Deutsche Werkslogistik

Opinie o Deutsche Werkslogistik

Rafal

Ja nikogo nie (usunięte przez administratora) nie mam nic sobie do zarzucenia moze podaj swoje dane to lepiej będzie bo siedzieć I wypisywać to kazdy może a po drugie nie pracuje juz dla tej firmy! Teraz siedzi i ściąga (usunięte przez administratora)ludzi do pracy Dwl dalo jej wieksza kase za to

Rafal

Co mówiła Kaczmarek więcej szczegółów proszę

@Rafal

Wszystko co najgorsze a i o orientacji.

@Bartosz

Wszystko co najgorsze? Hmmmmm nie chce mi sie wierzyć, wiem jacy sa ludzie niestety, gadac kazdy potrafi I to dużo ale robic to nie

Polka Opolka

nie jestem w zaden sposob zwiazana z ta firma.nie ma osoby w Heilbronnie i okolicach ,ktora nie slyszalaby o p.Rafale i campinie.Trzasl calym FB ,werbujac ludzi i obiecujac im zlote gor(.przyjmowal nowych i zaraz wyrzucal bo sie nie nadaja do pracy, kasowal dodatki za kazdego nowego pracownika.)minimalna stawke i meega premie.przez przypadek poznalam ludzi ,ktorzy pracowali przy sortowaniu jogortow.to co uslyszalam co tam sie dzialo-poprostu masakra.Ponizanie ludzi,w pracy i na mieszkaniu.ciagle straszenie karami finansowymi(usunięte przez administratora)

Bartosz

Nie polecam tej (usunięte przez administratora)firmy a w szczególności Dwl w Memmingen w Hali magazynowej Dachser. Praca przy sortowanie serów. Mordercza robota na Akord.!!! Mi co miesiąc sciagali 50 euro z wypłaty i tłumaczenia były że się nie wyrobiłem a podczas pracy ta (usunięte przez administratora) E..u mówiła że dobrze nam idzie i mamy 25 % więcej niż norma przewiduje. Nie idźcie tam pracować za ochlapy 9.19! Nie róbcie tego. Ja im kundigung wysłałem i kopnalem w du.... Nie żałuję tej decyzji. Dobrze zrobiłem. Poszedłem do innej pracy gdzie uczciwe mi płacą za pracę i nikt nie chodzi jak(usunięte przez administratora). I mnie nie pilnuje jak więźniów.

Patryk
@Bartosz

Pozwolę sobie dopisać ze akordu nie ma, przecież w umowie jest stawka godzinowa i to jest wyplacane a akord nie jest wypłacany firma sobie bierze kase , to jest straszne traktowanie człowieka przez Dwl (usunięte przez administratora) naciągacze i zwalniają ludzi jak mogą tylko, tam bardzo dużo osób sie przewija , kto Ciebie wysyłał do pracy ? Tadeusz? Hrabia ? Kaczmarek? Piotrowski ? Nawijaja makaron na uszy

@Patryk

Patryk zobacz na to ich rozliczenie z firmy. Na końcu pisze minus czyli % i ile to wg nich na Euro jest. To właśnie jest akord którego nie wyrabiasz. Tam każdy ma minus. Minus dla pracowników a plus czyli zysk dla dwl. (usunięte przez administratora) i kretacze to o nich mogę powiedzieć.

Anka

Nie polecam pracy na magazynie w Heilbronn friesland campina brygadzistka straszna (usunięte przez administratora) zastrasza pracowników I wysyla naggany Dwl spada na psy coraz gorzej jest stawka 9.19 a gdzie resztazłodzieje

Maciej

Nie polecam nie są uczciwi ! Brygadzisci jedna wielka katastrofa donoszą o wszystkim i wszystkich,ludzie są zwalniani jak rekawiczki kaprysy Wojtka i Agnieszki!!! Liczy się wyrobiony akord nie człowiek!!! W umowie nie ma nic o akordzie stawka 9,19 a gdzie reszta ?! Zero dodatków za nadgodziny zero premi świątecznej i wakacyjnej gdzie te pieniądze potem płacz bo ludzi nie maja i zwalniają tam pracują sami desperacji i same badziewo uwazajcie na nich oszukują i rzna ludzi na kasę nie polecam pracy u nich a szczególnie Dachser Memmingen i Jermi Weisenhorn

@Maciej

Jeśli w umowie jest podana stawka gwarantowana to na czym polega ten akord? Jest jakieś minimum, które trzeba wyrobić, czy chodzi o coś innego?

Maciej
@Bartosz

Nie ma akordu to polaczki wymyslili miedzy innymi Kaczmarek Piotrowski i reszta bandy! Tylko w pracach sezonowych jest dozwolony akord ale nie w normalnej umowie,to co sie wyrabia te palety to firma ma zysk nie ty,i za palety nie jest wyplacane totalne kłamstwo

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Deutsche Werkslogistik? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w DLW?

Byly pracownik

Oni biorą ludzi z lapanki,nie ma rekrutacji żadnej biorą i karanych Rumunow i Bułgarow w tym problem ze nikt nie będzie dla nich pracował za śmieszne 9.19 euro na ich zachcianki trzeba pracować

Nie ma czegoś takiego jak akord to co w umowie jest to musza wypłacić, oni sami akord narzucaja! Za to wieksza kasa dla firmy a ty walisz jak dziki koń, Polacy na takie traktowanie zgodzili sie jakby chcieli to by nie robili w akordzie to wina Polaków a druga rzecz pseudo szefowie mowa o Agnieszce i Wojtku nauczyli się języka i rzna Polaków,człowiek inteligentny i wyksztalcony nie zajmuje sie tym calym Gow... Tylko idzie dalej i pracuje w czymś a nie okradać Polaków i obiecywać raj, Wojtek ani Agnieszka nie maja godności ani wyksztalcenia i gnija w takiej firmie jak cale dwl

(usunięte przez administratora) robią ludzi w balona Polak nie pozwoli sobie na takie traktowanie stawka pożal się Boże!! Bułgarzy i Rumuni beda pracować dla dwl i za 2 € oni uwielbiają takich ludzi, którzy jeszcze jeb.....na wczasy dla biura włącznie z pseudo szefami cały gang tam gdzie pracują polaczki to nigdy nie dadza zarobic zawsze jakis szwindel jest

Nie polecam zarobki poniżej 800 euro nic fajnego nie mają inne firmy oferują lepsze warunki

DwlToWielkieG

Nie polecam tego pośrednika pracy. Przez telefon mówią że 1000 Euro zarobie. Po odliczeniu mieszkania dostałem 800 Euro. Koordynatorzy są brani z lapanki, aby trochę po niemiecku rozmawiali.

Oszukana

Nie polecam zwykli (usunięte przez administratora) i kanciarze dorabiaja się na Polakach

Kaska

Nie są warci oszukują jak moga stawka godzinowa 9,50 € brutto a łóżko 300 € Na dodatek trzeba wyrabiac akord ! Akord w Niemczech jest zakazany

Nie polecam! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) liczy się tylko wyrobienie palet a nie człowiek

Krzysztof

Polecam

Aktualny pracownik

Polecam ‼️ niektórzy przyjeżdżają na wczasy, niestety sa ludzie i ludziska! Dla mnie to co mówiono przez telefon wszystko zgadza się, nie mogę mowic złego słowa na firmę ani korrdynatorow! Naprawdę są bardzo w porządku i pomocni! Jeśli ktos ma problem to tylko ludzie sami z soba, trzeba po prostu słuchać przez telefon co mowia, a nie przekręcac i zmyslac i dodawac od siebie z czystym sumieniem mogę polecić firmę

Szybki bil

Nie polecam. Przez telefon obiecanki . A później odwracanie kota ogonem

@Szybki bil

Co dokładnie w Twoim przypadku nie zgadzało się z tym, co ustaliłeś telefonicznie z pracodawcą? Przypuszczam, że są to jakieś kluczowe kwestie, dlatego chciałbym, abyś sprecyzował, co to takiego było.

Paulina

Polecam ‼️ wszystko się zgadza, tak jak było mówione przez telefon! Nie mam zastrzeżeń :)

Igor

Z Czystym sumieniem polecam firmę!!! Jeśli cos jest nie tak, to tylko z ludźmi! Nie z firmą!

@Igor

Dokładnie!!!!!

Krzysztof

Polecam ‼️

Bartek

Polecam firmę, opieka bardzo dobra i najważniejsze to co bylo mówione przez telefon to zgadza się w 100 %! Nikt nas nie oszukal a to bardzo dobry plus dla firmy, mieszkanie nas zaskoczylo ze w takim rewelacyjnym stanie Jedynie moge polecić firmę jak i osoby ktore rekrutuja do pracy mozna spokojnie zaufać kontakt bardzo dobry z rekruterem, oby większość firm tak mówiła i obiecywala jak Deutsche Werkslogistik Gmbh :)

Patryk

Polecam firmę!!!!!!

Jas

Nie polecam tej agencji. Większość się nie zgadza to co mówią na początku. Bardzo duży minus dla nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Deutsche Werkslogistik - Hamburg

• Jak się pracuje w Deutsche Werkslogistik?

Zobacz opinie na temat firmy Deutsche Werkslogistik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deutsche Werkslogistik?

Deutsche Werkslogistik