Deutsche Werkslogistik

Opinie o Deutsche Werkslogistik

iirena

czy koordynatorzy pracuja w weekend? moj brat wyjechal w piatek rano i koordynatorka wogole nie odbierala , pani Hopf. a pozniej wlaczala sie sekretarka.

Daniel

Podpowiecie jak dostać się do firmy? Trzeba mocno się napracować? Wiem, że są dobrzy,

@Daniel

Co ma Pan na myśli? W jakim sensie dostać się?

Pan palił

Firma spoko i idzie zarobić:) nie rozumiem ludzi którzy przyjechali na "wakacje" i mają pretensję ,że zarobili 400 -500 . Aczkolwiek jest grupa alkoholikow (Bajerscy), którzy zastraszaja ludzi i robią w żywe oczy niewiniatka .. zdala od nich! Ogólnie praca spoko .. dla tych co lubią pracować i nie poddają się po jednym dniu.

Twòj kolega
@Pan palił

Skoro podajesz nazwiska to czemu swojego nie podasz?Po twoim wpisie dochodze do wniosku że nadal tam pracujesz ale obczerniasz kolegòw,a sam pewnie nie jesteś lepszy.

maja
@Pan palił

Kim Ty jesteś żeby oceniać? PAN PALIŁ CHYBA COŚ że jest taki mądry.(usunięte przez administratora) Uważajcie ludzie w palarni.....na podpierduchy

xx

Polecam firmę DWL. Jeżeli cokolwiek się nie zgadza można skontaktować się z koordynatorami, a jeśli nie to z biurem i wszystko zostanie wyjaśnione. Zarobki to ok 950€ na rękę po odliczeniu mieszkania, o czym informują w rozmowie telefonicznej.. nie ma żadnego oszustwa, wszystko klarowne i jasne. Pieniądze są na koncie na czas. Nie polecam słuchania innych i kierowania się opiniami, bo ludzie gadają niesamowicie, a sumarum suma wszystko jest tak, jak miało być. Pozdrawiam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Deutsche Werkslogistik? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
B.

Nie polecam tej firmy pracowałam tam ze swoim chłopakiem ludzie są fałszywi zostałam zwolniona nie słyszenie

@B.

Niech pani nie pisze bzdur moze pani sie przedstawi ? Pani Barbaro (usunięte przez administratora) pani juz wie co pani robila kto wywieral presje na pracownikach ? Kto robil jakies wyscigi szczurów ? Kto chodzil z telefonem po zakładzie ? Kto rządził na zakładzie ? Kto wydzwanial ze skargami ? Pani ! Wymieniac dalej ?

B.

Tak proszę wymieniać ja nie wydzwanialam to bzdury jakieś to inni nie ja to pracownicy stali którzy tam długo pracują dobrze wiecie kto kto dobrze żyje z kordynatieami kto chleje

@B.

P. (usunięte przez administratora) z Searbeck pani juz wie co pani zrobiła i przestanie pani robić z siebie pośmiewisko

Rambo
@B.

Taaa nie polecasz bo w chujaa lecieliscie oby dwoje patrzeliscie na innych a sami robiliście zadymy które z resztą są do dziś z tej bandy lupa zbieraniny z polskich wsi ;) ale w rękach nie masz wideł tylko saszetki ;)

Grzegorz B

Witajcie czemu oczerniacie firme DWL!!!!nigdy mnie nie oszukała i kordynatorzy też firma nie jest chora tylko ludzie ktuży przyjezdzają i nie chce im się pracować!!!!

@Jolanta, czy znane Tobie były warunki zatrudnienia jeszcze zanim podpisałaś umowę z firmą DLW? Czy przeczytałaś dokładnie umowę jaką Ci zaproponowano? Może warto porozmawiać na ten temat z przełożonym. Czy wywiązujesz się ze swoich obowiązków? Może warto zastanowić się nad tym jeszcze raz.

@Karolina

Właśnie tu pytanie czy wywiazuje sie z warunkow jako pracownik większość wypisuje bzdety i kłamstwa i najlepiej wymyślić na poczekaniu jaki to ktos poszkodowany ale prawda jest zupełnie jest inna

Bartek
@Rafal

Pracowałem tam 2 lata. Po krotce, nie polecam tej firmy, lepiej poszukać czegos porzadniejszego. Pieniadze na prawdę małe jak na taka pracę.

@Bartek

Jesli pracowales dwa lata to chyba tak zle nie bylo ! Po co teraz wieszac psy i kot y ? Bylo zrezygnowac po dwoch dniach jak zle ! Zawsze znajda sie delikwenty takie co narzekaja a robia dalej

Deutsche Werke Logistic
@Karolina

Pani Karolino firma nazywa się DWL ( Deutsche Werke Logistic) z siedzibą w Hamburgu adresu nie będę podawał więc proszę nie przekręcać nazwy.

@Deutsche Werke Logistic

W ogole firma tak nie nazywa sie cala nazwa firmy zle napisala jest blad na bledzie masakra po jakiej wy szkole ? Widac

Monia

Kłamią na temat pracy i mieszkania,300 euro płacisz za samo łòżko cholera wie kogo ci dadzą na pokòj

Jarosław

Czy znane Ci były warunki umowy i wysokość wynagrodzenia jeszcze przed podjęciem pracy przez firmę DLW? Jeżeli tak, dlaczego więc zdecydowałeś się podjąć współpracę z tą firmą? Zechciej proszę podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami w tym temacie. To może zainteresować inne osoby na forum.

Jarosław

Napisałeś, że otrzymałeś 850 euro za swoją pracę, a ile miałeś obiecane na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy w ogóle próbowałeś wyjaśniać ten temat z przełożonym? Może zaszło jakieś nieporozumienie w rozliczeniu lub po prostu obowiązuje taka stawka.

@Pan palił, proszę Cię o nie upublicznianie na forum danych osobowych pracowników firmy. Pozytywnie oceniasz swoją pracę w tej firmie, widzę, że jesteś szczególnie zadowolony z zarobków. Czy możesz napisać coś więcej na temat godzin pracy i obowiązków na twoim stanowisku?

@Bartek, proszę Cię o nie prowokowanie sprzeczek na forum GoWork.pl. Forum jest miejscem ogólnodostępnym, gdzie każdy może anonimowo wyrazić swoją opinię. Być może ta osoba wolała zachować swoją tożsamość. Jaka jest Twoja ocena firmy DLW i czy według Ciebie w firmie konieczne są jakieś zmiany?

Osoba z zimnej hali

Pracuje w DWL od ponad dwóch lat i nikt mnie do tej pory nie oszukał zarabiam 2000-2500brutto i na zimniej hali jest 6c a nie 3c panie Bartku a robota jest lekka tylko trzeba mieć coś w głowie poza tym nikt cię nie lubi bo jesteś rudy to niczyja wina

@Osoba z zimnej hali

Widzę że jaka firma tacy pracownicy.

Przeziebiony pez GLESCHENDORF
@007

Ogol dziewczynie wąsy. Ps. Z waszej strony zawsze było coś nie tak(nigdy nic nie pasowało mówię nie tylko o GDF ALE I też LK).. skoro tak mało zarabiales to audi wygrałeś w zdrapce ?? A MIESZKANIE NA LOTERII ??!

Bartek
@Przeziebiony pez GLESCHENDORF

Bys się slabiaku przedstawił a nie anonim walisz. Pozdro :)

@Jola, proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi. W swoim wpisie zawarłaś pod adresem firmy poważne groźby. Twoja wypowiedź opiera się na ogólnych stwierdzeniach. Czy możesz napisać coś więcej na temat firmy DLW, podać argumenty, przytoczyć konkretną sytuację, które poparłyby twoje słowa?

@KARMA xxxx, Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Wiele napisałeś o trudnościach w kontaktach z pracownikiem firmy DLW. Przy okazji przypominam Tobie o regulaminie forum. Na forum nie podajemy imion ani nazwisk pracowników firmy. Czy możesz dokładnie opisać sytuację? W jakim aspekcie potrzebowałeś wsparcia koordynatora?

@Bartek, czy po twoich negatywnych doświadczeniach, zamierzasz spróbować raz jeszcze na innym kontrakcie z inną firmą? Czy możesz napisać coś o atmosferze jaka panowała w trakcie twojej pracy w firmie DLW? Czy można liczyć na wsparcie polskich pracowników? Każda informacja może być cenna dla przyszłych pracowników tej firmy.

Rafal

Usuwa ludzi tzw. Delikwentny i wybryki natury co poprzyjezdzaja z polszy i chca od razu po 5.000 € i za Free wszystko oj ludzie czasem płakać mi sie chce z was takie cos przyjezdza do pracy

Rafal

Ubezpieczenie zdrowotne jest od dnia pracy proszę nie wypisywać takich bzdur, jacy ludzie takie opinie niektórzy myślą ze prace można traktować jak wizyte u kolegi

xxxxx
@Rafal

Mogę Ci przesłać fakturę za wizytę oraz wszystkie wiadomości z niby koordynatorami. Sprawa i tak jest już u adwokata a propo pracy nawet fajna jest. Chodzi o oszustwa np ubezpieczenia

@xxxxx

Oj nie znacie zasad w Niemczech każdy pracodawca ma czas do 6 tygodni aby ubezpieczyć moze i po tygodniu pracy ubezpieczyć ale od dnia tak jak umowa, proszę zadzwonić do krankenkasse i zapytać i to samo powiedza do lekarza trzeba zawsze brac zaświadczenie o ubezpieczeniu zdrowotnym jak karty sie nie ma jeszcze Karte Krankenversicherung i to normalne ze rachunek sie placi no bo jak za darmo ? Nie ! Później wystarczy doniesc rachunek dla krankenkasse i zwrócą to, i firma zawsze ubezpiecza proszę zapytać sie niemieckiego adwokata to samo powie i firma jest zawsze zgodna z papierami pozdrawiam Rafal

@Rafal

Dlaczego podpisujecie sie jako xxxxx ???? Domyślam sie kto wy jesteście moze ujawnie wasze imie i nazwisko ? Narobiliscie rabanu i pojechaliscie masakra co drugi to lepsZy

@Andrju, Czasami w przypływie emocji, podejmujemy decyzję, których potem żałujemy. W przypadku pracy zawsze warto przeanalizować wszystkie za i przeciw zanim zdecydujemy się podjąć jakieś kroki. Czy uważasz, że podjąłeś właściwą decyzję odchodząc z firmy DLW? Co było główną przyczyną?

@Karolina

@Karolina, podjąłem dobrą decyzję, ponieważ pracuje bliżej swojego domu i więcej zarabiam w obecnej firmie oraz mieszkam w lepszych warunkach

Andrju

Chciał bym powiedzieć, że zostałem oszukany przez pana W. W rozmowie telefonicznej, ponieważ poinfornowano mnie, że w pracy będę ''degustował sery''. Nie poinformowano mnie, że powinienem posiadać własną odzież ochoronną oraz rzekomo za hotel robtniczy pokryje firma. Odradzam stanowczo to firmę

@Andrju

Czasem zastanawiam się skad tacy biora się ludzie najlepiej osadzic oskarzyc firme ale pracownik jest super wszystko tylko dlaczego prawdy nikt nie powie ??? Firma nie zwalnia za byle co

@Rafal

A ja się zastanwiam skąd tacy ludzie się biorą, że nie potrafią odpowiedzieć na pytanie. Ps. Sam się zwolniłem z tej "cudownej firmy"

Zostaw merytoryczną opinię o Deutsche Werkslogistik - Hamburg

• Jak się pracuje w Deutsche Werkslogistik?

Zobacz opinie na temat firmy Deutsche Werkslogistik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deutsche Werkslogistik?

Deutsche Werkslogistik