opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 170 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10081)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10081)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 88
    • 89
    • 90
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    wanda

    19.08.2015 12:27

    Inne

    Dzięki nim wyjechałam do pracy w Niemczech. Wszystkie formalości załatwione w Polsce. Nie zdzierają duzej prowizji, wysylaja w pewne miejsca! Polecam
    ReviewUserIcon
    avigard

    17.08.2015 09:45

    Inne

    pracowalem w Magdeburgu przez ta firme dobrych pare miesiecy. Wiekszosc ludzi po od tygodnia do miesiaca rezygnowala z pracy, moze 1 osoba na 10 dotrwala do miesiaca pracy i uciekali do innych firm. Wyplaty sie nie zgadzaly, obiecuja 1100 a dostawalismy max 900 euro bez zadnego dnia wolnego. Duzo by pisac. Radzilbym omijac ta firme.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    12.08.2015 15:09

    Inne

    Pracowałem 3 miesiace przez ta firmę w Niemczech, praca ciężka, za to kasa niezła, nie zalegali z wypłatą.
    ReviewUserIcon
    x

    11.08.2015 10:18

    Inne

    Kto tu wypisuję te pochlebne farmazony?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Gaga

    30.07.2015 18:35

    Inne

    Byłam w tamtym roku z tą agencją we Francji w gospodarstwie rolnym, praca nie łatwa ale dobrze płatna. W tym roku też jadę. Nie miałam żadnych problemów z wypłatami, inne warunki także ok.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.07.2015 16:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nickowa

    13.08.2015 12:14

    Inne

    Zainteresowany jesli to czytasz-nie mamy stalego dojscia do netu wiec odpisuje z opoznieniem,jesli jeszcze interesuja Cie jakies informacje to odezwij sie na maila [email protected],tu na forum nie napisze wiecej bo nie wiadomo kto to czyta
    ReviewUserIcon
    Nickowa

    15.07.2015 18:44

    Inne

    Wybieram sie do pracy do fabryki czekolady do Wernigerode,szukam mozliwosci zabrania sie z kims z okolic Slaska,oczywiscie dokladam sie do kosztow podrozy,prosze o info na maila:[email protected]
    ReviewUserIcon
    Opolanka.

    12.07.2015 19:28

    Inne

    witam weszlam tu przez przypadek bo nawet nie wiedzialam ze jest takie forum dla agencji i pracowników! wiec jak tu juz jestem to dodam tez cos od siebie Pracuje przez MG co roku w wakacje i niektore komentarze ludzi mnie rozbawily totalnie i chyba wynikaja albo z niskiego poziomy inteligencji albo to jakas konkurencja pisze lub nieroby ktore na l4 pol zycia siedza, znam kilka osob pracujacych w biurze mg w krakowie i zyczylabym sobie aby kazda agencja miala takie podejscie do ludzi i ich spraw jak ta, a wiem co mowie bo juz troche w swoim zyciu widzialam Nigdy nie zdazylo mi się zeby chcieli mnie na czyms oszukac lub zeby czegos nie zalatwili. tak wiec daje z czystym sumieniem 6 ****** i pozdrawiam wszystkich zyczac milych wakacji i PRACOWITYCH :)))!
    ReviewUserIcon
    gogiś

    26.06.2015 11:31

    Inne

    ja byłam w tamtym roku na wakacje bo jeszcze studiuje, szukają w tym roku też? wtedy zarobiłam jakoś ok tysiąca euro z nadgodzinami, już na konto, ale byli też tacy co zarabiali trochę mniej i trochę więcej, pewnie zależy od godzin i kto ile miał nocek, mieszkaliśmy po 2 osoby w pokoju, nie wiem jak w tym roku ale wtedy w 3 miesiące zarobiłam 9 tys złotych, bo wiadomo zyc i jesc tam tez trzeba :)))) dawajcie znać jak coś! w tym roku od lipca jestem dostepna!
    ReviewUserIcon
    jajazz

    25.06.2015 23:23

    Inne

    Bylem we francji z mg i bylo git.. Najlepsze to kasa na czas i to naprawde fajna,praca prosta i jeszcze do tego wycieczka do francji...polecam
    ReviewUserIcon
    xymena

    24.06.2015 09:25

    Inne

    byles już w tej fabryce czekolady? jakie warunki? jaka kasa? ja bylam z MGSolutions we Francji było bardzo ok.
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    29.06.2015 08:06

    Inne

    Ja też byłam w zeszłym roku. Wszystko było ok. Mam nadzieję, że w tym roku też do mnie zadzwonią.
    ReviewUserIcon
    Nickowa

    23.06.2015 21:52

    Inne

    Jeszcze raz ja,sorry pomylilam adres mailowy.Szukam transportu do Wernigerode z okolic Slaska,dokladam sie do paliwa,info prosze na maila:[email protected]
    ReviewUserIcon
    Nickowa

    23.06.2015 21:47

    Inne

    Rowniez sie tam wybieram,szukam mozliwosci zabrania sie z kims z okolic Slaska,oczywiscie dokladam sie do kosztow paliwa.Gdyby ktos taki sie znalazl to prosze o info na maila:[email protected]
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów dla branży Automotive - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pomocnik produkcji - branża motoryzacyjna (k/m/pary/grupy)m- Praca za granicą

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Opole

    WalletIcon

    15.5 - 16.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    zanett194321

    22.06.2015 17:33

    Inne

    Witam Was wszystkich, Poszukuje pracy a wodzac po opiniach tej firmy chciałabym dowiedziec sienwiecej moze bylaby szansa żeby dostać te prace?
    ReviewUserIcon
    gg

    19.06.2015 13:26

    Inne

    ja obecnie jestem we Francji i z tego co wiem to dopiero w lipcu kolejne wyjazdy bo teraz sezon się rozkreca tutaj a o innych krajach nic nie wiem, ale przeciez na stronie maja ogloszenia i telefony wiec sprubuj podzwonic
    ReviewUserIcon
    xymena

    19.06.2015 13:22

    Inne

    pracowałam we francji na pomidorach, lekko nie było, do przezycia, ale za to kasa spoko, ktoś wie czy maja jakies aktualne oferty gdzies bliżej, bo do Francji jednak daleko, chociaż kasa ...
    ReviewUserIcon
    loli92

    17.06.2015 13:38

    Inne

    Nie wiecie może kiedy będą zatrudniać do fabryki czekolady bylam tam w tamtym roku i odpowiadaly mi te warunki pracy fajne pieniadze mieszkania ok i czekam az beda tam zatrudnia. teraz jestem pod berlinem i jakas masakra bo pracujemy po 5 godz i wychodzi mi o polowe mniej kasy niz przez mg :((( dajcie jakieś info. czekam!!
    ReviewUserIcon
    jack

    23.06.2015 15:13

    Inne

    ruszyla fabryka czekolady juz dzwonili do mnie i jade. jedzie ktos jeszcze? potrzebuje trasport
    ReviewUserIcon
    mat121

    11.06.2015 18:45

    Inne

    Witam, Jest może ktoś, kto jedzie do Magdeburga przez tą firme do pracy na 15.06.2015??
    ReviewUserIcon
    Aga

    29.05.2015 13:53

    Inne

    Pracowałam przez tą Agencje Pracy w Wernigerode. Nie mam firmie nic do zarzucenia. Wypłaty były zawsze na czas 10-tego każdego miesiąca. Warunki mieszkaniowe były na normalnym poziomie, a nawet niektóre ponad poziom i znajdowały się do 10 km od miejsca pracy. Stosunek Niemców do Polaków był dobry, nikt nikogo nie wyzywał, a jedynie zwracano uwagę, gdy ktoś zamiast pracować zachowywał się jak na spotkaniu towarzyskim ,więc nic dziwnego. Praca nie jest ciężka, proste czynności produkcyjne typu składanie kartonów, pakowanie produktów, segregacja itp. Odnośnie diet proszę poczytać w pierwszym lepszym źródle komu należą się diety, a następnie wypowiadać się na forum, bo najlepiej jest pisać o czymś o czym nie ma się w ogóle pojęcia. Zdecydowanie polecam wyjazd z Tą Firmą ,gdyż wszystsko jest tak jak być powinno.
    ReviewUserIcon
    JaTamBylam

    09.06.2015 18:28

    Inne

    Aga podpisuje sie pod tym co napisalas irowniez polecam wyjazd z agencja
    ReviewUserIcon
    pmpp

    28.05.2015 15:28

    Inne

    Witam,Ja pracuje przez nich we Francji... Wszystko tu na miejscu zgodne z opisem Pani, która mnie rekrutowała... Praca spoko, zarobki super i terminowo na koncie..a to najważniejsze.Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    kris

    27.05.2015 13:23

    Inne

    Pojechałem po to by zarobić trochę grosza - wypłatę dostaję w terminie, pracy jest dużo - nie mam powodów by narzekać.
    ReviewUserIcon
    zanetaaa111

    22.06.2015 22:40

    Inne

    Hej czy moglbys sie ze mna skontaktowac? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mario

    20.05.2015 10:49

    Inne

    zgadzam sie z tym! nieroby ! ja pracuje w niemczech i nie moge zlego slowa powiedziec. jak nie bimbasz tylko pracujesz jak czlowiek to masz dobry zarobek w polsce tyle nie zarobicie
    ReviewUserIcon
    Mario

    20.05.2015 10:49

    Inne

    zgadzam sie z tym! nieroby ! ja pracuje w niemczech i nie moge zlego slowa powiedziec. jak nie bimbasz tylko pracujesz jak czlowiek to masz dobry zarobek w polsce tyle nie zarobicie
    ReviewUserIcon
    PAWEŁ

    18.05.2015 19:27

    Inne

    Pracuje w Belgii dla tej firmy .Mamy z kolegą domek ok 45m z internetem aneksem kuchennym łazienką . Zarabiamy 15euro brutto. Koordynator jest u nas dwa razy w tygodniu rozmawia z belgami w ich języku więc nie ma problemu z komunikacją. Ludzie co piszą złe opinie to nieroby skończyły się te czasy obiboków i nic nie robienia jak dobrze pracujesz to dobrze zarobisz a nie jakieś zwolnienia lekarskie bo się należy ludzie pobudka . Pozdrawiamy Paweł i Aleksander
    ReviewUserIcon
    Obywatel

    14.05.2015 13:18

    Inne

    Szanowni użytkownicy ktos z Was pamięta imię lub nazwisko tej Pani blondi z biura która tak wydzwania do nas ? Proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    wdzuu

    22.04.2015 08:04

    Inne

    Witam.Czy ktos moze pracował w Belgii jako tynkarz bo mam zaniar jechac a nie wiem jak tam jest

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    piotrek

    25.03.2015 07:39

    Inne

    Widze ze jestes zielony jesli chodzi o posadzki. Bo gdybys cos wiedzial na ten trmat to wiedzialbys ze w polsce przy wykonywaniu tego typu prac zarobisz srednio 5k wiec jesli nie jestes w temacie to szkoda twojego zachodu bo szybciej cie wywala niz przyjechales no lomu beda placic 8k? osobie ktora jest zielona w temacie? zapomnij
    ReviewUserIcon
    Adam

    19.03.2015 14:43

    Inne

    Pani blondii (usunięte przez administratora) z swoim turasem nadal pracują dla MG Solutions? Bo chyba tak jak uslyszalem od chłopaków
    ReviewUserIcon
    Jaro

    05.03.2015 10:48

    Inne

    Witam! Czytam, że firma zła. Teraz patrze na oferte Belgia-posadzki betonowe zacierane. Piszą, że na godzine 15 euro brutto. Nie wiem ile to netto, ale wysoki zarobki. Czy ktoś tam pracował i czy prawda,że tak płacą. Dzięki.
    ReviewUserIcon
    Dżolo

    24.02.2015 13:39

    Inne

    Heja, czy macie może jakieś info odnośnie pracy we francji? Sezon się niedługo zaczyna i w sumie to chętnie bym wyjechał firma z która jeździłem nie ma żadnych ofert. Znalazłem takie oferty: pracownik zbioru warzyw.
    ReviewUserIcon
    czeslaw tam byl

    22.02.2015 13:46

    Inne

    Potencjalny pracowniku... Zdecydowanie nie polecam tej agencji. Wyplaty sie nie zgadzaja- na minus dla pracownika. Warunki mieszkaniowe zdecydowanie odbiegaja od tych ktore slyszymy podvzas rozmowy rekrutacyjenj. Mieszkania przepelnione np. 6-7 osob na dwoch pokojach... W grupie razniej. O imprezach w srodku tygodbia nie bede wspominac. Odlgeglosc od miejsca pracy rowniez sie nie zgadza. Mozluwosc nadgodzin... Raczej przymus. Niemieccy pracownicy zdecydowanie nie przychylnie nastawieni do polskich pracownikow. Poczatkowo kontakt z agencja jest bardzo dobry pozniej sie pogarsza. Wiekszosc negatywnych wpisow jest prawdziwa
    ReviewUserIcon
    FLY 1

    24.02.2015 13:00

    Inne

    Jaka to firma i praca ?
    ReviewUserIcon
    nie dajcie sie

    21.02.2015 03:19

    Inne

    Przed wyjazdem wykupcie ubezpieczenie adwokackie w niemczech ,pilnujcie terminow np wypowiedzenia czy dostarczenia zwolnienia chorobowego . jesli was zwolnia a tak zrobia bo musza ,bo po 6 miesiacach ju nie moga .i najwazniesze ubezpieczenie adwokackie w niemczech .kosztuje 15 euro /mc bez tego lepiej nie jechac w razie pytan piszcie .pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Bez nicka

    14.02.2015 16:04

    Inne

    Cos cicho ostatnio na forum sie zrobilo:-)Krzykacze i najmadrzejsi we wsi wyjechali z Wernigerode i nagle agencja przestala oszukiwac na zarobkach czy ci co zostali nie potrafia liczyc?:-):-)Nawet samozwanczy sprawiedliwy Tomcio Gigant ucichl i nie straszy juz sadami:-):-):-)
    ReviewUserIcon
    anomous

    10.01.2015 09:34

    Inne

    Niestey nie polecam, firma kombinuje jak skrojic Cie na kasie kilka miesiecy pracy i mialem dosc, nie pamietam kiedy pracowalem w takiej firmie, dodatkowo sama praca w Vergonie to jakies nieporozumienie nawet nie milismy swoich szafek na ubrania, swoje prywatne zeczy zostawialismy w szatniach w plecakach, czy torbach, dodatkowo zawsze przed praca stalismy przed dzwiami zeby nam ktos otworzyl drzwi do zakladu bo firma nawet nie dala nam przepustek. Sama praca na chali to porazka moze nie byla zbyt cieszka ale zdarzaly sie incdenty ze nasz ponizano, wyzywano od glupkow, czy psow przez bezposrednich przelozonych. Podkrecano nam linki, dawano do najcieszej pracy. MG nawet nie reagowala na skargi. Dodatkow kreca z kartami pracy, czy z urlopami, czy ze zwolniami, dodatkow mieszkania nie zawsze byly ok w niektorych przypadkach spalo sie w altanach lub w jednym luzki z obca osoba. Brak konsultanta ktory by pomagal by w codziennym wsparciu mieszkalnym, czy praca. Ja od siebie odradzam prace przez ta agenci. Dolanczam sie do pozwu sadowego, i zachecam inne osoby ktore tez mialy problemy z firma. Zachecam tak ze opisanie sytuacji do PIP w Krakowie, bedzie dodatkowa podstawa do roszczen przed sadem pracy. Adwokat ktory juz zajal sie sprawa na wstepie przyznal ze sprawa jest do wygrania, dopatrzyl sie duzo nieprawidlowosci z calego stosunku pracy. Jak ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt mailowy [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bez nicka

    05.01.2015 19:25

    Inne

    Darkowi i parze doradzam zeby zanim zaczna wylewac anonimowo pomyje na forum pokazali wydruki z wyplat dobremu ksiegowemu i dopiero potem zabrali glos
    ReviewUserIcon
    Paulina

    05.01.2015 10:34

    Inne

    Nie polecam nikomu tej firmy pracowalam tam 3 miesiące. Wracajac do Polski wybrałam się do lekarza iookazało się że nie mam ubezpieczenia. A malo tego ciężko im wysłać zwolnienia lekarskiego do ZUS - u, czekałam na to miesiąc po zakończeniu umowy, przecież każdemu należy się chorobowe po zakończeniu pracy z firmą. Przez nich mam same problemy. A co do wyplat to porażka. Te kobietki w biurze nic nie robią tylko siedza piłują paznokcie . ŻAL !!!!
    ReviewUserIcon
    Anko

    04.01.2015 19:03

    Inne

    Siemka :) w 10 stycznia jedziemy do polski jeśli ktos chciałby sie zabrać to wolne 2 miejsca mamy :)
    ReviewUserIcon
    Tomus

    13.01.2015 23:02

    Inne

    A z powrotem kiedy jedziecie???
    ReviewUserIcon
    $iw@

    04.01.2015 18:56

    Inne

    Siemka w 10.01 jade do polski jeśli ktoś by chciał to może sie zabrać wolne 2 miejsca :)
    ReviewUserIcon
    $iw@

    16.01.2015 21:45

    Inne

    My na odcinkach mamy co miesiac pisane diety i takie duperele ale podpisujac umowe z mg zrzekamy się tego i dlatego nie dostajemy żadnych diet...
    ReviewUserIcon
    dramo

    18.01.2015 09:04

    Inne

    Jeździłem przez pare agencji i nigdy nie było diet!? A o jakich odcinkach piszesz?
    ReviewUserIcon
    para

    04.01.2015 16:35

    Inne

    tak jest Darek to co piszesz to swieta prawda,warunki mieszkaniowe to jedno i za jaka kase,po drugie gdzie jest rozlakowe,diety,delegacje skoro polska umowa???oszusci jakich malo,ludzie nie pchajcie sie do tej firmy!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Darek

    01.01.2015 20:13

    Inne

    Nie polecam wogóle tej firmy same (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Kontakt z koordynatorką panią (usunięte przez administratora) poniżej zera./myśli że wszystkie rozumy zjadła.Pozatym spi się po dwóch w jednym lóżku za mieszkanko na 4 w drewnianym domu prawie bez ogrzewania zabierają każdemu po 400 euro. Z wyplaty na wyplatę coraz mniej kasy mimo że więcej godzin jest. Także pieprzyć tą firmę . Nie polecam bo sam tam pracowałem i jak ktoś kto piszę że tam jest ok to jest poprostu podstawiony

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.