opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 170 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10081)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10081)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 89
    • 90
    • 91
    • 92
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    odpowiedz do mgsolutions

    31.12.2014 14:31

    Inne

    i niestety nie otrzymacie ,poniewaz nie odpisaliscie do chwili obecnej na @ ktore byly wyslane na kadry@ wiec niepotrzebnie sie fatygujecie z otwieraniem nowych adresow,wiec jesli niechcecie odpisywac na to co juz macie
    ReviewUserIcon
    MGsolutions Sp. z o.o.

    19.12.2014 14:06

    Inne

    Odpowiedź na: odpowiedz do mgsolutions - 2014-12-12 17:44:34 Witamy Jak dotąd nie odnotowaliśmy wpływu maila z reklamacją z Pana strony. Zachęcamy do opisania całej sytuacji oraz przesłania na nasz adres: [email protected]. Pozdrawiamy Dział Jakości Obsługi Klienta
    ReviewUserIcon
    odpowiedz do mgsolutions

    12.12.2014 17:44

    Inne

    niestety firma mgsolutions nie ma ochoty odpisywac na maile,a tym bardziej juz potwierdzac przeczytana wiadomosci,pozdrawiamy i oczewiscie do zobaczenia na drodze postepowania sadowego.
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    12.12.2014 17:12

    Pracodawca

    Odpowiedź na TOMASZ - 2014-12-11 18:54:20 Witamy Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Pracownikami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: [email protected]. Jeśli masz problem zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości, co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy. Zwracamy jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, niemającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania MGsolutions Sp. z o.o. informujemy, iż nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia. Pozdrawiamy Dział Jakości obsługi klienta

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    TOMASZ

    11.12.2014 19:07

    Inne

    Zapomnialem dodac ze pozew dotyczy tylko pracownikow Wergona
    ReviewUserIcon
    TOMASZ

    11.12.2014 18:54

    Inne

    Witam,jesli ktos poczul sie poszkodowany przez MGsolutions i ma ochote przylaczyc sie do pozwu zbiorowego na ta firme,to piszcie na [email protected] prosze tylko o osoby zdecydowanie na udzial w procesie.pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Darek

    27.11.2014 21:17

    Inne

    Witam obywatelabc ja bede jechal w tych dniach tylko dokąd zmierzasz napisz na meila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Obywatel

    23.11.2014 18:02

    Inne

    Witam.Szukam jednego miejsca w samochodzie na wyjazd z Wernigerode w dn 22.12 lub 23.12.Prosze o kontakt na maila:[email protected]
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    21.11.2014 11:25

    Pracodawca

    Odpowiedź na Dobra Dusza - 2014-11-21 09:05:03 Bardzo się cieszymy, że była Pani zadowolona z warunków zakwaterowania. Dodatkowo pragnę zauważyć, że dokładamy wszelkich starań, aby zakwaterowanie dla naszych Pracowników było w niedużej odległości od miejsca pracy, lecz jednocześnie zaznaczamy, że nie ma obowiązku korzystania z zakwaterowania, które proponujemy. Równie dobrze można na własną rękę wynająć sobie mieszkanie. Ze swojej strony zapewniamy każdemu rzetelne i kompletne informacje przed zatrudnieniem. Do dyspozycji naszych Pracowników zagranicą jest zarówno Koordynator na miejscu w Niemczech, jak i osoby z Centrali firmy w Krakowie, dlatego też w ważnych sprawach, problemach czy niejasnościach warto zawsze dzwonić, pisać. Często bywa też tak, że osoby zajmujące się rekrutacją i mające pierwszy kontakt z naszymi Pracownikami do końca już pozostają z nimi w kontakcie. Odnosząc się do charakteru samej pracy na stanowisku Magazyniera, pragnę zauważyć, że jest to praca fizyczna, co wiąże się z pewnymi uciążliwościami, ale z doświadczenia wiemy, że zarówno kobiety jak i mężczyźni z odpowiednim nastawieniem i kwalifikacjami świetnie dają sobie radę w tej pracy. Czasami jednak same chęci i motywacja nie wystarczają i zdarza się, że jesteśmy zmuszeni podziękować Pracownikowi za pracę, podkreślam, że jest nam bardzo przykro, ale takie sytuacje niestety się zdarzają natomiast nie wynikają one z naszej winy, po prostu nagle Klient może zrezygnować. Są to czynniki niezależne od Nas i nie mamy w tym przypadku większego wpływu na poprawę. Zazwyczaj dział rekrutacji stara się utrzymywać stały kontakt z potencjalną osobą zainteresowaną pracą, często jest też tak, że pracownicy deklarują chęć podjęcia pracy na innym naszym projekcie. Takie osoby wedle konkretnych wytycznych pasujących do profilu, są brane w pierwszej kolejności pod uwagę. Mamy nadzieję, że tak będzie i w tym przypadku.
    ReviewUserIcon
    Kulka

    21.11.2014 09:14

    Inne

    Ja mogę powiedzieć jak jest tam gdzie ja jestem.Sam wynajmuję mieszkanie od 2 m-cy więc spoko, bo chciałem mieszkać z moją kobietą, więc mi nie potrącają. Język znam tak, że się dogadam i to mi pomaga, bo ciężko tam bez języka cały czas jesteś zależny od kogoś kto zna, a to trochę uciążliwe. W mojej grupie chłopaki mówią tak że się dogadają. nadgodziny mi płacą sam pilnuję i sprawdzam co miesiąc czy mam wszystko policzone i jest puki co ok. do Magdeburga na magazyn warto jechać, tylko praca z wózkiem i trzeba mieć papier.
    ReviewUserIcon
    Dobra Dusza

    21.11.2014 09:05

    Inne

    Witam. Opiszę pracę i ogólnie kontakt z tą firmą. 1. Zakwaterowanie (tutaj jest duży plus jak dla mnie) Agencja się postarała i załatwiła zakwaterowane godne człowieka, pokój + łazienka były osobno jedynie kuchnia była wspólna, ale ogólne wrażenia dobre i gospodyni, która wynajmowała pokoje bardzo miła. Na domkach też była pralka wspólna. Złego słowa nie mogę o zakwaterowaniu powiedzieć. Zakwaterowanie było w Falkenrehde – Ketzin. 2. Praca i kontakt z agencją. Więc tak, na początku mojego kontaktu z firmą byłam poinformowana, że praca jest w systemie dwu zmianowym, ale nikt nie powiedziała, że w jednym dniu, tego się dowiedziałam na miejscu od ludzi, którzy już tam pracowali. Kolejna sprawa to dojazd do pracy, miało być 5 km, okazało się, że tam i z powrotem dwa razy dziennie wychodziło około 50 km. Zakład pracy mieści się w Wustermarku dokładnie jest to DPD. Zmiany, jakie były to rana od 5.15 Do 8.15, Następnie od 14.30 do 19.30. Oczywiście wybrańcy, czyli tylko Polacy na te godzinny przychodzili, Niemcy przychodzili rano o 5.30, a po południu większa część na 15. Praca jest ciężka, ja akurat byłam na skanerze. Rano skanowanie jest szybkie i trzeba mieć wprawę albo się słyszy „sznela”. Mnie na początku nie wychodziło to ranne skanowanie i byłam ciągle przez kogoś zmienia, jedynie jak już nie było tyle osób do skanowania to zostawili mnie w spokoju. Najgorsze na rannej zmianie jest to, że idzie to bez zatrzymania jedynie jak pedał się naciśnie i trzeba paczki ponad 30 kg i bardzo długie przepchać w odpowiednią stronę. Po południu trochę lepiej, bo nie trzeba się spieszyć, ale też lekkie rzeczy nie idą. Waga ma limit 32 kg, ale puszczano paczki do 40 kg. Oczywiście też były paczki, które nie mogły iść jak resztę i trzeba było odkładać obok. Kierownicy, jest ich 3, jedna babka i dwóch facetów. O ile każdy narzekał na babkę o tyle się ja z tą opinią nie zgadzam, bo była w porządku i starała się traktować Polaków na równi z Niemcami, 2 pozostałych kierowników w szczególność jeden miał do mnie pretensje od samego początku, do teraz mi nie jest znany powód tego. Język jedynie jest potrzebny do komunikowania się chyba z szefem. Na hali rano jest bardzo zimno, trzeba się naprawdę ciepło ubrać, po południu w zasadzie też. Kontakt z tą firmą akurat z mojej strony uważam za największą porażkę. Napisałam, że mam problem, po miesiącu czasu dostałam odpowiedź. Nie byłam informowana o tym, że koordynator jest na urlopie i mam kierować sprawy prosto do biura w Krakowie. Koordynator przyjeżdżał tylko z umowami i tyle widziałam koordynatora. Obiecywane karty EKUZ nie doszły do mnie. Też warto wspomnieć o rotacji pracowników. Był facet, który deklarował dłuższy pobyt i po podpisaniu umowy za kilka dni dostał telefon, że ma wracać do Polski, bo się nie spełnił. Później przyjechały dwie osoby i popracowały tylko 2 tygodnie, bo też się nie sprawdziły. Jeśli będą jakieś pytania to proszę napisać postaram się odpowiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Przemek

    17.11.2014 11:54

    Inne

    Witam. Czy może ktoś mi napisać opinię na dziś jak tam jest? 1. Czy nie ma problemu z nadgodzinami i pracą w sobotę i w niedzielę? 2. Czy oprócz zakwaterowania odtrącane są jeszcze jakieś inne koszty? 3. Gdzie najlepiej na dzień dzisiejszy jechać? 4. Jak jest z tą znajomością języka? Rzeczywiście może być jedna osoba w grupie, która komunikatywnie się porozumiewa po niemiecku? Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    kama1975

    13.11.2014 14:40

    Inne

    Ja tam jestem zadowolony, języka nie znam, robota nie na akord i 1100 eurasów w kieszeni co miesiąc. Trochę daje tą czekoladą, na początku Ci pachnie, a po dwóch miesiącach już nie za bardzo...
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów dla branży Automotive - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pomocnik produkcji - branża motoryzacyjna (k/m/pary/grupy)m- Praca za granicą

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Opole

    WalletIcon

    15.5 - 16.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    mat

    24.10.2014 11:48

    Inne

    Jade w pon tj. 27 października do Wernigerode z Olkusza, mam 2 miejsca. Jak ktoś chce się zabrać to prosze pisać. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Izucha

    23.10.2014 22:16

    Inne

    Witam!29.10. jade z Wernigerode do Polski,konkretnie woj.lubuskie,moge zabrac mam 3 wolne miejsca w aucie.info na tel.(usunięte przez administratora)jesli nie odbieram,prosze o sms)
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    21.10.2014 11:19

    Inne

    Jak ktoś jest chętny na wyjazdy do kraju po 10-go Wrocław, Legnica, okolice Wrocławia. zawsze mam wolne z 2 lub 3 miejsca w aucie jak ktoś zainteresowany pisać na adres [email protected] następny wyjazd 26 listopada, najwyżej jak zbierze się tyle osób żeby zjechać na 1 listopada też pisać. Pozdro.
    ReviewUserIcon
    polakwniemczech

    16.10.2014 22:38

    Inne

    ja jestem w bremerhaven i nie powiem złego słowo, kto tam jest to pewnie potwierdzi
    ReviewUserIcon
    łowca

    12.10.2014 09:52

    Inne

    Jadę 14/10/2014 do pracy w Magdeburgu z województwa pomorskiego i posiadam trzy miejsca. Jak ktoś jest zainteresowany to niech napisze. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Apo

    11.10.2014 18:44

    Inne

    Magdeburg to dno ;) Osobiscie nie polecam, pracowalem 3 tygodnie, kasa sie zgadzala i to tyle. Mieszkania sa ok, ale jak to chlopy brud, syf i ubustwo, pensjonat ktory oferuja to juz koszmar. Polska umowa na jeden miesiac, przedluzana z miesiaca na miesiac. Na magazynie niemcy nastawieni negatywnie do polakow, robota niewdzieczna, a zeby zrobic norme zapisana w umowe to trzeba doslownie biegac ;) Zdecydowanie lepiej poszukac czegos z umowa niemiecka na dluzszy okres czasu niz jeden miesiac ;)
    ReviewUserIcon
    lukasz

    09.10.2014 23:15

    Inne

    witam jade z Wernigerode jutro do kraju dokladniej Wroclaw, Zary, Zagan okolice , mam wolne mie 3 wolne miejsca. Wyjazd jutro czyli 10-go po poludniowej zmianie, ewentualnie moge wziasc kogos po nocce w sobote. Jak ktos cos zapraszam do kontaktu pod numerem (usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    german

    09.10.2014 11:07

    Inne

    Napiszcie jak tam ze znajomoscia jezyka niemieckiego. wymagaja komunikatywnej znajomosic jezyka niemieckiego tak wiec faktycznie musisz sie komunikowac po niemiecku czy podstawy wystarcza?? Napiszcie jak to tam wglada na miejscu z ta znajomoscia jezyka.
    ReviewUserIcon
    łowca

    07.10.2014 16:28

    Inne

    Napiszcie czy umowa jest polska czy z niemieckim pracodawca. Będę wdzięczny o info. Mam pracować na magazynie jako magazynier /komisjoner.napisz napiszcie czy trzeba mieć swoje ciuchy robocze . pozdrawiam. Czekam na informacje.
    ReviewUserIcon
    janek

    06.10.2014 17:48

    Inne

    HEJ WITEK to na zagranice 8,50EUR brutto a w Posce to gdzie i do jakiej firmy na tego magazyniera i z jaka stawka???
    ReviewUserIcon
    marek34

    05.10.2014 22:08

    Inne

    To zależy ale jak pracujesz normalnie to na miesiąc wychodzi 1100 do 1200 euro juz po wszystkim, ale wiem ze niektorzy mieli sporo wiecej bo wyrabiali premię ale ja bylem za krótko i do premii mi troche brakowalo jeszcze, dodatkowo podobno maja stawki niedlugo podniesc w calych Niemczech to i Polacy skorzystają na tym.
    ReviewUserIcon
    łowca

    05.10.2014 18:01

    Inne

    Dzieki Marek 34, mam pracować jako komisjoner.napisz jak możesz jak zarobki. I jak daleko jest do pracy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    marek34

    05.10.2014 15:16

    Inne

    2os na pokoj, warunki srednie ale czysto i lazienka jedna na 2 pokoje, blisko do centrum, a i nie ma kuchni tylko mala lodówka i kuchenka, wiec nie bierz za dużo swojego jedzenia, o ile to ten sam hotel zur gilde, ale ogólnie da sie zyc, za to w pracy spoko trafil soe mi fajny kierownik i w pracy problemow jako takich nie ma. O ile mowimy o tym samym czyli o komisjonerze. Powidzenia

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    łowca

    05.10.2014 11:58

    Inne

    Dostałem ofertę pracy na magazynie w magdeburgu od 17 października. Jestem z pomorskiego i jadę autem .jak ktoś jedzie w tym terminie to posiadam wolne mniejsca.dajcie znac jak tam jest bo po opiniach to wygląda nieco inaczej niż przedstawia to kobieta z agencji z Krakowa. Mam spać w hotelu pracowniczym.jakie sa tam warunki proszę pisać. Jak zarobki. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    alicja.szczecin

    05.10.2014 01:17

    Inne

    Czy ktoś moze napisac cos o warunkach pracy i zamieszkania w Bremerhawen w Niemczech? Dostalam ofertę i wyglada całkiem fajnie i chcialabym poznac wasze zdanie, gdyż podobno jest tam kilkadziesiąt juz pracownikow z mgsolutions
    ReviewUserIcon
    Moniq

    05.10.2014 00:04

    Inne

    Witam, weszłam na opinie tej firmy bo szykuję się w tym miesiącu do wyjazdu do fabryki w Vernigerode (lub jakoś tak;). Poleciła mi tę pracę siostra mojej mamy, która jest tam razem z mężem jakoś od początku wakacji. Czytam niektóre opinie i nie wiem co myśleć bo mam informacje z pierwszej ręki i czasami trochę się różnią te informacje o tego co tu ludzie niektórzy piszą. Nie wiem czym to jest spowodowane. To co wiem od rodziny to: praca na pełen etat jak w Polsce 40 godzin na tydzień, na zmiany, są nocki też i można dorobić na nadgodzinach, miesięcznie wychodzi zapłata nawet ponad 1000 euro na rękę, a czasami nawet dużo więcej jeśli ktoś ma nocki lub dużo nadgodzin. I to brzmi fajnie i kusząco, bo pracowałam z chłopakiem pod Berlinem w Grossbeeren przez niemiecką agencję i zawsze było problem z pracą, np 2 razy w tygodniu miałam grafik a miesięcznie wyszłam raz 1000 a raz 5tylko 00 euro i nie miało się na to wpływu. A co do mieszkań w tym Vernigerode, to mieszkają w 2 osoby na pokoj i rzeczywiście sporo kosztuje bo 10 euro na dzień za osobę, ale podobno nie ma żadnego problemu jeśli ktoś chce na własną rękę coś wynająć i wtedy nic nie potrącają, i tak chyba byłoby najlepiej po jakimś czasie, tylko to już trochę trzeba się na miejscu rozeznać. Jeśli ktoś wyjeżdża też w tym miesiącu to piszcie. Ja małopolskie, można się zgadać. A i jakby ktoś z osób które tam już są powiedział, czy trudno jest wynająć jakiś swój pokój lub kawalerke w tym mieście (dodam że mój niemiecki nie jest płynny)? I jakie są ceny przeciętnie? (chcę się finansowo nastawić) Z góry wam dziękuję i pozdrawiam z Polski (jeszcze;) Monika
    ReviewUserIcon
    Maggie

    08.10.2014 12:13

    Inne

    Moniko, jedziesz na pracownika produkcji? do Wernigerode, Magdeburg, Niemcy ?? Prosze o info Gosia
    ReviewUserIcon
    ula

    19.10.2014 19:49

    Inne

    witam, a dokładnie kiedy wybierasz się do Wernigerode? i czy aby na pewno można wynająć mieszkanie bez potrącania? bo my tak byśmy chcieli. Mój mąż i brat tam pracują.
    ReviewUserIcon
    molo90

    04.10.2014 23:01

    Inne

    teraz tak czytam jeszce co piszecie i troche tylko smieszą mnie niektore opinie, ze sie im krzywda w Niemczech dzieje, ale to sa chyba ludzie ktorzy nigdy nie byli ani w Angli ani nigdzie zarobkowo wczesniej, niestety nie liczmy ze niemcy zawsze beda nas szanowac i traktowac jak Niemca, szczegolnie kiedy sie nie zna niemieckiego czy angielskiego, musicie byc tego swiadomi, ze jedziecie do obcego kraju pracowac i najczesciej fizycznie i nie bedzie zawsze milo pieknie i lekko, pocatki i pierwse takie wyjazdy sa zawsze ciezkie, ale potem już z gorki, czlowiek wiecej wie jest pewniejszy siebie wiec co i jak, umie sprawdzic agencje itp. takze ludzie albo brac się za nauke jezyka i jechac na spokojnie albo niestety nikt was nie zmusza przeciez, zawsze mozna zostac w polsce i pobierac zasilek, albo starac się isc do przodu. Ja jescze tak 2 maks 3 lata przez agencje a potem juz biore dziewczyne i pojedziemy sami, ale narazie to jezyk jeszcze kuleje a pieniadze sa potrzebne, bo 3 miesiace w Niemczech jak teraz bylem to zarobilem tyle co bym na zleceniu zarobil przez 12 miesiecy, a studia oplacić z czegoś trzeba. Dlatego myślcie na prawde racjonalnie a nie kierujcie się opiniami ludziska
    ReviewUserIcon
    molo90

    04.10.2014 22:52

    Inne

    mała a gdzie pracujesz? ja bylem w magdeburgu i wynagrodzenie zawsze bylo do dziesiatego i no wczesniej mozna bylo też wziąć jakaś zaliczkę, nigdy nie słyszałem żeby kogoś nie wypłacili, ani u nas w magdeburgu ani w kurierce bo też kojarze chłopakow, wiec chyba możesz spać spokojnie, jak coś to naparzaj do nich telefony, ale ja wspomnienia z ta firma mam dobre ogolnie poza jednym incydentem kiedy wynagrodzenie było 1 czy 2 dni opóznione, chyba w sierpniu jakoś bo im się system bankowy zepsuł czy coś tam, ale ogolnie w przyszle wakacje tez pewnie odezwe sie do tej agencji bo jak slysze opowiesci koelgów ktorzy byli gdzies w belgii to włos się jerzy, byli przez jakiegoś pośrednika z wrocławia, ktory podobno już firme spakował i ani sluchu wiecej o nich. także lepiej znaleść jedną agencje i się jej trzymać bo nigdy się nie wie w co sie mozna wpakować. trzymajcie się tam ludzie na obczyźnie i moze dozyjemy czasów, że nie trzeba będzie zarobkowo emigrować
    ReviewUserIcon
    mala

    04.10.2014 18:46

    Inne

    Witam! Pisze z takim zapytaniem... Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć czy ta firma jest wyplacalna? Jestem juz tutaj tydzień i pracuje jako komijsoner i troszkę się obawiam czy za przepracowane dni na pewno dostane swoje pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    03.10.2014 19:54

    Inne

    Praca nie jest ciężka, jak każda praca przy taśmie. Mieszkania jak dla mnie spoko, nie narzekam... Praca po 8 godz plus 30 min przerwy. Nikt tu przecież nie przyjeżdża na wczasy.
    ReviewUserIcon
    Ano

    03.10.2014 00:27

    Inne

    Siemka Jadę do Polski w okolice wrocławia dnia 8 października dokładniej to środa okolo godziny 15 jak ktoś chętny to pisać na forum .
    ReviewUserIcon
    Siwa

    03.10.2014 00:22

    Inne

    Siemka ja aktualnie jestem od 8 września w niemczech i pracuje w fabryce czekolady. warunki mieszkaniowe to każdy ma inne bo niektórzy maja tak że mieszkają sami a niektorzy w 6 albo i więcej osob w jednym mieszkaniu wiadomo ze każdy by chciał luksus ale nie jest tak zle by najmniej w moim przypadku . w fabryce sa 3 zmiany albo cos takiego jak 4-*brygadówka czyli sie pracuje 6 dni i 2 dni wolnego . Mi jest fajnie w tej fabryce ale niektórzy narzekają z tego względu że trafiają na chamskich niemców ktorzy nie nie rozumieja że polacy nie potrafią mówić po niemiecku na niektorych obszarach tej fabryki panuje nienawiść niemców do polaków ale to rzadko .. to zależy kto gdzie trafi ...
    ReviewUserIcon
    bialy

    02.10.2014 20:51

    Inne

    jestem jednym z pracownikow czekolady. przez agencje z polski wyjezdzam za granice od 10 lat i z tego co wiem żadna z agencji nie zwraca za paliwo, a jeśli chodzi o koszty mieszkania to ponoszą ją zawsze pracownicy tyle ze zależy jak wam to przedstawią tzn. czy robia piękne oczy i obniżaja wynagrodzenie nie mówiąc o tym czy mówia wprost ze i tak się płaci za dobę pobytu. to co jest lepsze ? wiedzieć czy nie wiedzieć ? waszym zdaniem agencja która wprost przestawia koszty jest chyba w porzadku a nie mydlenie oczu. Nikt wam nie kazal wyjeżdżać a jak sie jedzie kradnie czekolade co juz dla mnie jest prostackie i zostaje sie zwolnionym to nie dziwie sie ze z zemsty piszecie na portalach. jak mozna ukrasc czekoladki , zalosne , zal za grzechy a zostaniecie rozgrzeszeni
    ReviewUserIcon
    bialy

    04.10.2014 16:41

    Inne

    Idź do spowiedzi to może rozgrzeszenie dostaniesz
    ReviewUserIcon
    ANCYMOnka

    14.05.2017 21:12

    Inne

    Jest agencja co płaci paliwowke i za mieszkanie nie osiąga z tego co masz na rękę jednak są inne kruczki np cenę mieszkania pokrywa pracodawca oczywiście z kasy która za Ciebie ma...
    ReviewUserIcon
    szymon

    01.10.2014 23:13

    Inne

    Po pierwsze ja napewno pamietalbym nazwe takowej pipiduwy jak sie jezdzi juz tyle lat i tak dobrze zarabia...jasne 6.5 a nawet 5kola ale nie w tej fabryce czekolady w Wernigerode...ostatnia pensja za 2 tyg.1.800zl.minus koszty dojazdu ok.18km wlasnym samochodem i wiadomo400euro za pobyt na mieszkaniu,w ktorym nie ma kuchenki,bo zepsuta czy problem z woda albo co ciekawsze pralka typu "Frania" na zewnatrz przed miejscem gdzie sie ma zakwaterowanie...chlopie o czym Ty tu piszesz,moze kiedys to i zarobiles ale jedz i sprawdz to ocenisz ...nie pisze po to zeby pisac ale doswiadczylem i wiem,nie od zadnego Kowalskiego czy innego ,bo kazdy cos mylnego powie...sam na wlasnej skorze doswiadczam tego co tam sie dzieje,dlatego odradzam...inni zrobia jak zechca ,ale nie czaruj z tymi zarobkami ,bo to nie te czasy,a juz napewno nie z tej firmy.Ciekawy jestem co na to powiedzialby niemiecki ZOLL AMT na warunki,ktore oferuje firma swoim pracownikom,nawet jesli pracuja na polskich warunkach...
    ReviewUserIcon
    Carla

    02.10.2014 08:13

    Inne

    W pełni zgadzam się z Szymonem - nie rozumiem czemu niektórzy piszą takie naciągane bzdury - wystarczy pojechać na tydzień i wszystko jest jasne. Gorąco odradzam bo się zawiedziecie i stracicie kasę i najważniejsza - czas.
    ReviewUserIcon
    WK

    01.10.2014 23:00

    Inne

    Niestety, trzeba się zgodzić z negatywami - jak można za takie zakwaterowanie brać 400 euro? to nie jest warte nawet 50 euro... Firma zarabia na godzinach pracy oraz na mieszkaniach - jeżeli od każdej osoby w pokoju bierze się 400 euro to za pokój ma się 800 (2 osoby) - mieszkanie 2 lub 3 pokojowe = 1600-2400 euro :) ... że niby tyle kosztuje wynajęcie mieszkania (domku) Żadnych informacji o rzeczywistym stanie zakwaterowania przed wyjazdem - bo nikt by nie pojechał. Praca dla mocno zmobilizowanych i odpornych na brak szacunku.
    ReviewUserIcon
    tdk

    15.10.2014 19:03

    Inne

    a gdzie byles kolego pod berlinem czy w bremie? dla jakies firmy dpd?
    ReviewUserIcon
    DawidAusBerlin

    01.10.2014 22:40

    Inne

    pracuje od kilku lat z osobami z tego biura, bylem w mieście Bremen, n a południu gdzieś w jakiejś pipidówie a ostatnio dzwonili czy chce jechać do bremerhaven, zawsze kolo 5 kola miesięcznie wychodziłem (raz nawet 6,5 ale wtedy praca po 10 godzin dziennie do soboty wiec coś za coś) a mieszkanie było we 2 os z kuchnia i łazienka, wiec złego słowa nie powiem, patrze co piszecie bo szwagra polecam i trochę się dziwie ze takie opinie ostatnie bo już 3 razy i zawsze bardzo w porządku, no ale co człowiek to pewnie inna przygoda, jeśli ktoś ma obawy to przecież może poprosić o informacje na maila o wyjeździe, jakieś linki itd, czasami ludzie sami są sobie winni bo nie umieją myśleć. Ja jak na razie oszukać nigdy się nie dałem bo mam głowę na korku, więc polecam innym.A co jeszcze zauważyłem, że jakby tak chcieć znaleść agencja z samymi pozytywnymi opiniami to niestety nie ma szans, no chyba, że zaraz usuwają heheh dlatego trzeba samemu podjąć decyzje a nie sugerować się wiecznie co powiedział Kowalski z Gdyni, który był lub nie był w Niemczech itp. Jakby coś to tak jak mowie ludzie spokojnie przemyślcie za i przeciw i sami podejmuje decyzje na trzeźwo.
    ReviewUserIcon
    DASistZIEL

    01.10.2014 19:44

    Inne

    W ramach informacji zwarta grupa wybiera sie do Krakowa do firmy MGsolutions na ul. Skawinska po zwrot koszow pokrzywdzonych osob!Do zobaczenia wkrotce!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.