Marvel Personal Consulting

Opinie o Marvel Personal Consulting

Katyy

Tak mi się dobrze z Tobą Sylvie koresponduje, że za każdym razem pojawiają mi się nowe pytania :D Czy praca jest zmianowa? Podaj przykładowe godziny kiedy zaczynasz i kiedy kończysz pracę. Daleko masz do pracy z miejsca zamieszkania? Jeśli tak to w jaki sposób dojeżdżasz i czy ty za to płacisz czy agencja? Dziękuję za wytrwałość :D :)

Katyy

Sylvie jeszcze jedno pytanie te 230 euro na tydzień to po odjęciu kosztów jedzenia również czy nie? Pozdrawiam ;)

@Katyy

Już po odjęciu jedzenia ;-) pozdrawiam

Pawel
@Katyy

Zastanawiam sie czy z tym biurem wszystko w potzadku bo jesli sledze ich oferty pracy to nawet dwa razy dziennie sie oglaszaja z tymi samymi ofertami. Wniosek bardzo czesto wymieniaja ludzi czy moze jest inny powod?

Zonk
@Pawel

Cześć. Przyczyna bardzo prosta... Brakuje ludzi i muszą się często ogłaszać. 500 + działa... Zobacz inne firmy, jest tak samo ogłaszają się po 5 razy dziennie...

@Pawel

Byłam 2 miesiące i jest spoko ;) Myślę że to może wynikać również z częstej rotacji. Niektórzy jadą na pół roku, niektórzy na rok, a niektórzy na 2 miesiące, więc myślę że z tego to wynika. luzik :)

Katyy

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. To bardzo pomaga :)

Katyy

Sylwia ile zarabiasz na czysto? Dużo godzin masz na cebulkach? ;)

@Katyy

Katyy, ja pracuję 40-45 godzin tygodniowo, a moja koleżanka ok 50 godzin. Ja mam stawkę 8,03 euro na godzinę, bo mam skończone 20 lat. Ostatnie tygodniówki miałam 230 i 210 euro na czysto, na rękę, już po wszystkich potrąceniach... więc nie najgorzej bo ponad 900 euro miesięcznie na konto... pozdrawiam

Tommy
@Sylvie

Cześć Sylvie. Ja pracuję przez Marvel w AB w Aalsmeer i mam tygodniówkę 270 euro już na czysto, ale mam 30 latek skończonych, od 23 lat stawka to € 9,26/godz brutto. Pracuję przy cięciu piwonii, polecam firmę Marvel, dobry kontakt z personelem...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Marvel Personal Consulting? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Katyy

O dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) W jakim mieście pracujecie?

@Katyy

Katyy, pracujemy w Heerhugowaard. Pozdrawiam!

Sylvie

Katyy. Ja z koleżanką pracujemy przez Marvela w AB Vakwerk. Ja przy cebulkach,koleżanka przy roślinkach doniczkowych. Warunki mieszakniowe dobre, wypłata na czas, dobra atmosfera w pracy. Polecam!

Katyy

Czy jest/był ktoś na przebieraniu cebulek tulipanów w Venhuizen (AB VAKWERK)? Jak tam z pracą? Dobrze wszystko? Ja mam ofertę od 27.06.2016r. Czy jedzie ktoś z was tam? Jeśli tak to jak ktoś chce może napisać: katarzyna3@o2.pl

On23

Witam. Czy jedzie ktoś przez tą agencje w środe 11.05.2016 do pracy ? proszę o kontakt, jeśli ktoś jedzie. pzdr

@On23

Ja zastanawiam się czy nie jechać z dziewczyną, termin wyjazdu mamy taki sam, napisz do mnie na bednar10@wp.pl albo podeślij mi swój nr tel czy coś. Jesteś zatrudniony bezpośrednio przez Marvel czy może Axidus? Też jedziesz na zbiór malin ? Ktoś tam pojechał może ostatnio i ma jakieś konkretne informacje? Jeżeli tak to proszę o kontakt

@On23

Dostałem z dziewczyną ofertę by tam jechać, odezwij się do mnie (usunięte przez administratora) ktoś tam był albo jest i może się wypowiedzieć w temacie tego wyjazdu ?

p
@On23

Do jakiego miasta jedziesz?

Rocky
@Beniek

Hej Beniek. Jesteśmy przez Marvel w Axidusie w Poeldijku. Moja dziewczyna pracuje na zbiorze malin, ja na pakowaniu owoców. Wszystko jest ok, godziny są, warunki mieszkaniowe dobre. Nie ma się czego obawiać... pozdro PS Marvel rekrutuje też do innych agencji np AB.

@Rocky

możesz mi powiedzieć ile jesteście w stanie odłożyć kasy po wszystkich opłatach? (mieszkanie, ubezpieczenie, żarcie) macie jeszcze jakieś dodatkowe koszty? np dojazdy do pracy autem czy rowerem

Rocky
@Beniek

Beniek, my zarabiamy jakieś 250 euro tygodniowo już na czysto. pzdr

monika

hej witam;) poszukujemy pracy z narzeczonym słyszałam dobre opinie o Marvel a jak z rekrutacją?Potrzebują teraz??

lub

Jedzie ktoś na róże w sobotę???

Izabela

Hej Sara to mòj e-mail napisz skąd i kiedy jedziesz i czy jest tam ok izabelarzeczycka@onet.pl

Beniek

kiedy macie termin wyjazdu? nam zaproponowali 11.05.2016, też jedziecie na maliny? my z Łodzi byśmy ruszali jak się zdecydujemy

Stokrotka

Cześć wie może ktoś czy w firmie marwel pary mieszkają razem

meggi

Witam, czy ktoś wybiera się może na zbior malin do Holandii (Poeldijk), ktoś wie jak tam jest, jekie warunki mieszkaniowe itd.?

Sara
@meggi

Hej Meggi, ja też jadę na zbiór malin, stawka 9,26 euro na godz brutto. Godzinowo 40 godzin/tydzień. Znajomy tam pracował, to rejon Poeldijk. Mieszkanie jest okej. Praca jest na 8 tygodni, później na 8 tyg można zjechać do Polski lub zostać w innej pracy, i znowu wrócić na 8 tygodni. Nie wymagają znajomości języka ani doświadczenia.

Izabela
@Sara

Hej sara ja również jadę na zbiór malin skąd jedziesz

Sara
@Izabela

Hej Iza. Jestem z Pomorza Zachodniego. Może podasz swój mail to napiszę? Pozdrawiam

@Sara

Jesteś już na miejscu i pracujesz przy zbiorze malin? Możesz się ze mną skontaktować? Dostałem ofertę pracy i wyjaz mam 11.05.2016 ale mam pewne wątpliwości, napisz do mnie jak możesz (usunięte przez administratora)

Zibi

Kamil, cały czas szukają pickerów ale chyba mają mniej ofert niż w zeszłym roku. Ja wysłałem cv na rekrutacja@marvelpc.eu i czekam na odzew. .. ale znam chłopaka który pracuje kilka miesięcy w AH Almere i jest zadowolony. Powodzenia

kamil

Jak obecnie wygląda sytuacja w marvel, interesuje mnie praca przy zbieraniu zamówień?

fizjoterapeuta

Czarek, ja widzę na ich www cały czas jest oferta "fizjoterapeuta" do Niemiec, tak, że swoje cv wysłałem właśnie, radzę zrobić to samo, płacą ok 2000 tys euro netto miesięcznie przy 160 godz na m-c. Pozdrawiam i poniżej link http://marvelpc.eu/oferty-pracy/fizjoterapeuta.-niemcy-rejon-ingolstadt.html

mik

Możecie powiedzieć mi coś więcej o Marvel Personel Consulting oraz o pracy jako orderpicker w Almere??

Ziomal
@mik

Hej mik. Powyżej Michał pisze o tej pracy. Pzdr

Kamil

numer ich infolinii: Telefon:+ 48 91 831 22 88

Seba

ellaa. tutaj ich strona i numer infolinii: http://www.marvelpc.eu/kontakt.html

ellaa

mozena poprosic o jakis numer kontaktowy do tej firmy ? bo nigdzie nie moge znalesc a chce zadzwonic w sprawie pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Marvel Personal Consulting - Gryfino

• Jak się pracuje w Marvel Personal Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Marvel Personal Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marvel Personal Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marvel Personal Consulting