Investment Partners S.A.

Opinie o Investment Partners S.A.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Partners Financial Services Polska S.A.?

Każdy nasz Współpracownik sam decyduje w jakich godzinach pracuje, nasi pracownicy są rozliczani wynikiem, efektem, pragniemy kształcić przedsiębiorców, a nie pracowników.

Aktualność
Nasze CO? Nasza Centrala!

Nasze JAK? Nasza Sieć Sprzedaży!

Zapraszamy do obejrzenia❗
zadowolny 35

Firma godna polecenia. Niezależne doradztwo oraz pomocna dłoń. Warto umówić się na konsultacje z doradcą

@zadowolny 35

Dziękujemy za opinię!

Aktualność
Jaki był 2019 rok?
Przygotowaliśmy dla Was wspomnienie okresu sierpień - grudzień ubiegłego roku!
Miłych wspomnień!

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Partners Financial Services Polska S.A.?

Staramy się, aby atmosfera w Naszych biurach była jak najlepsza! W biurze i poza Nim tworzymy atmosferę rodzinną. Stąd też konkursy i wyjazdy team'owe jak Master Cluby, Partners Trip, Top Gun. Dbamy o Naszych współpracowników!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Partners Financial Services Polska S.A.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Nasi Pracownicy mogą pracować w wybranych przez siebie godzinach. Dlatego nie ma problemu z dostosowaniem "grafiku" pracy do swojej sytuacji osobistej.

ziomeczek

Ciekawa firma z dużym potencjałem zarobkowym. Praca jest trudna ale warta poświęcenia i tego co można mieć z czasem. Polecam

@ziomeczek

Dziękujemy za opinię!

Laura

Pracuje w Partners od ponad roku czasu, jestem bardzo zadowolona z atmosfery w biurze, a najbardziej z możliwości rozwoju, która daje firma! Polecam każdej osoby która chce się rozwijać w branży finansowej.

@Laura

Dziękujemy za Twoją opinię! :)

F

Tak doradcy są bardzo pomocni zwłaszcza na początku jak koniecznie chcą wcisnąć to co teraz jest "hot". Potem jak produkt tonie to ich radą jest "Zabrać co jest ze stratą i zainwestować w nowe lepsze "coś" ". Jak jeden z ich partnerów wycofał się ze współpracy z nimi to próbowali mnie oderwać od jego produktów a był to jedyny który wypracowywał jakikolwiek zysk. Najnowsza propozycja "pomożemy wyjść ale 50% ugranej kwoty nie Pana". Super biznes wrzucić człowieka do dziury a potem kazać mu płacić za pomoc w wyjściu.

@F

Szanowny Panie, bardzo prosimy o wiadomość bezpośrednią prywatną do Nas. Na pewno pomożemy rozwiązać sytuacje. Bez konkretnych danych nie jesteśmy w stanie ustosunkować się do tej wypowiedzi. Dodamy jednak, że gwarancja bezpieczeństwa Naszych klientów jest Naszą najwyższą wartością, tym bardziej przykro Nam, że mogło dojść do sytuacji, która wpłynęła na Pana opinię. Z wyrazami szacunku, Zespół Partners

Joanna

Od dawna nie wypowiadaliście się na forum. Co wpłynęło na taką ciszę? Czy jest to związane z jakimiś zmianami o których nie wiemy? Zarówno ja jaki i użytkownicy odwiedzający profil mamy nadzieje, iż są to zmiany na plus. Czekamy na nowe wieści, dajcie znać jak wam się pracuje w Partners.

@Joanna

Dzieje się, dzieje... Zapraszamy lada moment do zapoznania z zakładką Partners Insight 2019 II kwartał, tam wiele nowości co u Nas słychać :)

Missi

Włożycie więcej niż wyciągniecie. Nie dostawałam prowizji i były problemy z jej wypłacaniem u innych. Wieloktotnie trwało to długo. Ze szkoleń coś wyniosłam, ale przez zachowania zywczajnie nie w porządku, nie polecam

@Missi

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

kamilka k.

@Pracowniku skoro masz takie informacje, i potwierdzające je dowody, to przestań pisać na forum i zgłoś to gdzie trzeba.ja o takich sprawach z tą firmą nigdy nie słyszałam jak piszesz.doradztwo finansowe to trudna ale opłacalna branża, chcę w to wejść. mają szacunek do człowieka bo przynajmniej fajnie jest rekrutacja i oferta doradcy finansowego przedstawiona u nich na stronie

ulala
@kamilka k.

to wchodź, nikt tutaj Ci tego nie broni. Też kiedyś miałam fajną wizję na temat tej firmy pseudo-doradczej, niestety (a może mimo wszystko na szczęście) szybko uświadomiłam sobie, że praca tam to po prostu strata czasu i pieniędzy!!! Próbuj, jeśli masz na to ochotę, ale zastanów się dwa razy i weź pod uwagę, że te wszystkie negatywne wypowiedzi skądś się jednak biorą... Wierz mi, nie są to działania konkurencji, ale wypowiedzi prawdziwych, rozczarowanych byłych pracowników, takich jak ja.

@ulala

@kamilka k.

anka

a jak jest z praktykami/stazami w partner financial? chodzi mi glownie o rozwoj, szkolenia, wsparcie od przełozonych, i czy jest pozniej mozliwosc przejscia na umowe. pomozcie :)

@anka

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami, stroną www i FB oraz aplikowanie poprzez: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

rozczarowana

gratuluje ze w koncu ktos otwiera oczy na firme partners podpisuje sie umowy metleif w lipcu a jest wrzesien i jeszcze nie ma spolisowanych umow ani prowizji bo firma trzyma pieniadze ale sie bedzie tlumaczyc ze ma na to trzy mieisiace a klienci uciekaja

I moje na wierzchu
@rozczarowana

I dlatego Partners sypie się na całej linii... wieczne czekanie na prowizje, ciągłe sprawdzanie czy zostały prawidłowo naliczone, brak jakiegokolwiek wsparcia a do tego pseudo szkolenia (nieważne skąd jesteś, przyjedź do centrali, jest super szkolenie np z umawiania spotkań. Super! Jedziesz i zamiast szkolenia dostajesz zjeb...., że nie masz umówionej odpowiedniej liczby spotkań. Po czymś takim tracę połowę zespołu). Szczytem nad szczytami jest postępowanie osoby, która aktualnie odpowiada za całokształt funkcjonowania firmy a swego czasu zapytana o osoby delegowane w danych miastach w sprawie wsparcia kredytowego w konkretnych bankach odpowiedziała: sam wyrób sobie kontakty... owszem wyrabiam ale już nie dla Partners.

Aleksandra
@I moje na wierzchu

Bo tak im najwygodniej- zepchnąć problem na kogoś innego, ale wychwalać się na rynku jacy to są pomocni. Tragedia.

@I moje na wierzchu

@Aleksandra

klaudia

Do rozczarowanej. Po pierwsze na stanowisko consultanta, z tego co mi wiadomo, musisz mieć 450 JB. Po drugie niestety nie każdy się nadaje do tej pracy. Trzeba cierpliwości i samozaparcia, trzeba zmienić myślenie z etatowca na prowadzenie własnego biznesu. Najpierw trzeba coś dać od siebie a nie od początku wymagać. Anka chcesz się uniezależnić? Spróbuj. Jak już pisałam NIC nie stracisz a wiele ZYSKASZ.Ja też zaliczyłam upadki, grunt to się nie poddawać i nie słuchać innych tylko siebie;)

rozczarowana
@klaudia

Oczywiscie Klaudio wlasnie consultant ale najpierw nieoficialnie jestes traini i placa ci 2,5 euro za JB a cala nadprowizja idzie do menagera po wypracowaniu 450 JB jak zechce menager to jestes consultantem i otrzymujesz 4 euro za JB wiadomo ze nie kazdy sie do tego nadaje ale jak sie przedstawia na szkoleniach ze plan kariery zaczyna sie od consultanta a pozniej jest co innego. Klaudio piszesz ze trzeba dac cos od siebie a co daje firma ze za analizy placisz za telefony placisz biuro sie dokladasz za wszystko placisz i gdzie pomoc ciekaw jestem jakie masz tam stanowisko ze tak ich bronisz ale nie wazne bo sam fakt iz przez firme przewinelo sie tyle ludzi ze jak wszystko by bylo w porzadku to bylaby najwieksza firma w Polsce pod wzgledem ludzi a jak jest sama wiesz troche ludzi zwlaszcza tylko w Katowicach i na Slasku bo w Polsce nie ma nic praktycznie .takze rozumie ze bronisz firmy bo tam jestes i ciezko pisac prawde

@klaudia

Wszelkie warunki awansu normuje wewnętrzny Plan Kariery, awans uzyskiwany jest na podstawie najważniejszych kryteriów czyli jakości i ilości.

@rozczarowana

Stanowisko Trainee również znajduje się w Planie Kariery.

anka

@klaudia, dzieki za rozjasnienie. dobrze ze zapewniaja jednak jakies wdrozenie. fajnie byc swoim szefem, ale praca chyba jest przez kogos kontrolowana jednak?

@anka

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami i aplikowania poprzez: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

anka

to naprawde dobrze sie przedstawia to co piszecie, fajnie uczestniczyc w rozwoju takiej firmy. nie trzeba miec wyksztalcenia finansowego rozumiem?

anka

@rozczarowana, ale rozwinelas sie cos w tej firmie?bo z tego co pisza to to jest plusem i to ze pracujesz sam na siebie..

i taka prawda

wiara rozdaje stanowiska

@i taka prawda

Zachęcamy do dyskusji pełnej szacunku dla odmiennych opinii :)

leszek

Czytaj ze zrozumieniem a potem się uzewnętrzniaj.

@leszek

Zachęcamy do dyskusji pełnej szacunku dla odmiennych opinii :)

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 76 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.