opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 170 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10081)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10081)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 89
    • 90
    • 91
    • 92
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kaska

    27.08.2014 21:49

    Inne

    Zaproponowali mi wyjazd na 30-go września
    ReviewUserIcon
    taki on

    27.08.2014 21:43

    Inne

    A ty Kasiu jedziesz?
    ReviewUserIcon
    kaska

    27.08.2014 21:27

    Inne

    Nie wiem, nie pomogę. Ja też dostałam taką propozycje.
    ReviewUserIcon
    taki on

    27.08.2014 21:20

    Inne

    Mam takie pytanie mam propozycje pracy w fabryce czekoladek.I pytanie jest następujące ta czy ta firma jest wypłacalna itp,

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    kaska

    27.08.2014 19:55

    Inne

    Kurcze to co mam robić? jechać czy nie? Masz racje,że to oni powinni szukać osób do pracy.
    ReviewUserIcon
    kaskaTpv2

    27.08.2014 18:58

    Inne

    Dostałam propozycje pracy pracownik fabryki czekolady.Musze znaleźć osobę która ma auto i żeby jedna osoba z auta rozmawiała komunikatywnie po niemiecku.Co myślicie o tym?? Ściema??
    ReviewUserIcon
    kaska

    27.08.2014 20:11

    Inne

    jak myślisz ta firma jest wporządku? jeszcze nigdy nie jechałam z żadna firmą i nie wiem jak sprawdzić tą firmę
    ReviewUserIcon
    Beata

    27.08.2014 20:33

    Inne

    Pewnych rzeczy wole na ogolnym forum nie pisac,jesli chcesz podaje gg 51476702
    ReviewUserIcon
    Arni

    27.08.2014 18:04

    Inne

    Nie polecam tego biura. Przez telefon ładnie pieknie a w rzeczywistosci szkoda slow. Uwazajcie rodacy
    ReviewUserIcon
    kaska

    27.08.2014 19:05

    Inne

    Cześć Arni. Dlaczego nie polecasz tego biura?? Możesz bardziej rozwinąć temat?
    ReviewUserIcon
    Beata

    27.08.2014 17:58

    Inne

    Dlaczego administrator bez podania przyczyny usuwa nr telefonu?
    ReviewUserIcon
    KASIA I ŁUKASZ

    27.08.2014 16:50

    Inne

    HEJ MAMY SIĘ STAWIĆ W NIEDZIELĘ NA MIEJSCU W BREMERHAVEN CZY JEDZIE KTOŚ MOŻE I MA DWA WOLNE MIEJSCA? CZEKAMY NA INFO [email protected]
    ReviewUserIcon
    Darek

    27.08.2014 15:04

    Inne

    Witam czy wie ktoś coś na temat tego czy wogóle w tej fabryce czekolady to jest ok i firma wypłacalna . Jak oki i ktoś by jechał 7 września to mogę zabrać bo jadę kwestia zabrania to już się dogadamy gadu nie mam ale podaję numer tel (usunięte przez administratora)Darek dzięki za info o tej firmie i warunkach jakie tam panują
    ReviewUserIcon
    Beata

    29.08.2014 21:04

    Inne

    Darek dopiero teraz zauwazylam twojego posta,podaj mi na maila swoj nr tel to zadzwonie,mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Darek

    29.08.2014 21:06

    Inne

    Wysłałem ci meila już to odpisz
    ReviewUserIcon
    lysy27783

    27.08.2014 14:58

    Inne

    Mam pytanie czy jedzie ktoś na magazyny do bremenhaven w niedziele 31.08. i ma wolne miejsce mój email [email protected]
    ReviewUserIcon
    aga

    27.08.2014 14:55

    Inne

    Juz wiem, Anhalt. Mieli oddzwonic i na tym sie skonczylo ;/
    ReviewUserIcon
    jackaaas098

    27.08.2014 11:54

    Inne

    ja jade w poniedziałek na produkcje na Niemcy mój szwagier tam jest i mnie zwerbowal jest spoko
    ReviewUserIcon
    Mysza83

    27.08.2014 23:03

    Inne

    Można wiedzieć do czego i do jakiej miejscowości? Prosze o kontakt, gg 620198 albo e-mail [email protected]
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów dla branży Automotive - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pomocnik produkcji - branża motoryzacyjna (k/m/pary/grupy)m- Praca za granicą

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Opole

    WalletIcon

    15.5 - 16.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    aga

    27.08.2014 11:22

    Inne

    hej. Wiecie może jak jest na produkcji w Niemczech? nie wiem dokładnie jakie miasto, wiem, że 180 km od granicy.
    ReviewUserIcon
    kaska

    26.08.2014 22:01

    Inne

    Jaki jest e-meil firmy MGcentral dla MGsolutions Sp. z o. o. - Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, bo chcę jechać na produkcję Saksonia - Anhalt
    ReviewUserIcon
    lina

    26.08.2014 15:18

    Inne

    Czy wybiera się ktyos do Bremerhaven i ma wolne miejsce w samochodzie ?
    ReviewUserIcon
    kris7911

    24.08.2014 17:14

    Inne

    To moje gg jak chcesz wymienić informacje to zapraszam 50308747
    ReviewUserIcon
    Pumba

    24.08.2014 16:40

    Inne

    Cześć kris7911.Ja gdybym się zdecydowała to miałam jechać już dziś a dzwoniłam w piątek,jednak też się nie zdecydowalam tak nagle...Sama już nie wiem ,bo poczytałam na forach opinie i faktycznie adres i nr-y kontaktowe są te same co np LSEurope rowniez Metro Service i Leader Service ,no a te mają takie opinie ,ze hoho :( Tutaj wyżej z kolei parę osób pisze,że jest ok i sama juz nie wiem...
    ReviewUserIcon
    kris7911

    24.08.2014 08:46

    Inne

    Witaj Pumba. Miałem jechać 25sierpnia ale zastanawiałem się i zrezygnowałem. Tak z dnia na dzień nie mogłem jechać... A ma ktoś jakieś informacje na temat tej firmy, bo mnie interesuje współpraca tylko na dłuższy okres?
    ReviewUserIcon
    Kot

    22.08.2014 19:43

    Inne

    słuchajcie czy to nie jest faktycznie byłe Leader Service vel Metro Service? Bo czytałem na innych postach o tych firmach i adres się zgadza. a jesli chodzi o Leader Service to podobno masakra byla i mnostwo pozwow do Sądu za niewyplacona kase :/ jak ktos cos wie,niech napisze....
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Pumba

    22.08.2014 16:47

    Inne

    Witam.Macie jakieś informacje dotyczące tej fabryki czekolady? Kriss7911 kiedy masz tam jechać?
    ReviewUserIcon
    kris7911

    21.08.2014 17:30

    Inne

    Witam pracuje ktoś w fabryce czekolady, bo dostałem ofertę i się zastanawiam. proszę o jakąś informację?
    ReviewUserIcon
    MALINA

    12.08.2014 13:08

    Inne

    Witam mam pytanie czy ktoś pracował przez tą firmę jako spawacz bo mąż ma zamiar wyjechać tylko na razie szuka dobrej oferty, czy to sprawdzona firma, jak z zakwaterowaniem, ile trzeba mieć na start bardzo proszę o jakakolwiek odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    nowa

    11.08.2014 21:16

    Inne

    Witam, malina088xx11, a mogłabyś coś więcej powiedzieć na temat tej fabryki czekolady?-to co wiesz od swojej koleżanki. Do mnie zadzwoniła dziś Pani w związku z tą ofertą i powiedziała mi, że o mieszkanie nie trzeba się martwić, bo zapewnione, jedynie to koszt dojazdu na własną rękę oraz książeczka sanepidowska 20 Euro - wyrabiana na miejscu, że buty trzeba sobie kupić, a resztę zapewnia pracodawca i powiedziała, że wynagrodzenie od 3,5 do 4,5 tys. zł. Podpisywałaś z nimi umowę już, załatwiłaś wszelkie formalności, masz jeszcze jakieś informacje na temat tej firmy i współpracy z nimi?
    ReviewUserIcon
    unfeine_

    09.08.2014 10:01

    Inne

    Witam, wybiera się ktoś do pracy w północnych Niemczech od 1 września ?
    ReviewUserIcon
    pierre

    24.08.2014 19:39

    Inne

    Jeśli chodzi Ci o pracę w Bremerhaven to tak, ja się wybieram ...
    ReviewUserIcon
    malina088xx11

    06.08.2014 12:51

    Inne

    Moja koleżanka pracuje w tej czekoladzie i też się chyba zdecyduje no bo mówi że fajna praca spoko warunki i kasa dobra jak na taki lajt. chce ktos jeszcze jechac ? bo bym sie z kims autem zabrala ?
    ReviewUserIcon
    Mysza83

    27.08.2014 14:28

    Inne

    JA jadę w niedzielę mogę zabrać, moje gg 620198

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    MARYSIA

    04.08.2014 16:20

    Inne

    Jedzie ktoś 18 sierpnia do pracy do fabryki czekolady w warnigerode? Moge zabrac 1 lub 2 osoby bo jade samochodem.
    ReviewUserIcon
    B.

    05.08.2014 15:40

    Inne

    Hej, ja z koleżanką jadę. Skąd wyjeżdzasz?
    ReviewUserIcon
    ricki

    01.08.2014 16:39

    Inne

    ja pracuje przez ta firme jest wszystko dobrze. czasami czepiają się jak chce wolne ale praca fajna i kasa na czas a dla mnie to najważniejsze primo
    ReviewUserIcon
    roza

    26.07.2014 00:24

    Inne

    hey rabcio czy może pracujesz w berilinie na paczkach bo am pytnie mój maz miał wyjechać w ten czwartek do pracy pani mu narobila nadziei kupe załatwiania przed wyjazdem maz się cieszył ze będzie robił z facetem perf niem a tylko jak wysłaliśmy papiery to zadzwoniła ze jedna produkcja została wstrzymana....;/aa LUDZIE UWAZAJCIE NA OG,(usunięte przez administratora) JESLI SIE TAK PRZEDTAWI NA NIC SIE NIE DECYDUJECIE TO NACIAGACZ NAS NACIA..NA 200EU I NAS WYZWAŁ POWIEDZIAŁ ZE TERAZ ZA NASZA KASE LEZY NAD MORZEM KUTA....UUUUUWAGA
    ReviewUserIcon
    Gregory

    24.07.2014 18:34

    Inne

    Witam. Powiedzcie mi czy był ktoś może na montażu palet słonecznych jako pomocnik montera? Jakie są tam zarobki jakie zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    kris89

    15.07.2014 10:35

    Inne

    ja byłem na magazynach w bremie i przyjechaliśmy na gotowe noclegi i w sumie z 5 km od magazynu wiec zle nei było no ale bez auta to nie bardzo, przynajmniej jedno na kilku musi być. a z kasa to chyba tak jak w Polsce bo miałem do dziesiątego już w banku. w pokoju byłem z kolega, wspolna lazienka kuchnia ogolnie bez jakiś problemów a praca lajcik, 5 koła z czyms miesięcznie wychodzilo, ale wiem ze jeden z tych ludzi z bremem był tez wcześniej przez mg był gdzies przy granicy z polska bliżej berlina i tam zarobki trochę mniej niż 5 tysiaków. we wrześniu szykuje się kolejny wyjazd mi z nimi na 4 miesiące tez gdzies na polnac wiec jade bo strach zaczynać z nowa agencja jak tu już wiem co i jak.
    ReviewUserIcon
    pierre

    24.08.2014 19:42

    Inne

    Czyli ogólnie masz dobre wspomnienia z tej pracy ? Czy teraz jedziesz może do Bremerhaven ?
    ReviewUserIcon
    orzi

    14.07.2014 22:14

    Inne

    Chodzi mi o praca na magazynie w firmie kurierskiej. Na ile czasu jest umowa i czy są wypłacalni. Jakie są koszty związane z zakwaterowaniem.
    ReviewUserIcon
    orzi

    14.07.2014 17:37

    Inne

    robcio napisz jak z zarobkami i na ile czasu dają umowę??
    ReviewUserIcon
    orzi198973

    08.07.2014 23:22

    Inne

    pytanie do robcio. Podaj mi swój nr telefonu bo też tam raczej bede się wybierał. Ile czasu tam pracujesz?? i jak z zarobkami??
    ReviewUserIcon
    robcio

    08.07.2014 09:22

    Inne

    ja tam robię, zarobki w porządku tylko trochę dzień rozwalony bo rano na 4:00 do 8:00 w robocie, a potem po południu od 16:00- 20:00 ale we wszystkich kurierskich tak jest już się ogarnołem z tym, z resztą mieszkam 10 minut na nogach to przynajmniej transport za darmoche. Robota zależy od paczek jakie przydą czasem cięzkie jak cholera, a czasem w porządku.
    ReviewUserIcon
    orzi198973

    07.07.2014 23:18

    Inne

    Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś pracował na magazynach firmy kurierskiej przy załadunku i rozładunku paczek w niemczech prosba o kontakt. Czy firma jest wypłacalna? Jak z zarobkami.
    ReviewUserIcon
    jurek

    04.07.2014 08:25

    Inne

    ja pracowałem, to przy montarzu sceny przed koncertami i póżniej demontarzu, robota w porzo, ale to nie za granica tylko kraków. ale fucha wpada jak ktos chce podrobic trochę kaski
    ReviewUserIcon
    wojtas73

    23.06.2014 14:01

    Inne

    za dojazd nie zwracają kosztów, ale to norma wszędzie tak jest chyba... Mieszkania tam, gdzie jestem w porządku.
    ReviewUserIcon
    wojtas73

    11.06.2014 15:21

    Inne

    ej nie mieszajcie ludziom w głowie. dobrze że tego nie czytałem przed wyjazdem z tą firmą bo pewnie bym siedział w domu i nic nie zarobił. pracowałem we francji, a teraz jestem w niemczech od roku na magazynach. jak chcecie to pytajcie.
    ReviewUserIcon
    orzech1986

    02.07.2014 23:56

    Inne

    czym dokładnie się zajmujesz i jak zarobki czy sa wypłacalni??
    ReviewUserIcon
    Yoanna

    12.07.2014 12:44

    Inne

    Cześć! :) proszę powiedz mi jak i kiedy oni kontaktują się z ludźmi jeżeli cv zostanie rozpatrzone pozytywnie? Jak zarobki? Ile mniej więcej trzeba mieć na start? Przepraszam za taką ilość pytań. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź! Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    armand67

    29.05.2014 19:50

    Inne

    to dawny leader service international, potem leader service europe (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.