EURO-INWEST PROJEKT Sp. J.

Opinie o EURO-INWEST PROJEKT Sp. J.

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp.j.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

anonymous
@Administrator 19.03.2018 09:04

Zastanawiam się dlaczego firma która zatrudnia pracownika w Anglii wypłatę robi w złotówkach . A mało tego dają swoją kartę firmową z wypłatą pracownika . Chyba nie tak to powinno wyglądać . Zarabiasz w funtach to chyba wypłatą powinna być w funtach.

Misiek

Firma duża, zatrudnia Polakow na Anglie i Ukraińców do Polski. Czasem zamieszanie z dokumentami mają. Wyplaty spoko na czas. Kwatery w Angli spoko. Brygadziści konkret. Za pijaństwo wylot.

Bartek

Najważniejsze dla mnie jest ze w firmie można wyjechać za granice i dobrze dorobić. Kasa zawsze na czas.

бывший рабочий

фирма относиться к работникам как к быдлу ,селят в каких то "хлевах" ,платят копейки и по времени урезают.

EURO-INWEST PROJEKT Sp. J.
pracodawca
@бывший рабочий 16.02.2018 09:40

Dziękujemy za opinie. Pracujemy nad zweryfikowaniem tej sytuacji.

Adi27

Pracuje w tej firmie i jetem zadowolony, kasa jest na czas, no zdarzyło się może z dwa razy opóźnienie po parę dni ale w której firmie jest idealnie! Fajnie że można się rozwijać i robić dodatkowe kursy i uprawnienia. Fajny zarząd ,jak ktoś nie kombinuje i nie chleje to jest doceniany,a narzekają ci których już nie ma bo za chlanie wylecieli potem K...y wieszają na prezesach. Jak w każdej robocie jak sami nie sprawdzicie to się nie przekonacie. Roboty są w całej Polsce i zagranicą .elastycznie pod pracownika, diety, zakwaterowanie jest, wyposażony w fajny sprzęt jestem ,ubranie dostałem i jeżdżę firmówką a nie swoim.Czego więcej?......

Pracownik EiP

Pracuje w firmie już ładnych pare lat, jestem jednym z najdłużej pracujących osób w firmie. Zaczynałem jako elektromonter, dzięki rozwojowi, nabywaniu doświadczenia od dobrych brygadzistów, zdobyciu dodatkowych uprawnień sam zostałem brygadzistą i teraz prowadzę budowy.. Firma stawia na rozwój pracownika i to mi się podoba.. Atmosfera w zespole jest fajna i co najwazniejsze wypłaty są na czas..

Ukrainec..

Jestem juz 2 lata w EIP i wszyskto jest ok. Bywalo czasami male spuznenia ale wyplata zawsze byla. teraz wszystko jest na czas placony. no i fajni ludzi i fajna atmosfera. Я рекомендую цю компанію всім українцям

Monika

byłam na rozmowie w grudniu- dobrze wszystko przedstawione jakie warunki zatrudnienia. Fajna firma chciałam pracować tam, j. Angielski bezplatne lekcje. Super biuro.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp.j.? Czy firma zapewnia benefity?

Ola

na dzien dzisiejszy tj.17/11/2017 Szukaja specjalisty ds.organizacji wyjazdow zagranicznych.Zadzwonili do abym stawila sie na rozmowe kwalifikacyjna w przyszlym tygodniu. Po przeczytaniu Waszych ww. niepochlebnych opini zadzwonilam do nich i zrezygnowalam.Szkoda czasu na takiego pracodawce!

Kasia
@Ola 17.11.2017 12:18

No właśnie zrobiłam to samo ???????? Szkoda czasu

Pracownik EIP

Chyba firmy sie pomylilo bo robie w EIP i czegos takiego nie znam.

Agata

@FRED - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z Euro-Inwest Projekt S.C.? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

gary

Dzisiaj znowu zamieścili nowe ogłoszenia o pracę i znowu szukają kolejnych elektromonterów a oferują miedzy innymi "pracę w młodym i dynamicznym zespole" hahaha a o wynagrodzeniu nie ma najmniejszej wzmianki tylko(usunięte przez administratora)

jan

szukam pracy zadzwon do mnie w tej sprawie jan dziekuje

arek t

czy to prawda że jakby mi się jakoś udało zatrudnić u was jako elektromonter w związku z obecną rekrutacją to firma ma mi zapewnić zakwaterowanie oraz transport? nauczony życiem i kontaktami z innymi firmami od razu wolę zapytac ile mnie to będzie kosztowało

lonis

@mjuzik, podobnie jest na stanowisku elektromontera. tutaj też wystarczy wykształcenie zawodowe i trochę doświadczenia,(usunięte przez administratora)

mjuzik

młody dynamiczny zespół, czyli zależy im tez na młodych ludziach - fajnie, ze dają im szanse :) no i zatrudniają np. elektryków teraz w rudzie śląskiej (usunięte przez administratora)

tomasz

@Duch EIP przecież wszystkie komentarze o firmie są, to chyba dobrze, ze ludzie pisza tutaj jakie doświadczenie mieli z nimi. Ale problem z elektykami to chyba mają w całej Polce, bo tylko takie ogłoszenia widze do Warszawy, Krakowa, Lublina, więc może faktycznie nie płacą za to stanowisko zbyt dużo.

Radek

Pracowałem w tej firmie . Warunki zatrudnienia,jak w kazdej podobnej. Pieniadze byly zawsze wyplacane .

Mietek

Pracuję w tej firmie od ośmiu miesięcy i nigdy nie było problemu.

Zostaw opinię o EURO-INWEST PROJEKT Sp. J. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO-INWEST PROJEKT Sp. J.