Opinie o BEST POLAND w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BEST POLAND. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BEST POLAND na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEST POLAND w Zabrze

OMG

Pracownicy ponoć teraz będzie trzeba liderom się podpisywać jak będzie temperatura na hali z powodu żeby zabrać tą tandetną wodę mineralną Pulokowiankę.Za nią pewnie zakład potrąci nam z wypłaty ponieważ jest stratny bo za dużo wydał pieniędzy na pracowników fizycznych.A w tych dystrybutorach nie wiadomo kiedy serwisanci wymieniali filtry pewnie jest tam dużo bakterii i wirusów(usunięte przez administratora)

Monitoring

Niektórym liderom od tej temperatury i braku powietrza w hali produkcyjnej pie....i się w deklach i ich mózgi już nie myślą racjonalnie i merytorycznie.Szukają byle jaki problem wśród pracownika fizycznego aby go wku....Jak Ci się nudzi pomarańczowy pasożycie to siedź przed komputerem i patrz jak szpak w piz.. wte tabelki i cyferki.

bikini50

mam takie pytanie... czy firma nie mogła by informować jakie osoby są na kwarantannie... chodzi mi o to ze mamy z sobą kontakt a dowiedziałam sie ze np. jedna dziewczyna z technologi jest na kwarantannie. oki moze ludzie z technologi byli by ciekawi czy mieli z nią kontakt. w końcu wszyscy mamy rodziny i mamy do kogo wracać

szukającypracy

jakie są zarobki na magazyniera?

Daniel wózkowy
@szukającypracy

3000 brutto Po okresie próbnym też 3000 brutto Tak było w moim przypadku

@szukającypracy

Ja po próbnym miałem 3395 brutto, bo było wyrównanie premi przez odebranie kwartalnej. Niby miałem mieć 3195 brutto a dopiero od kwietnia więcej, ale od razu miałem tyle

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BEST POLAND? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Janusz

Witam ktoś wie jak mają na imię te młode dziewczyny z biura bodajże są z jakości jedna z nich wczoraj była na 4 lini będę wdzięczny

Olo

Dali pracownikom większe tzw.wczasy pod gruszą a zabrali ludziom z wypłaty parę setek. Tak działa korpo.na krzywdzie ludzkiej i dalej pracowników będą oszukiwać na wypłatach tłumacząc się fikcyjnym Covid 19.

Zeus
@Olo

Skończ się żalić. Najwyraźniej greckie powietrze ci szkodzi

Wspomnienie

No jak się czyta wasze wpisy to niekiedy aż się można zdziwić dlaczego wy tam nadal procujecie. Co do dawnej ekipy to macie racje była zgrana i każdy każdemu pomagał oraz go krył. ile razy wszyscy spinali pośladki żeby nadrobić straty na stanowisku które miało problem( awaria, jakość itp) Cała ekipa pracowała żeby wszyscy mieli dobrze. Pamiętacie Wacław jako brygadzista na zgrzewarkach :) , Grześ jako lider na lakierni, Seba prasy, giętarki itp... No i wieczne naloty włochów w nocy... Oj działo się ale jakoś każdy przychodził z uśmiechem do pracy bo oprócz zapier... było też wesoło i sympatycznie

Przeszłość
@Wspomnienie

To było teraz zostały same negatywne osoby. Na k liderzy którzy wchodzą lysemu w (usunięte przez administratora) Ustawiacze jak by mogli to rowa by wylizali liderom. A i ekipa na k już też nie ta sama. Giętarki też słabo został jeden ustawiacz który jeszcze nie wie po której stronie jest co do osob na gietarkach same konfitury. Lakiernia straszna lipa szkoda nawet gadać. Zgrzewarki biedny (usunięte przez administratora) Ze tam zaś go dali no i ta Ukrainka co strzela każdego do lysego. Jednym słowem każdy na każdego czegoś szuka. A no i jeszcze kontrola która sama nie wie co jest dobre a co nie tylko mała krzykliwa daje rade a osoby typu (usunięte przez administratora) Pa.... Itd to na linie do roboty. Powiem tak szkoda starej ekipy no ale to zasługa lysego bo miał i dalej ma ludzi w (usunięte przez administratora)

Natka
@Przeszłość

Nono już liderzy niektórzy pójdą na ochronę bo tarcza itd. za 1900 zl na miesiąc na

Przydatna
@Przeszłość

Musisz miec slaby charakter skoro wyżalasz sie na forum zamiast isc do przełożoneg na skarge. Jak ci nie pasuje idz na skarge do przełożonego albo dalej do kierownika jakości. Będą rozmowy jak osoba dalej bedzie niekompetentna to zmienia jej dział moze gdzie indziej sie wykaże. Wszyscy narzekają ale nikt sie nie zwalnia najwyrazniej wam dobrze :)

Ktosik
@Przeszłość

Ty się najpierw zorientuj a potem wypisuj, bo aktualnie to nie prawda i bzdury... Widocznie ktoś tu nie jest w temacie...

Bladius

Firma właśnie pokazała swoje podejście do pracowników. Nam premie wzięli do listopada a biuro które i tak ma je wyższe niż fizyczni ma tylko obniżone do 550brutto! Albo solidarni3 wszystkim niech zabiorą albo obniżą. To dzięki nam fizycznym firma działa i to my zasługujemy na wyższą premię. Biuro powinno mieć zawsze miej premi niż fizyczni bo to my odwalamy całą robote, nie biuro, nie kierownik, nie dyrektor. Dlaczego my mamy cierpieć? a biuro wygodnie sobie zdalnie z domu pracuje i jeszcze ma premie

Beka
@Bladius

Trzeba było się zatrudnić w biurze

@Beka

praca w biurze to nie dla mnie. Nie zmienia to faktu że firma z premiami (usunięte przez administratora) nas bez mydła

Wspomnienie

Gdzie te czasy co się na mechanicznym w nocy na Lakierni imprezy kręcilo. Kierownik lakierni spał za piecem, ekipa sie bawiła. Tak był dział zgrany że ludzie na prasach czy zgrzewarkach nic nikomu nie powiedzieli. Fajnie było no ale nie mogło to trwac wiecznie. Pamiętacie czasy jak Pan brodaty Włoch był Technologiem.. to była komedia...

Robol
@Wspomnienie

Niestety ale już te osoby nie pracują zostaly same kapusie i tacy co lubią w (usunięte przez administratora) wlazic. Szkoda była fajna zgrana ekipa no ale jak ktoś za dużo się odzywał to już nie pracuje. Co do lysego to zostawił sobie 2 liderów którzy są jak czopki, ustawiaczy którzy tylko w (usunięte przez administratora) wlaza no i zwykłych roboli którzy nie walczą o swoje A jak już to tylko na fb albo tu na forum A tak to nie potrafią się odezwac

@Wspomnienie

I co fajnie było no trochę może za dużo bolsa ale to Aneta zarzygała kosze ale się wyszprycowało na kolanach wężem i co porządek był a teraz to te z hr tzw. stanowiska mają takie do spraw niepotrzebnych i 4500 im na konto wpływa .

MM

Ile zarabia Production Team Leader w Zabrzu? Ktoś ma jakieś info?

Joanna

Mechaniczna pomarańcza
@JO

Ja mam 11700 i śmieję się z niebieskich

@MM

Widziałem umowę liderki awansowanej z produkcji. Miała 3200 brutto. Aż żal że się na to zgodziła

Jupi

A kto idzie na pomarańczowego lidera lub liderkę tylko osoba konfitura i ten co liże rzyć kierownikowi po to żeby sprzedawać swoich pracowników za plecami.Ja bym jej dał najniższą krajową.

Szymek

I co z tego jak teraz nawet te 200 orzecha laskowego jej brakuje na zmianę i leć teraz do szafki po następną powinno być płacone szkodliwe no taki etat tam Pati się nie przejmuje i ma to gdzieś

@Jupi

Jak ci sie nie podoba to zmień prace. Droga wolna

Robert
@Jupi

Chyba jednak liderzy nie zarabiają takich kokosów, skoro co drugi (usunięte przez administratora) do pracy autobusem. Jeszcze presja, stres, użeranie się z górą... dajcie spokój. Już wolę kręcić śrubki

Dd

Ludzie ....nikt was tu nie trzyma na siłę. Tylko narzekać potraficie. Jak wam tak źle to pozakładajcie własne firmy , wtedy będziecie szefami sami dla siebie.

Biedny

Wiadomo już ile będą wypłacać za wczasy pod gruszą? Miało być info do końca czerwca

Misiek
@Biedny

Wczorajszy jesteś czy co? w tym roku żadnych wczasów ani talonów zapytaj w hr

pewniak
@Biedny

1. 900 2. 750 3. Chyba 600 Wypłacone w piątek lub poniedziałek. :)

Za to jak jeden z liderów na k24 z porannej zniany potraktował kilku swoich pracowników, w tym jednego z wieloletnim stażem powinien raz na zawsze przestać być liderem. Normy wykraczające ponad ludzkie siły to znak charakterystyczny naszego zakładu, ale trzeba pamiętać też o byciu człowiekiem. Szkoda bo fajnie się zapowiadało ale widać wpierdalanie z łysym makowca nie poszło w las

Prezes

Brodaty jest jaki jest, pokrzyczy i więcej nie zrobi, ale jak podpadniesz Prezydentowi to nóż w plecy i szukać nowej pracy. Już paru się przekonało

Iwona

Dla mnie to nie jest zachowanie godne lidera. Sam niech w maku (usunięte przez administratora) a nie porządnych pracowników stawia w sytuacji podwyższonego stresu.(usunięte przez administratora)

Ciekawe kogo jeszcze wyrzuci zanim wyrzucą jego

Podobno kolejne roszady mają być na P. Ważni ludzie z okien widzą że chłopy częściej stoją niż pracują

Potwierdzam
@.

Też o tym słyszałem. Podobno mają ich przenieść na ochronę

...

Niestety ale taka prawda. Jak człowiek ma swoje zdanie i walczy o swoje to jest do eliminacji. Karma wraca. Oby do niego wróciła ze zdwojoną siła.

K24

Zamień się, wasze liderki to nic przy liderach na (usunięte przez administratora) Jeden krzyczy i strzela fochy gdy coś dzieje się nie po jego myśli, drugi chodzi z zegarkiem podnosi normy i wyrzuca doświadczonych pracowników bo nie pasują mu do koncepcji. Dobrali się perfekcyjnie

Widzę że na obu znianach ten sam problem... Kiedyś można było iść z wszystkim na satynę a teraz wiecznie jakieś pytania i jeszcze za każdą sztukę wypisywać red taga... Każdemu może wkrętak zjechać i nie trzeba od razu robić z tego afery

Aneta3

Ja to na red tagu napisałam że mam okres tak pod kolor i tak wszyscy bzdury tam piszą tylko pełny kosz tego badziewia nikt tego nie sprawdza

Informator

Ponoć 5 kobiet dało wypowiedzenie do końca czerwca liderka i cztery fizyczne. Mają już dość tej presji swoich zwierzchników.

Ala
@Informator

Idziemy z Gośką do tej nowej piekarni 4 tysiaki na rękę kręć tam dalej śrubki

Lupo
@Ala

Gdzie ta piekarnia ze tak dużo płaca ?

Ala
@Lupo

No tu przy blokach koło auchana

Wieloletnipracownik
@Ala

Możesz napisać coś więcej gdzie dokładnie ta piekarnia jest?

Obojętny

Łysy to kawał ch.... I jak tak będzie dalej robił to sam na k będzie (usunięte przez administratora) Najpierw 2 doświadczone osoby się zwolniły później jeden z lepszych ustawiaczy teraz spawacz co pół działu ogarniał no chyba że(usunięte przez administratora) chce mieć samych w (usunięte przez administratora) wchodzących(usunięte przez administratora)

On przydatny
@Obojętny

Odeszly doswiadczone osoby i doswiadczony ustawiacz wszyscy mieli jedna wspolna ceche byli normalni a nie (usunięte przez administratora) mieli swoje zdanie i szacunek do siebie.I wcale mi nie szkoda ich pewnie maja lepiej niz tu .Brawo

@Obojętny

Rozpoczyna się czyszczenie działu z mądralińskich to nie koniec porządków. Wiecie komu podpadliście:)

Koopa

Dziewczynę z lakierni która zapier*ala bardziej niż niejeden chłop też umowy nie dał bo ma dużo oleju w głowie i swoje zdanie!! A tam to w ogóle nikt pracować nie chce.

Zniesmaczony
@Koopa

Ona mówiła że sama rezygnuje więc jaka jest prawda?

...
@Zniesmaczony

Nie dał jej umowy bo powiedział że nie ma pracy na lakierni przez koronawirusa co jest kłamstwem!! Ale dziewczyna mądra to się nie przejęła i wszędzie będzie miała lepiej !

On
@On przydatny

Jestem przekonany ze pisze to ta normalna osoba która odeszła. Nam nienormalnym pozostało pracowac w tej firmie ktora jest w miarę normalna. Pozdrawiam wszystkich normalnych i nienormalnych

Gwiazdeczka2
@Zniesmaczony

Została zdegradowana do pracownika fizycznego za wyniki i traktowanie pracowników

Firma pozwolila sobie na zwolnienie osoby z dwunasto letnim stażem pracy oraz duzymi umiejetnosciami. Pytam sie czy osobom decyzyjnym w tym zakładzie zalezy na dobru firmy. Kazdemu powinno sie dac szanse ale łysy chcial udowodnic swoją wyzszosc. W oczach pracownikow jestes małym błaznem. Jeszcze słowo o naszych zwiazkach o ile mozna nazwac to zwiazkami. Majac w rekach tak potezne atuty nie potrafił obronic a mowiac szczerze przyczynił sie do zwolnienia doradzajac zmienianie zeznan. Pracownik nie chorowal byl nadzwyczaj sumienny ale to nie wystarczylo. Przewodniczacy Solidarnosci podaj sie honorowo do dymisji tak bedzie najlepiej dla wszystkich.

Obojętny

I tu wychodzi znajomość prawa pracy związki tak naprawdę nic nie mogą jedynie co to pomoc w sądzie przy takim zwolnieniu Ale najwidoczniej wiesz lepiej. To jeśli te związki są takie źle i nic nie robią to załóż swoje co za problem ? A gdyby nie związki to już dawno połowa z nas by nie pracowała A jak by pracowala to za minimalną krajową. I mimo iż nie jestem w związku to duży szacunek dla przewodniczącego i reszty za walkę z korporacją którą ma nas pracowników za numerki (usunięte przez administratora)

Fizol

Zmienianie zeznań i fałszywi świadkowie. Będzie z tego afera

Ona

A więc to prawda? No cóż. Sam sobie przejebał

Kk
@Ona

Otóż to, jak dobrze wiedział, ze nie może przyjść do pracy miał wziąć żądło albo l4, a nie wysyłać kolegów do pracy za siebie.

Wózkowy

Witam mam pytanie pojawiła się oferta jako widlakowym ale nie podali stawki. To ile można brutto zarobić jako magazynier?

Produkcyjny

Na początek 3100 po okresie próbnym więcej

Zrezygnowałem
@Produkcyjny

Po okresie próbnym tyle samo co w trakcie jego trwania

Ja po przedłużeniu umowy mam 3395 brutto

Andrr

Już pracujesz? Jak tam.

Wkurzony

Nieźle. 90% biura zarabia mniej :(

@Wkurzony

Nie wiem ile zarabia biuro, ale brutto to nie jest kwota na rękę. Na rękę to wychodzi jakieś 2600 zł. Biuro pewnie ma więcej

Wkurzony
@Bladius

Tylko kierowniczki i starsze specjalistki. Szeregowy biały zarabia podobnie

Andre

Cały czas poszukują operatora wózka, ale na pewno u nich w biuro siedzą nacyinalisty, od lutego wysyłam CV.

@Andre

rekrutacja jest wstrzymana

Green spirit

Zawsze jak sobie człowiek pomyśli że nic glupszego nie da się wymyślec to oni potrafią udowodnić że nie ma bata i przekraczają granicę (usunięte przez administratora) coraz dalej. Oczywiście prym wiedzie w tym elita biurowa wraz z lysym i panami z BHP na czele.....

Zostaw merytoryczną opinię o BEST POLAND - Zabrze

• Jak się pracuje w BEST POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy BEST POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEST POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BEST POLAND