MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Ziki

Nowe oferty pracy polecam wiele zagranicznych lokalizacji do wyboru :)

bbb

witam byl ktos w okolicach hanoveru praca w branzy automotive wybiera sie ktos we wrzesniu do pracy tam ?

ttttt

Jedzie ktoś we wrześniu do pracy w okolice Hanoveru?

bar

Witam Ktoś pracuje w fabryce pod Hanowerem lub wybiera się we wrześniu?

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

bar

Witam Czy ktoś pracował na produkcji w branży automotiv w Bockenem i może coś powiedzieć o pracy i warunkach mieszkania? Dostałem propozycję wyjazdu i chyba się zdecyduje na wrzesień Pozdrawiam Bartek

Pawel

Czy ktoś wie coś o pracy przy produkcji automobile w Berlinie. Pracuję na takim samym stanowisku ale na bayernie a z Berlina mam 2 godz do domu. Także mam się nad czym zastanawiać. Fajnie by było być bliżej rodziny. Proszę o info na zaleski.pawel@gmail.com

wojteczek11

ktoś pracuje na fabryce pod Hannoverem? Pytam o produkcje części samochodowych. Szukam osób z województwa małopolskiego chętnych do wspólnych zjazdow na weekend raz w miesiącu. Dawajcie info i zgrajmy się w koncu, bo naszych tu jest chyba z setka a każdy sobie BEZ SENSU! A co do mg jestem bardzo na tak! Ze spokojnym sercem polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

krzysiek
@wojteczek11

Witam Jestem z województwa śląskiego, i jade 6 września. Proszę o pozostawienie numeru telefonu na maila Krzysztof_wit1985@wp.pl. Wiem że nie jest to małopolska, ale już bliżej zawsze

Just

Jezeli jest napisane w ogłoszeniu MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO to trzeba znać podstawy chociaż jakieś? Czy bez znajomości też jest jakaś szansa, zeby sie dostac do jakiejkolwiek pracy z tej agencji??? Pzdr

Kama

jak długo można pracować w tej firmie?

Kama

zbiorach???? ale chodzi o prace pracownik produkcji roślin???? Prace przy produkcji i selekcji sadzonek roślinnych w laboratorium (warunki sterylne) ? o ta prace chodzi?

hogusia

Jolka 30 jak dokładnie wygląda praca przy orchideach w laboratorium bo mam okazję od 8.08 zacząć tam prace ale chciałabym dokładnie wiedzieć jak ona wygląda?Czy jedzie ktoś jeszcze do tej pracy teraz w niedzielę?

Ona24
@hogusia

ja jadę też i się trochę boję ;) a jedziesz swoim autem ?

Ona 24
@hogusia

jak co to podaj do siebie jakiś kontakt odezwę się ;)

hogusia
@Ona24

Nie pojechałam bo mi coś wypadło.A ty dojechałas dsj znać jak jest?

Mag

A po wysłaniu CV długo czekaliście na telefon z agencji? Bo juz 2 tyg temu CV wysłaliśmy i nikt dalej nie zadzwonił

rambo

ja tam nie wiem. jestem z nimi na zleceniu, jest ok. warunki tak jak mi pani przedstawila. praca jest spoko lekka. dlamnie sie liczy to ze jest kontakt i odbieraja telefony i pomagaja. nie wypinaja sie jak jest problem

Wiki

Oferta pracy w fabryce czekolady w Magdeburgu, polecam tą pracę, dobre pieniądze

karaśxx

irytują mnie te ludziska które tu tak czasami brudzą tej agencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie pracuje z nimi od 3 lat co roku gdzie indziej i z kązdym problemem (czasem mega błahym;-) do nich dzwonie i jakos migiem wszystko załatwiają czegoś takiego nie było w żadnej mojej pracy póki co! Nie moge już czytac niektórych waszych komentarzy - w taki sposob to zawsze bedziecie bezrobotni :( niestey

zbych75

Ludzie! Ja tam wole pojechać trochę dalej niż Berlin bo w okolicach Berlina pełno naszych, ruskich, ukraincow i emigrantów. Jak chcecie dobrze , zarobić to trzeba do zachodnich Niemiec czyli Hannoveru lub Duesseldorf, tam chodza zupełnie inne stawki za godzine. Pod Berlin bym się nie pchal, tam już jest bardzo ciasno! serio nie warto! wybierajcie oferty dalej od granicy polskiej, każdy tak mówi

Monika&Piotr

Kto pracuje ktoś na czekoladzie w tym sezonie? Ja byłem 2 lata temu z kobietą i myślimy o powrocie. Piszcie co i jak i czy dużo ze starej ekipy zostało? Pozdrowienia dla Polaków w Niemczech - ze stolicy!;=)

XYZ
@Monika&Piotr

Zostaw na forum swojego maila,tam moge odpowiedziec,tu nie napisze nic bo nie wiadomo kto to czyta i co wyczyta:-)

miroxdr

No w końcu jakiś pośrednik w Polsce, który sam zatrudnia na Niemcy i nie robi tego na zleceniówkach czy umowy o dzieło-!! Ze wszystkimi ludzmi odrazu podpisują umowy o prace i pełen etat a to rzadkośc szczegulnie w niemieckich agencjach 0 WIEM CO MOWIE!. Byłem już na 2 kontraktach u nich i nie mam się do czego doczepić. Gdyby nie rodzina w kraju to pewnie bym został tam na stałe za drugim razem :(

wojciech88

Czy ktoś pracuje jako monter mebli przez MGSOLUTION a może produkcja PCV okna i drzwi? Zaciekawiły mnie wysokie stawki jak na te branze, fajnie to wyglada. Macie o jakieś informacje, jak wygląda tam praca i pensja za cały miesiąc?

Pancho

mg solutions Wernigerode fabryka czekolady ktos cos wie ? moj mail djbeat1980@gmail.com dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1930.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.