Opinie o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

"ZARYS" International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

Magda

Praca spoko, dobre miejsce do zdobycia doświadczenia. Nie podzielam opinii Ani, wiadomo jak ktoś przyszedł tylko posiedzieć i napić się kawy, robić przerwy co chwile, to nie będzie miał tam lekko ale na tym chyba nie polega praca.

real

realna opinia o pracodawcy: wymagania stawiane pracownikom: umiarkowane stres w pracy: umiarkowany mobing: BRAK warunki pracy i narzędzia: umiarkowane wypłata: często przed terminem godziny pracy: różnie. Ale nadgodziny i tak są zawsze wypłacane (w administracji) kasa: średnia (ale prawda jest taka że zawsze jest za mało niezależnie ile by było). Generalnie Zarys to świetny poligon do nauki i zdobywania doświadczenia. Duża część pracowników z wieloletnim stażem (o czymś to świadczy). Praca i warunki pracy są dość stabilne i przewidywalne. Fajnie że w końcu na forum pojawiły się też osoby zadowolone z pracy w Zarysie. Przeszłość tego forum dowodzi jak kilku frustratów (lub zdekonspirowanych leserów) może zabruździć pracodawcy.

...ona

jaki kolega B? kto poszedł do konkurencji? z tego co sie orientuje to nikt nie poszedl do konkurencji..mi się dobrze pracuje...wiec jest ok.

lll

I dwie tzw. PRAWDIZWE OPINIE tego przedmówcy Zarys nie wykasuje :)zauważcie obok, ile było w sumie wpisów nt. Zarysu. Dlaczego usuniete. Tendencyjnie, usuwaja te które nie podobają sie zarządowi. Wiadomo, nie dziwne. Tylko zauważylibyście, z jaką częstowtliwością szuka Zarys przedstawiciele na obszary. Konkurencja to śledzi. Bo to cos mówi o firmie. A fakt, że inne firmy przejmuja Przedstawicieli, oznacza, że te wywalone osoby BYŁY NIEDOCENIONE. Tylko tyle. Ile dziweczyn poleciało ostatnio, gdzie teraz pracują? Były docebianione????? Kolega B. tylko sam przedszedł do konkurencji, bo tez nie wytrzymywał... Gdyby tak było mu dobrze i taki prestiż... Każdy ciagnie w góre...

Specjalista ds. Przetargów

Bardzo przyjemny w formie dialogu.

Standardowe - o doświadczenie, dlaczego chciałbym tam pracować etc

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
były przedstawiciel

Zgadzam się z "Prawdziwa Opinia "- najlepszą szkołą dla przedstawiciela jest właśnie GCZM Zarys.Dodam że oprócz Bectona , Covidiena i Vygona - dwie osoby z BBraun również zaczynały w GCZM Zarys.Zatem zamiast krytykować - podziękujcie za naukę ,zwłaszcza że dodatkowo braliście pieniądze. Pozdrowienia dla wszystkich.

Prawdziwa Opinia

Nie mówcie źle o firmie...firma nie jest zła. Jak ktoś jest słaby to nigdzie sobie nie poradzi. NIkt nie będzie trzymał darmozjada. Jak komuś nie pasuje to zawsze może zmienić pracę... a z tego co zauważyłęm to po zarysie można znalez dobrą firmę np. Covidien, Cezal, Becton, Wygon, Założyc swoją firmę...także nie wypisujcię bzdur na temat ZARYSU!

kromka

Pracowałam kiedyś w tej firmie, w porównaniu do moich późniejszych miejsc pracy można powiedzieć, że było to dobre miejsce pracy

marcin

jak się nie chce pracować to każda firma jest zła, dyrekcja gnębi itp.

Firma solidna, góra także zachowuje się sensownie. Naprawdę są firmy, na które bardziej można narzekać niż na Zarys.

czosnek

terefere - 2013-07-11 17:58:17 a ja tam nie narzekam...Dokładnie, firma jest solidna w porównaniu do konkurencji, jeśli ktoś narzekał to chyba nigdy nie pracował w żadnej innej firmie!

TRUTUTU

ha! wyleciałeś/łaś za to ? przykro mi...

~

taa - 2013-07-31 19:35:35 Lepiej jest pracować u chinczyka w barze niż w zarysieNo to jak u chińczyka w barze lepiej to jutro składasz wypowiedzenie i idziesz do chińczyka. Proste. Zarys to nie jedyna firma w Zabrzu. Jak się komuś nie podoba to dzisiaj rynek daje możliwość poprawienia sobie warunków. Nikt nikomu lufy do łba nie przystawiał jak podpisywał umowę.

niko

zarys szuka magazynierów, czy warto wysłać CV.

terefere

a ja tam nie narzekam...

Realistka

Móżecie mówić wiele, lecz za poprzednich Prezesów(usunięte przez administratora) pracowało się lepiej! I nikt mi nie powie że teraz jest lepiej.

Kazimierz

Po pracy w tej firmie - w każdej innej " poradzisz sobie " a raczej poradziłbyś sobie gdyby nie to szczekanie na pracodawcę. Zasada jest prosta - dziś gadasz na Zarys a za chwilę będziesz gadał na inną firmę. To forum jest tak naprawdę dla pracodawców a nie nowych pracowników. Sami sobie robicie w tym momencie pod górę. Trochę szacunku - jeśli nie do firmy to przynajmniej do samych siebie. Co do firmy - zmieniło się bardzo dużo. Widoczny jest jej brak w kilku regionach ( może nie całkowity ale w bardzo dużym stopniu ograniczony).Ja zaczynałem pracę PM w tej firmie i do tej pory bardzo to sobie chwalę. Dostawałem w d..ę na każdym kroku i byłem ścigany na GPS - ie. Myślicie że to coś złego ? Nie. Ja i podobne mi osoby nie narzekaliśmy bo nam zależało na pracy i rozwinięciu naszego rynku a nie na biadoleniu jak jest zle i że może gdzieś indziej jest lepiej. Reasumując - głowa do góry - wszędzie jest lepiej gdzie nas nie ma. Doceńcie zatem to co macie teraz. Przy okazji - Pozdrowienia dla ludzi Firmy.

.ona_śląsk

po zarysie mozna znalezc prace? ciezko znalezc? orientuje sie ktos?

yigrek

dobrze to tu już było

haha

1300? chyba ty :)

bzzz bzzzz

firma jest konkretna, rozwijająca. Mi się dobrze pracuje. Nie narzekam na zarobki, kontakty z firmą też są dobre. Polecam. Nie piszcie tu bzdur, bo każdy wie że tu sie dobrze pracuje!

Zostaw merytoryczną opinię o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 205 ocen.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.