Marvel Personal Consulting

Opinie o Marvel Personal Consulting

Zen

Hej. Ja mieszkam na tym parku baraków i sa to zwykle domki nie baraki warunki są ok a kolega to chyba nawet do środka nie wszedł pewnie... owszem kawalek do miasta ale za to spokoj cisza...12 km do bankomatu ale dojeżdżamy autem taki wynalazek wiec nie na problemu... kolega Mariusz nawet pracy nie podjął a robota jest spoko a jak komuś domki nie odpowiadaja zawsze moze sie przeniesc na prywatne lokum. Ja tu przyjechałem do pracy nie na wczasy...

Mariusz
@Zen

Kolego obawiam się, że możesz mylić lokacje. Na pewno mieszkasz w Parku w Lunteren? Chyba jednak mam wrażenie, że nie i nie zdajesz sobie sprawy co piszesz mówiąc o nich "zwykłe domki". Co do pracy to fakt, tak jak napisałem nie mogę się wypowiedzieć na jej temat, bo nawet do niej nie zawitałem. Widząc na jaką lokację mieszkaniową trafiłem, nawet się nie rozpakowałem i wróciłem do Polski.

@Mariusz

Dokładnie Lunteren, ja tam mieszkam, więc chyba sobie zdaję z tego gdzie mieszkam ????? Jałowa dyskusja, tak jak pisałem można się zawsze przeprowadzić na prywatny domek, tzn coś sobie wynająć, to tak informacyjnie, jakby kolega nie wiedział, a przyjechałem tu do roboty nie na wczasy, powtarzam, więc mi te domki pasują

Andy
@Zen

Byłem potwierdzam. Obiecują normalny dom na 6-7 osób a trafia się na park baraków w Lunteren. Druga sprawa to nie rozśmieszaj mnie z tym wynajęciem prywatnego domku. Z reguły wygląda to tak, że trzeba zapłacić czynsz za miesiąc z góry i kaucje w wysokości nawet do trzech czynszów. Jakbym miał na to to dawno bym pojechał i wynajął takie mieszkanie, a pracy szukał za pośrednictwem holenderskiej agencji. (usunięte przez administratora).

@Andy

Hej, park w Lunteren to nie jedyne miejsce gdzie są domki dla os tam pracujących, mam znajomych którzy mieszkają w super ośrodku w Soesterberg. W Lunteren jest już niewiele osób i docelowo nie ma być tam zakwaterowań, poza tym mi od razu powiedzieli, że trafię na domki i jakie są warunki. Oprócz spoko domków na Soesterbergu jest już też nowy ośrodek z lepszymi warunkami niedaleko... poza tym mam wielu znajomych na prywatnych mieszkaniach a piszesz jakby to było niemożliwe, żeby coś wynająć... pzdr

Andy
@Zen

Ja nie piszę, że jest to niemożliwe. Ale żeby coś wynająć to jednak trzeba mieć na początku sporo pieniędzy odłożonych, a żeby coś odłożyć to trzeba najpierw troszkę popracować ;)

Dorota

Cześć. Mam pytanie o AH online Rotterdam. Jakie godziny i norma w pracy?

Sindy
@Dorota

hej, kumpel robi tam teraz i ma 45 godzin, norma jak jest nie wiem dokładnie ale on nie narzeka, daje radę

kuppo
@Dorota

Praca w AH Online... pracowałam. Mają wygórowaną normę, ja nie byłam w stanie jej wyrobić, musisz robić takim samym tempem przez 8h i najważniejsze "wyrabiać" norme ;] Polecam tą prace bardziej osobom o mocnych nerwach (usunięte przez administratora)

Miron

Słyszałem wiele dobrego o firmie. Podpowiedzcie jak rozpocząć pracę ?

Ziom
@Miron

Cześć. Najlepiej zalogować się przez link "Zarejestruj się" na marvelpc.pl

Hej, pracuje ktoś z Was na magazynie w Actionie? Jak to wgląda, jak atmosfera w pracy? Jak warunki mieszkaniowe?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Marvel Personal Consulting? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
pytanie

Witam,ktoś pracowal/pracuje w Emmeloord na magazynie jako order picker? są godziny? jakie zakwaterowanie,daleko do pracy? Pozdro

siema
@pytanie

Cześć. Mój kuzyn tam pracuje od marca. Ma 40-45 godzin tygodniowo, i autem dojeżdża do pracy 10 km. Jest mega zadowolony

@siema

od marca? w ofercie pisze ze praca jest od lipca do listopada i że niby jest tak jakis sezon zimowy tylko dla wybranych.. a jesli ktoś jest bez prawa jazdy to ma zapewniony jakis transport? pozdro

siema
@pytanie

praca teraz startuje tam od stycznia/lutego 2018, kuzyn pracuje cały rok akurat od marca 2017, można się załapać bez problemu, nie wiem jak tam jest w ofercie ale na ich stronie www.marvelpc.pl piszą że od zaraz, lub stycznia start...

@siema

a nie wiesz jak to tam wyvlada na wiekowce (21) mozna wyjsc na tydzien chociaz ponad 200 euro na czysto?

tak
@pytanie

pewnie tak, z bonusami to mysle ze na spokojnie

jabłuszko

Hej, Czy jedzie ktoś przez marvel do pracy przy tulipanach z doswiadczeniem do hol w okolice aalsmeer? jak to wygląda? oferta wydaje sie fajna, ktos w temacie??

Sindy
@jabłuszko

hej, moja znajoma z Gryfina pracowała przez Marvel na tulipanach w AB rejon Aalsmeer, wracał kilka lat pod rząd, fajna praca, dużo godzin i szefostwo firmy w porządku...

Madzia

Witam Jak aktualnie wygląda praca na Albert Heijn w De Meern? Są godziny? Jest ciężko? czy kobieta sobie poradzi? Słyszałam, że jest ciężko zwłaszcza kiedy trzeba przeciągać wózki z zamówieniami Pozdrawiam

@Madzia

hej, godziny są w zależności od okresu, teraz się poprawiły jakieś 40 godzin tygodniowo, praca nie jest ciężka, również dla kobiet, i to co pisałem, fajna atmosfera w pracy... mieszkam na normalnym mieszkaniu, znaczy dobre warunki, pokój 2 osobowy... ja jestem zadowolony

@Zumi

I za te przykładowe 40h pracy ile można mniej więcej można dostać przelewem po odtrąceniu za domek i ubezpieczenie? Pozdrawiam

Lidia

@Zumi a jak długo pracujesz już dzięki Marvel Personal Consulting? Czy można traktować tego typu pracę, jako pracę na stałe, na dłużej? Czasami takie wyjazdy za granice dla wielu wydają się rozwiązaniem tymczasowym, ale czy to musi tak być?

@Lidia

hej, jak najbardziej to praca na stałe, całoroczna, pzdr

abc
@Zumi

A czy są godziny ? jak warunki mieszkalne i warunki w pracy? Pozdrawiam

Madzia

Czy jedzie ktoś do Albert Heijna w De Meern? Jak wygląda praca oraz warunki mieszkaniowe? Czy są godziny? Pozdrawiam

@Madzia

Witam około 40 godzin warunki mieszkaniowe dobre ale najważniejsze dobra atmosfera w pracy pzdr

@Zumi

A czy kobieta da radę sobie w pracy na Albercie w De Meern? Słyszałam, że jest to bardzo ciężka praca zwłaszcza kiedy trzeba ciągnać za sobą wózek z zamówieniami. Pozdrawiam

zainteresowany

Jedzie ktoś może do drachten na magazyny Aldi? A może już ktoś tam pracuje? Jak wygląda zakwatterowanie i dojazdy do pracy

Lidia

@Milka i jak? Zdecydowałaś się na wysłanie swojego zgłoszenia? Bardzo ważne są informacje praktyczne - o tym, jak przebiega cały proces rekrutacji, jak szybko można taki wyjazd zorganizować?

Milka

Witam :) czy może mi ktoś podjąć decyzję wyjazdu..na kwiaty w rejonie Aalsmeer? Jakie warunki pracy i zakwaterowania? Za każdą opinię będę wdzięczna :) pozdrawiam :)

Kucikuci

Polecam Marvela, pracowałem 2 razy, dobre zakwaterowanie w NL w domku szeregowym w mieście. Jeśli chodzi o pracę to są godziny. Jeśli ktoś ma okazję do Action to polecam ale tylko na orderpickera, fajna atmosfera i lekka praca, ładne dziewczyny :D Nie polecam AH Online w Rotterdamie na żadne stanowisko bo tam jest balagan i przegięte normy ale to wina holenderskiej agencji i tumanow z Albert Hein. Ja sam bym chętnie wrócił do Actiona ale nie da rady :(

Mariusz
@Kucikuci

A czy na innej działy w Action opłaca się pracować? Dlaczego tylko na order picker? Coś nie tak na innych działach tj. ekspedycja? Pozdrawiam

KuciKuci
@Mariusz

Co kto lubi, jakbym miał składać wózki dla pickerów przez 10h to by mnie szlag trafił. Na pickerce czas zasuwa od przerwy do przerwy i jeździsz sobie EPT ze słuchawką na (usunięte przez administratora) - wygodnie. Generalnie jako firmę polecam, bo to chyba najlepsza na jakiej robiłem w NL i fajna atmosfera.

Zainteresowana

Czy jest możliwość wyjazdu z psem? I zakwaterowanie dla pary? Nie dzieląc z nikim mieszkania?

@Zainteresowana

Hej, raczej z psem to może być problem, najlepiej szukać mieszkania na własną rękę, wtedy można raczej mieć psa, zależy od wynajmującego of kors... parki mogą jechać, mają swój pokój

Zainteresowana
@Marvel Personal Consulting

A jeżeli chodzi o szukanie mieszkania w jaki sposób mogę to zrobić bedąc na terenie Polski? Pies nie ma z kim zostać, a nigdzie go nie oddam :). Może agencja w tym pomaga? W zatrudnieniu i organizacja mieszkania z psem

Lidia

@ja dzięki za odpowiedź! W takim razie w Marvel Personal Consulting można liczyć na standardową ilość godzin. To bardzo ważne informacje z punktu widzenia pracownika, ze względu na to, że w innych agencjach, często zdarza się mniej godzin tygodniowo.

Lidia

Właśnie @Hej w większości ogłoszeń jest podana stawka godzinowa, ale nie ma informacji na temat ilości godzin do wypracowania. @MARVELPC.EU mógłbyś odnieść się do zadanego pytania bo na pewno na dokładne informacje?

@Lidia

Średnio 35 - 40h tygodniowo.

Hej

A jak tam z godzinami? Macie zapewnione te 40 godzin i jakieś nadgodziny (jeśli ktoś jest chętny) czy nie udaje się do tych 40 godzin dobić?

stan borys

Moja ulubiona agencja pracy. Jest to tylko pośrednik ale b.dobry. Podoba mi się wasz sposób rekrutacji, odpisujecie na mejle (u innych jest z tym problem).

MARVELPC.EU
@stan borys

Dziękujemy za tę opinię! Pozdrawiamy! MARVELPC.EU

Joseph

W Action praca czesto po 12 godzin 6 dni w tygodniu, lokacje mieszkaniowe ok

pok

słyszałem, że do podania wymagają skan dowodu osobistego, a to przecież nie jest zbyt bezpieczne wysyłać taki dokument obcym ludziom. Da się to jakoś obejść?

@pok

Hej oczywiście byle komu sie nie wysyła ale to jest licencjonoqqna agencja pracy legalnie dzialajaca i jakoś musza sprawdzic czy np dowód jest aktualny wiec spokojnie mozna im wysłać skan ha qyslalwm i pracuję jest ok pozdrawiam Zen

@pok

Witam. Wymagamy przesłania dokumentów, ponieważ musimy zweryfikować dane, oraz czy np. dowód jest aktualny, nieuszkodzony, jeśli ktoś ma wątpliwości musi przyjechać do naszego biura osobiście, dane są bezpieczne, i można w każdej chwili poprosić o ich modyfikowanie bądź usunięcie z naszego systemu, jesteśmy legalnie działającą agencją, więc nie ma obaw, nie wykorzystamy dokumentów do "innych" celów niż tylko rekrutacja... pozdrawiam, MARVELPC.EU

Zostaw merytoryczną opinię o Marvel Personal Consulting - Gryfino

• Jak się pracuje w Marvel Personal Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Marvel Personal Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marvel Personal Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marvel Personal Consulting