MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

maja

hej,jest lub był ktoś w Bockenem?

jaa

Hej. Ja miałam jechać na magazyn odzieży ale muszę mieć ciągłość przez 30 dni na polskim ubezpieczeniu

no name

pracowałem przy meblach i nabawiłem się dyskopatii a druga sprawa jest taka ze już po 2 tyg możesz jechać do domu jak stwierdza ze za wolno robisz

emigracja

Hej Za każdym razem jak oferują pracę to jest wymóg aby jechać w grupie najlepiej i ktoś w grupie musi mieć samochód bo trudno z dojazdem i tak dalej. Czy uwas też tak było? Ja byłam zaintersowana magazynem odzieżowym .. czy ktoś też sie tam wybiera albo do kosmetyków ?

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

jaa

Jest oferta na produkcji przy kosmetykach. Jedzie ktoś?

Monia

Hej. Mógłby ktoś napisać o pracy w magazynie odzieżowym? Jest taka oferta u nich. Wie ktoś coś?

TOM

Wróciłem z Niemiec po czterech miesiącach pracy w fabryce mebli. Polecam szczególnie dla tych co znają trochę niemiecki :)

jolasia

Widzę, że znowu szukają Junior projekt menadżera, ktoś może coś więcej napisać o tym stanowisku i pracy w ich biurze? Zastanawiam się nad wysłaniem cefałki.

Asia

Witam . Wybieram sie w niedziele do Lippztadt na produkcje orchidei , zaczynam od pon12.09 czy ktos z was tez sie tam wybiera ? We dwojke zawsze razniej ,pozdrawiam :)

Hej Asia. Podaj maila. Pozdrawiam

XXX

I jak praca się podoba? My mamy wyjechać w niedzielę 09.10.2016

xxx
@Asia

Mogę prosić na maila? paulinataborek@gmail.com

busia

spokojna w tym sensie, że nikt cie nie pogania i nie stoisz przy taśmie

PIKO

najlepsze jest to ze nie trzeba znać języka, taka kasa jaka oni daja za zero można powiedzieć kwalifikacji i jezyka to nie spotykane POLECAM W CHOOOOOYYY

nessi

rambo w jakiej miescowosci jestes w tej branzy ? bockenem? wiesz moze jak wygladaja warunki mieszkaniowe tam?

anka

hej emigracja:) wyslalam maila:)

marcin

Dołączam się do opcji wspólnego wyjazdu kontakt GG 9816325 Pozdrawiam Marcin

pati9202

Moglby ktos napisac wiecej o pracy przy produkcji roslin w lippstadt? n.pati92@gmail.com

mjs

czy wie ktos jak wygladaja warunki pracy i mieszkania na produkcji w branzy automotiv w okolicach hanoveru? byl ktos z was? moze ktos jest tam i wie co i jak?

rambo
@mjs

polecam! zajefajna lekka robota, a zarobki na reke tak 1500 Eur, po oplaceniu wszystkich podatkow, skladek i mieszkania. premie sa! mam nadzieje, ze zostane tutaj jak najdluzej :))))) a pani Ola, ktora jest koordynatorką jest super i zawsze pomaga jak może. zawsze odbiera komórkę! jak się poskarzylem, ze nie odbieraja w biurze to mi pani Ola mowila, ze oni non stop gadaja z kims, to rekrutuja i czasem nie ma kto tego telefonu odbierac. najlepiej od razu zaaplikowac, bo oddzwaniaja. jak nie ta oferta to inna, ale to automotive jest spoko bo super kaska.

Niby strona firmy , oferty jako takie wydają sie być w porzadku.. więc dzownię tam żeby zapytac o konkretna ofertę drugi dzien z rzędu ( kilkanaście telefonów o różnych porach ) i niestety za każdym razem nikt nie odbiera .. O ile teraz tylko się irytuje to nie jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacji kiedy jestem za granicą mam pilną sprawę do wyjaśnienia .. jest problem .. Bardzo to karze sie przyjrzeć ich wiarygodności ..a szkoda bo niektóre oferty wydaja sie na pierwszy rzut oka godne uwagi . Czy już na prawdę na tym świecie nie ma rzetelnych agencji pośrednictwa pracy ??

rambo
@Kasia

hej, ja z nimi jestem na zleceniu, byłem tam u nich w biurze. te laski non stop wiszą na telefonach i może dlatego nie odbieraja stacjonatrnego... generalnie na wyjeździe kontakt zawsz e jest super. dostajemy numery komorkowe kordynatorow i emaile. kontakt jest. pod tym wzgledem nie ma sie czego bac. tylko z ta stacjonarka ciezko jak nie oddzwonia

Jack

dajcie znać czy już sie odzywają

busia

Hej:) jedzie ktoś na storczyki do Lippstadt na 5.09 ????

a jaka stawka?

@anka

9 Euro brutto na godzinę, na rękę ma być na czysto ponoć ok 1000-1100 już po odliczeniu mieszkania. Ponoć praca spokojna :)

@busia

I jedziesz tam? Jak z językiem?

I jedziesz tam?

@ania

ja już tu jestem, język w pracy nie potrzebny, dużo polek tam pracuje, po polsku wytłumaczą pokażą itd, a praca spoko ja tam nie narzekam :)

XXX
@busia

Proszę o kontakt na maila paulinataborek@gmail.com

ma ktos ochote na wspolny wyjazd? we 2 zawsze razniej pozdrawiam

Jacko
@anka

to odbierają już telefony czy nadal nic? Pierw się zgłosiłem dzwonili była umowa później się wycofałem bo nie zdążyłem a teraz znowu chce się zgłosić i nie ma odpowiedzi na maila. są na urlopie może 3 tygodnie? Nie chcę przegapić wyjazdu jeżeli będzie więc dajcie znać co i jak czy się odzywają.

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1934.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.