opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 170 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10081)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10081)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 89
    • 90
    • 91
    • 92
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik tymczasowy

    01.10.2014 19:17

    Inne

    No oczywiscie ze to prawda nowa firma i ludzie mysla,ze super warunki i super place a z kazdej strony zarabiaja na ludziach jak sie tylko da.W normalnych warunkach to max.potraca sie ludziom ok.150euro za mieszkanie a nie 400euro za takie piwnice albo garaze jakie oferuja.Cala ta resza z tego forum ,ktora tak broni tych wyzyskiwaczy to wspolpracownicy z tej bandy zlodzieji zerujacych na ludziach,ktorzy szukaja pracy i jej potrzebuja.Jeszcze do niedawna byli na Facebooku pracownikami MGsolutions Krakow a w tej chwili to pousuwali nawet miejsca pracy bo widomo ,ze jak sie oszukuje to sie ukrywa...moze w koncu trzeba byloby podeslac jakis sanepid i odpowiednie sluzby w te miejsca,zeby sprawdzili w jakich warunkach ludzie tam mieszkaja.Polak Polaka potrafi wpakowac w takie (usunięte przez administratora) dla paru setek Euro...szok!!!!Wstydzcie sie Panie i Panowie z tego Krakowa,ze tak naciagacie ludzi i tak ich oklamujecie ...niech nikt sie nawet tam nie wybiera bo wpakujecie sie w wieksze tarapaty i dlugi...
    ReviewUserIcon
    werona

    01.10.2014 18:55

    Inne

    ja pracowalam w wustermarku kolo berlina i nie wiem o co "madra" chodzi, przeciez piszesz ze nei wyjechalas, to skad wiesz jak jest? nie rozumiem, chyba ze tu bylas, bo trudno zrozumiec to co piszesz? my nie narzekalismy praca fizyczna jak to praca fizyczna ale gdzie ja bym tyle zarobila w polsce i na umowie o prace na pelen etat, w polsce zleceniowki na tydzien dwa i to dopiero jest ponizajace, a kierownicy w niemczech mega fajny kontakt, ps. wyzej ktos pisal o pracy ze zimno, to akurat nie wiem bo ja bylam na wiosne i nic mi w sumie w pracy nie przeszkadzalo, skanowalam sobie z męzem paczki i git :)
    ReviewUserIcon
    mądra

    01.10.2014 16:16

    Inne

    Uwaga kochani !! to są jakies żarty ze strony tych ludzi nie nabierajcie się , bo będziecie żałować . Juz sie napaliłam juz jedną noga tam byłam , juz pozyczałam gotówkę wszystko fajnie juz mi wysyłali dokumenty . Coś mnie tkneło i sprawidziłam takowa firmie. Miałam jechac juz do pracy zaczac od poniedziałku na magazynie razem z Partnerem . Kiedy przeczytalam rozne opinie to okazało sie ze cos jest nie tak . Napisałam do (usunięte przez administratora) z ktorym rozmawialam o pracy zeby byl szczery aby podał mi zarobki oraz koszt lokum przez godzine nic nie odpisal , wiec napisałam czy moge liczyc na jkas wiadomosc odnosnie poprzedniego pyatania , o dostałam ? pustą wiadomość . Uważajcie , bo to co piszą ludzie o takowej firmie to sama prawda. Jak ja sie ciesze ze sie w to nie wpakowałam :) pozdrawiam i nie dajcie sie ludzie ! :)
    ReviewUserIcon
    wojtek

    30.09.2014 13:28

    Inne

    lulia te rzeczy o których napisałaś zajmują tam najmniej miejsca więc nie udzielaj się,zresztą zapewne jesteś osobą pracującą w tym biurze cała reszta to jakieś nieporozumienie najlepsze że trzeba uzupełnić te dokumenty przed umową to jest chore i jeszcze kara za błędne podanie danych-śmiechu warte

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    nameless one

    30.09.2014 08:37

    Inne

    Powiem tak, pracuje w Wustermark, mieszkania takie jak kilka postów wyżej, internet tylko mobilka i to na sieci Vodafone, żadna inna nie ma zasięgu 3G na tej wiosce. Na warunki mieszkaniowe nie można narzekać. Pokoje 2 osobowe, własna łazienka, kuchnia może być na 2 pokoje. Jeśli chodzi o samą pracę to jest ciężka, paczki ważą często po 30 kg i więcej. Ograniczenie do 32 kg to mrzonka, takich paczek po prostu się nie waży albo na paczce której nie możesz unieść jest napisane 5 kg :) Jedna paczka mi się rozsypała i były 4 odważniki po 10 kg, inna 3 sztangi po 18. Da to się jednak przeżyć, jak dla mnie najgorsza jest praca rozbita na cały dzień 5:15-8:15 i 14:30-19:30, z tego co jednak słyszałem są DPD gdzie jest gorzej. Najbardziej boję się jednak zimy, w moim DPD nie ma rękawów przy kontenerach i już nieźle wieje jak rano jest chłodniej.
    ReviewUserIcon
    lulia

    29.09.2014 16:34

    Inne

    tak mają twój pesel, urzad skarbowy, numer konta, ja nie wiedziałam ze takie rzeczy się pisze na CV :)
    ReviewUserIcon
    ziku

    28.09.2014 21:16

    Inne

    mam pytanie czy to normalne że przed tym jak mi przyślą umowę muszę uzupełnić i wysłać im kwestionariusz ze wszystkimi moimi danymi??? przecież na cv wszystko mają
    ReviewUserIcon
    ZIOMEK

    28.09.2014 11:23

    Inne

    ODPOWIEDZ NA PRALINA Pracujesz jako obrońca firmy MG ? a konkrety narazie wraz z nagraniami trzymam dla siebie
    ReviewUserIcon
    Pralina

    28.09.2014 11:33

    Inne

    Pracuje jako taki sam robol jak ty,nikogo nie bronie,z ogolnikami i anonimowa osoba wiecej nie dyskutuje,jak podasz konkrety wtedy mozemy pogadac.Nie podoba sie nie pracuj,jedz do Polski tyrac na smieciowej umowie za tys zl
    ReviewUserIcon
    ZIOMEK

    28.09.2014 10:15

    Inne

    kto ma zamiar przyjechać niech dobrze się zastanowi obiecanki ładne a rzeczywistość zgoła odmienna Pani koordynator nie ma czasu nie odbiera telefonu szafki ma każdy to dobry żart a mieszkania to zależy jak kto trafi ale za te pieniądze napewno nie warte przeważnie brak wifi często jeden pokój i 5 osób często dowiadujesz się na koniec miesiąca musisz się przeprowadzić ocena organizacji poniżej krytyki praca może nie jest ciężka ale zachowanie niemieckich pracowników a szczególnie brygadzistów do polaków pozostawia dużo do życzenia na co pani koordynator odpowiada z uśmiechem "nic nie mogę na to poradzić" ogólnie firma na was zarabia krocie a siedzcie cicho i z.....
    ReviewUserIcon
    Pralina

    28.09.2014 10:52

    Inne

    Nikt Cie tu nie trzyma na sile,jak sie nie podoba zawsze mozesz nie przedluzyc umowy,owszem cena mieszkan moglaby byc inna,wifi nie zawsze jest ale zawsze mozesz probowac dogadac sie z wlascicielem mieszkania o ile znasz na tyle jezyk a co do pozostalych kwestii poruszonych przez Ciebie podaj konkrety bo narazie lecisz samymi ogolnikami,piec osob w pokoju????nie slyszalam,zachowanie niemieckich pracownikow i brygadzistow?jak maja sie nie wkurzac kiedy nie kumasz co do Ciebie mowia.Powiedzmy,ze nie wszystko jest ok ale da sie przezyc
    ReviewUserIcon
    ziku

    27.09.2014 16:43

    Inne

    dzięki ;) a jeszcze jedno pytanie- ile z domków do tej firmy jest kilometrów???
    ReviewUserIcon
    Xdf

    27.09.2014 10:42

    Inne

    Nie wiem jak to teraz jest ale kiedyś były to domki w stylu bungalo (pensjonat) takie coś : http://www.zimmervermietung-ketzin.de/die-zimmer/ No rano jest 3 h i popoludniu 5 h. Spokojnie wychodzi te 40 h tygodniowo.
    ReviewUserIcon
    ziku

    27.09.2014 10:24

    Inne

    dzięki za szybką odp :) a jak to wygląda z godzinami pracy ??? zawsze jest 40 w tygodniu??? przez telefon powiedziano mi że to hotel!
    ReviewUserIcon
    Xdf

    27.09.2014 09:30

    Inne

    Nie jest to hotel tylko są to pokoje. Zależy jeśli jest to była para to mieli swój pokój jeśli jedna osoba to była z kimś jeszcze w pokoju. W przypadku pary kuchnia była wspólna a lodówka w pokoju na wyłączność. Łazienka osobna. Pralka wspólna. Wlascielka zapewnia wyposażenie kuchnii i pokoju. Nie trzeba mieć swojej pościel. Tak to co najmniej wygląda przy pracy w dpd w Wustermarku. Jednak w zimie jest bardzo zimno. Trzeba mieć coś ciepłego przygtowanego.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów dla branży Automotive - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pomocnik w magazynie i hali produkcyjnej

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Stuttgart

    WalletIcon

    14.53 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    ziku

    27.09.2014 08:49

    Inne

    dołączam się do pytania, jakie tam panują warunki mieszkaniowe na hotelu??? jest pralka,kuchenka???
    ReviewUserIcon
    onaona

    26.09.2014 18:30

    Inne

    Czy mogę prosić o jakąś rzeczową opinię na temat pracy w fabryce czekolady za pośrednictwem tej firmy? Zarobki wydają się niskie - zwłaszcza jak się odliczy koszt mieszkania i dojazdów do fabryki (nie wiem jaki jest koszt mieszkania ?)
    ReviewUserIcon
    SKORPI-1

    26.09.2014 13:47

    Inne

    WITAM,MAM PYTANIE MOŻE KTOŚ PRACUJE NA MAGAZYNACH SPOŻYWCZYCH W NIEMCZECH A DOKŁADNIE W MAGDEBORG-U BO OSTATNIO DOSTAŁEM OFERTE OD TEJ FIRMY MG SOLUTION I SIE ZASTANAWIAM JAK TAM JEST.CZY WARTO .POZDRAWIAM I PROSZĘ O SZYBKIE INFO
    ReviewUserIcon
    mati

    26.09.2014 10:48

    Inne

    czy ktoś pracuje w Wustermark na magazynie??? jakie tam panują warunki zimą??? jakie są zarobki??? proszę o szybką odp.
    ReviewUserIcon
    Xdf

    26.09.2014 20:31

    Inne

    Zimno jest już teraz. Na czysto jest jakieś 5 euro na rękę. Dwie zmiany w ciągu dnia. Trzeba mieć swój samochód kasy za paliwo nie zwracają.
    ReviewUserIcon
    mati

    27.09.2014 08:11

    Inne

    Czy mógłbyś coś więcej napiac o warunkach tam panujących? Jakie warunki mieszkaniowe i czy praca jest ok?
    ReviewUserIcon
    Becia

    25.09.2014 09:12

    Inne

    Hejka 29.09.2014 jadę do pracy(fabryka czekolady) jestem z pomorskiego jedzie ktoś też/?????piszcie na meila [email protected]
    ReviewUserIcon
    anon

    25.09.2014 01:48

    Inne

    Witam, kto ma zamiar wyjechac do fabryki czekolady w Wernigerode to odradzam, dlaczego - chociazby. dlatego ze w fabryce wyspeju takie sytuacje jak przesradowanie na tle rasizmu, fabryka nie potrafi zorganizowac szafek pracowniczych, zmuszeni jestesmy pracowac w swieta. Dodatkowo warunki pracy przez agencje sa katasrofalne, miedzy innymi ciete wyplaty, brak dodatkow za nadgodziny, dodatkowo agencja z wyplaty zabiera 400 € za miwszkanie od lepka a warunki mieszkan daja do duzo do zyczenia. Pracujesz tam nie dokaca legalnie, bo brak zameldowania. A wyplaty nie sa zadawajace
    ReviewUserIcon
    Pralina

    25.09.2014 11:40

    Inne

    Anonie nie pisz (usunięte przez administratora) i nie mac ludziom w glowach,doinformuj sie troche i podszkol w jezyku niemieckim a nie pisz co Ci slina na jezyk przyniesie.Rowniez tu jestem od dluzszego czasu i jak narazie nie moge narzekac bo chocby szafke na ciuchy w szatni mam,z przesladowaniem na tle rasizmu sie nie spotkalam a pracuja tu ludzie roznych narodowosci,w kwestii pracy w swieta radzilabym sie doinformowac-nikt nikogo nie zmusza do pracy w swieta a poki jest na miejscu koordynatorka z firmy zwroc sie do niej.Gdyby bylo tak zle jak piszesz ludzie nie siedzieli by tu od czerwca,jest nas tu sporo i zawsze sie znajdxie jakis niezadowolony,byc moze jestes jednym z tych ktorym firma nie przedluzyla umowy i wylewasz pomyje na forum.Zastanow sie co robisz i po co tu jestes.
    ReviewUserIcon
    katastrofa

    30.09.2014 17:10

    Inne

    Anon ma racje ja rowniez odradzam...robia ludziom wode z mozgu,Pani pieknie podsyla kwestionariusze do podpisania a na koncu umowe,porazka a w ostatni dzien przed wyjazdem dowiadujesz sie gdzie jedziesz a jak juz jestes na miejscu to armagedon i za to co miesiac sciagaja 400euro plus dojazdy na wlasny koszt ok.20km w jedna srone zalezy gdzie kto ma zakwaterowanie to na czysto wyjdzie to co mozna zarobic w fabryce pracujac w Polsce i mieszkajac w takich warunkach jakie chcemy a nie jakie nam dali...ludzie nie badzcie glupi i nie nabierajcie sie na piekne slowka Pani z Krakowa,ona dostaje kase za kazdego zwerbowanego robola ale gdyby sama dostala takie warunki do zamieszkania ciekawe jaka bylaby jej minka.Kazdy wyjezdza za chlebem ,zapozycza sie ,zeby potem uczciwie zapracowac i miec na potrzeby a tu oszukuja juz na samym poczatku.Najlepiej sciagnac z ludzi ile sie da.Polacy potrafia pracowac ale nalezy stworzyc im chociaz minimum socjalne i sanitarne a nie jak bydlo...naprawde nie warto poza tym pracujecie dalej na polskich warunkach ...na takich samych mozna pracowac w kraju przy rodzinie i w cieple a nie na wygnaniu bez warunkow...a juz na pewno nie odlozycie zadnej kasy...pozdrawiam tych ktorzy szykuja sie na wyjazd,dajcie sobie spokoj!!!!
    ReviewUserIcon
    kaska

    23.09.2014 14:53

    Inne

    Witajcie. Jadę busem w poniedziałek 29-go z Pl do Weningerode (fabryka czekolady) z woj. lubelskiego. Pani powiedziała, że muszę być na miejscu 30-go września. Jeśli ktoś jedzie to mogę dać namiary na busa. Ja płacę za bilet 320 zł. Mój emeil [email protected]
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    dawid86

    22.09.2014 16:23

    Inne

    Witam.Otrzymałem oferte pracy wraz z moją dziewczyną w fabryce czekoladek ma ktoś może wiadomości na temat zakwaterowania oraz wynagrodzenia pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kaska

    22.09.2014 16:55

    Inne

    Cześć Dawid. Czekam na odpowiedź od kobiet z firmy czy mogę jechać na czekoladki. Jak cos będę wiedzieć to dam znać. Jestem z woj.lubelskiego, a Wy? pytam bo może zabrałabym się z Wami do Weningerode
    ReviewUserIcon
    kaska

    22.09.2014 16:58

    Inne

    Mój numer gg 51477448
    ReviewUserIcon
    kaska

    21.09.2014 21:11

    Inne

    Witajcie. Chciałabym się dowiedzieć jakie zarobki są w Bremenhaven czy tak jak pisali 4500PLN ? Czy są tam jeszcze wolne miejsca. Wybieram się do Weningerode do fabryki czekolady ale jeśli jest lepiej na fajerwerkach to pojechałam do Bremenhaven
    ReviewUserIcon
    AK

    19.09.2014 10:48

    Inne

    Poszukują teraz komisjonerek do Bremerhaven. Czy ktoś się zdecydował? Czy ktoś już tam był?
    ReviewUserIcon
    gosik90

    09.09.2014 16:26

    Inne

    zatrudniają tam jeszcze do tego bremenhawen?
    ReviewUserIcon
    tomi

    08.09.2014 12:27

    Inne

    Witam, a jakie pieniadze w bremmenhaven ??
    ReviewUserIcon
    iza

    03.09.2014 19:28

    Inne

    witam!7 września jadę do fabryki czekolady w Wernigerode.Mam 2 wolne miejsca w aucie mogę zabrać,jestem z lubuskiego.Jak tam wygląda sytuacja z zarobkami,jest ktoś dobrze poinformowany? kontakt:[email protected]

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    02.09.2014 23:42

    Inne

    witam czy ktos pracuje w tej fabryce czekolady?jak ktos ma to niech poda dokladny adres.jak ta praca wyglada jakie sa warunki w pracy.jakie warunki mieszkalne czy jest wifi? jak daleko trzeba dojezdzac? zgory dzieki prosze o kontakt na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Beata

    02.09.2014 20:03

    Inne

    poprawiam tresc swojego poprzedniego posta-mamy transport,wolne miejsce i jedna osobe mozemy zabrac,jesli ktos jest chetny to kontakt przez podany nr gg 51476702
    ReviewUserIcon
    Beata

    02.09.2014 19:08

    Inne

    Jedno wolne miejsce w samochodzie-kto jedzie do pracy do fabryki czekolady w Wernigerode na 7 wrzesnia,okolice woj slaskiego,lodzkiego.Jezeli jest ktos chetny prosze o wiadomosc na gg 51476702
    ReviewUserIcon
    Lublin

    02.09.2014 15:25

    Inne

    Hej, Jedzie ktoś może z Lublina do Magazynu jak Komisjoner-Magazynier w Megdeburgu 10 września? jak tam jest wie ktoś może coś?
    ReviewUserIcon
    Darek

    01.09.2014 18:28

    Inne

    Ktoś od dziś jest w tej fabryce czekolady?? Jak tak to prosiłbym o napisanie albo tu na forum albo na meila [email protected] jakie warunki i jak to wygląda z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    lena

    30.08.2014 09:00

    Inne

    hej ja tez jadę jutro do fabryki czekolady,jest ktoś z pomorskiego? ;)
    ReviewUserIcon
    Beata

    30.08.2014 09:04

    Inne

    jedziesz czy Ci obiecali,ze pojedziesz?umowe masz?
    ReviewUserIcon
    rs

    29.08.2014 18:51

    Inne

    To biuro to lipa tylko dzwonią i nic więcej
    ReviewUserIcon
    nika333xxx

    02.09.2014 16:57

    Inne

    jak to lipa jak moja siostra tam jest , smieszne nie wiesz to nie pisz a jak dzwonia i czekasz na termin tak jak ja to logiczne ze na juz nie pojedziesz i trzeba poczekac na termin
    ReviewUserIcon
    nika333xxx

    29.08.2014 11:49

    Inne

    do nina: tak jest wymagana znajomosc jezyka, ale z tego co pytalam siostre to jest tak ze 1 osoba na grupe umie jezyk wiec biora osoby bez dlatego pojade bo u mnie slabo a jak jedna osoba na grupe tlumaczy to po co reszta ma umied , a i jeszcze 1 osoba na grupe ma samochod bo dojezdzaja razem, chyba tak dobieraja zeby bylo dobrze, w kazdym badz razie jak tylko bedzie miejsce to ja jade do siostry chcialabym we wrzesniu ale zobaczymy kiedy bedzie mozna
    ReviewUserIcon
    nina

    28.08.2014 19:23

    Inne

    PAN z biura powiedział ,że potrzebna jest komunikatywna znajomość języka lub nawet dobra do pakowania czekoladek .Więc nie rozumiem dlaczego wybierają osoby z które nie umieją języka niemieckiego.Bzdura !
    ReviewUserIcon
    Hiszpano

    28.08.2014 16:50

    Inne

    wiecie cos morze o zarobkach???
    ReviewUserIcon
    nika333xxx

    28.08.2014 11:07

    Inne

    moja siostra jest juz w tych Niemczech maja tam koordyntora, ona pakuje i sortuje czekoladki , bedzie sciagac na kolejny termin mnie z mezem, warunki mieszkaniowe spoko i na razie ona nie zamierza wracac do polski, zobaczymy jak ja pojade z mezem to wam dam znac co i jak bo niemiecki u mnie slaby
    ReviewUserIcon
    Darek

    29.08.2014 21:09

    Inne

    A ta twoja siostra jest przez tą agencje??
    ReviewUserIcon
    nika333xxx

    02.09.2014 16:55

    Inne

    Tak moja siostra jest przez ta agencje przeciez o tej agencji piszemy
    ReviewUserIcon
    Iwona

    27.08.2014 23:14

    Inne

    HEJ MAMY SIĘ STAWIĆ W NIEDZIELĘ NA MIEJSCU W BREMERHAVEN CZY JEDZIE KTOŚ MOŻE I MA JEDNO WOLNE MIESJCE? CZEKAMY NA INFO [email protected]!!
    ReviewUserIcon
    kaska

    27.08.2014 22:24

    Inne

    Każdy się obawia.
    ReviewUserIcon
    taki on

    27.08.2014 21:59

    Inne

    Mi na 8 września ale mam spory dylemat troche się obawiam.
    ReviewUserIcon
    Darek

    29.08.2014 21:11

    Inne

    Czego

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.