CP TRADE KATOWICE Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o CP TRADE KATOWICE Sp. z o.o.

hehe

a gdzie to się podział "super prezio" tej "firmy"???

3e4

najwidoczniej juz kogos znalezli na to stanowisko bo ofert pracy juz nie ma..trzeba po porostu sledzic strone i czekac az jakeis nowe ogloszenia sie pojawia

ustka

od miesiąca CP TRADE KATOWICE poszukuje Asystenta Działu Techniczno-Handlowego. Wymagana sprawna obsługa komputera (MsWord, MsExcel) i mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie CP TRADE KATOWICE Sp. z o.o.?

Zostaw opinię o CP TRADE KATOWICE Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CP TRADE KATOWICE Sp. z o.o.