Marvel Personal Consulting

Opinie o Marvel Personal Consulting

Kalipiker

Witam. Czy ktoś mi może powiedzieć coś więcej na temat oferty "Zbieranie zamówień, order picker, HOLANDIA, Zwaagdijk" Ktoś tam pracuje,pracował. Jak wygląda sprawa z godzinami? Praca na zmiany,ilość zmian i przykładowe godziny od... do...? Praca przez cały tydzień,również weekendy?(usunięte przez administratora)Chodzi o to że w obecnej firmie mogę jeździć np. co 2-3 miesiące na 1-4 tygodnie max. Jak wygląda zakwaterowanie?

Witam. Wszystkie nasze aktualne oferty znajdzie Pan na: www.marvelpc.eu Tam tez można się zarejestrować, tzn albo z linku Zarejestruj się albo po kliknięciu na wybraną ofertę. na stronie www jest tez podany numer infolinii, czynna od pon-pt 8-18. Zapraszamy!

szukampracy

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat oferty order picker, Zwaagdijk. Ktoś tam pracuje/pracował? Jak wygląda sprawa z godzinami? Praca na zmiany,ilość zmian i przykładowe godziny od... do...? Praca przez cały tydzień,również weekendy? Jakieś dodatki? Piszą że umowa 9 , 9 , 5. Jak jest z urlopami w tych pierwszych 9-iu miesiącach? Chodzi o to że w obecnej firmie mogę jeździć np. co 2-3 miesiące na 1-4 tygodnie max. Jak wygląda zakwaterowanie?

Sony
@szukampracy

hej, powyżej Zombi pisał o tej ofercie: Dan, mam kumpla który pracuje na magazynie Action w Zwaagdijk przez Marvela jao order picker. Jest zadowolony, robota spoko, mówi, że trzeba się pokazać na początku z dobrej strony i później nie jest źle. Zakwaterowanie i kaska gra, on pracuje teraz 40 do 45 godzin tygodniowo jako picker. Kumpel jest na mieszkaniu (warunki ok) z kumplem, który pracuje na wózku widłowym bocznym, też jest zadowolony. Jako picker dostajesz prawie 10 euro, a na wózkach 10,49/godz brutto. Sam wysłałem im cv , i czekam na odpowiedź... Powodzenia

Snod

No nie jest to tak mało, ale tak bardzo dużo też nie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Marvel Personal Consulting? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
gr

witam do jakiej pracy najlepiej sie dostac przezMarvel Personal Consulting zeby pracowac w weekendy chodzi mi na hali przy produkci pakowaniu

Sony
@gr

hej. Wygląda na to, że order picker w Zwaagdijk, można pracować ok 45 godzin...

Dan

Zombi
@Dan

Zombi
@Dan

Dan

Pracowałem już w Holandii jako order picker w firmie Hoogvliet. Agencja zaś to OTTO. Jedna z najgorszych prac jakie miałem. Tyra się za dwóch, zero szacunku dla człowieka, a dogadanie się z agencją jak i firmą było dość trudne. Nie najlepszy okres w Holandii, ale chciałbym tam wrócić i zacząć inaczej. Jak jest tutaj? Czy będę mógł normalnie pracować, nie martwić się o zakwaterowanie, wynagrodzenie i nie będę musiał po tygodniu zjechać? Prosiłbym o opinię. Mimo że jest tu sporo to sam chciałbym się o tym przekonać. Pozdrawiam.

HanSolo

Cześć. Marvel wszystkie swoje aktualne oferty ma na stronie www.marvelpc.eu

sara

hej, jestem zainteresowana pracą przez tą agencje. czy faktycznie zapewniają prace (a nie siedzenie na tyłku za granica) i płacą na czas no i nie ściągają z człowieka kasy za wszystko? prowizja i te sprawy? i jak z warunkami mieszkalnymi bo naczytałam sie ogólnie okropności o mieszkaniach w nl. jak to wygląda?

@sara

Cześć Sara. W sumie wystarczy poczytać wypowiedzi na tej stronce, żeby znaleźć większość odpowiedzi na Twoje pytania. Marvel ma dużo pozytywnych opinii... Są firmą rekrutacyjną, współpracują głównie z firmami z grupy AB Nederland i to AB wypłaca wynagrodzenie, nie Marvel. Marvel nie pobiera żadnej prowizji, mieszkania jak na NL są w AB bardzo dobre, praca jest cały rok, oczywiście jak to wszędzie bywa; rodzaj pracy i liczba godzin zależy od tego, gdzie się trafi... Trzeba zawsze dokładnie dopytać rekrutera. Ogólnie, polecam, moi znajomi tam pracowali i byli zadowoleni... Pozdrawiam

HanSolo

Hej. Nie poszukują tylko ogrodników. Jest praca też np. na magazynie, również jako operator wózka widłowego bocznego, na fermie i inne. Tylko na GoWork nie mają wszystkich swoich ofert. Reszta jest na www.marvelpc.eu

agtd

A pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacają? Bo to jest całkiem fajna sumka, Ok.18 % od kwoty brutto.

zibi
@agtd

siema, wypłacają tutaj wakacyjne, nie ma problemu z tym, pozdrawiam

VENLO Papryka

Czy jest ktoś w Venlo na papryce?? Jakie warunki i jak z godzinami?

myszorka
@VENLO Papryka

Tez jestem zaintersowana ta praca i tez interesuję mnie każda infromacja na jej temat,

Nowa 1

Czy jest ktoś w Venlo na papryce ??? Jakie są tam warunki ? Jakie godziny i zakwaterowanie?

Nowa

Hej, a konto bankowe musi być walutowe czy moze byc takie jakie posiadam obecnie? Prosze o zrozumienie i pomoc, poniewaz pierwszy raz wyjezdzam: )

Orderpicker Albert Heijn

Sie ma. Ktoś coś wie może o pracy w Albert Heijn?, bo Marvel szuka własnie ludzi do podobno fajnej roboty (zbieranie zamówień na magazynie) od końca lipca na dłuższy okres czasu...

Orderpicker
@Orderpicker Albert Heijn

Cześć, właśnie kumpel tam pracował przez Marvel i było bardzo zadowolony. Fajna robota, magazyn, pod dachem, jeździsz z wózkiem i pakujesz towar wg zamówienia. Podobno cały rok można tam pracować i dłużej... Chyba się zdecyduję

tolek

Stawka najniższa to € 8,87/godz. brutto do € 9,34/ godz. brutto od 01.07.2016, przy 23 latach skończonych, wiekówka czyli 18-22 lata stawki są trochę niższe,każdy rocznik ma inną, w zależności od oferty...

tolek

er! mają więcej ofert, wszystkie są na ich stronie www.marvelpc.eu

Witam czy jedzie ktos z Przemysla w nastepnym tygodniu?

Jenny

Hej. mieszkanie zapewnia firma. można też mieszkać na swoim. pozdrawiam

zainteresowana

Czy pracuje ktoś może w Albert Heijn De Meern ? Jak wygląda zakwaterowanie przez agencję ? Pozdrawiam serdecznie

James
@zainteresowana

Hej. Mój kumpel pracował. Byłem go raz odwiedzić. Normalne mieszkanie w bloku, warunki spoko. 2 osoby na pokoju, a 6 na mieszkaniu... Atmosfera w pracy super, robota na cały rok, jedyny minus to dziewczynę miał daleko, bo w Groningen ;-)

@James

Witam, czy pracuje ktoś aktualnie w Albert Heijn w miejscowości De Meern? Jak warunki w pracy i mieszkaniowe? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Marvel Personal Consulting - Gryfino

• Jak się pracuje w Marvel Personal Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Marvel Personal Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marvel Personal Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marvel Personal Consulting