Net-Best

Siemianowice Śląskie

Opinie o Net-Best

Grav

zwyczajni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowałem tam przez pare miesięcy. mówili, że dopiero sie otwierają i że wypłata będzie gwarantowana a dodatek zależy od obrotu. przez ten czas nie dostałem złamanego grosza. zachorowałem, ale po 2 dniach wróciłem do pracy to dowiedziałem się że nie mam tam czego szukać. banda oszustów. mieliśmy dzwonić po klientach i namawiać ich do kupowania ofert przygotowanych przez tą firme. oferty były kosmiczne więc nikt nie korzystał. mnie wywalili, jedna dziewczyna poszła w cholere, a trzecia, która z nami tam była, przeniosła się na domową akwizycję prowadzoną także przez tą firmę. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Net-Best - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Net-Best