Investment Partners S.A.

Opinie o Investment Partners S.A.

Investment Partners to nie firma tworząca miejsca pracy, ale firma, która tworzy przedsiębiorców. Pomaga zmienić zakorzenione przeświadczenia o sposobie życia i pracy. Stawia na rozwój ludzi, etyczną pomoc klientom i przy tym można dobrze zarobić. Polecam!

Łukasz Kamieniarz

Jest to moja druga opinia na temat podjętej współpracy. Zaczynałem w czerwcu ubiegłego roku, natomiast już wtedy czułem, że jest to miejsce dla mnie i zdecydowanie droga, którą powinienem kroczyć. Ostatnie miesiące utwierdziły mnie w tym przekonaniu oraz wprowadziły sporo zmian, t.j. zwiększenie standardu życia czy możliwość zarządzania sobą w czasie bez sztywnych ram czasowych. Myślę, że w.w. korzyści są tym, czego najczęściej brakuje nam w życiu. Jeżeli zależy Ci również, żeby mieć powyższe, bez dwóch zdań jest to miejsce dla Ciebie. Niezależnie od Twojego wyboru, życzę Ci powodzenia i łatwości w podejmowaniu decyzji.

Martin

Investment Partners S.A. Firma zajmująca się finansami. Tak, ale nie nie tylko, energia, wiedza, zaangażowania, wsparcie. To tylko część tego co można powiedzieć o firmie jak i jej pracownikach. Jako klient, zrozumiałem jak bardzo byłem do tyłu ze swoją świadomością finansową. Dostałem szansę na coś więcej niż bycie klientem, będę czerpać z okazji i inspirował się wszystkimi mądrymi osobami, które mnie otaczają. Zmiana zaczyna się w głowie, nie w portfelu, działamy !

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

Szymon S

InPartners to firma, która ma naprawdę wyjątkową kulturę pracy. Pracuję z wspaniałymi ludźmi, którzy są zawsze gotowi do pomocy i wspierania mnie w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji. To fantastyczne miejsce do pracy i rozwoju, a ja jestem dumny, że jestem częścią tej firmy i że mogę rozwijać się razem z nią.

Artur

Od blisko pół roku mam przyjemność współpracować z Investment Partners S.A. Jest to absolutnie wyjątkowe miejsce i uważam, że stanowi fenomen na skalę Polski w zakresie podejścia do branży finansowej. Dlaczego tak uważam? Ideą i misją firmy jest budowanie przedsiębiorczych oraz, przede wszystkim, etycznych osobowości. W tym aspekcie firma odnosi wielki sukces. Wszyscy pracownicy wzajemnie się wspierają, a sama firma organizuje wiele aktywności, które pomagają w rozwoju osobistym i biznesowym. Jednocześnie oferuje swoim Klientom unikalny produkt na skalę całego kraju, jakim jest Plan Finansowy, oraz ciągłe wsparcie opiekuna finansowego, aby osiągnąć cel, który sobie wyznaczyliśmy.

Julia Zagajska

Dlaczego wybrałam inPartners? Ze względu na bardzo merytoryczne szkolenia oraz liczne konferencje, które są zapewnione przez firmę. W tym miejscu najważniejsza jest etyka, partnerstwo, jak i nasz rozwój. Od początku współpracy otrzymałam pełne wsparcie, a rozmowa jest tutaj kluczem do załatwiania wszystkich spraw i decyzji. Cieszę sie, że jestem planerem finansowym, a jeszcze bardziej, że jestem członkiem tak świetnej firmy.

Nikodem

Szczerze mogę polecić firmę, na duży plus to ogrom przydatnej wiedzy i środowisko które stawia na rozwój osobisty. Przydatne doświadczenia zostaną ze mną przez cały etap kariery zawodowej

Mateusz

Czy szkolenia do pracy planera odbywają się zdalnie? Czy istnieje możliwość wyłącznie pracy zdalnej czy jest konieczność dojazdu do klienta?

Agnieszka Pawełek

Firma ma konkretną strategię działania opartą między innymi na etyce i partnerstwie i w 100 % to realizuje. Usługi na wysokim poziomie, profesjonalna i życzliwa opieka od początku pracy z klientem. Widać, że zespół tworzących firmę ludzi wierzy w to co robi i wspiera nowych współpracowników merytorycznie, praktycznie i mentalnie. Duży profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy finansowej oraz wdrażniu jej praktycznie w życie klientów I współpracowników.

Aneta

Świetne miejsce dla Osób chcących rozwijać swoją ścieżkę zawodową, ambitnych i przedsiębiorczych. Polecam Firmę jako jedno z najlepszych miejsc pracy na polskim rynku.

Mariusz

Polecam skorzystać z rozwiązań jakie firma Investment Partners oferuje. Firma dokłada wszelkich starań aby być miejscem przyjaznym dla osób które chcą współpracować w organizacji. Dla osób proaktywnych to świetne miejsce do poszerzenia wiedzy i kompetencji, jak również do tworzenia biznesu w ramach InPartners. Proces rekrutacji profesjonalny i spójny z ideą bogacenia się przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. To co wyróżnia firmę to ludzie, których wsparcie jest obecne na każdym kroku. Będziesz miał możliwość poznać osoby, które wiedzą po co są w firmie, mają pasje i mnóstwo energii, a przede wszystkim są świadomi finansowo. Nie spotkałem firmy która podchodzi tak kompleksowo do tematu planowania finansowego.

Rafał Bugla

Moją przygodę z InPartners rozpocząłem w styczniu tego roku poprzez Szkołę Planerów. Od początku współpracy jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym jak ludzie z wewnątrz firmy podchodzą do nowych współpracowników pod kątem pomocy, wsparcia - tutaj z każdym można porozmawiać, bez wyjątków. Poświęcają oni mnóstwo czasu na to abym mógł się zaadoptować w ich środowisku pracy. Firma daje ogromne możliwości rozwoju osobistego w kierunku prowadzenia biznesu. Tutaj jest naprawdę młody, ambitny zespół ludzi i elastyczne godziny pracy. Szczerze polecam osobom żądnym czegoś więcej.

Wojciech Kazimierowicz

Na firmę trafiłem jako klient, skorzystałem z usługi planeta finansowe, co bardzo pomogło mi w uporządkowaniu moich wydatków, przychodów, budżetu... po prostu finansów(pomimo tego, że od kilku lat z już z tym działałem i myślałem że wszystko jest cacy, Konrad zwrócił uwagę na kilka dziur w mojej metodzie zabezpieczania majątku i wskazał jak się zabezpieczyć przed tymi zagrożeniami). W trakcie rozmowy dostałem propozycję spotkania oraz rozmowy o możliwościach współpracy z IP. Jako, że ideologia firmy(bezpieczne bogacenie się) Jets zbierana z tym co robię na codzień od 3 lat z chęcią podjąłem propozycję wzięcia udziału w szkole plenerów(rekrutacji). Szkolenie jest bardzo długie jak na standardy rekrutacji ale już teraz wiem, że w trakcie jego trwania uzyskałem tak dużo wiedzy i doświadczeń, że tak na prawdę to szkolenie mogło by być płatne ;) Płatna(przez kandydata) rekrutacja... jak to brzmi :) Polecam firmę osobom proaktywny, które chcą się wykazać, dawać z siebie więcej ale w zamian dostać bardzo dużo.

Mikołaj
@Wojciech Kazimierowicz

Powiesz na jakiej zasadzie ta współpraca? B2B na własnej działalności czy inny kontrakt? Piszesz że szkolenie trwało długo. Ile konkretnie? Płacili ci już jak przechodziłeś szkolenie czy wtedy jeszcze nie zarabiałeś?

Wojciech Kazimierowicz
@Mikołaj

Ja jestem B2B, nigdy nie byłem na etacie, przez 12 lat prowadziłem firmę ale się wypaliłem, odpaliłem nowe przedsięwzięcie i po drodze trafiłem na In Partners i postanowiłem, że spróbuje(działam równolegle z swoją firmą w IP). Szkolenia planerów odbywała się na zasadzie sobotnich zajęć + spotkania na zoom w środy od 17-20. Oczywiście wdrożenie jest bezpłatne- ja nie dostaje kasy i inwestuje swój wolny czas. Z drugiej strony niejednokrotnie płaciłem grube tysiące za szkolenia które nie dawały nawet 10% z tego co nauczyłem się w tym czasie(za darmo- inwestując swój czas). Firma ma taki model działani i jest on przeznaczony dla osób którym to odpowiada(to nie jest etat w dosłownym rozumieniu, tu trzeba być energicznym proaktywnym i chcieć pracować), w zamian daje tak wielką ilość informacji i praktycznej wiedzy, że nawet jak ktoś nie będzie tam pracował to przynajmniej wie jak ma działać z swoimi finansami;)

Darek

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w In Partners. Sama firma mega mnie zaskoczyła swoim profesjonalizmem, oraz tym jak bardzo dbają o klienta. InPartners oferują masę i to na prawdę masę szkoleń odnośnie stanowiska, przyszły pracownik uczy się od najlepszych. W firmie jest luźna atmosfera i każdy jest chętny do pomocy drugiej osobie. Rozwój w InPartners jest czytelny i osiągalny dla każdej ambitnej osoby. Nie ma miejsca tutaj na siedzenie przed telefonem i oglądanie YouTuba i liczenie na pieniądze z nieba. Jakby nie jedna pewna "mała" rzecz, to pewnie bym zdecydował się na zostanie pracownikiem. Mianowicie jako przyszły pracownik MUSISZ zaangażować do firmy co najmniej 10 osób ze swoich znajomych. Nie toleruje mieszania swoich znajomych w pracę, szczególnie w taką pracę gdzie ledwo co odbyłem 2-3 szkolenia i nawet umowy nie miałem podpisanej. Niestety tak działa ta branża. Jeżeli nie masz problemu z podaniem danych osobowych znajomych, oraz ich numerów telefonów, czy wmieszania ich w swoją prace. Jednocześnie jesteś ambitny i chcesz zarabiać jak na te czasy na prawdę fajne pieniądze, to śmiało aplikuj. Natomiast jeżeli jesteś typem osoby, która ceni sobie prywatność i nie chce mieszać znajomych do tego co robi, to nie polecam.

Darek
@Darek

Opinia neutralna, niech każdy sobie przemyśli czy to dla niego. Niemniej jednak polecam z całego serca In Partners :) Nie spotkacie nigdzie tak uczciwych i ambitnych ludzi

@Darek

Panie Darku, dziękujemy za tak obszerną opinię i bardzo mocne słowa docenienia naszej pracy. Od lat tworzymy miejsce dla ludzi, którzy chcą się rozwijać na każdej płaszczyźnie życia. Ambicja to nasze drugie imię, głód zmiany rynku finansowego w Polsce. A etyka, partnerstwo, rozwój i czas to nasze najwyższe wartości. Jest nam niezmiernie przykro, że być może nieporozumienie wynikające z "konieczności zaangażowania 10 osób" stanęło na drodze do tego, aby do naszej współpracy nie doszło. W tym miejscu, chcielibyśmy też podkreślić, że nie stosujemy metody konieczności stosowania takiej metody w rozwjianiu swojej działalności w tej firmie. Takie zadanie/metoda może być podpowiedzią do tego, jak można swój biznes w tej branży wystartować, lecz nie stanowi to żadnego przymusu dla naszych współpracowników, a TYM BARDZIEJ dla potencjlanych współpracowników.

Magda
@Darek

"Natomiast jeżeli jesteś typem osoby, która ceni sobie prywatność i nie chce mieszać znajomych do tego co robi, to nie polecam"... też kiedyś tak myślałam (przez kilka lat)... do czasu... kiedy "jednaj osoba z moich znajomych" nie powiedziała mi "dlaczego nie powiedziałaś mi, że zajmujesz się planowaniem finansowym - może wtedy nie nie byłoby mojej dzisiejszej sytuacji"... wtedy zrozumiałam, że powiedzieć znajomym, czym się zajmuję nie jest niczym złym - a czy w danym momencie z tego skorzystają, to już ich decyzja, ale przynajmniej będą wiedzieć, że mają taką możliwość... bo..., czy jak szukasz lekarza, to nie pytasz znajomych...?

Danuta

Czytam ofertę pracy na stronie, szukają Menadżera zespołu. Niestety nie widzę nic na temat wymagań. Jakie doświadczenie trzeba mieć? Może szukają jakichś konkretnych osób? No i co z procesem rekrutacji, ma ktoś z was doświadczenie jak to przebiega? :-)

Iwona

InPartners polecam każdemu, kto chciałby zadbać o swoje finanse i zdobyć wiedze na temat możliwości finansowych. Ja miałam przyjemność poznać Pana Marcina Mazurka, który poświecił mi bardzo dużo czasu na pokazanie drogi, która byłyby najlepsze dla mnie. Dziękuję za profesjonalizm, cierpliwość i wielkie zaangażowanie. Nie mieszkam w Polsce i wydawało mi się to dużą przeszkodą, aby dokonywać inwestycji, które wymagają fizycznej obecności w kraju. Jednak z InPartners jest dużo możliwości, którymi firma zajmuje się sama i nie wymaga to żadnych wyrzeczeń. Polecam skorzystać z wiedzy profesjonalisty aby zaoszczędzić sobie czas i nie popełniać błędów.

Czy Investment Partners S.A. zapewnia kartę multisportu?

klient

Nie, nie zapewniają nawet podstawowych narzędzi pracy. Wszystko na własnym komputerze(programach) ,własnym telefonie i swój samochód. Wszystko na własny koszt. System prowizyjny, jeśli chodzi o zarobki.

Edward
@klient

Nie ma podstawy, UoP? A co z paliwem, amortyzacją za zużywające się części? Są jakieś karty paliwowe, coś co zwalnia z konieczności ponoszenia kosztów? Ciekaw jestem, ile można na tej prowizji zarobić - uśredniając - przez cały okres zatrudnienia/współpracy?

klient
@Edward

dobre pytanie!!

Andrzej Kwiatkowski
@klient

Zarobić można naprawdę sporo. Obecność w 5% najlepiej zarabiających Polaków nie jest rzadkością. Ja zarabiam więcej, niż myślałem, że kiedykolwiek będę mógł — i to równocześnie kończąc studia magisterskie!

Elżbieta
@Andrzej Kwiatkowski

czyli w zasadzie o ile te stawki oczekiwania przekroczyły? podczas zatrudniania się był ten określony pułap czy deklaracja na o wiele więcej?

Andrzej Kwiatkowski
@Elżbieta

Zacząłem pracę z chęcią zarabiania 3k msc i zarabiałem po 6k po pół roku. Teraz celuję w 10k msc i widzę, że będzie to do osiągnięcia za kolejne pół roku (czyli pewnie w połowie 2023 roku).

Elżbieta
@Andrzej Kwiatkowski

W sensie liczysz na jakąś podwyżkę? Czy takie obroty masz? Swoją drogą nie wiem, na jakiej zasadzie tam liczą pensje i premie. Jak możesz wyjaśnić coś, to super.

Bożena

Trafiłam na Państwa firmę poprzez projekt finansowozalezni na kanale (usunięte przez administratora), prowadzonym przez Grzegorza Kusza. Jestem wdzięczna za przekazywaną w sposób profesjonalny i przystępny, głownie przez Pana Dawida Kozioł, wiedzę dotyczącą finansów. Dzięki tej wiedzy postanowiłam zacząć działać w zakresie moich finansów osobistych, początkowo w zakresie zabezpieczenia środków a następnie inwestowania małymi kroczkami ewentualnych nadwyżek finansowych. Dziękuję serdecznie za pierwszą konsultację z Panią Patrycją Kula. Już pierwsza rozmowa z Panią Patrycją pokazała mi konkretne działania jakie mogę podjąć w celu ochrony mojej poduszki finansowej przed stratami i jakie inne kroki finansowe mogę podjąć . Czuję się bezpiecznie i będę się uczyć działania pod okiem osoby, która ma wiedzę finansową i wzbudza moje zaufanie. Dziękuję bardzo Państwu za przekazywanie wiedzy finansowej i edukowanie ludzi jak mają się odnaleźć w dzisiejszych czasach.

@Bożena

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z usług naszych planerów i mamy nadzieję, że na dalszą owocną współpracę.

Łukasz Kamieniarz

Współpracę z firmą inPartners rozpocząłem ponad rok temu. Zaczynałem jako klient i jestem bardzo zadowolony z planu finansowego skrojonego na miarę moich potrzeb. Gdy opowiadałem znajomym o swoich doświadczeniach z tym związanymi, zauważyłem ogromną potrzebę na tego typu usługi, więc zdecydowałem się dołączyć jako współpracownik niecały miesiąc temu. Podczas okresu przygotowawczego otrzymałem pełne wsparcie, żeby móc budować swoją karierę w oparciu o gotowy system. Wiem, że to dopiero początek, ale dotychczasowe doświadczenia napawają mnie optymizmem.

Dziękujemy za opinię.

Dominik
@Łukasz Kamieniarz

Bardzo miło się razem współpracuje

@Dominik

Bardzo nam miło!

Dominik Sadowski
@Łukasz Kamieniarz

Profesjonalista! Dzięki Łukasz za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 76 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.