Deutsche Werkslogistik

Opinie o Deutsche Werkslogistik

@Mm, dziękuję za Twoją odpowiedź. Pytasz o znajomość języka niemieckiego więc domyślam się, że jest to pewien wymóg co do tego by pracować w DLW, mam rację? Czy dla osób, które nie znają języka, bądź mówią w stopniu podstawowym praca ta stoi otworem?

Rafal
@Karolina

Większość pracowników pracuje bez znajomości języka niemieckiego zostało wolnych miejsc bodajże 5 : ) napisz do mnie na emaila : raphael-93@gmx.de skontaktuje Cię z pania która rekrutuje pozdrawiam Rafal

@Tadeusz, @... , czy zatem wiadomo ile konkretnie osób jest zatrudnionych w tej firmie? Które informacje są potwierdzone? Czy w związku z dosyć sporą liczbą osób zatrudnionych w DLW są obecnie jeszcze wolne wakaty? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Czy ktokolwiek posiada wiedzę na ten temat?

Mm
@Karolina

600 osób. A jak znajomość języka niemieckiego u Ciebie?

Tadeusz

Czemu każdy się podpisuje zmyślonym pseudonimem niech każdy kto ma zastrzeżenie wpisze prawdziwe dane i poda sprawę do sądu a nie takie głupie przepychanki bo to jest śmieszne a raczej żałosne w Dwl pracuje ponad 300 osób a tu są jakieś śmieszne wypociny śmiesznych ludzi jak była by to firma oszustów to dawno sądy i sprawy karne by tą firmę wykonczyły ale jednak dalej prosperuje i ma się dobrze raczej jestm pewny że gdyby dalej pracowali ludzi pokroju tego co tam niżej wypisują to prędzej by ta firma znikła z rynku więc ludzi zastanówcie się co piszecie te wypociny wasze są płytkie a niektóre to wręcz sprawy karne za zniesławienie i ogromne koszty odszkodowania i sądowe pozdrawiam ludzi pozytywnie na kręconych PS. Po numerze IP każdego można szybko znaleźć

...
@Tadeusz

Na pewno 300 ? Z tego co wiem ponad 600 ludzi oby nie więcej maja dojść nowe magazyny wiec liczba zwiekszy sie niebawem pozdrawiam : )

@bolesław, Twoja wypowiedź w sposób rażący narusza zasady jakie panują na tym forum. Tu chciałabym przytoczyć Ci zasady zawarte w regulaminie -->https://www.gowork.pl/regulamin . Jeżeli masz zamiar się wypowiadać, rób to jednak w sposób przystępny dla innych i merytoryczny. Zachęcam resztę użytkowników do wygłaszania swoich opinii odnośnie pracodawcy jakim jest DLW.

C.H
@Karolina

No właśnie trochę kultury ludzie ! Za takie pisanie można beknac

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Deutsche Werkslogistik? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
.....nn

A może te osoby co tak wypisują na firmę !!! To napiszą prawde jaka jest !!! Delikwenty pijane przychodzą robia co chca, rzucaja sie wyzywaja i ciągle cos im nie pasuje !!! A później firma nie w porządku ale z waszej strony jest okey tak.???? Spożywać alkohol w zakładzie pracy to jest nie do pomyślenia, niektórzy robia sobie z mieszkań firmowych hotele i musi policja interweniować w sprawie wyprowadzenia się z mieszkania firmowego !!! Wstyd

Franek

Jak ktoś dobrze pracuje to i dobrze zarabia oraz nie narzeka, tyle w temacie!!

.......nn
@Franek

Dokładnie!!!!!!!

Niki

Może trzeba zweryfikować swoje myślenie o pracy?

Stranger

Cześć, jeżeli szukacie pracy bez języka to nigdzie w Niemczech nie zarobicie dużo więcej chyba, że jesteście pracownikami wykwalifikowanymi. Za mieszkanie płaci się 300 euro co prawda można mieszkać z jakimiś elementami społecznymi, chociaż ja dopiero pod koniec swojej kariery na takich trafiłem. Z Panią Agnieszką można się dogadać zawsze jak się nie dzwoni pijanym i z pretensjami o nie wiadomo co, czasem nie odbiera ale to wynika tylko z natłoku spraw, wystarczy napisać wiadomość i odpowie. Normalna firma, wiadomo trzeba się liczyć i uważać, jednak pieniądze chociaż 20tego każdego miesiąca są zawsze na czas. Nie chwalę, tylko mówię jak jest, ciuchy buty to wszystko musicie zapewnić sobie sami. Pracować też trzeba i nikogo kto pracuje nie wyrzucają, no może, takich co się kładą na stole albo przysypiają z rękoma w kieszeniach. Ogólnie to 3/5 pkt ode mnie.

Wiktor

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

Staniek

Zawsze jakiś delikwent, potem się Dziwi, mnie wyrzucili. Są tacy co myślą, że idzie DWL traktować jako hotel. I pytanie dla wszystkich? Dlaczego pracuje ponad 600 ludzi w DWL, skoro piszą z niby taka zła. Dlaczego Oni są zadowoleni? Pracują Uczciwie i zarabiają, że jest możliwość zarabiania. A Pani A lub Agnieszka..... ja opisuje nie jeden. Obróć strony, wyobraź sobie, masz jej stanowisko. I 1/4 ma jakiś problem, to ciężko oddzwonić do każdego! Pozdrawiam. Kazimierz Staniek

Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie nic pozytywnego? Ten się nie myli kto nic nie robi!!

Bombelek

Powiem tak ta firma to parodia jak Was nie wpier..la na domek gdzie jest ponad 10 osób to spoko. Zarobki obiecują spore bo akord, którego nie da się wyrobić, żeby mieć więcej niż z godzinowki. Ubrania robocze czy obuwie zapewnijcie sobie sami bo Wam nie dadzą. O rękawiczki robocze też trzeba się upominać. Ostrym przegięciem jest to, że jak jedziesz po innego pracownika, bo chce się przenieść( prośba szefowej obiecany zwrot kosztów) to o kasę za paliwo trzeba się upominać i jak nie masz zdjęcia paragonu to się w d..e możesz pocałować, bo powiedzą że nie dotarł listownie. Parodia to jedyne słowo, które określa tą firmę. Nie polecam omijajcie szerokim łukiem. Ludzie się zmieniają jak dni w kalendarzu.

@Pysk czy nie ma w firmie DLW możliwości awansu na jakieś lepsze stanowisko? Każde stanowisko ma inne warunki. Jak długo tutaj pracujesz? Po jakim czasie jest szansa na awans? @Patryk Vega czy rozmawiałeś z pracodawcą o możliwości dostania podwyżki? Czy jest taka szansa?

@Patryk Vega piszesz, że praca na akord, a czy do tego jakieś premie były? Wyrażajcie swoje opinie o DLW. Informacje przydatne będą dla zatrudniających się w firmie.

Pysk
@Karolina

Trzeba sie ostro naje... zeby zobaczyc premie akordowa. W jeden dzien wyrobisz premie w drugi dzien masz na minusie. Jak zamykasz miesiac jestes w czarnej ... Nie polecam. Pracowalem troche w tej firmie. Szkoda czasu. Szukajcie lepszej pracy.

Patryk Vega
@Karolina

Twoja premia to uzyskany wynik akordowy ,pozatym nie ma zadnych premii w wyplaty sa naprawde male 1200-1300 i trzeba policzyc odciagniecie mieszkania

Nika

witam znając życie nie dodzwonisz się bo nie odbiera od byłych pracowników może lepiej zadzwoń do Hamburga poproś Panią Jakob ona jest też polką to ci może pomoże .pozdrawiam

MD

Pani Basia 100% trafiony tez tam pracowalam i nie polecam! DWL to najwieksza pomylka w historii. Wywalili mnie za nic i do dzis przyczyna jest mi nie znana. Definitywnie odradzam ta firme!

Obserwator

To powinni ludzie gdzies zglosic raczej. No bo to normalne nie jest zeby takie rzeczy ludzie pisali o tej firmie!

Siolek pancio namber ajc

Pracowałem w tej firmie ludzie, którzy pisali te komentarze w 2016 roku po prostu nie nadawali się do pracy , praca nie jest ciezka ale zespołowa tzn. na maszynie pracuje minimum dwie osoby i logiczne jest to ze 2 osoby muszą się przykładać tak samo do pracy ponieważ nikt na nikogo nie chce robic LOGICZNE. Co do pani Agnieszki nie mogę mieć zadnych zastrzeżeń Kobieta ma pod sobą dużo takich "chłodni " i sama ma też szefa i zycie prywatne i także logiczne jest ze czasami może oczyms nie pamietac , zapomnieć W każdej sprawie biurowej służyła pomocą . inne zdanie maja tylko ludzie którzy przychodzili do pracy odsiedzieć tylko swoje godziny . kasa zawsze na czas nawet wcześniej gdyby nie moja ciezka sytuacja w Polsce dalej bym tam pewnie pracował Polecam ludzią którzy nie boją się pracy i mają chęci .. Pan Siołek

Siolek pancio namber ajc

@Siolek pancio namber ajc

O kurde to mam współczuć ??? a szefowa mówiła że cię wyje....a:)bo tam jeden wielki (usunięte przez administratora)

@Siolek pancio namber ajc

Kto służył pomocą? chyba wy ale wszystko musiało być oparte o BUFET-nie jednokrotnie a co do płacy to płacili-tak nawet cudze pieniadze ale na twoje konto gdzie ty nie bardzo poczuwałeś się do zwrotu więc lepiej byłoby gdybyś wogóle się nie udzielał!!!

Pancio S.

Jak mogła mnie wyje..... ? jak robiłem tam większość roboty za was , takich nieudacznikow jak wy . chodziłem pomagałem wam bo się nienadawaliscie , szefowa wam tak powiedziała bo pewnie miała dosyć skarg na mnie ze wami pomiatam , rozkazuje hahxd a co miałem robic ? jak zamiast normalnych ludzi dostawałem starych z dwoma lewymi rekami do pracy... przykre :( a co do tych pieniędzy , ten alkoholik sam podpisal takie oświadczenie ze chce wyplate na moje konto ponieważ nie ma swojego .. dlaczego alkoholik ? pewnego razu nie miał sil stać ze mna na maszynie taki był pijany i dlatego szybko opuscil hale hahahahah tez dla tego was zabrali z tego projektu , zero mózgu, pomysłu, tępa no zero totalne

@Pancio S.

wiesz co sieroto zasrana rozkazywać mi akurat nie zdążyłeś pomiatania też nie odczułam więc nawet nie zdążyłam się poskarżyć nawet cie dzieciaku polubiłam przez ten krótki okres ale że z ciebie taka bezczelna ŚWINIA-bez honoru ambicji i szacunku dowiedziałam się po czasie więc naciągaczu daruj sobie te komentarze szkoda że ci lewych premii już płacić nie będą:)

gregi

@stankyy a skąd masz takie informacje o pewnych premiach? Jeśli tak jest, to w sumie w porządku opcja

PMI

Wszyscy ci co takie bzdety piszą, to najwieksze mameje do pracy, nie dajecie sobie rady w takiej pracy to na ogórki, albo w śmieciach ryjcie, pracowalem tam i bylo spoko a to ze macie dwie lewe ręce do pracy i zero rozumu do załatwiania jakich kolwiek spraw urzędowych to juz nie jest kogoś problem jesteście dorośli a zachowujecie się jak dzieci

Zostaw merytoryczną opinię o Deutsche Werkslogistik - Hamburg

• Jak się pracuje w Deutsche Werkslogistik?

Zobacz opinie na temat firmy Deutsche Werkslogistik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deutsche Werkslogistik?

Deutsche Werkslogistik