabriela

Była mowa niżej o pracy na stanowisku młodszy specjalista ds. logistyki i zakupów, obecnie jaka jest pensja dla osoby bez doświadczenia w tej kwestii? I czy od razu są dodatki, czy po jakimś czasie?

J

Czy są w firmie podwyżki inflacyjne podstawy?

Filip Bochenek

Witajcie Nie będę pisał co robię i ile pracuję w tej firmie, myślę że każdy kto pracował tutaj choć trochę, raczej to wie. Jeżeli chcielibyście powymieniać poglądy na temat firmy CP Trade Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie zapraszam do dyskusji nie mniej jednak jedynym warunkiem jaki stawiam to podpisanie się imieniem i nazwiskiem.

filip z konopii
@Filip Bochenek

raczej nie wiem :/

ATAM
@Filip Bochenek

pracujesz i zarabiasz i robisz co chcesz bo masz wujka prezesa i cie nie ruszą ot co

Szary obywatel
@ATAM

@ATAM Filip pracuje i zarabia ale odwala porządną robotę, łatwo mówić komuś kto nie wie jak to wygląda od wewnątrz, a patrząc i szufladkując :)

Alicja

@Magdana stronie internetowej firmy też można znaleźć ogłoszenie o pracę na stanowisku Księgowego. W treści oferty można znaleźć informacje o tym, że nowy pracownik poszukiwany jest w związku z rozwojem firmy. Ktoś z osób obecnie zatrudnionych w CP Trade może powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tym dziale?

Magda

Witam mam pytanie odnośnie pracy w dziale księgowości w Krakowie. Czy tak częste poszukiwanie osób na stanowisko Księgowego wynika z rozwoju firmy czy jest to rotacja spowodowana kiepskimi warunkami pracy? Pytam ponieważ średnio co kilka miesięcy pojawia się ogłoszenie na stanowisko Księgowego w tej firmie?

PP

@ggg Coś jest nie tak z działem księgowości w tej firmie?

Alicja

@ggg znalazłam ofertę pracy na stanowisko Księgowy - Kraków. Nie zostało jeszcze obsadzone?

juakao

jednak to forum dotyczy pracy w Ostrowie Wielkopolskim, mowa o tej konkretnej siedzibie. Szukają teraz pracowników biurowych i jak dla mnie, to oferta dobra, ale dedykowana dla kogoś tuż po studiach, bez większego pomysłu na życie na ten moment. Pozdrawiam

ggg

Stanowisko księgowej obsadzone czy jeszcze nie ma nikigo?

brunhilda

wymagania duże ale płaca mała......

zyzio

Kierownik produkcji niepoważny. Na dniu próbnych nakreślił pisakami coś, co nazwał schematem, a co w wielu miejscach było ledwo czytelne i na podstawie tego czegoś miałem zrobić rozdzielkę elektryczną. Mała hala produkcyjna, na niej hałas. W szatni (o ile to miejsce można tak nazwać) nie ma ani jednego krzesła. To tyle co udało mi się wyciągnąć z dnia próbnego.

zenon
@zyzio

troszkę ci się firmy pomyliły - to, o czym piszesz to Control Process, a nie CP Trade

ekstraklasa

Co by nie powiedzieć o firmach CPT to jednak IV liga.......a wiadomo,że jak ktoś ma trochę oleju w głowie to nie będzie grał w IV lidze....

Trade

8 lat to ta firma w Krakowie nie ma. To i ja napiszę. Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Kasa - mała ale kompetencji też nie potrzeba żadnych by ją wykonywać. Ludzie - nie zależy jak trafisz. Fałsz i obłuda też na każdym kroku ale co kto lubi. Pion zarządzający na bardzo niskim poziomie. Nie polecam - szkoda życia

xxx
@Trade

Kolego/koleżanko - zgodzę się z Tobą, że firma nie ma 8 lat - ba, ma nawet więcej, z tym, że wcześniej nie nazywała się CP Trade, a Control Process. A jeżeli tak "pochlebnie" mówisz o kompetencjach, to zapewne pracowałeś w logistyce. Pozdrawiam kumatego! :)

xxx

Wszystkie powyższe negatywne opinie napisane zostały przez ludzi, którzy na tę firmę się obrazili, albo po prostu nie trafili w to, co chcieli. Pracuję w tej firmie od praktycznie 8 lat - wcale nie na stanowisku kierowniczym, dyrektorskim tudzież jeszcze wyższym i wcale nie narzekam... Atmosfera - zależy w jakim dziale - w jednym słabiej, w drugim OK, w jeszcze innym bardzo luźna i przede wszystkim koleżeńska. Kasa - napiszę w ten sposób - jak chcesz, to możesz. Rozwój zawodowy - tak samo, jak z kasą. Generalnie firma stabilna, przyjazna i daje możliwość rozwoju zawodowego (pod warunkiem, że chcesz i przede wszystkim dajesz coś z siebie). Grunt, żeby po ludzku załatwiać sprawy. Polecam pracę w CP Trade.

O.

Przyzwoita firma choć nie idealna. Zarobki średnie - nie najniższa krajowa ale bez rewelacji. Na plus fajni ludzie i kulturalni szefowie odnoszący się do pracowników z szacunkiem. Paru osobom udało się po jakiś czasie awansować albo zmienić stanowisko na fajniejsze, inni utkneli w jedynym miejscu na dłużej. Firma dość stabilna, praca pozwalająca na normalne życie prywatne.

FanDozoany

Dżoana ale Ty podobno też wyleciałaś z hukiem mimo swoich układów? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CP Trade - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa CP Trade?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa CP Trade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa CP Trade?

Grupa CP Trade