MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Wiki

Oferta pracy w fabryce czekolady w Magdeburgu, polecam tą pracę, dobre pieniądze

karaśxx

irytują mnie te ludziska które tu tak czasami brudzą tej agencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie pracuje z nimi od 3 lat co roku gdzie indziej i z kązdym problemem (czasem mega błahym;-) do nich dzwonie i jakos migiem wszystko załatwiają czegoś takiego nie było w żadnej mojej pracy póki co! Nie moge już czytac niektórych waszych komentarzy - w taki sposob to zawsze bedziecie bezrobotni :( niestey

zbych75

Ludzie! Ja tam wole pojechać trochę dalej niż Berlin bo w okolicach Berlina pełno naszych, ruskich, ukraincow i emigrantów. Jak chcecie dobrze , zarobić to trzeba do zachodnich Niemiec czyli Hannoveru lub Duesseldorf, tam chodza zupełnie inne stawki za godzine. Pod Berlin bym się nie pchal, tam już jest bardzo ciasno! serio nie warto! wybierajcie oferty dalej od granicy polskiej, każdy tak mówi

Monika&Piotr

Kto pracuje ktoś na czekoladzie w tym sezonie? Ja byłem 2 lata temu z kobietą i myślimy o powrocie. Piszcie co i jak i czy dużo ze starej ekipy zostało? Pozdrowienia dla Polaków w Niemczech - ze stolicy!;=)

XYZ
@Monika&Piotr

Zostaw na forum swojego maila,tam moge odpowiedziec,tu nie napisze nic bo nie wiadomo kto to czyta i co wyczyta:-)

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

miroxdr

No w końcu jakiś pośrednik w Polsce, który sam zatrudnia na Niemcy i nie robi tego na zleceniówkach czy umowy o dzieło-!! Ze wszystkimi ludzmi odrazu podpisują umowy o prace i pełen etat a to rzadkośc szczegulnie w niemieckich agencjach 0 WIEM CO MOWIE!. Byłem już na 2 kontraktach u nich i nie mam się do czego doczepić. Gdyby nie rodzina w kraju to pewnie bym został tam na stałe za drugim razem :(

wojciech88

Czy ktoś pracuje jako monter mebli przez MGSOLUTION a może produkcja PCV okna i drzwi? Zaciekawiły mnie wysokie stawki jak na te branze, fajnie to wyglada. Macie o jakieś informacje, jak wygląda tam praca i pensja za cały miesiąc?

Pancho

mg solutions Wernigerode fabryka czekolady ktos cos wie ? moj mail djbeat1980@gmail.com dzieki

jolka30

Czesc Wam!!! ja pracuję przy sadzonkach storczyków w laboratorium i powiem wam wszystkich ze tak super zorganizowanej agencjji pracy to ja nie widziałam . poważnie! Nie chce krakać ale oby tak dalej!!!! Sprowadzam tutaj swoje 3 koleżanki i wszystkim bardzio polecam jak ktoś się boi to tutaj dobrze trafil.... po roku mają przejmowac juz na umowy niemieckie z firmą niemiecką, co jest dla nas wszystkich fajna sprawą by tylko rzeczywiście tak było. Bo praca czysta i spokojna. Tylko uwaga niestety z partnerem tutaj nie przyjedziecie Na zakładzie same kobietki :D:D ale polcam!!!!

Ulka
@jolka30

Możesz mi napisać gdzie jest ta praca, to znaczy w jakim regionie Niemiec i jak tam warunki mieszkaniowe? I w jakiej lokalizacji jest hotel? Czy jest daleko do miasta? I jak daleko z hotelu do pracy. Z góry dzięki.

Ulka
@jolka30

Witam. Możesz coś więcej na temat tej pracy napisać? Lokalizacja hotelu, zarobki, czy daleko macie z hotelu do miasta? czy do pracy? Proszę o odpowiedź.

xxxx
@jolka30

Witam a jak zarobki i mieszkania/?

Lucia

Wiadomo, ze kazda agencja pracy musi zarabiac na swoich pracownikach - przeciez to oni ogarniaja wszelkie formalnosci, ubezpieczenia itp i musze oplacic swoje koszta. Jesli chodzi o zarobki w MG - wg mnie sa naprawde niezle. A same oferty pracy - zroznicowane i takze dosc ciekawe. Korzystalam z dwoch opcji (Niemcy) i wrocilam zadowolona.

Miki

Korzystalam z uslug tej agencji juz pare razy - zawsze wracam zadowolona i bogatsza o euro i doswiadczenie/jezyk.

w.k.

Dzień dobry wszystkim pracującym :) ! Wybieram się w lipcu a dokładnie za 3 tygodnie niecałe do pracy w laboratorium roślin, prace przy selekcji sadzonken storczyków, czy ktoś też podejmuje tam pracę? jakie warunki wam zaproponowali? Też stałe zatrudnienie i mieszkanie na tej samej ulicy co praca właściwie?

Korzystałam z oferty firmy MG już dwa razy - zawsze wszystko było ok.

Maciej

Pracowalem dzieki MG rok temu w Niemczech i musze przyznac, ze bylo ok. Warunki takie jak przy podpisywaniu umowy - nie mam do czego sie doczepic. W tym roku raczej znow sie wybiore do pracy za ich posrednictwem.

ddd

Może ktoś wie czy są wolne etaty w tym magazynie pod Berlinem i ogólnie jak tam z zakwaterowaniem

dddd

Czy potrzebują pracowników na ten magazyn pod Berlinem? Czy jest to dpd? Jak tam z kasą i jakie godziny pracy oraz czy zakwaterowanie jest ok

MonterPiotr

Dają dużo ogłoszeń na stolarza przy montowaniu mebli.Ktoś ma doświadczenie w tych pracach przez te agencje? A druga sprawa ile w tygodniu i ile godzin w miesiacu się na takim zleceniu pracuje?

AM

Praca magazyniera w Berlinie jest OK jeśli ktoś zna podstawowy angielski bez problemów Polecam ofertę

pp25

Ja pracował jako magazynier przy MG może nie pod Berlinem, ale niedaleko Magdeburga. Praca przy rozladowaniu i zaladunku paczek, jedne lekkie drugie ciezkie, praca moze zmudna troche ale prosta. Wtedy zarabialem srednio 1 100 eurona reke na miesciac, Rorbiłem tak prawie rok, minus taki ze praca zaczyna sie o świcie kolo 5 rano. Plusem dużym był kwaterunek, dwie osoby w pokoju, salonik kuchnia lazienka wszystko full wyposazenie, internet, i do pracy bliziutko expresówką, więc wygoda. Ekipa na mieszkaniu też trafiła mi się spokojna. Teraz jednak zrobilem uprawnienia na widlaki wiec szukam czegoś w tym, mg ma niby w magdeburgu komisjonerke na wozkach, ale teraz podobno mają full i nei szukają nowych, ktoś wie gdzie można się załapac na takie prace? - byle we wschodnich Niemcy a nie przy granicy francuskiej, jak ktoś coś wiec to czekam na jakieś wieści !!!!!

berliner

czy ktoś pracuje w kurierce pod berlinem? warto aplikować? pasuje mi ta praca no i fajna lokalizacja... ale czy ktoś powie coś więcej?

.....

Powiem tak: pracowałam przez tą agencję przez 3 miesiące w Niemczech. Praca była, pieniądze na koncie zawsze były na czas i warunki mieszkalne tez były ok. Ogólnie polecam :-)

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1934.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.