Investment Partners S.A.

Opinie o Investment Partners S.A.

nutella

Witam! czy to prawda że w firmie pracują osoby karane jako doradcy??

@nutella

Tego rodzaju pomówienia są zupełnie niezgodne z prawdą. Każdy z Naszych współpracowników przed podpisaniem umowy o współpracy musi wykazać swoją niekaralność.

ulala

ojoj, widzę że moje odejście ponad rok temu było słuszne... sądząc po opiniach na forum, w tej firmie dzieje się coraz gorzej. Cóż, jakoś nawet nie jestem zaskoczona. Partners tak pięknie wygląda tylko z zewnątrz.

@ulala

Zachęcamy do śledzenia aktualnej sytuacji firmy na FB oraz gowork.pl :)

to było do przewidzenia

Totalna klapa, pracowałam tam i wiem jak wszyscy sa "pomocni", ci którym udało się wybić czerpiąkorzyści z ludzi którzy się starają i nic z tego nie mają, tylko stracony czas na przyjeżdzanie do centrali, szkolenia i spotkania pseudo motywacyjne. Ludzie się na wzajem nie szanują. Firma jest nastawiona na pozyskiwanie niezależnych doradców finansowych, którzy "powinni mieć swoją działalność gospodarcza", a później oczekują zeby sie podporzadkowac pod przełożonych. Masło maślane... nie dajcie się nabrać jak ja...

@to było do przewidzenia

Wszelkie zasady współpracy określa wewnętrzny Plan Kariery. Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

rozczarowana

Anno ludzie sie sami wykruszaja bo widza co sie dzieje za wszystkie materialy trzeba placic zdobywac wlasnych klientow tzw potencjal ludzki sama inwestujesz w telefonowanie a co najgorsze musisz dokladac sie do biura bo jak twierdza jestes przedsiebiorca

@rozczarowana

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

klaudia

Do Anki. Po zdaniu egzaminu od razu podpisuje się umowę. Od Ciebie zależy czy chcesz pracować na umowę zlecenie czy chcesz prowadzić własny biznes. Są prowadzone profesjonalne szkolenia, jeżeli chcesz się rozwijać i uniezależnić się od pracodawcy - to jest miejsce dla Ciebie.Ja mam ogromne wsparcie zarówno od mojej Dyrektorki, jak i ze strony Centrali. Nie ukrywam, że jest ciężko, ale satysfakcja gwarantowana. Nawet jeżeli stwierdzisz, że to nie dla Ciebie - NIC nie stracisz a WIELE zyskasz.

@klaudia

Dziękujemy za tę opinię!

Kiss

Taki urok systemu prowizyjnego, ale to chyba motywuje do jeszcze większego wysiłku, im lepszy wynik tym lepsza kasa w zasadzie.

@Kiss

Wszelkie warunki współpracy normuje obowiązujący Plan Kariery.

jbbassss

Witam jaka jest umowa, ile na godzinę na stanowisku Doradcy Klienta. Pozdrawiam

@jbbassss

Wszelkie warunki współpracy normuje obowiązujący Plan Kariery. Zapraszamy do aplikowania poprzez: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

zawiedziona

widze ze menagerowie ktorzy spadli na nizsze stanowiska musza szukac nowych ludzi lub ponownie zapraszaja do wspolpracy starych ludzi ktorzy odeszli proponujac im stanowiska menagerskie zenada chyba firma sie sypie a to jest pewne malo umow podpisuja w styczniu tylko okolo 5000 jb a niby taka wielka firma tylko wprowadzaja w blad ludzi

@zawiedziona

O aktualnej sytuacji firmy można dowiedzieć się na Naszej stronie na FB oraz na gowork.pl. Zapraszamy do śledzenia! Co do zarzutów, dodamy informację, że wszelkie zasady współpracy normuje wewnętrzny Plan Kariery.

xXxX

ja pracowałam 2,5 miesiąca, ale zrezygnowałam, mimo, iż atmosfera była przyjemna. Ale co z tego, jak nie miałam klientów...:/ wszystko pięknie ładnie, tyle że zarobki to sama prowizja...

@xXxX

Zasady współpracy warunkuje obowiązujący w firmie Plan Kariery.

Witajcie jaka wyplata w tej firmie Partners Financial Services S.A. czy warto skladac cv jaka atmosfera jest obecnie w firmie dzieki za info:)

Dla nas najważniejsza jest atmosfera, którą tworzą ludzie. Rodzina Partners to grupa przyjaciół, którzy wspólnie spędzają czas, a firma im to umożliwia poprzez organizację konkursów takich jak Partners Trip, Master Club, Top Gun oraz Master Club Special, podczas których możemy się integrować oraz wspólnie odkrywać świat. Zapraszamy do aplikowania: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

gruszka

no właśnie, o to @MatiiX żeby doradcy finansowi dbali o pieniądze klienta jak o własne. bo tak naprawdę to są ich pieniądze i ich zysk więc dlatego powinno im zależeć. ale to dobrze świadsczy to co piszesz o tej firmie a ja już parę ładnych lat siedze w tym biznesie. a że akurat szukają doradców finansowych to spróbuję się załapać

@gruszka

lusia

tak naprawde wiedza z zakresu finansów to podstawa jeśli chce się u nich pracowac, bo jednak doradca finansowy nie moze się pomylić, a jak już coś zle doradzie z zakresu inwestycji to kiepsko.. na szczescie oni nie mają takich wpadek i tak jak pisze @Kamil raczej mają kompetentnych pracowników u siebie.

@lusia

Dziękujemy!

Czy firma prowadzi rekrutacje na jakieś stanowiska? Może podpowiecie jakieś wskazówki?

@Andrzej

MatiiX

Witam, miałem przyjemną styczność z doradcą tej firmy .Doradca pan B. świetnie zaprezentował mi filozofię swojej firmy względem klienta. Kiedyś miałem styczność z agentami , ale on rozwalił system ... ( pozytywnie ) Zadbał o moje finanse jak o swoje. To mi się podobało i to bardzo. Uświadomił mi jak ważna jest kwestia emerytury itp. Super ! Polecam!

system
@MatiiX

raczej zadbał o swoją prowizje przyciągajac klienta - to nie jest rozwalenie systemu tylko raczej dbałość o system

@system

Każdy plan finansowy sporządzany jest indywidualnie na podstawie analizy spraw przeszłych, bieżących oraz przyszłych. Na podstawie tych informacji przygotowujemy indywidualną strategię dla Klienta, która ma na celu spełnić w jak najefektywniejszy sposób wszystkie jego plany oraz marzenia.

@MatiiX

Dziękujemy za opinię!

Irek

@Irek

Arek

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy?

@Arek

Franek

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

@Franek

Tak, zapraszamy do kontaktu: praca@partnerspl.pl

@Franek

@anonymous

letc

Ja to się zastanawiam czy taki doradca finansowy dostaje wypłaty terminowo. Oprócz darmowych szkoleń i benefitów, są zapewnione wyjazdy integracyjne, a nawet możliwy jest awans na dyrektora sieci sprzedaży.

yebudu
@letc

Ta jasne. Możesz nawet zostać prezydentem.

hehehehheh
@letc

Wyjazdy integracyjne? owszem ale sam za nie płacisz!

@yebudu

@hehehehheh

Zuk

Partners Financial Services S.A. jest widzę pełne nowych ofert pracy np. jako Doradcy Finansowi w Katowicach, jest bardzo bardzo fajnie, więc generalnie polecam

@Zuk

Zapraszamy do aplikacji: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

AA

Witam, Przede wszystkim CI KTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ IDEI, niech poprostu nie piszą...... TO NIE JEST PRACA NA ETAT!!!!!!!! TO JEST POMYSŁ NA SWÓJ BUSSINES!!!! CHCESZ BYĆ TYLKO DORADCĄ, TO BYĆ i ZARABIAJ DUŻE PROWIZJE. DOSTAJESZ SYSTEM , MEGA PRODUKTY W TYM DEDYKOWANE KTÓRYCH NIE MA NA RYNKU W POLSCE!! WE WROCŁAWIU JEST GOŚĆ KTORY ZARABIA PO 30 tYŚ. JAK CHCESZ MIEĆ SWÓJ BUSSINES TO BUDUJ FIRME A KAŻDA FIRMA TO LUDZIE!!!! WIEC ZROZUMCIE IDEE!!! PODAM PRZYKŁAD MCCDONALDA , TAM TEZ DAJĄ POMYSŁ NA BUSSINESS TYLKO trZEBA MIEĆ 1,2 mln na początek żeby za samą licencje zapłacić!!! A TU 0!!!!! Tylko czas , determinavcja i ambicja!!

@AA

Dziękujemy za opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 76 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.