Marvel Personal Consulting

Opinie o Marvel Personal Consulting

Czy zdarzają się nadgodziny w Marvel Personal Consulting?

www.marvelpc.pl

Witam. Nadgodziny oczywiście bywają. Jest to uzależnione od stanowiska pracy i firmy docelowej. Pozdrawiamy

Blk

Jade zobaczymy

Action

Z jakimi Agencjami współpracuje Marvel

@Action

Witam. Współpracujemy z kilkoma agencjami m.in. AB Vakwerk, AB Midden Nederland i Abflexkracht

Action

Marvel współpracę tylko z agencją AB vakwerk?

@Action

Nie tylko ;-)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Marvel Personal Consulting? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Telemaniak

Witam, pytanie o zakwaterowanie jakie są pokoje w hotelu, i ogólnie wszystko w tej materii.

Janek

Witam marvelpc wypłaty tyg czy mc

@Janek

Wypłaty tygodniówki...

Polecam Action

Polecam pracę w magazynie Action Zwaagdijk. Teraz sporo godzin. Praca stała i na dłużej. Pracuję z dziewczyną. Mieszkamy na domku AB. Jest ok.

Katherine
@Polecam Action

Na domku którego AB?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Marvel Personal Consulting?

www.marvelpc.pl

Witam. Marvel jako pośrednik podpisuje umowę cywilno-prawną z osobą kierowaną do pracy, natomiast firma docelowa-agencja holenderska- podpisuje umowę zgodną z właściwym CAO- holenderskim zbiorowym układem pracy. Pozdrawiam!

Polak

Mam zamiar wyjechac do Actiona czy Marvel wymaga zaświadczenia o niekaralność pozdrawaim

PRACA PRZY KORZENIACH KWIATOWYCH. DOŚWIADCZENIE NIE WYMAGANE! START 2.01. EUR 10,71/GODZ. BRUTTO Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401 ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401 Dla naszego klienta w NOORDWIJK (2201) poszukujemy zmotywowanych osób do pracy przy korzeniach kwiatowych (rozrywanie i rozcinanie nożykiem). Praca jest na hali. Opis oferty: START: 03-01-2019 do połowy marca Wymagania: - mile widziana znajomość języka angielskiego ale nie jest wymagana - zaświadczenie o niekaralności - mile widziane własne zakwaterowanie w Noordwijk lub okolicy - mile widziane prawo jazdy - motywacja do pracy - doświadczenie nie jest wymagane OFERUJEMY: - umowę w j.polskim przed wyjazdem - legalną pracę - stawki zgodne z holenderskim CAO € 10,71 /godz. brutto - zakwaterowanie 94.35 - 99,45 € tygodniowo - ubezpieczenie 23,60 € tygodniowo - opiekę polskiego koordynatora Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV koniecznie z dopiskiem W TEMACIE MAILA: PRACA PRZY KORZENIACH KWIATOWYCH na adres e-mail: aplikuj@marvelpc.eu Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Marvel Personal Consulting www.marvelpc.eu ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino ul. Zduny 8, 77-400 Złotów nr. Certyfikatu KRAZ 401 nr. KvK: 57872198 INFOLINIA: +48 91 88 08 100 czynna pon-pt 8:00-16:00 Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

Tomasz .S
@Marvel Personal Consulting

Do pracy przy korzeniach potrzeba zaświadczenia o niekaralności ??A niby w jakim celu?

@Tomasz .S

Witam. Agencja nie zatrudnia osób karanych sądownie. Nie ma znaczenia do jakiej oferty. Pozdrawiam marvelpc.pl

emigrantka
@Tomasz .S

a po na przykład że jak komuś na domku ukradną pieniądze to żeby wyciągnąć w razie czego kto był karany, z karanymi ludźmi są same problemy

www.marvelpc.pl

MAGAZYN ACTION:ROZŁADUNEK/ZAŁADUNEK KONTENERÓW/GOOD RECEIPT oraz BUDOWANIE WÓZKÓW KONTENEROWYCH. OD ZARAZ LUB PO ŚWIĘTACH! € 10,73/godz. Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401 Dla naszego klienta w Zwaagdijk poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik magazynu w Action Zwaagdijk 1681 Rozpoczęcie pracy: od zaraz Opis stanowisk pracy: ROZŁADUNEK/ZAŁADUNEK KONTENERÓW/GOOD RECEIPT, oraz BUDOWANIE WÓZKÓW KONTENEROWYCH Rozładunek/załadunek kontenerów za pomocą wózka pompwagen Wymagania: KONIECZNA! dyspozycyjność na dłuższy okres czasu KONIECZNE! referencje od ostatniego pracodawcy kontrakty na 9, następnie kolejne 9 i 5 miesięcy Gotowość do pracy zmianowej Gotowość do wyjazdu od zaraz Oferujemy: Praca na dłuższy okres czasu - 23 miesiące Stawki od 22 roku życia : € 10,23 + € 0,50 dodatek / h brutto / wliczony dodatek PŁATNE NADGODZINY: Poniedziałek-piątek 20.00 -0.00 125 % Poniedziałek-piatek 00.00 -6.00 150 % Soboty 18.00 – 06.00 150% UWAGA! Do dnia 31.12.2019 obowiązuje również tymczasowy dodatek w wysokości € 0,50 brutto za przepracowana godzinę. Całkowita wysokość tego dodatku zostanie obliczona za okres 4 tygodni, równolegle z okresami płac w Action. Dodatek ten wypłacany jest wyłącznie w przypadku przepracowanego całego okresu płatności w ACTION Dobre zakwaterowanie (koszt € 89,50 tygodniowo) Ubezpieczenie zdrowotne € 19,75 tygodniowo Zapewniamy transport do pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem PRACOWNIK MAGAZYNU ACTION na adres e-mail: praca@marvelpc.eu Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami! Dziękujemy! Marvel Personal Consulting ROK ZAŁOŻENIA 2001 www.marvelpc.pl ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino ul. Zduny 8, 77-400 Złotów nr. Certyfikatu KRAZ 401 nr. KvK: 57872198 TELEFON: +48 91 88 08 100 pon-pt 8:00-16:00 Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

www.marvelpc.pl

PAKOWANIE WARZYW PRZY TAŚMIE. WYMAGANE WŁASNE LOKUM rejon ROTTERDAM! STAWKA € 10,50/h Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401 Dla naszego klienta w rejonie Rotterdam (3011) poszukujemy operatora linii (ważne: tylko dla kandydatów z własnym mieszkaniem!) Produkty to świeże warzywa. Praca w Ridderkerk Czas pracy Dwie zmiany od 6.00 do 15.00 lub 17:00 (przy większej ilości pracy) lub od 15.00 do 23.00/ i dłużej/ możliwe nadgodziny Temperatura na hali + 12 stopni C Wymagania: - mile widziana ( nie jest wymagana) znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - mile widziane doświadczenie i certyfikat na wózki EPT - mile widziane doświadczenie produkcyjne - swoje lokum /własny dojazd w rejon Rotterdamu/Ridderkerk Oferujemy: - Stawkę 10,50 euro brutto / godz.(od 22 roku życia) € 9,94: 21 lat € 8,65: 20 lat € 8,14: 19 lat € 7,63: 18 lat - szkolenie operatora linii (VOU) - ubezpieczenie zdrowotne € 23,60 tygodniowo - dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10,92 % dochodów brutto Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem "Van Oers",na adres e-mail: aplikuj@marvelpc.eu Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego." Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami! Dziękujemy! Marvel Personal Consulting ROK ZAŁOŻENIA 2001 www.marvelpc.pl ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino ul. Zduny 8, 77-400 Złotów nr. Certyfikatu KRAZ 401 nr. KvK: 57872198 TELEFON: +48 91 88 08 100 pon-pt 8:00-16:00 Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

www.marvelpc.pl

PRACOWNIK PRODUKCJI. RÓWNIEŻ DLA PAR! cena € 10,49 Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401 Dla naszego klienta w rejonie Haarlem (2031 CE) poszukujemy pracowników produkcyjnych do przygotowania do sprzedaży oraz pakowania boczku w firmie Zandbergen Start: OD ZARAZ Oferta na dłuższy okres czasu Praca na 1 zmianę od 6.00 - 15.00 Opis oferty: Przygotowanie mięsa do przetwarzania i pakowania Wymagania: - komunikatywna znajomość języka angielskiego - prawo jazdy kat. B mile widziane ale nie wymagane - motywacja do pracy Oferujemy: - podpisujemy umowę przed wyjazdem - stawki zgodne z odpowiednim holenderskim CAO - 10,49 €/h brutto od 21 r.ż. 18 lat: € 6,27 19 lat: € 6,30 20 lat: € 8,39 - Dodatki: 125% (za pracę powyżej 42h/tydzień) - Zakwaterowanie (koszt € 99,50 tygodniowo) od 22 lat - koszt mieszkania 18-21 lat to: € 88,00 tygodniowo - Ubezpieczenie zdrowotne € 23,60 tygodniowo Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem PRACOWNIK PRODUKCJI HAARLEM ,na adres e-mail: rekrutacja@marvelpc.eu Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego." Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami! Dziękujemy! Marvel Personal Consulting ROK ZAŁOŻENIA 2001 www.marvelpc.pl ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino ul. Zduny 8, 77-400 Złotów nr. Certyfikatu KRAZ 401 nr. KvK: 57872198 TELEFON: +48 91 88 08 100 pon-pt 8:00-16:00 Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

www.marvelpc.eu

RÓWNIEŻ DLA PAR! PRACOWNIK PRODUKCJI SAŁATEK € 10,50 + dodatki zmianowe Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401 Dla naszego klienta w rejonie Helmond (5704 RD) oraz Zwaagdijk (1681) poszukujemy osób do pracy przy produkcji sałatek oraz mieszanek warzywnych. Start: OD ZARAZ Opis oferty: Praca przy taśmie, poprzez krojenie warzyw, pakowanie, myjka, ekspedycja, zbieranie zamowień Praca w chłodni (około 3 stopni powyżej zera) Wymagania: - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej (dniówki i nocki) oraz do pracy w weekendy - prawo jazdy mile widziane ale nie wymagane - przeprowadzka (lub swoje lokum) w rejon Helmond/ Zwaagdijk Oferujemy: - pracę na minimum 6 miesięcy w systemie 3 zmianowym- również nocki - podpisujemy umowę przed wyjazdem - dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10,92 % dochodów brutto Oferujemy: - Stawkę 10,50 euro brutto / godz. + dodatki zmianowe (od 23. roku życia) Stawki obliczone dla wieku od 23 lat: -Poniedziałek- piątek 0:00 – 6:00: 40% 14,26 euro brutto/h 19:00-23:00: 25% 12,73 euro brutto/h 23:00-0:00: 40% 14,26 euro brutto/h -Sobota 0:00 – 6:00: 40% 14,26 euro brutto/h 19:00-23:00: 25% 12,73 euro brutto/h 23:00-0:00: 100% 20,38 euro brutto/h -Niedziela 0:00- 23:00: 100% 20,38 euro brutto/h 23:00- 0:00: 40% 14,26 euro brutto/h Pozostałe stawki wg wieku + dodatki: 18 lat: 6,83/h brutto 19 lat: 6,83/h brutto 20 lat 7,95/h brutto 21 lat 9,94€/h brutto 22 lata 9,94€/h brutto Pełen etat: 38h tygodniowo, 6 dni w tygodniu (od pon-nd), możliwość nadgodzin! Powyżej 152h/4 tygodnie, dodatek 35% - Zakwaterowanie (koszt € 99,50 tygodniowo) od 22 lat - koszt mieszkania 18-21 lat to: € 88,00 tygodniowo - Ubezpieczenie zdrowotne € 23,60 tygodniowo Zapewniamy transport do pracy oraz zwrot kosztów dojazdu: 0 do 10 km – powyżej 10 - max 16 km x €0,19/km Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem HESSING Helmond lub HESSING Zwaagdijk,na adres e-mail: rekrutacja@marvelpc.eu Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego." Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami! Dziękujemy! Marvel Personal Consulting ROK ZAŁOŻENIA 2001 www.marvelpc.pl ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino ul. Zduny 8, 77-400 Złotów nr. Certyfikatu KRAZ 401 nr. KvK: 57872198 TELEFON: +48 91 88 08 100 pon-pt 8:00-16:00 Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

www.marvelpc.eu

MAGAZYN ACTION:ROZŁADUNEK/ZAŁADUNEK KONTENERÓW/GOOD RECEIPT. OD ZARAZ! € 10,73/godz. Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401 Dla naszego klienta w Zwaagdijk poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik magazynu w Action Zwaagdijk 1681 Rozpoczęcie pracy: od zaraz Opis stanowisk pracy: ROZŁADUNEK/ZAŁADUNEK KONTENERÓW/GOOD RECEIPT Rozładunek/załadunek kontenerów za pomocą wózka pompwagen Wymagania: KONIECZNA! dyspozycyjność na dłuższy okres czasu KONIECZNE! referencje od ostatniego pracodawcy kontrakty na 9, następnie kolejne 9 i 5 miesięcy Gotowość do pracy zmianowej Gotowość do wyjazdu od zaraz Oferujemy: Praca na dłuższy okres czasu - 23 miesiące Stawki od 22 roku życia : € 10,23 + € 0,50 dodatek / h brutto / wliczony dodatek PŁATNE NADGODZINY: Poniedziałek-piątek 20.00 -0.00 125 % Poniedziałek-piatek 00.00 -6.00 150 % Soboty 18.00 – 06.00 150% UWAGA! Do dnia 31.12.2019 obowiązuje również tymczasowy dodatek w wysokości € 0,50 brutto za przepracowana godzinę. Całkowita wysokość tego dodatku zostanie obliczona za okres 4 tygodni, równolegle z okresami płac w Action. Dodatek ten wypłacany jest wyłącznie w przypadku przepracowanego całego okresu płatności w ACTION Dobre zakwaterowanie (koszt € 89,50 tygodniowo) Ubezpieczenie zdrowotne € 19,75 tygodniowo Zapewniamy transport do pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem PRACOWNIK MAGAZYNU ACTION na adres e-mail: praca@marvelpc.eu Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami! Dziękujemy! Marvel Personal Consulting ROK ZAŁOŻENIA 2001 www.marvelpc.pl ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino ul. Zduny 8, 77-400 Złotów nr. Certyfikatu KRAZ 401 nr. KvK: 57872198 TELEFON: +48 91 88 08 100 pon-pt 8:00-16:00 Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

Ugefiarz

A teraz o agencji Marvel ,pierwsza moja przygoda z tą agencją miała miejsce dokładnie rok temu kiedy załatwiałem pracę załatwiłem pracy na magazynie kuehne +nagel pani z biura kazała załatwiać mi transport do Holandii załatwilem więc transport do Holandii oczywiście pod umówiony wcześniej adres natomiast godzinę przed wyjazdem busem dowiedziałem się że to będzie inna praca i w innym miejscu trochę się zdenerwowałem ale myślę Nie ma problemu zadzwonię przełożę busa na inną lokalizację,po kilku godzinach pani z biura stwierdziła że znowu będę pracował gdzie indziej więc wtedy już po prostu zostawiłem to tak jak jest podziękowałem grzecznie i podjąłem pracę gdzie indziej jak dla mnie niepoważna agencja i ludzie tam myślę że teraz kiedy firma UGEFA auto imperials nieuwegein połączy się z Marvelem nie będzie sensu podejmować jakiejkolwiek współpracy(usunięte przez administratora)

@Ugefiarz

Witam. Marvel jest pośrednikiem i kieruje swoich kandydatów do pracy dla agencji holenderskich. To agencje holenderskie są pracodawcą i to one decydują do jakiego pracodawcy docelowo kandydat zostanie skierowany oraz czy oferta pracy musi zostać zmieniona (bo np. pracodawca docelowy znajdzie sobie pracownika przez inną agencję, lub zmniejszy mu się zamówienie). Zdarzają się zmiany oferty, ale nie tak często jak pisze autor posta. Nie przypominamy sobie nawet takiej firmy opisanej w poście. Poza tym jak wyżej jesteśmy polskim pośrednikiem, i UGEFA auto imperials nieuwegein NIE połączy się z Marvelem, bo to pracodawca docelowy (firma holenderska), a nie polska agencja pracy. Pozdrawiamy!

Ugefiarz
@www.marvelpc.pl

W takim wypadku dzwoni się do kandydata informując go o zmianach wy tego nie zrobiliście wsiadłbym do busa i pojechał gdzieś... jesteście nierzetelni i współpraca z wami tak wygląda(usunięte przez administratora)

Pepina

jak praca na magazynie Action ? polecacie?

Siema
@Pepina

Polecam, firma wypłacalna, praca zależy na jakim dziale, ale ogólnie ok, godzin mogłoby by być więcej, ale jak się siedzi cały rok, to 35 do 40 wystarczy...

@Pepina

Nie polecam pracy na tym magazynie(usunięte przez administratora)atmosfera w pracy fatalna.ciezka praca fizyczna za marne pieniądze.szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego na tą pracę.

Kamil
@Marta

Czy warunki pracy na magazynie uległy może zmianie? Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, dlatego chciałem uaktualnić informację. Liczę, że wynagrodzenia zostały zwiększone.

Zibi
@Pepina

Polecam. Praca jako picker z dodatkiem mam 11.28 euro. Pracuję od pół roku i jestem zadowolony .Dobra atmosfera w pracy

Kamil
@Zibi

Trafiłeś do opisanej przez Ciebie pracy jako osoba doświadczona, czy może zgłosiłeś się do firmy bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego? Chciałbym zweryfikować, czy firma zatrudnia również osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały.

Zibi
@Kamil

Pracowałem krótko, 3mce jako picker, ale ze mną pracują tez osoby które nie miały wczesniej żadnego doświadcznia przy zbieraniu zamówień

Polecamy!

Olivka

Witam. Jak wygląda praca w Actionie w Zwaagdijk? Interesuje mnie też kwestia dojazdu - auta służbowe, rowery, transport bezpłatny czy płatny? I jak wyglądają warunki mieszkaniowe?

tomke
@Olivka

Hej Olivka, wspolpracowalem z MARVEL PC - jezeli Twoje miejsce pracy jest oddalone do 10km. od miejsca zakwaterowania otrzymujesz rower - jesli go zgubisz, badz zniszczysz placisz 50 euro kary, jezeli jest wiecej niz 10km transport busem (darmowym), zakwaterowanie to zwykle totalna loteria :)

Ede
@tomke

Jeśli chodzi o zarobki to na tydzień na czysto ile wychodzi :) ? Powyżej 320 euro ?

Witam, czy pracował ktoś w Saturn Pet Food I może się podzielić opiniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Marvel Personal Consulting - Gryfino

• Jak się pracuje w Marvel Personal Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Marvel Personal Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marvel Personal Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marvel Personal Consulting