Opinie o BEST POLAND w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BEST POLAND. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BEST POLAND na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEST POLAND w Zabrze

Jak ze studentami w BEST POLAND? Chętnie zatrudniają?

Johnny

W tej chwili nie zatrudniają nikogo

Bladius

Niema już Best Poland, firma Electrolux nie zatrudnia pracowników sezonowych. Obecnie rekrutacja jest wstrzymana

Lol

Wszyscy na tym forum narzekacie na tą firmę a ona ma pozytywne cechy takie jak niektórzy ludzie znaleźli sobie w tej firmie kochanki,kochanków odbijając mężom żony,inne kobiety zaszły w ciążę nie ze swoimi mezami tylko tutejszym kochankami,inni znaleźli sobie kobiety tutaj źycia bo poza zakładem nie mają czasu i są nieudacznikami. Natomiast negatywne cechy tego zakładu to:bardzo małe stawki pieniężne pracowników fizycznych, absurdalne normy wymyślone przez jakiegoś niekumatego z biura pracownika, liderzy zachowują się prostacko do pracowników np.jest jeden lider na K24 jak ma focha to mówi --Mnie to nie interesuje. Niektórzy ludzie przechodzą obok siebie nie mówiąc :cześć, siema przeważnie niektóre kobiety z linii.

Hipipipitwojetipi

Kto wie co w końcu dalej będzie. Zwolnienia czy zabrane premie? Co jedna osoba to inaczej mówi.

@Hipipipitwojetipi

Niestety 44 osoby będą zwolniome

Niewiem
@Bladius

Skąd to wiesz? Podobno podpisali porozumienie do listopada. Dowiesz się prawdy a potem pisz.

@Niewiem

Taką opcje wybrał związek zawodowy, nie chciel cięć budżetowych więc została ta opcja

Fizol

Darek, gratulacje za negocjacje i dzięki.

Wózkowy
@Fizol

Ta... Przeczytał komentarze i się wystraszył. I bardzo dobrze. Facet myśli że ma prawo podejmować takie decyzje samodzielnie

XD

Związkowiec podpisuje się jako Fizol. Koniec świata

Fizol
@XD

Nie jestem w związkach, ale gdyby nie postawa Darka, fakt ryzykowna to byśmy zarabiali 80%

Panna_Nikt
@Fizol

Ciekawe czego jeszcze Dario nam nie mówi?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BEST POLAND? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Parobek

Ciekawe czy biuro również zostało by obłożone zmniejszeniem wynagrodzenia, bo jak narazie wygląda na to że święte krowy są nie do ruszenia. Ciąg dalszy dzielenia ludzi na lepszych i gorszych. Ciekawe czy kiedy starzy i dobrzy pracownicy poodchodzą to nowi dadzą radę wam te kosmiczne normy odwalać.

Rozsądny
@Parobek

Dzięki pracy działu handlowego możemy jeszcze pracować 4 dni w tygodniu. Chcesz by pracowali krócej? Świetnie. Może uda się zdobyć zamówienia na pół etatu

Parobek
@Rozsądny

Dzięki pracy fizoli dział handlowy może pracować siedząc na (usunięte przez administratora) Pewnie Cię zaskoczę ale praca na produkcji to w pewnym sensie symbioza. Nie ma działu zbędnego, niestety są ludzie którzy stwarzają takie podziały na lepszych i gorszych. Czy osoba z montażu czy z mechanicznego wykonuje gorszą pracę, lżejszą? Nie, ale to właśnie fizyczni, najmniej zarabiający pracownicy dostaną po kieszeni.

Jasne
@Parobek

Wy przynajmniej dostaliście podwyżki z wyrównaniem od stycznia a biuro nie.

Solidarność

Tak szczerze to się cieszę że nie zarządzam związkami bo na tego (usunięte przez administratora)to tu jakby można było to by żygi wylali gratulacje za pomyślne negocjacje przypuszczam że nieroby z L4 tak na ciebie naskakują xd

Daro
@Solidarność

Rozdwojenie jaźni mam

Claraveritas

No i co teraz? Pozwalniają ludzi tylko dlatego że związki się nie zgodziły na takie warunki. Czy ktoś ze związków zrobił zebranie wszystkich członków? Nie. Parę osób zadecydowało za innych!!! W dodatku pan (usunięte przez administratora). Stwierdzł że w pierwszej kolejności zwolnią tych co mają krótkie umowy. A co z tymi, którzy pracują tyle lat i ciągle stoją w miejscu? Niech zwolnią tych, dzięki którym do tego doszło....

Zenon
@Claraveritas

Chcesz zwolnić nietoperza z Wuhan?

CHCĘ NORMALNIE PRACOWAĆ
@Claraveritas

(usunięte przez administratora).Przez ten nadmiar godzin związkowych to Ci się w głowie poprzewracało,ino przejadają tam pieniądze ze składek...masz teraz bezpieczną posadę,ale pamiętaj dzięki komu? Ludziom,pracownikom fizycznym którzy mają rodziny,różne zobowiązania finansowe oni chcą w miarę jako tako stabilizacji i bezpieczeństwa w tych czasach pandemii,a tu się im teraz funduję piekiełko....Solidarność = dbanie o wszystkich,pamiętaj.

Bylapracownica
@Claraveritas

Dalej będą tak jak ty stali w miejscu i kręcili się w kółko. Nie pracuje tam już dosyć trochę ale widzę że nic się nie zmieniło. Jedynie liderzy zmadrzeli i się pozwalniali sami , lepiej szukać innej pracy niż dac robić,z siebie murzyna.

Niezadowolony

Darek podpisz!!!! Na co czekasz? Życie na ochronce zwolnień się nie boi portfel nie schudnie :))))

Pytanie do dyrektora

Witam panie dyrektorze jako pracownik firmy ekectrolux chciałbym zapytać czy mógłby pan zejść do ludzi i przedstawić sytuację firmy jakie plany na przyszłość? Czy postojowe jest finansowane z państwa ? Czy są możliwe zwolnienia fajnie byłoby wiedziec w jakiej sytuacji jest nasza fabryka czego możemy się spodziewać liczę na to że zrobi pan choćby 10 minutowe spotkanie żeby wyjaśnić co się dzieje w naszej firmie z góry dziękuję .liderzy czy kierownicy nie są tak przekonujący jak pan

Siedźwdomu

Według różnych źródeł informacji, wszędzie pisze, ze pracodawca nie może nam kazać iść na urlop, tylko w przypadku zamknięcia zakładu powinien dać postojowe. Na razie zabrali nam 5 dni + 1 dzień bo majówka. A co będzie później.? Nie wiemy. Będziemy bez i bez wypłat.

@Siedźwdomu

Chyba nie słuchałeś na spotkaniu z dyrektorem. Sytuacja jest ciężka i zamówienia spadają, zresztą jak w większości firm. Więc dla dobra Twojego miejsca pracy powinieneś wziąć ten urlop. Co Ci po tym urlopie jeśli pracodawca zbankrutuje? Chyba lepiej mieć pracę i wypłatę nawet jeśli wiąże się to z wybraniem urlopu niż mieć urlop i zostać bez pracy...

Ali

@Ja Eksperci przypominają, że wysłanie pracownika na urlop z powodu tymczasowego zamknięcia zakładu pracy jest niezgodne z prawem. Urlop bezpłatny jest udzielany na wniosek pracownika, a urlop wypoczynkowy ustala się w porozumieniu z pracownikiem. Jak uważasz, mogą Ci zabrać cały, a potem będziesz płakać bo nie masz. A nawet jak to wszystko opadnie, to w grudniu dostaniesz taką wypłatę, ze będzie Cię stać na święta.

@Siedźwdomu

Zawsze możesz dostać wypowiedzenie i wybrać cały urlop .Nie narzekaj niektóre firmy cały czas pracują i narażają zdrowie i nie wiem co jest lepsze wykorzystać urlop i byc zdrowym czy chodzić w ryzyku do roboty i nawet umrzeć dziękuję dobranoc

Ja2
@Ali

Pewnie z ciebie kolejny "wojownik" ze związków zawodowych ????

Prawnik
@Siedźwdomu

W związku z tą sytuacją moE być wprowadzony urlop przymusowy. Specjalnie tak pisałem.

Pamper

Czyzby zabraklo kasy na paczki dla dzieci :)

bikini50

(usunięte przez administratora) mamy rodziny dzieci, musimy o nich zadbać a pisanie o urlopie jest nie na miejscu. po co komu urlop jak kopnie w kalendarz, cieszcie sie ze mamy taką możliwość i siedzimy w domu, pozdrawiam wszystkich i życze dużo odporności i zdrowia aby wszyscy zdrowi spotkaliśmy sie po świętach

Informacje dnia

Panie dyrektorze z dniem dzisiejszym weszła tarcza gospodarcza .Może by tak przedłużyć postojowe ponieważ państwo będzie pokrywało prawie 75 procent wynagrodzenia a sklepy i tak zamknięte więc po co produkować na magazyny nie mamy pewności że sklepy nie upadną a co za tym idzie towar na magazynie będzie do śmieci może warto to przemyśleć.

Smutna

I kolejna fajna osoba odeszła szkoda :( Żałosne jest to że łysy nic z tym nie robią A dobrzy i doświadczeni pracownicy odchodzą. Naprawdę szkoda może i ja powinnam poszukać czegoś innego

zły
@Smutna

no niestety szkoda chłopa na nas tez przyjdzie kolej łysy dalej nie docenia wartościowych pracowników za to podobają mu się czopki od brodatego on chyba nigdy nie zmądrzeje i nie zrozumie że na samych czopkach produkcji nie zrobi

On przydatny
@zły

Zrobi bo ustawiacz ma plecy u jakosci:)haha

Zly
@On przydatny

Czyli to prawda że czołem od brodatego i ta z jakości??

Poinformowany
@Zly

Nie wiedziałeś?? Przeca to widać z daleka zresztą mają coś wspolnego ;)

On przydatny
@Poinformowany

No lizodupstwo;)

Romi
@Poinformowany

Oni od dawna ze soba dziwne ze jego zona byla wczesniej sie nieskapla

Wirus
@Romi

No jedna się zwolniła to ma inną teraz żałosny koło dobrze zrobiła że go zostawiła zostało mu ino łazić (usunięte przez administratora)

Asior
@Wirus

Ona chyba sie niezwolnila byla w ciazy chyba.Bardzo dobrze ze go zostawila rwal do kazdej w robocie od dawna parodnia Electroluxa teraz trafil kolo na swoja haha

Danse Macabre

Miło nam, pracownikom produkcji i działów około produkcyjnych że w trosce o nasze zdrowie pozwalacie nam narażać zdrowie nasze i naszych rodzin podczas gdy pracownicy biurowi, będąc wyższą kastą i niezbędnym dobrem gospodarczym siedzą sobie w domkach. Wiedzieliśmy że są w tej firmie podziały ale że tak nas macie gdzieś... No nic, pozostało się odwdzięczyć idąc na chorobowe.

Oli
@Danse Macabre

Byle wyliczyć aby dostać kwartalną i heja ????????

Dante

Może coś przeoczyłem w sprawie zamknięcia innych fabryk, ale to jest korporacja pieniądze się liczą, z resztą w tamtym tygodniu mieli pełne gacie jak wyszła informacja że jeden z pracowników może mieć kwarantanne z powodu koronawirusa. Podobno sprawa się wyjaśniła i dalej sobie nic z tego nie robią, tylko niektórzy noszą maski.

Zgodnie z kodeksem
@Dante

Pracownik może odsunąć się od wykonywania pracy lub opuścić miejsce wykonywania pracy, powołując się na art. 210 Kodeksu pracy.

Dante

Electrolux w Siewierzu i Ożarowie wstrzymały produkcje z powodu pandemii. Ale oczywiście w Zabrzu frajerzy dalej pracują, osoby które mają małe dzieci wzięły sobie wolne na nie a reszta musi pracować. Mimo że już widać pustki na hali to normy dalej muszą być i namawiają jeszcze pracowników by zostawali na nadgodziny to jest chore. Ta firma ma ma gdzieś pracownika grunt by kasa się zgadzała

Heniu
@Dante

500% normy na zdezelowanym sprzęcie nie u każdego lidera. Chyba że ponaprawiali wszystko

bikini50

powiem tak, jeżeli to prawda co pisze realista to dyrektor Wojtek powinien wyciągnąć wnioski i ukarać osoby odpowiedzialne za to co zaistniało. mało tego powinien jeszcze ogłosić publicznie kto za to odpowiada

kevin

#zostań w domu

Resident evil

Ci z góry i te pomarańczowe jemioły sieją panikę na zakładzie z powodu Koronawirusa. Jak premier Polski ogłosi żebym zamknąć zakłady pracy to oni dopiero będą pos.... bo skończą się pieniądze i nie będzie co do gara wsadzić. Ja na czarną godzinę się finansowo zaoptrzyłem na rok a pomarańczowe pasoźyty będą miały glodówkę.Nie będzie pracy nie będzie normy pomarańczaki nic nie będą klikać do zakładowych komputerów i będą płakać.

Aktualny
@Resident evil

To wymień na stabilna walutę np Franki i trzymaj w gotówce

Niedowiarek
@Resident evil

Nie wiedziałem, ze tak dużo można zarobić? Pochwal się w jaki sposób Ci się to udało?

Zostaw merytoryczną opinię o BEST POLAND - Zabrze

• Jak się pracuje w BEST POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy BEST POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEST POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BEST POLAND